پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و سوم سری آ- یوونتوس 1-0 میلان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
142 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و سوم سری آ

تصویر

یوونتوس - میلان

زمان : یکشنبه ، 1 اردیبهشت ماه 1392 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان :ورزشگاه یوونتوس آرنا

آنونس بازی

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
:king_Aragorn: لحظه ی انتقام نزدیکه! :guntootsmiley: ای خدا چه حالی میده این میلانی هارو از رو ببریم :laughing: من که واسه ی روز بازی ثانیه شماری میکنم از الان :1: :1: :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شما خونسردی خودتو حفظ کن آزاده خانم :1:

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
اون موقعی که بازی رفت رو به میلان باختیم میلان چندان خوب بازی نمی کردن اما الان به مراتب کیفیت بازیشون بهتر شده و هماهنگ ترن و تو جدول هم موقعیت خوبی دارن . پس این بازی خیلی سخت تر از اون بازی رفت می شه . :hc: البته آلگری خودش اذعان کرده که یووه امسال قهرمان هست و ما برای کسب سهمیه تلاش می کنیم :rose:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

شما خونسردی خودتو حفظ کن آزاده خانم :1:

نمیتونم حفظ کنم آقا نیک :1: آخه رفقای میلانی زیاد دارم میخوام حالشون رو بگیرم :laughing: :P: :1:

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
آزاده جون لحظه موعود فرا رسید اون روز یووه بدون دن آنتونیو کبیر بود اما الان ژنرال یووه بالای سر یووه هست ما یه انتقام خوب از اینتر گرفتیم اونم با نصف قوا که اگه تمام قوای خودمون رو در بازی با اینتر میذاشتیم خدا شاهده مجال نفس کشیدن رو از اینتر می گرفتیم که ای کاش این کار رو می کردیم چون ما که در بازی با بایرن موفق نبودیم حداقل با گلهای بیشتری اینتر رو می بردیم حالا هم بد نشد به هر حال انتقام خوبی بود خدا رو شکر می کنم یووه در مقابل اینتر پیروز و سر بلند بیرون اومد اما برسیم به میلان یه دوتا کار نیمه کاره داریم یکی اون میلان هست که یک انتقام خوب باید ازش بگیریم که لحظه موعود داره فرا میرسه به لطف خدا و یاری خودش انتقام خوبی می خوایم بگیریم اما شماره دوم دوستان یوونتوسی توجه کنید ما یه خورده حسابی با لاتزیو داریم که امشب باید حل بشه با اونکه لاتزیو دیگر تیم مافیایی خدمات زیادی در طول سالها برای یووه انجام داد که یکی اون اگه یادتون باشه زمان لیپی در هفته آخر اینتر رو برد و قهرمانی به یووه رسید هر چند اون روز اینقدر خوشحال بودم ضرر هم دادم :1: خیلی از دوستان خودم رو به رستوران دعوت کردم و یه کیف خوبی اونا کردن با اونکه یوونتوسی نبودن و بعضی ها با یووه مشکل هم داشتن :1: به هر حال داشتم می گفتم این تیم خدمات خوبی به یووه رسوند از جمله بازیکنان ارزشمندی که به یوونتوس فروخت ولی از اونجایی که یووه اصلا دوست نداره بدهکار باشه به خورده حساب لاتزیو هم باید رسیدگی کنیم لاتزیو در جام حذفی یه نمه تندروی کرد که باید هر چه سریعتر تنبیهش کنیم . یادش بخیر دوستان پارسال لاتزیو بدست الکس تنبیه شد مارکتی فوق العاده کار کرد فیلم بازی رو دارم چقدر موقعیت از یووه گرفت اونم موقعیت صد در صد رو می گرفت ولی این الکس چه ضربه ایستگاهی زد با اونکه فاصله دور بود ولی مارکتی خشکش زد آخه این الکس چی بود که من بارها دیدم دروازبانان بزرگ در مقابل ضربه ایستگاهیش طلسم می شدن و هیچ حرکتی نمی کردن الکس فوق العاده بود که یکبار یادم میاد در یک خبری خوندم که الکس دلپیرو از نظر کارشناسان فیفا و یوفا بهترین ضربه ایستگاهی زن جهان شناخته شد اونم در زمانه چه کسانی این آمار بیرون اومد در زمان بکهام و سینیشا میهایلوویچ این دو نفر ژنرال ضربه ایستگاهی بودن دیگه ببین الکس دلپیرو چی بود اینا کم آوردن ..... الکس پادشاه ضربه ایستگاهی دنیا

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
میلان 14 بازیه که نباخته.در 20 بازی آخر لیگش (بعد از باخت به فیورنتینا) ,فقط 4-2 به رم باخته.14 برد-5 تساوی و 1 باخت!!! این هم در نظر بگیرید که 2 تا از این مساوی ها در 2 بازی اخیر بوده. میلان از 27 اکتبر در 31 بازی در تمامی مسابقات(24 سری آ-2 کوپا-5 لیگ قهرمان),5 تا باخت تجربه کرده:فیورنتینا -رم(لیگ),یووه(کوپا-وقت اضافه),زنیت و بارسا در 10 بازی از 31 بازی کلین شیت داشتن(شامل یووه :Facepalm: ) در این 31 بازی 3 بازی به حریف نتونستن گل بزنند:بارسا(ضربه تیرک نیانگ :sad1: ),زنیت و سمپدوریا!! جالبه سمپدوریا از تیمی که به تمام تیمها در لیگ گل زده,در رفت وبرگشت گلی نخورده.

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
این بازی بیشتر از این جهت برای من اهمیت داره که کونته یک بار دیگه باید با یکی از معدود مربی های تا حدودی با استعداد بجنگه الگری نشون داده که خوب میتونه تفکرات کونته رو بهم بریزه و نسبت به کونته در بازی های رودرو موفق تر بوده امیدوارم کونته تو این بازی کاملن الگری رو غافلگیر کنه این بازی نبرد بین 2 مربی جوان ولی با استعداد ایتالیا خواه بود به امید پیروزی کونته بر الگری

joker021

joker021

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
میبریم بدون شک :nish:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
بردن که میبریم،فقط تو رو خدا اگه شبکه سه پخش میکنه ندن کینگ جواد خیابانی،ایشون قبلا توانایی هاشونو اثبات کردن

AliSina

AliSina

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
یوونتوس میبره سوسکشون میکنه هیچی نیستن بایرن رو هم بردیم همه دنیا رو شکست دادیم وقتی بعد شکست جلوی بایرن طرفداران یوونتوس تیم رو تشویق میکردن این یعنی برد کدوم تیم دنیا بوده که هیچ وقت نبازه؟ همه تیم ها یه روز می برن یه روز میبازن اونی برندست که همیشه سربلند از زمین بیاد بیرون یوونتوس قهرمانه

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
بازی خیلی حساسه ، از لحاظ امتیازی که واسه ما باخت هم زیاد به دردسر نمیندازمون ولی برای میلان امتیاز گرفتن خیلی مهمه. از لحاظ حیسیتی هم ما باید ببریم تا انتقام بازی رفت رو بگیریم. میلان نسبت به بازی قبلی که باهاشون داشتیم بهتر شده ولی یووه اگه اون یووه ی همیشگی باشه به راحتی میتونه این میلان رو ببره. در ضمن بازیکنای میلان دارن به جهنم یوونتوس آرنا پا میزارن. :2qcmh45: من از بالوتلی خیلی میترسم ولی یه بدی که این بازیکن داره جوونی و کم تجربه بودنشه و اینکه تیفوسیهای تورین اگه بتونن بدون نژاد پرستی طوری یووه رو تشویق کنند که تمرکز سوپر ماریو بهم بریزه خیلی خوب میشه. :worship:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بالوتلی محرومه اگه اشتباه نکنم . بخشیده شد یعنی ؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مثل اینکه جناب بواتنگ سخنرانی فرمودن که من مونتاری نیستم . توپ رو انقدر محکم میزنم که هیچ کمک داوری نتونه گل رو قبول نکنه .

تو اصلا دروازه ی ما را نخواهی دید احمق جان

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بالوتلی محرومه اگه اشتباه نکنم . بخشیده شد یعنی ؟

دو بازی بخشیده شد ! یووه رو نیست

ترکیب احتمالی و 99% یوونتوس

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مثل اینکه جناب بواتنگ سخنرانی فرمودن که من مونتاری نیستم . توپ رو انقدر محکم میزنم که هیچ کمک داوری نتونه گل رو قبول نکنه .

تو اصلا دروازه ی ما را نخواهی دید احمق جان

کیلینی هم جوری بزنتت که نفهمی از کجا خوردی .

=-=-
داور بازی لوکا بانتی .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ ترکیب یووه به احتمال زیاد همون ترکیب دیدار برابر لاتزیو خواهد بود با این تفاوت که به احتمال زیاد جورجو به بازی میرسه و جایگزین پلوزو میشه....

3-5-1-1

بوفون

جورجو بونوچی بارزالی

آساموآه پیرلو لیخت اشتاینر

پوگبا ویدال

مارکیزیو

ووچینیچ

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
باید ببریم که قهرمانیمون باشکوه تر بشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی جالبه. اول فصل پیش که کونته اومد ما با دو هافبک شروع به بازی کردیم. پیرلو و مارکیزیو. ویدال عملا نیمکت نشین اینها بود تا اینکه همون بازیهای اول خودشو نشون داد. سر همین کونته تصمیم گرفت برای اینکه 3 تاشون بازی کنن با 3 هافبک بازی کنه. این فصل آساموا رو خریدیم تا ذخیره این 3 تا باشه ولی رفته رفته آساموا خوب بازی کرد و باعث شد که کونته ازش تو پست غیر تخصصی بازی بگیره ولی هر طور شده بازیش بده. حالا نوبت پوگبا رسیده. بعد از درخشش های زیادی که داشتم کونته تصمیم گرفته با 4 هافبک وسط بازی کنه تا پوگبا هم بازی کنه. حالا حساب کنید فصل بعد پولی یا وراتی به یووه بیان ، فکر کنم اولین تیمی بشیم که 3-7-0 بازی میکنه :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

خیلی جالبه. اول فصل پیش که کونته اومد ما با دو هافبک شروع به بازی کردیم. پیرلو و مارکیزیو. ویدال عملا نیمکت نشین اینها بود تا اینکه همون بازیهای اول خودشو نشون داد. سر همین کونته تصمیم گرفت برای اینکه 3 تاشون بازی کنن با 3 هافبک بازی کنه.

این فصل آساموا رو خریدیم تا ذخیره این 3 تا باشه ولی رفته رفته آساموا خوب بازی کرد و باعث شد که کونته ازش تو پست غیر تخصصی بازی بگیره ولی هر طور شده بازیش بده.

حالا نوبت پوگبا رسیده. بعد از درخشش های زیادی که داشتم کونته تصمیم گرفته با 4 هافبک وسط بازی کنه تا پوگبا هم بازی کنه.

حالا حساب کنید فصل بعد پولی یا وراتی به یووه بیان ، فکر کنم اولین تیمی بشیم که 3-7-0 بازی میکنه :1:

من به شخصه فکر نمیکنم که فصل بعد پیرلو وضعیت ثابتی داشته اشه تو ترکیب . حتی شاید مارکیزیو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی