پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

خب کاربریت مال 2012 ــــه دیگه :1:

این می خواد الان لو نره می خواد بگه من اینتریم کنته فنم هستم :1: 

• alexdelpiero, El rey leon, conte و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دوستان عزیز اینجا اسمش " جامعه مجازی هوادارن یوونتوسِ " ! پستی رو دوست ندارید مجبور نیستید نویسنده پست و محتوای پستش رو " ارزش گذاری کنید " ( پستت بدرد نمیخوره و ارزش معنوی نداره و از این حرفا  :2laugh: ) اما دو گزینه برای برخورد با پست ها وجود داره .. اولین تشکره  :1: که یعنی یا موافقید یا صرفا روست دارید تشکر کنید از ارسال پست ... یه گزینه هم هست ارسال گزارش یا همون " Report 

@mee present از بالا منبر بیا پایین خواهشا  :528:

• eⁿzº, alexdelpiero, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
@mee present از بالا منبر بیا پایین خواهشا 

حرف نزن تو !  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

جدا از شوخی هر حرفی قابلیت ارزش گذاری داره! مخصوصا حرفای تکراری که هر دفعه زده می شه ! 

هر کسی هم که پست می ذاره یعنی اجازه می ده همه در مورد پستش نظر بدن و فکر کنن! اگه دوست نداره حرفاش بازخورد بگیره اصن زده نمی شه. منم خیلی جاها خیلی چیزا رو نمی گم که حرفمو زیر ذره بین نذارن. هر نظری هم یه بازخوردی داره. نظرای منم بازخورد داره. نظرای همه بازخورد داره. 

البته کلا من با تفکر گالیور همیشه درگیری دارم  :nish:  :nish:  :nish: 

امیدوارم کسی کلا به دل نگیره. موضوع در مورد اون حرف بود. نه شخصیت کسی که پست گذاشته. هممون کلی حرف می زنی. درست و غلط

• Massimiliano Allegri و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

بله حق داری در مورد پست طرف نظر بدی ولی درست نیست که بگی حق ندارید این حرف رو بزنید ... اینجوری پست بده از این بازیکن تعریف کن از این مربی بد بگو :1: هر کس ازاده در مورد هر مسئله ای بحث کنه :1: یکی دوست داره بیاد بگه یوونتوس باید مسی رو بخره  :nish: به کسی چه  :pep: 

+ البته این رو اضافه کنم من اصلا در مورد پست های خودم این حرف رو نمی زنم ! یعنی برام مهم نیست کی چی میگه :1: قبلا بود ، الان نه  :nish: نمونش هم زیاده 2-3 نفر هستند از هر 3 تا پستشون تو دو تاش به من تیکه می ندازند  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh: 

یا مثال واضح تر ! مثلا کافیه من بگم از فلان بازیکن غنایی تیم کجا تو دسته 4 خوشم میاد  :1: می بینی تو پست بعدی میاد به اون بازیکن توهین میکنه  :24:  :2laugh: نمونش میاند به وراتی توهین می کنند فقط بخاطر اینکه اسم کاربری منه  :21: 

• Sassan, Donnie, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
بله حق داری در مورد پست طرف نظر بدی ولی درست نیست که بگی حق ندارید این حرف رو بزنید ... اینجوری پست بده از این بازیکن تعریف کن از این مربی بد بگو  :1: هر کس ازاده در مورد هر مسئله ای بحث کنه  :1: یکی دوست داره بیاد بگه یوونتوس باید مسی رو بخره   :nish: به کسی چه 

الان حق نداری پست منو در بیار ببینم ! پسته تند هست ولی نوشتم "لطفا چیزایی بنویسید که به دردمون بخوره. غُر زدن و دست بالا گرفتن کار کم ارزشیه !"

دستوری ندادم. و در مرود شخصیت افرادم نظر ندادم. فکر کنم همه ی موارد اجتماعی رو رعایت کردم تا جایی که بلدم  :fp:

+ البته این رو اضافه کنم من اصلا در مورد پست های خودم این حرف رو نمی زنم ! یعنی برام مهم نیست کی چی میگه  :1: قبلا بود ، الان نه   :nish: نمونش هم زیاده 2-3 نفر هستند از هر 3 تا پستشون تو دو تاش به من تیکه می ندازند   :2laugh:   :2laugh:   :2laugh: 

یا مثال واضح تر ! مثلا کافیه من بگم از فلان بازیکن غنایی تیم کجا تو دسته 4 خوشم میاد   :1: می بینی تو پست بعدی میاد به اون بازیکن توهین میکنه   :24:   :2laugh: نمونش میاند به وراتی توهین می کنند فقط بخاطر اینکه اسم کاربری منه

:fp:  :fp:  :fp:

:nish:  :nish:

حالا من بعدها ازت دفاع می کنم. فقیط تو بازیکنای مورد علاقت کاوانی اضافیه. بقیه حرفات خوبه :دی :1:  :1:

• Massimiliano Allegri و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

:53:  :thank:

• Donnie, abbas-juve11 و mee present از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عزیزان من بیاییم سعی کنیم تو کامنت کسی دخالت نکنیم ..
اگر پست ایشان مشکل اخلاقی داشته باشه کسی از مدیرا تذکر میده ، نظر ایشان سالهاست همینه شما با تیکه و کنایه نمیتونی عوضش کنی اینکه به فیلیپ ملو یا اصلا ایکاردی یا هر کس دیگه ای علاقه داره نه تنها به من و شما بلکه به هیچ شخص دیگه ای ضرر یا اسیب وارد نمیکنه ..
بنده ازین ببعد سخت تر پست های تنش زا رو بررسی میکنم از هر کس باشه مهم نیست هر کس هم ازم ناراحت یا خوشحال بشه باز مهم نیست بنده همینم متاسفانه یا خوشبختانه
اصلا نظر بنده این است پوگبا بدترین بازیکن تاریخ یووه است که نبودش بهتر از بودنش هست و ادریان موتو بهترینه بهترینان این کامنت بنده است ...
اگر شخصی میتونه منو راهنمایی کنه و نظرمو محترمانه و فنی عوض کنه . خب بسم الله . اگر نمیتواند . سکوت بهتر از طعنه و کنایه است ...
اگر پستی شما رو عصبانی میکنه بدون توجه بهش حرف خودتون رو بزنید ..
در رابطه با پست های توهین امیز بسرعت گزارش کنید پست رو . لینک گزارش رو کلیک کنید مدیران بررسی میکنند

" علاقه شخصی هر کس تا جایی که توهین به اشخاص یا کاربران فروم نباشه . مجاز است "
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جو فروم نسبت به چندی پیش خداروشکر رو به بهبودیه کم کم فرهنگ سازی قویتری بشه . ماشالا همه دوستان هم از خانواده های اصیل و با شخصیت هستن و چه بسا دوستانی هستن که با رفتار و کردارشون تدریسه شعر و ادب میکنن ...
واقعا باید به این فروم بالید کما اینکه عمر طولانی این فروم همچنان نشان از سواد و شعور بالای کاربران محترمش داره [ حالا این حرفا و رو فاک تور میگیرم ]

از سایر دوستان میخوام که پیگیری بکنن تا جاییکه براشون مقدوره دوستانی که مدتی از پیش ما غایب هستن دوباره به جمع صمیمی بیانکونری دات ای ار برگردن و قطعا بدونن جای ایشان خیلی خالیه و فقط با خودشون پر میشه ...

چنین بادا
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اومدم تا 34مین قهرمانی به همه ی بچه های گل فروم تبریک بگم :53: امیدوارم فصل بعد بریم برای شیشمیش.یه مقدار چرخ زدم و یه سری تاپیکا رو دیدم.اول میخواستم فقط قهرمانی رو تبریک بگم و برم ولی پست سجاد و یه مورد دیگه رو دیدم که شدیدا ناراحتم کرد،گفتم اینجا مطرح کنم.با اجازه پس ادامه میدم...باید بگم ممنونم که صندلی داغی که توش شرکت کردم رو ناپدید کردید :53: تقریبا از اواسط اون صندلی من دچار کمبود وقت شدید و مشغله و بیماری و یه سری درگیری های ذهنی شدم ولی به احترام بقیه و به خاطر حرفی که زده بودم ادامه دادم.حداقل خوب بود شما هم یه مقدار احترام قائل میشدید هر چند الان که فکر میکنم بهتر که نیستش

میخوام یه عذرخواهی بکنم از دوستانی که توی اون بحثای هفتگی شرکت میکردن.فضای فروم واقعا برام آزار دهنده بود و نمیتونستم بمونم.در هر حال مشخصا از طرف دیگران هم دنبال و حمایت نشده.باید بگم از ابتدا هم قصدم شرکت توی اون بحثا نبود چون حوصلش رو نداشتم فیلمایی که دیدم رو برای بررسی دقیق دوباره بشینم ببینم و سختم بود از همون تایم آزاد کمی که داشتم بزنم و به باقی تفریحاتم نرسم ولی احساس کردم نامردیه و همینطور خجالت آوره که وقتی یه ایده ی خوب مطرح شده و یه نفر داره زحمت میکشه از اون طرح حمایت نکنم.این که چرا باقی دوستان رهاش کردن کلا برام سوال.اگر بودم هنوز،حتما تلاشمو میکردم هر هفته پیگیری کنم حتی اگر کسی نمیکرد.در آخر شرمندم به این خاطر که سر حرفم نموندم :53:

در جواب پست سجاد عزیز باید بگم بهتر شدن جو فروم مقطعی هر چند خیلی بهبود خاصی نمیبینم و میشه دید از اون دست از حرفا و کافی یه جرقه زده بشه تا شعله ور شه.این فروم درست مثل کسی که شیزوفرنی داره و گاهی خوبه گاهی بد.دقیقا از سالی که تیم اوج گرفت رو من یادمه این بحثا شکل میگرفت حالا قبلش رو نمیدونم.کسی که میمونه پی اینو به خودش باید بماله.

چیزی که خیلی توی ذوقم زد پایین اومدن بازدید فروم.قبل از عید یادمه بالای صد کاربر بازدید داشتیم الان تقریبا 80 نفر.الان نگاه که میکنم حداقل عماد و بهمن و سهیل بیانکونری و امیر یووه ای و نسیبه (مطمئنم نمیاد دیگه بنا به دلایلی) و عرفان و عباس رو که یادم هست،حداقل طی 24 ساعت گذشته سر نزدن.بقیم که یادمه و هستن اکثرا فعالیت خاصی ندارن فقط آن میشن.این که چرا اینطور شده واسم سوال.شاید به خاطر درس.یه سریم احتمالا چون تقریبا دیگه مترجمی نداریم که خبر بذاره توی فروم ول کردن رفتن.به هر حال امیدوارم بهتر بشه.نگاه کردن به کاربرایی که بیشترین تشکر رو دریافت کردن افسردگی میاره.بیشترشون یا کلا نیستن یا فعلا فعال نیستن.

امیدوارم فینال کوپا رو هم ببریم.پیشبینی کنم؟ :1: 2-0 میبازیم :1: برید و راضی باشید :nish:

موفق باشید :53:

• El rey leon, ace of glass, Massimiliano Allegri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
راجبه صندلی داغ اطلاعی ندارم ولی تا اونجا که میدونم تاپیکی بی جهت پاک نمیشه و شاید از دسترس دیده شدن برای سایر اعضا خارج شده و بصورت غیر فعال درومده و برای سایرین قایل دیدن نیست . اینجا حتی پست هایی که پاک میشه یک قسمت مخصوص از دیتابیس رو اشغال میکنه و قابل بازگشت هست ..
توضیح دیگه ای راجبه اون قضیه ندارم یا به ذهنم نمیرسه .

اما راجبه جو فوروم علی جان . باید بگم که با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه . باید همه بیان توی گود نه اینکه تا وقتی تیم میبره همه چی گل و بلبل باشه وقتی میبازه ی عده بیان شروع کنن به همون حرفای همیشگی
این وسط 2 تا عامل مستقیم داریم
1 - اعضا که بخش بزرگتر و غالب هستن
2 - مدیریت و جهت دهی و شاید بازدارندگی

همه باید صبور باشن و استانه صبر خودشون رو بالا ببرن تیکه پرانی و زخم زبون و این چیزا هم قدیمی شده منم به مث همه شما یک کاربر عادی ام و هیچ فرقی نمیکنم با هیچکس از اولم ازین خاله زنک بازیا خوشم نمیومده و الانم نمیاد .
بچه ها هم مشغله دارن . نمیشه سهم شبکه های اجتماعی رو نادیده بگیری و همه افت فروم رو تعمیم بدی به جووی که هست . چندتا مثال روتین بزنم
من خودم بشدت درگیر درسم هستم و 2 3 ماه دیگه امتحان بزرگی دارم . ارش درگیر کنکوره . محمد و علیرضا سربازی ان . موها دنبال ی سری کاراشه . بهمن همینطور . خیلیا هم تو فصل امتحاناتن .. بازم میگم اینقد این شبکه های اجتماعی وقت گیر و ظاهرا جذاب شده که اگر قرار بر این باشه شخصی وقتشو تو نت بذاره شاید 90٪اشو اونجا باشه .. بازمممم بهرحال همه دوس دارن همه باشن .. تو مدیریت هم مطرح شده بقول محمد موها شما فکر نکنید مدیریت پیگیری نکرده والا من که در جریان نبودم ولی چندتا از مدیرای قدیمی مث بهمن خان و خود موها حتی دنبال چن نفر رفتن و اینجوری نبوده که هرکی رفت بگیم خوش گلدیم اصن این کار در شان انسانی نیست ..
خانواده بیانکونری خیلی خاص تر و بافرهنگ تر از ایناس .. سعی همه بهبودی جو هست
هرکار کردم منظورمو تو یکی دو خط بگم نشد این همه تایپ کردم بازم اونی نشد که میخواستم :|

فینالم با کلین شیت 2-0 میبریم تا چشات دراد همین مونده تیم بروکی بیاد یووه رو ببره :2laugh:
  • mory, El rey leon, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
عاخه ميدوني چيه سجاد، همه اش هم مشغله نيست، خيلي از كسايي كه نميان حداقل اون قدر وقت دارن كه يه سري به فروم بزنن و يكي دوتا پست بزارن، اما وقت و اعصابشون رو از سر كوچه نياوردن كه بيان يه سري نظر چرت و بي پايه و اساس و مغرضانه بخونن برن، كاريش هم نميشه كرد، يني قانوني نميشه گذاشت كه هي تو پست چرت ننويس مثلا، فرهنگ سازي هم جواب نميده اصولا برا ما ايرانيا :دي تو ميگي بايد آستانه صبر رو ببري بالا، ولي خب اصلا چرا آدم بايد بياد و جايي شركت كنه كه مجبوره يه سري چيزا رو تحمل كنه، در حالي كه ميتونه نكنه :دي

(ميخواستم پ خ كنم گفتم همه بخونن :دي نامه ي سر گشاده :دي)
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

علی جان ، من خودم به شخصه نیم ساعت کل فرومو گشتم تا تاپیک رو پیدا کنم ولی نشد .
اصلا معلوم نیست چی شده !!!!

• Escanor, Massimiliano Allegri, Pouya و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چی شده ؟؟؟؟ :1:   منو مدیر کنین همه چیرو ازاد میکنم . هفته بعد هم نقد فیلم اسپارتاکوس رو شروع میکنیم  :1:

یووه دوباره سر همرو جمع میکنه دقیقا مثل پارسال ک رفتیم فینال ..... همه مشغله دارن  مشخصه سن بچه ها بالا میره و پستی بلندی های زندگی سراغشون میاد .

خواهشا زود رنج نباشین .  ب نظر من با برگذاری میتینگ و اشنا شدن بچه ها از نزدیک همه بیشتر سعی میکنن تو  فروم بیان 

فقط من یک امتیاز هشدار دارم اگه هشدار هست چرا اسمش امتیازه ؟؟؟؟

• eⁿzº, El rey leon, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
فروم برای من جوری شدا که عذاب اوره ، برعکس و جابجا شده ، نماد باشگاه اون بالای صفحه رفته چپ و مشخصات کاربریم رفته سمت راست ، پستهارو نمیتونم لایک کنم ینی رو لایک کلیک میکنم و اتفاقی نمیوفته ، و چند تا مشکل دیگه تو همین مایه ها ، شکایتی نیست و خواستم بدونم برای کس دیگه ای هم اینجوری شده یا نه ؟
با تشکر
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فوروم که تغییری نکرده احتمالا مشکل از مرورگره از گوگل کروم استفاده کن اپدیت اخرشو بگیر فک میکنم درست شه
  • mory, eⁿzº, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

دلمون برای آواتار ها تنگ شده  :141:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

علی جان ، من خودم به شخصه نیم ساعت کل فرومو گشتم تا تاپیک رو پیدا کنم ولی نشد .
اصلا معلوم نیست چی شده !!!!

اون باندی که فراز میگفت و اون مافیایی که توی مافیا بود و فیاض میگفت به نظرم کار هموناست :1: جالبه جفتشونم غیب شدن :2laugh: تحقیق کنید فقط ببینید اونا رو از زندگی هیدن نکردن؟ :1: جدا از شوخی مجددا میگم مهم نیست برام.ممنون برای وقتی که گذاشتی نوید جان :53:

یه خواهش داشتم از دوستان در جریان:چند بار پرسیده شده و نگاه کردم این اواخر دیگه همون در دست ساخت هست هم گفته نمیشه ! یه توضیح بدید واقعا در مورد آواتارها.درست میشه؟ نمیشه؟ دوستان برن توی چقدر جاش خالی بگن چقدر جاش خالی؟ نرن بگن؟ گفتم منم بپرسم شاید جوابی داده شد وگرنه به من چه؟ من که نیستم :fp: شکریدم با این نیستنم :fp: سعی میکنم دیگه دفعه بعدی در کار نباشه بیام بگم که نمیام :1:

بعد اگر درست نمیشه لطفا اونایی که آواتار دارن رو بدون آواتار کنید مرهمی باشه بر زخم دل دوستان بدون آواتار :thank:

با تشکر :53:

• mory, El rey leon, ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
ظاهرن مشکل فرومم حل شده
با تشکر فراوان از اقا سجاد و اقا نوید بابت پاسخگویی
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بعد اگر درست نمیشه لطفا اونایی که آواتار دارن رو بدون آواتار کنید مرهمی باشه بر زخم دل دوستان بدون آواتار :thank:

با تشکر :53:

خیلی داره پیگیری میشه ، یه قولایی هم داده شده ، انشاءالله حل میشه .

• mory, eⁿzº, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

خیلی داره پیگیری میشه ، یه قولایی هم داده شده ، انشاءالله حل میشه .

خیلی ممنون از پیگیری شما و ممنون از اون دوستانی که قول دادن آواتاراشون رو بردارن :1: شوخی کردم.مرسی نوید جان برای پیگیری :53: همینطور ممنون از کسایی که پیگیری میکنن این مسائلو :53: فقط عالی میشد اگر ممکن بود یه تاریخ تقریبی توی قولاشون میدادن حتی با بیشترین تاخیر ممکن.در هر صورت امیدوارم یه روز بیام و ببینم همه آواتار دارن حتی اونایی که الان دارن (شکلک بخشخندگی و بزرگواری) :1: :53:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی