پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: یووتیچ/هیگوایین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
44 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مثل اینکه سیاست جدید مدیران فروم اینه که به طور اختصاصی تاپیک بازیکن نسازیم تا وقتی رسمی بشه. ولی خوب من به طور خاص در مورد این موضوع بحث داشتم و به نظرم اصولا جای بحث هم داره. به دلیل محدودیت توی نوشتن سوال من نظرسنجی رو اینطوری نوشتم. دلیل اینکه هم نظرسنجی زدم اینه تاپیک چه بازیکنی به خاطر حواشی و اخبار سرعت زیادی داره و خیلی نمیشه توش راحت بحث کرد. کلا سوالم اینه : ما الان با دوتا بازیکن طرف هستیم که به طور جدی در موردشون بحث علنی شده. دوتا بازیکن که متفاوت هم هستند. یکی گل زن قهار ( 7 فصل در رئال، 5 فصل گل های دو رقمی، هر فصلی که ثابت بوده یعنی بالای 30 بازی کرده گل هاش هم بالای 20 گل بوده) و دیگری بازیکنی که قابلیت های بیشتری داره و در پست های مختلفی هم میشه بازیش داد ولی ازون طرف یه گل زن محض نیست. دوم اینکه هیگواین یه "ستاره" است. شهرت داره ( 7 سال در رئال مادرید)، تجربه داره (تقریبا 5 برابر یووتیچ بازی اروپایی کرده) در بزرگترین میادین بازی کرده : از معدود بازیکن هایی که در جام جهانی هتریک کردند، در حال حاضر بالاتر از مسی، سوارز و فالکائو گل زن اول رقابت های مقدماتی جام جهانیه قاره ی خودشه، سابقه ی گل زنی در الکلاسیکو و دومین گل زن برتر اسپانیا شدن (پشت سر مسی) هم داره. و موارد دیگه ای که نیاز زیادی به گفتنشون نیست. ولی همه ی اینا به این معنی نیست که او برای یووه بهتر خواهد بود. شاید یووتیچ بهتر بازی کنه حتی اگر نامی به اون بزرگی نداشته باشه، شاید یووه به چیزی بیشتر از گل زن نیاز داشته باشه و .... با توجه به اینکه تقریبا هردو تقریبا در یک حدود قیمت هستند، کدام رو برای یووه مفید تر می دونید؟
Spoiler

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
هيگوايين علاوه بر ستاره بودن و تجربه فقط دو سال بزرگتر از يويو هست و با توجه به قيمت من هيگوايين رو ترجيح ميدم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ما مشکل گلزنی داریم درسته ؟ یعنی ما ایگوائین نداریم ! پس صد در صد کسی که گلزن تر و با تجربه تر هست رو نیاز داریم

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
من به يووتيچ راي دادم به دو دليل
١- به نظر من همون طور كه خودت ذكر كردي مشكل يووه فراتر از گل زدنه
هيگواين تو اون فصل هاي درخشانش توي رئال، چه هم تيمي هايي داشته و براي اون كه مهاجم نوك بوده موقعيت گل ميساختن؟ حالا اون هم تيمي ها رو مقايسه كن با هم تيمي هاي يووتيچ. يووتيچ يه مهاجم خلاقه يعني دقيقا اون چيزي كه ما نياز داريم تا خط حمله رو برامون از يك نقطه ي ضعف به يك نقطه ي قوت تبديل كنه و خودش موقعيت بسازه. هيگواين يه گلزنه و حالا تا حدودي تكنيكاي شوت زني هم داره. ولي ما چرا بايد گلزن بخوايم؟ ما فصل بعد يورنته رو داريم كه مطمئنم اگه تو رئال بازي ميكرد يا حالا هر تيم در اون سطح بيشتر از هيگواين گل ميزد. مشكل اصلي خط حمله ي ما خلاقيت و بازيسازيه. الان كدوم يك از مهاجماي ما ميتونه ٢ نفر رو دريبل كنه؟ ووچينيچ شايد بتون توپ رو نگه داره ولي دريبل نميتونه بزنه. ما گلزن نميخوايم چون يورنته رو داريم و علاوه بر اون ماتري هم "فقط براي گلزني" خيلي خوبه.

٢- همون طور كه ميدوني و همه ميدونن يووه يا حداقل يووه ي بعد از كالچو پولي سياست خريد بزرگ و شهرت دار رو نداشته و بيشتر دنبال بازيكناي جديد(ويدال) و همين طور بازيكنايي كه تيم قبلي نميخواستتشون و افت كرده بوده (پيرلو) همه ي اينا علاوه بر بازيكنايي كه از تيم جوانان اومدن( ماركيزيو) كه به نظر من هر سه ي اينها به موفقيت نزديك تره تا خريد بازيكناي معروف و نام آشنا. البته اون هم لازمه ولي نه الان. شايد سال بعد يا شايدم هيچ وقت. شما همين بايرن رو در نظر بگير: بازيكناي افت كرده رو خريد كه توسط تيم قبلي شون به فروش گذاشته شده بودن(روبن) بازيكناي جديد خريد يا از تيم جوانانش اومدن( مولر ، الابا ، و ....) در نهايت پارسال بود كه خريد بزرگ كرد و مارتينز رو خريد بعد اين همه سال. در حالي كه از اون ور رئال ده ساله كه داره خريداي بزرگ ميكنه و نتيجه ي خاصي نگرفته كه هيچ شايد بشه گفت ضعيف تر هم شده. البته جدا از اينا مديريت و مربي گري هم خيلي تأثير داره اين وسط.

اميدوارم يووتيچ بياد يووه چون واقعا براي يووه بهتره و هيگواين به هيچ وجه به درد الآن يووه نميخوره.

هيگوايين علاوه بر ستاره بودن و تجربه فقط دو سال بزرگتر از يويو هست و با توجه به قيمت من هيگوايين رو ترجيح ميدم

٣ سال :nish:

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
25-23=2 . البته اگه هيگوايين رو ٢٥ و خورده اي حساب كنيم فاصله سنيشون دو ونيم ساله كه زياد نيست چون جفتشون جوون اند ويرايش : خيلي نظرسنجي به جايي بود :3:

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
با اینکه ایگواین :worship: رو خیلی دوست دارم و حتی خییییییلی بیشتر از یووتیچ ولی فکر میکنم الان یووتیچ خیلی بیشتر به درد یووه میخوره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[CENTER]
من نظرم رو یووتیچ هست .. به نظرم یووتیچ اگه به یووه بیاد به خاطر پیرهن یووه هست و به دنبال پول نیست و در نتیجه میتونه بهترم کار کنه ..

درسته که از نظر آماری هیگواین آمار بهتری داره ولی میشه بازیکن هایی که پشت هیگواین بازی میکنن رو نادیده گرفت و گذشته از اون همه میدونیم مدافعین تو ایتالیا سر سختی بیشتری دارن و کلا تیم ها بهتر تو فاز دفاعی کار میکنن ..

بعدم بازیسازی یووتیچ چیزیه که میتونه یوونتوس رو خیلی کمک کنه .. درسته که یوونتوسی ها خیلی مواقع موقعیت های %100 و دروازه خالی رو از دست میدن اما به نظرم مشکل اصلی یووه زمانی هست که تیم حریف یه دفاع منظم و قدرتمند داره نه اینکه صرفا همه جمع بشن تو دفاع ..

مثلا تو بازی بایرن یوونتوس با یه دفاع با برنامه و منظم روبرو بود و کسی رو میخواست که دفاع رو بهم بریزه .. مثه کاری که ریبری و روبن اونور انجام میدادن ..
شاید اگه یه مهاجم نوک کامل بود کاری نمیشد انجام داد چون اصلا بایرنی ها اجازه روبرو شدن با نویر رو نمیدادن ..

تصویر

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

:1: جفتشون :1:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
من یووتیچ رو ترجیح میدم. یووتیچ هافبک تهاجمی میتونه بازی کنه مهاجم دوم می تونه بازی کنه و حتی به عنوان تک مهاجم هم توی فیورنتینا بازی کرده و در واقع دست کنته رو برای اجرای سیستم های مختلف باز میزاره اما هیگواین اینطور نیست. من به نظر خط حمله ی یووه بیشتر به خلاقیت نیاز داره چیزی که الان تقریبا" میشه گفت نداره یووتیچ خلاقیت به خط حمله میاره هیگواین زیاد برای خودش نمی تونه موقعیت بسازه اما یووتیچ نسبت به هیگواین بهتر می تونه این کار رو انجام بده از نظر محبوبیت در بین هوادارای یووه هم فکر کنم یووتیچ نسبت به هیگواین وضعیت بهتری خواهد داشت.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
خیلی معذرت میخام ولی به نظرم این نظرسنجی شما درست نیست . اگه قراره فقط یکی از این دو نفر به یوونتوس بیان هیچ دردی از ما دوا نمیکنه . ما به هر دوی این دو نفر احتیاج داریم . اون 20 میلیونی که تابستان پارسال میخاستیم برای یورنته بدیم الآن میدیم برای یک مهاجم . یووتیچ هم با بودجه تابستان امسال خریده میشه یعنی باید بشه

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
یویو :rose:

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 ارسال
من یووتیچ رو انتخاب کردم چون همین که قلبش با منه خیلیه ♥ اول اسمش هم یووه داره :hug:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
واقعا فکر نمی کردم اینقدر نظر ها به سمت یووتیچ باشه ! :1: من حتی اگر هیگوایین هم نیاد خیلی علاقه ای به اومدن یووتیچ ندارم، با اینکه خیلی بازیکن خوبی می دونمش. به دو دلیل: -یووه از لحاظ خلق موقعیت گل تیم اول اروپاست. و جالب بدونید یووه آمار عجیب میانگین 18 توپ به دروازه در هر بازی و از دست دادن تقریبا 90 درصد اون ها رو داره (71 گل از 699 موقعیت: آمار گل زنی 10 درصدی). در بین تمام تیم های 5 لیگ برتر اروپا، تنها لیورپول آماری بدتر ازین داشته. این حرف دو معنی داره. 1- یووه در خلق موقعیت های گل و رسیدن به دروازه ی حریف یکی از بهترین های اروپاست. 2- یووه در تبدیل این موقعیت ها به گل، یکی از بدترین های اروپاست. پس اتفاقا یووه خیلی کمتر بازیکن خلاق می خواد و خیلی بیشتر یه بازیکن می خواد که بدونه چطوری گل بزنه و کجا باشه که گل بزنه. - قبلا گفتم، اعتقاد دارم بحث ستاره و بازیکن خوب جداست. یووه علاوه بر نیاز به کیفیت، برای افزایش اعتماد به نفسش و پرستیژ اروپاییش ستاره هم می خواد. ستاره ای مثل هیگوایین یا توز رو به یووتیچ ترجیح می دم. کلا نمی دونم چرا خرید 30 میلیونی یووتیچ هیجان زده ام نمی کنه :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من رای دادم به هیگوایین ولی به هیچ عنوان در حالت سومی امکان نداشت به یکی از این دو رای بدم گزینه ی هیچکدامو هم انتخاب نمی کنم چون واقعا اگر نتونیم یکی از این 2 گزینه رو بگیریم پس شک نکنید باز هم باید با امثال ووچینیچ فصل رو شروع و تشنج رو تا پایان داشته باشیم. ( یک طورایی دوس دارم خودمو امیدوار کنم یک خرید بزرگ داریم :دی ) اگر در بین گزینه های موجود فرضا نام ایبرا و یا حتی گومز مطرح می شد بدون شک من این گزینه هارو انتخاب می کردم. من نمیگم یویو و یا هیگوایین بازیکنان بدی هست ، ولی خوب بودنشون برای ما فایده ای هم نداره ، مشکل ما گل سازی ( در صورت اومدن یوو ) نیست ، مشکل ما گلزنیه. چیزی که اصلا نمیشه اطمینان کرد هیگوایین بتونه از پسش بر بیاد با توجه به روند نزولیش طی چند سال اخیر در سطح اول اروپا ( لطفا فقط نیایید بگید نه اینطوری نیست چون شخصا تمامی بازی هیگوایین طی 4 سال اخیر رو دیدم :1: ). به نظرم با یک پیشنهاد معقول میتونیم گومز رو بخریم چون بعید میدونم با این بازار مهاجمین طراز اول دنیا همانند سوارز ، هیگوایین ، کاوانی ، فالکائو ( که البته به موناکو رفت) ، توز ، رونی ، نیمار ( که به بارسا رفت ) ، لواندوفسکی ، ویا و ... کسی مزاحمتی برای ما ایجاد بکنه برای خریدش به جز تیم های در حال توسعه مثل ناپولی. چون تیم هایی مثل موناکو و بارسا و رئال , ارسنال و ... فقط دنبال فوق ستاره ها میرن ، البته از بعضی از این گزینه ها فقط اسمشون مونده مثل ویا و شاید توز :wink2:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
در مورد صحبت های رضا. رضا جان در مورد آمار طبق معمول باید گفت آمار همه چیز نیست. حتی همین موقعیت های گل هم توی سری آ با لیگ های دیگه زمین تا آسمون فاصله داره. فرصت برای زدن زدن ضربه توی ایتالیا به صدم ثانیه هم نمیرسه و مهاجم توی لیگ ایتالیا بدون فکر کردن باید ضربش رو بزنه وگرنه این مدافع حریف هست که به توپ ضربه میزنه در حالیکه لیگ های دیگه یک مهاجم همیشه برای ضربه زدن فرصت فکر داره.این مورد رو بخاطر اون بحث کلیشه ای همیشگی که گفته میشه دفاع تیمهای ایتالیایی خیلی فشرده هستن و گل زدن بهشون از لیگ های دیگه سخت تره نمیگم.بارها این موارد رو توی بازیهای لیگ اسپانیا و مخصوصن لیگ انگلیس دیدم که مهاجم بدون هیچ فشاری آزادانه توی محوطه ی حریف حرکت میکنه و مدافعین فاصله های حتی چند متری با مهاجم حریف دارن.این یعنی دادن فرصت تصمیم گیری به مهاجم.یعنی دلیل بوجود اومدن اون آمار بهتر نسبت به یووه.این رو هم در نظر بگیرید که در مقایسه با تیم های دیگه ی ایتالیایی حریفان یووه بخاطر ترس از قدرت یووه توی دفاع خیلی پرفشارتر از سایر بازیهاشون توی دفاع عمل میکنن.حتی میلان هم زمانیکه تیم مقابل رو به دفاع محض میاره ضریب اشتباهات مهاجمینشون میره بالا. یکی از مهمترین دلایل موفقیت ترزگه توی یووه این بود که واسه ضربه زدن نیاز به فکر نداشت.توپهایی که بهش میرسید رو حتی استپ هم نمیکرد و ضربش رو میزد.آیا هیگواین سرعت ترزگه توی تصمیم گیری رو داره؟ در مورد فرصت های تک به تک که دیگه بحثش جداست.گل زدن یک فرصت تک به تک فقط نیاز به اعتماد به نفس،تمرکز و آرامش ذهنی داره.فرقی هم نداره که هیگواین باشه یا یووتیچ و یا ماتری و میرکو. بارها هم گفته شده توی اروپا فرضا اگه دوباره به بایرن برخورد کردیم دیگه بدون وجود خلاقیت خبری از موقعیت گل هم نیست که کسی مثل هیگواین بتونه تبدیل به گلش کنه.پس نیاز تیم توی سری آ و توی اروپا متفاوته و ما توی اروپا به خلاقیت خیلی بیشتر از تمام کنندگی داریم. اما در مورد فاکتور اعتماد به نفس و پرستیژ اروپایی حداقل هیگواین توی این مورد اصلا گزینه ی خوبی نیست.ضمن اینکه اعتماد به نفس رو مربی یک تیم باید توی بازیکناش بوجود بیاره.نه یه بازیکن توی خط حمله. کریس رونالدو رو که دیگه هممون میشناسیم.هم ستاره هست و هم پرستیژ داره و هم بمب اعتماد به نفسه.دیدیم که توی یک تیم پر از اختلافات داخلی هیچ کاری واسه تیمش نتونست بکنه.(رونالدو فقط یه مثاله.به بقیه ی تیمها هم تعمیمش بدید).در مقابلش هم کلوپ قرار داشت که با تعدادی جوون جویای نام تا فینال اروپا رفت. به هر حال یووتیچ 30 میلیون نمی ارزه ولی حتی با این قیمت هم به هیگواین ترجیحش میدم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه بحث بحثه فنیه که جفت بازیکن واقعا از بهترین ها هستن ، فکر میکنم تو بحث فنی برابر باشن ، یه بحث بحثه تجربه است که هیگواین یه سرو گردن از یووتیچ بهتره ولی چیزی که باعث میشه من یووتیچ رو انتخاب کنه علاقه به یوونتوسه. هیگواین یه متعصب به رئال مادریده. یعنی اگر فصل بعد تو تیم ما بدرخشه ، رئال بگه هیگواین میخوام ، با کله بر میگرده :np: من دوست دارم یووه همیشه بازیکن هایی رو جذب کنه که عاشق این پیراهن هستن ، کسانی مثل ویدال ، کراسیچ و این دست که پیشنهاد های بهتر رو بیخیال میشن و به یووه میان.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مسئله یووتیچ فیورنتینا با ایگواین و بقیه فرق داره مسئله تقابل دوباشگاه یوونتوس و فیورنتیناست که هرسال با هم جنگ لفظی دارن امسال هم به طور گسترده شاهدش بودیم اینکه فیورنتینا نمیخواد با یووه معامله کنه و این قیمتی که گذاشته کاملا مشخصه که فلورانسی ها قصد ندارن یووتیچ پیراهن دشمن دیرینه رو برتن کنه و یک موقع هم حتی دروازه تیمشون رو باز کنه . مسئله بعد اینکه یووتیچ امسال واقعا ارزش "30" میلیونی خودش رو که باشگاه روش گذاشته نشون نداد در مواقعی مصدوم بود و در طول فصل جزئی از تیمی بود که به هیچ عنوان متکی به فرد نبود ، حتی یویو . اما ایگواین بازیکنی هست که جواب پس داده ثبات خودش رو نشون داده و معامله کردن با باشگاهش هم راحت تره حتی همین چند روز پیش پرز گفت یوونتوس باشگاه دوست هست میتونیم در مورد ایگواین با هم صحبت کنیم یا یه بازی دوستانه بین ستارگان سابق دو تیم یکشنبه برگزار میشه . این رفتار رو یووه هیچگاه نه از طرف ویولا بلکه هیچ تیم دیگر ایتالیایی نخواهد دید پس چه بهتر که یووه اصلا با تیم های ایتالیایی معامله نکنه .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
موضع من هم مشخصه . یووتیچ . به نظرم تعصبی که یووتیچ برای یوونتوس در صورت اومدن داره عمرا اگه ایگواین داشته باشه . ایگواین صرفا یک تمام کننده هست و بس و ما برای این تمام کنندگی یورنته رو داریم . فعلا کسی رو میخوام که جای ووچینچ رو بگیره و دیگه میرکو رو تو زمین نبینیم . یووتیچ هنوز هیچی به دست نیورده و تمام تلاشش رو میکنه تا به یک جام درست حسابی برسه ولی ایگواین فقط جام باشگاه ها رو تو کارنامه نداره پس فکر نمی کنم اون شور گرفتن سری آ رو زیاد داشته باشه . نکته بعدی اینکه اصلا ایگواین تموم کننده 100 درصد هم نیست . بارها توپ هایی رو از دست داده که ماتری هم بود گل می کرد . خریدن ایگواین یعنی خرید یک ماتری دیگه . قبول چندین لول از ماتری بالاتره و قابل مقایسه نیستن ولی ایگواین به نظرم تو یووه تبدیل میشه به همین ماتری خودمون . تازه کافیه فقط 5 بازی گل نزنه تا بره رو نیمکت و بعد با یک اعتراض سکونشین بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
- در اینکه یووه در خلق موقعیت یکی از بهترین هاست که شکی نیست و این نیازی به آمار هم نداره، دیدن بازی های یووه به خوبی این رو نشون میده، ولی اگه دقت کرده باشید زمانی که ووچینیچ که به عنوان مهاجم کاذب تیم بازی میکنه در روز خوبش هست یووه به شکل عجیبی تیم قدرتمند و خطرناکی میشه و در روزی که ووچینیچ در روز خوبش نیست، سطح کلی ـه تیم هم افت میکنه. چون تو تیم کونته "ووچینیچ" نقش تعیین کننده ای داره، بازیکنی هست که میتونه بازی رو به نفع یووه به چرخش در بیاره و یا برعکس، میتونه فرصت های یووه رو یکی پس از دیگری به هدر بده. در واقع قبل از اینکه توپ به ماتری و کوالیارلا (به عنوان مهاجم های نوک تیم) برسه، این ووچینیچ هست که نقش مهم تری رو داره. عامل بعدی هم روز خوب خط هافبک خصوصا پیرلو هست که باعث ایجاد این موقعیت های گل میشه. اما ما فصل بعد مشکلمون صرفا تو سری آ نیست، هر چند فصل بعد سری آ هم بسیار سخت خواهد بود، آشنایی تیم با تاکتیک کونته و ویژگی های بازیکنان کلیدی مثل ویدال باعث میشه که تیم های حریف با تاکتیکی مشخص و برنامه ریزی شده به مصاف یووه بیان، پس جذب بازیکنانی خلاق مثل دیامانتی و یووتیچ باید در اولویت کار باشگاه باشه. ضمن اینکه بازی های اروپایی به خوبی این رو نشون دادند که همیشه کار تیمی بدون خلاقیت نمی تونه کارساز باشه و گاهی باید به هنر فردی بازکنان دل خوش کرد. مثل ویدال که به تنهایی و صرفا بخاطر نبوغش بازی های فوق العاده ای نشون داد. داشتن بازیکن های بیشتری مثل ویدال که توانایی تغییر جریان بازی رو دارند برای موفقیت در اروپا از هر نظر مهم ترین مسئله ست. هیگواین گلزن خوبی ـه، ولی باید بازیکن های کنارش رو هم دید، در تیم ملی بازیکن هایی مثل پاستوره، آگوئرو، مسی و ... رو در کنار خودش داره و در تیم باشگاهی هم رونالدو، مودریچ، اوزیل، دی ماریا و ... اگه به این لیست دقت کنید، تمامی این بازیکن ها، بازیکن های خلاقی هستند، مودریچ گاها فقط با یک حرکت بدن بازیکن مقابلش رو محو میکنه ! و یا کافی ـه از فاصله 30 متری فرصت شوتزنی پیدا کنه، هیگواین در کنار این بازیکن ها داره بازی میکنه و به آماده کردن توپ در جلوی دروازه "عادت" داره. اما شرایط یووه فرق میکنه، کونته از مهاجمین تیمش میخواد که حتی در کارهای دفاعی هم شرکت داشته باشند و بازیکنی که این کار رو نکنه جایی در تفکراتش نداره !! یووتیچ چندین برتری داره، تجربه خوبی در بازی تو سری آ داره و سالهاست که داره اینجا بازی میکنه و کاملا با محیط و جو فوتبال ایتالیا آشناست، در باشگاه بزرگی مثل فیورنتینا بازی کرده و قطعا حواشی مختلفی رو هم اطراف خودش تجربه کرده و با محیط های متشنج و شلوغ به خوبی آشناست. بازیکن خلاقی هست و توانایی بازی در بیش از "3" پست رو داراست !! چنین ویژگی قطعا خیلی به کار تیم کونته میاد و مسئله بعدی این هست که یووتیچ "یووه" رو میخواد ! این عشق و علاقه از دید فنی اهمیتی نداره، ولی قطعا با ارزش هست. یووتیچ خصوصیاتی رو داره که بیشتر به کار تیم کنونی میاد و من ترجیح میدم که این بازیکن مونتگرویی حتی با 30 میلیون یورو به یووه بیاد.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بدون شک دوست داشتم هر دو بیان! ولی وقتی بحث انتخاب یکیشون پیش بیاد من یویو رو انتخاب میکنم.. 1- ما برای تموم کنندگی کسی مثل یورنته رو خریدیم که سطحش خیلی پیایینتر از هیگواین نیست 2- سن یویو 2 سال کمتره 3- یووه رو دوست داره 4- تو سری آ بازی کرده 5- بعدا میتونیم بگیم یووتیچ تو یووه مطرح شد و به جایی رسید در حالی که هیگواین هرچقدر هم خوب باشه همیشه گفته میشه ساخته رئاله. 6- خلاقیتی که تو خط حمله اضافه میکنه خیلی بیشتره. 7 - بی دلیل دوستش دارم :1: ( به طور همزمان من رو به یاد الکس :hug: و باجیو :hug: میندازه )

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی