پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و ششم سری آ- آتالانتا 0-1 یوونتوس | بازی با خاطره آخرین گل کاپیتان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
67 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و ششم سری آ

تصویر

آتالانتا - یوونتوس

زمان : چهارشنبه ، 18 اردیبهشت ماه 1392 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورشگاه آتلتی آتزوری

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
زیر آتالانتا نوشتی تورینو ...

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
داوران بازی : داور وسط : GUIDA داوران کناری : MARRAZZO – FIORITO داور چهارم : LIBERTI .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تو تاپیک بازی با پالرمو هم گفتم اگر به فاصله 100 بازی مونده به پایان فصل هم قهرمان بشی ، باید بیای بازی های مونده تا آخر فصل و با اقتدار بازی کنی و ببری ! در بازی با پالرمو بازیکنان اصلا عین خیالشون نبود ، پاس های اشتباه ، بازی کسل کننده شوت های الکی ، نفوذهای بی ثمر ! پاس کاری های بی معنی ! چیزی که معلومه اینکه کونته از نفرات ذخیره استفاده میکنه ، ولی امیدوارم انتخابش الابختکی نباشه ! حداقل برای یه برم که شده با هر تعداد نفرات هم که شده 3-3-4 بازی کنه ! این سیستم 1-6-3 سیستم فوق العاده مزخرف و من در اوردی از شخص خود کونته است ! سیستمی که در عین مزخرفیش اینقدر سطح تیم های سری آ در این فصل پایینه که نمیتونند به یوونتوس یه گل بزنند ، یا یه کاری کنند یووه با این سیستم به مشکل بر بخوره ! از اونور آتالانتا هم یه جورایی مثل ما فصل براشون تموم شده است ، نه سقوط میکنه ، نه به سهمیه ای میرسه ! از وقتی من یادم میاد این آتالانتا هیچ وقت تیمی نبوده که جلوی یوونتوس بتونه خود نمایی بکنه ! چه زمان رانیری چه زمان فرارا هیچ وقت موفق به برد نشدن ! آخرین باری هم که در این استادیوم بازی کردیم با 2 گل لیخت و جاکرینی بازی و بردیم همینطور بازی رفت اونا رو تو تورین گل بارون کردیم ! پس بهتر یوونتوسی وار بازی کنیم و برای برد به زمین بریم برای نشون دادن اُبُهُت تیم قهرمان ! اگر قرار به بازی کسل کننده باشه و کونته و بازیکنان بیخیال مسابقات بشند در کنفرانس مطبوعاتی اعلام بکنند که هواداران الکی وقت خودشون تلف نکنند !

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
با توجه به محرومیت پوگبا از 3 بازی آخر فصل قطعا در ادامه دیگه خبری از 1-6-3 نخواهد بود. مهمترین مسئله ای که کونته باید توی چینش بازیکنا توی این 3 بازی لحاظ بکنه بازی دادن به بازیکناییه که نزدیک درب خروجی باشگاه قرار دارن تا بشه در صورت درخشش احتمالی توی این 3 بازی باقیمونده حداقل درصدی به قیمتشون اضافه کرد. نیازی هم به بازی کردن نفرات اصلی نیست و مخصوصا بازیکنایی مثل کیلینی که توی هر بازی امکان مصدومیتشون هست رو اصلا نباید به بازی آورد ترکیب پیشنهادی من اینه. استوراری دیچیلیه بونوچی بارتزالی کاسرس جاکرینی مارونه ایسلا کوا ماتری سبا با همین تیم هم میشه آتالانتا رو برد.ضمن اینکه بازیکنایی مثل ایسلا و کوا و ماتری به شدت انگیزه دارن تا بتونن خودی نشون بدن و شانس موندن توی تیم رو دوباره بدست بیارن

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
:sad1:
عجب گلی بود گلی آخر
گلی که رفتی سفر

یادم میاد یادم میاد یه روز و روزگاری
واسه هم مینوشتیم رو درختا یادگاری

همه درختا رو بریدن, هما شاخه هاش رو چیدن
با جدایی بین ما نفس راحت کشیدن

دلامون خونه ی درده
زندگی تاریک و سرده
ای وای وای برما
اون روزا دیگه بر نمیگرده, نه دیگه بر نمیگرده :fp:

اصلا" این شعر انگار برای خود پینتوریکو نوشته شده :sad1:
http://www.google.co...367936716139914

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
من اصلا" موافق نیستم دیگه به امثال ماتری و کوا و بنتنر و .... بازی داده بشه .تو این سه بازی به نظرم کنته بهتره به این جوانان یووه مثل همون بلترامه و دبوشی و پول گارسیا ... میدون بده شاید همین سه بازی برای اون ها کافی باشه تا خودشون رو نشون بدن و یه جورایی سکوی پرتابی براشون باشه همین الشعراوی هم یه همچنین حالتی براش پیش اومد به گفته ی خود کنته 10 دقیقه بازی برای تیمی مثل یوونتوس برابری میکنه با یک فصل بازی در تیمی مثل بولونیا و امیدوارم کنته این ریسکو بکنه که البته بعید میدونم :دی .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 بازی تیم به شدت بی انگیزه است، ولی یه سری فرصت های منحصر به فرد الان برای تیم وجود داره که اینطوری نیستند که همیشه پیش بیان. یه سری رکورد ها برای زدن هست که رکورد های بهترین نیست، ولی به بهترین های تاریخ نزدیکه. مثل امتیاز بالای 90 و پیروزی های متوالی بالای 10 و حتی رکورد کلین شیت هم خیلی موقعیت خوبی که نگه داره تیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
در دو فصل اخیر قبل از بازی با آتالانتا قهرمانیمون مسجل شده :دی

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اسکای : یوونتوس به 3-5-2 بر میگرده تو این بازی و استوراری - مارونه - ایسلا و ده چلیه در ترکیب آغازین یووه حضور دارند .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
21 بازیکن برای این بازی دعوت شدن ، بزرگترین غایبان جی جی و بارزالی هستند ! Chiellini 3 4 Caceres 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 13 Peluso 18 Anelka 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 31 Branescu 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 39 Marrone

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
میگم الان مگه بازی نداریم؟؟؟ :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

میگم الان مگه بازی نداریم؟؟؟ :np:

من تا دیروز فکر میکردم ، بازی یکشنبه دیگه ساعت 17:30 هست ! :np: :Facepalm: خدا پدر محمد مرحبا رو بیامرزه ، توی ترجمه تیتر روزنامه ها خوندم که امروز بازیه ! :rainbow:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدا رو شکر این بازی 3-5-2 بازی میکنیم ، واقعا این سیستم 3-5-1-1 خیلی خسته کننده شده بود. امیدوارم ایسلا و دچلیه و مارونه یا چیزی نشون بده یا یه جوری بازی کنن که تکلیفمون باهاشون مشخص بشه :troll:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- زمان بازی ها تغییر کرده ؟! :1: فوتبال ایتالیا نوشته بازی یوونتوس ساعت 17 به وقت محلی برگزار میشه . میشه چند ایران ؟! :1:

- بازیکنان آتالانتا برای این دیدار :

Bellini, Biondini, Bonaventura, Brivio, Canini, Capelli, Carmona, Cigarini, Consigli, Contini, De Luca, Del Grosso, Denis, Ferri, Frezzolini, Giorgi, Lucchini, Moralez, Parra, Polito, Radovanovic, Raimondi, Scaloni, Stendardo, Troisi

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
امشب بازي داريم ؟ ساعت 9 اينا بايد باشه ؟ يا همون 11:15 هست ؟ چرا اينقدر زود ؟ :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازی 11:15 هست سید مگه ایران که هر وقت دست دارند زمان بازی رو عوض کنند

sir alex delpiero

sir alex delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
من نمیدونم پس کی وقت بازیکنای جوون هست؟؟؟ الان بهترین موقه بود که کونته بازیکنای پرایماورا رو امتحان کنه...هم این بازیکنا آزمایش میشدن و هم انگیزه بالاشون باعث جذابیت بیشتر بازی میشد...حیفه به خدا...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بچه ها من منتظر اعلام ترکیب اصلی هستم . هر کی فهمید زود بزاره لطفا کار مهم دارم. ممنون

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
ترکیب یوونتوس (3-5-2) : استوراری - کاسرس - مارونه - کیه لینی - ایسلا - پادویین - پیرلو - جاکرینی - دچلیه - ماتری - کوالیارلا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی