پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و ششم سری آ- آتالانتا 0-1 یوونتوس | بازی با خاطره آخرین گل کاپیتان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
67 پاسخ برای این موضوع

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
نیک راست میگه yes1 خیلی از شور و هیجان افتاده بازی ها :P: :1: همش تقصیر یوونتوسه دیگه :1: زود قهرمان شد سری آ رو بی مزه کرد :lol:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
برد شیرین و خوبی بود . فکر نکنید بازیها تمام شده و هیچ هیجانی نداره. شاید با همین گل ماتری؛ میلیونها یورو و میلیونها تومن پول رد و بدل شده. برای من هم به همان اندازه هیجان داشت. براستی که با هیجان نشسته بودم و فقط به برد یوونتوس فکر میکردم. حتی مساوی هم برای بعضیها جنبه باخت داشت. ولی خوب حتی با یک گل زده هم میتونستی برنده باشی. یوونتوس سیر شده از قهرمانی با ترکیب دگرگون و آتالانتای ناشناخته (برای من) ریسک بزرگی می طلبید که وارد بازی احتمالات بشی. خدا رو شکر که تیمم منو سر بلند کرد و نشون داد که برای پیروزی همچنان عطش داره. برخورد توپ به تیر و حملات آخر بازی بسیار طپش قلب را زیاد میکرد. ولی خدا رو شکر بخیر گذشت. ممنون از آلساندرو ماتری

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- استوراری در صفحه FB : " امروز با وجود اینکه تیم متفاوتی داشتیم اما بازهم قدرتمند بودیم . زنده باد یوونتوس . " مارکیزیو در صفحه FB : " به وینوو رسیدیم . اشمب آزمون بزرگی را داشتیم . پیروزی با یک گل و نزدیک شدن به رکورد ، هر اتفاق بزرگی ممکن است رخ بدهد . " ماتری : - گل من یک گل زیبا و با ارزش بود اما من گلی را که به کیه وو زدم را ترجیح می دهم . - قهرمانی دوباره در سری آ اتفاق ارزشمندی است . من به دست آوردهای شخصی نیز نگاه می کنم ، این واضح است که عملکرد یک مهاجم را با تعداد گل هایی که زده است می سنجندند . - من فکر می کنم با توجه به دقایق حضورم در زمین آمار قابل قبولی دارم . - هر بازیکنی دوست دارد که در اکثر دقایق در طول فصل به میدان برود اما همگی می دانیم که این کار غیر ممکن است . - صحبت از حضور مهاجمین بزرگ ، مهاجمان فعلی را تحت تاثیر قرار داده و من می خواهم سال آینده نیز در اینجا حضور داشته باشم . - ایبرا مهاجم خوبی است اما من می خواهم بمانم !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- هر دو تیم به خاطر اتفاقاتی که افتاد 50 هزار یورو جریمه شدند ! :1: پیرلو هم یک جلسه محروم شد ! :np: :62:

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال

- هر دو تیم به خاطر اتفاقاتی که افتاد 50 هزار یورو جریمه شدند ! :1: پیرلو هم یک جلسه محروم شد ! :np: :62:

علت محروم شدن پيرلو دقيقا چيه ؟ :111:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^^^^ 3 کارته شد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خدارو شکر پیرلو محروم شد :hug: :thankyou: لامصبا اصلا بهش استراحت نمیدن. سال بعدی بیشتر بهش نیاز داریم. :nish:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ به دلیل درگیری ها و آشوب هایی که هواداران یووه در این دیدار ایجاد کردند،باشگاه باز هم جریمه شد...این بار 50 هزار یورو...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی