پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و هشتم سری آ- یوونتوس 1-0 کاتانیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
امروز روز پوگبا بود و بس در حالیکه اکثر بازیکنها پر اشتباه و بد بودن بازی خوب پوگبا به چشم میومد. کاتانیا هم فقط دفاع می کرد و خطری نداشتن . به هر ترتیب برد شیرینی بود اونهم درست وقتی که ناپولی هم باخت.حاشیه امنیت خوبی برامون درست کرد .تنها ده بازی و قهرمانی.چهار پنج تا بازی آینده خیلی مهمه بعد بازیها مون راحته

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

نمی دونم کسی اشاره کرد یا نه ! ولی هنگامی که پیرلو می خواست ضربه ازاد بزنه ! مدافع حریف دستش رو خوند و زودتر از اون و هماهنگ با حرکت توپ به سمتش رفت تا بتونه جلوگیری کنه از وارد شدن توپ به دروازه ! کارشون عاالی بود !

خوب دست پیرلو رو خوند..اگه نمیدویید و توپ و قطع نمی کرد کاری از دست آندوخار بر نمی اومد...واقعا بازیکن با هوشی نشون داد...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب یووه با این برد در یه بازی کاملا معمولی به قهرمانی در سری آ رسید
هفته پیش نزدیک بود به خاطر این حرفم اعدام بشم که گفتم سطح تیم های دیگه تو سری آ خیلی پایین تر از یووه هستش
بازم میگم تیم دومی که 6 هفته نتونه ببره تو اون لیگ سطح تیمهای دیگه پایینه همچنان که امسال تو سایر لیگ های معتبر هم این مورد وجود داره

بار هم مثل کل فصل جوینکو افتضاح بود این ادم نمیتونه پیشرفت کنه و متاسفانه بد تر هم میشه هر روز و هر بازی
اساموا هم که این ملتهای افریقا نابودش کرده

تو این بازی هم مارکیزیو و پیرلو اصلا تو بازی نبودن و قشنگ خستگی رو تو بازی پیرلو میشد دید

در کل تیم تو سری آ اون انگیزه لازم رو به دلیل قهرمان شدن راحت نداره که البته میشه بهتر بشه همچنان که بایرن و من یوو با اینکه خیلی جلو هستن خیلی خوب هم بازی میکنن

امیدوارم روند خوب تو CL رو هم چنان بتونیم ادامه بدیم

منم زوج کوا و ماتری رو کلا مناسب نمیدونم و فکر میکنم وچینیچ ماتری خیلی بهتره همونی که فصل پیش سر مربی به خاطر لج بازی هاش اونو میزاشت ولی امسال باز هم به خاطر لج بازیهاش اونو نمیزاره :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

:fts:
تصویر

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
نمیدونم چه حسی دارین وقتی یه بازی رو به حالت ِ ضبط شده می بینین و تیمتون هم دقیقه ی 90 به بعد گل می زنه ؟! یعنی طوری بود که بعد از چند ثانیه ای که روی هوا و نزدیک ِ لامپ معلق بودم ، بعد همینجوری با کف ِ دست داشتم می کوبیدم رو دیوار . :Facepalm: :1: یکی هم نیست بگه که مرد ِ حسابی بازی یه ساعت و نیم ئه تموم شده رفته . :np: با این حال که بدون ِ اطلاع از نتیجه داشتم بازی رو میدیدم . :1: حالا همینجوریش هم تا دقیقه ی 34 برق نداشتیم . :np:   بازی طوری داشت پیش می رفت که فکر ِ یه برد ِ بی دردسر به ذهنمون میومد ، اما گره گُمی سراغمون اومده بود از اون گره های بازی با جنوا و سمپدوریا و ... . واقعا همه چیز به شکل ِ عجیبی برگشت . شاید همه به اون 7 امتیاز اختلاف قانع شده بودیم ، اما این گل عملا دیگه اسم ِ یوونتوس رو روی اسکودتو نوشت . شما هوادار ِ فوتبالین و این رو همه لمس کردین که سوپر استار وقتی سوپر استار میشه که بتونه وقتی همه چیز به هم پیچیده ، یه حرکت بزنه و تیمش رو نجات بده . حالا هم واسه متولد شدن ِ این سوپر استار به هم باید تبریک گفت . به خودمون باید افتخار کنیم که یوونتوس باز هم ستاره ساخت و این بار پوگبا نشون داد که علاوه بر استعداد و توانایی و پشت کار ، به معنی واقعی میتونه به یه سوپر استار تبدیل بشه . سوپر استاری که بخوان بگن ویرا اگه فلان توانایی و فلان توانایی رو داشت ، میتونست مثل ِ پوگبا بشه . پوگبا نعمت ِ بزرگی رو پیدا کرده که داره کنار ِ پیرلو بازی می کنه و از تجربه ی بازیکنای بزرگ ِ دیگه ی تیمش هم استفاده می کنه . قدر ِ خودش رو بدونه ، توی تاریخ جاودانه میشه . اما بالاتر گفتم که اسکودتو مال ِ ما شد و بیراه هم نگفتم ! 30 امتیاز ِ مونده و 21 امتیاز ِ دست نخورده برای قهرمانی . این میتونه حالا 6 برد و 3 مساوی و 1 باخت باشه ، این میتونه 7 برد و 3 باخت باشه و چند مدل دیگه حالا ! بولونیا ، اینتر ، پسکارا ، لاتزیو ، میلان ، تورینو ، پالرمو ، آتالانتا ، کالیاری ، سمپدوریا . یعنی واقعا این 10 تیم نمیخوان 21 امتیاز به تیم ِ ما بدن و توی قهرمانی ما سهیم باشن ؟ :1: حالا این ها توی حالتی هستن که من فقط دارم در مورد ِ یوونتوس و راه ِ باقی مونده ش حرف می زنم ، نه در مورد ِ ناپولی بحرانی و میلان با 11 امتیاز اختلاف که قراره مسافر ِ تورین هم بشه ! یوونتوس باید راه ِ خودش رو بشناسه و همینطور بدون ِ اما و اگر پیش بره تا بتونه حتی توی خونه ی سرد و ساکت ِ سابقمون و جلوی همشهری های جام ندیده ، اسکودتو رو جشن بگیره . هیچ بعید نیست . اصلا ! نگران ِ سری آ دیگه اصلا نیستم . اما این گره ها توی بازی های بزرگ تر هم پیش میاد . باید یه راه ِ دیگه واسه باز کردنش پیدا کرد . یه لحظه بود که ما رو جدا کرد ، که میتونست رخ نده ، ما باید به داشته های واقعی و قدرت ِ اصلی مون تکیه کنیم و نذاریم کار به اینجا برسه . حالا باید با تمام ِ قدرت به سراغ ِ چمپیونز لیگ رفت . میشه که بازگشت های تاریخی ِ یووه برای سومین بار تکرار شه ؟!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كونته - اين يك بازي مهم براي ما بود كه ما ميخواستيم نمايش خوبي داشته باشيم و با قلبمون بازي كنيم تا برنده باشيم - كاتانيا به خوبي بازي ميكرد و بسيار سازمان يافته بود و توانستند مارو به دردسر بندازن ، به ويژه گومز و كاسترو كه در ضد حمله سريع و خطرناك بودند - ما تنها بر روي نتايج و عملكرد خود تمركز كرديم و ليگ ايتاليا از هر نظر سختي و استرس زيادي براي ما دارد - اگر سال قبل ما به رتبه سوم رسيده بوديم مشخصا هواداران و مديران باشگاه خوشحال و راضي نبودند ، ما در اين فصل نتايج موردنظرمون رو كسب كرديم و طوري كه خواستيل پيش رفتيم ولي بايد دونست كه تكرار قهرماني كار ساده اي نيست .. ما الان نميتونيم به طرز درست و دقيقي از قهرماني بگيم و اون رو پيش بيني كنيم پس اون رو به زمان مناسب تري موكول خواهيم كرد - اين هفته بخاطر بازي در ليگ قهرمانان از نظر ذهني و جسمي خسته تر بوديم و كار براي ما دشوارتر بود - اما بازهم من از بازيكنانم خواستم كه خستگي رو فراموش كنن و براي برد بجنگن ، زيرا اگه ما براي هدفمون به خوبي تلاش كنيم و فاصله رو بيشتر كنيم ميتونيم كمي آسوده تر باشيم - در نيمه اول رضايت كامل از پوگبا نداشتم ولي بعد از نيمه اول بازي بهتري انجام داد و توانست انتظارات رو برآورده كنه - پوگبا يك استعداد جوان محسوب ميشه و قطعا نياز داره كه پيشرفت كنه ، بنابراين بايد سرش رو پايين بندازه و فقط با فروتني تلاش و تمرين كنه - قدرت تيم ما در كار گروهي و اتحادمون هست ، ما بهترين نتايج رو با كار تيمي و همكاري بدست مي آوريم .. برخلاف ساير تيم ها - من تماشاگرانمون رو به تشويق و حمايت از ميلان در مقابل بارسا دعوت ميكنم ، زيرا ميلان يك تيم ايتاليايي هست و اكنون در ليگ قهرمانان بازي ميكند - ميلان تغيير زيادي كرده و حالا در سري آ براي ما يك رقيب جدي و خطرناك محسوب ميشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فصل برای ما تمام شده است فقط 2 تا ماموریت داره یووه اونم یک برد اینتر بعدی برد میلان برد این 2 تیم فوق العاده حیاتی و به اندازه اسکودتو ارزش داره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كاپيتان بوفون - من از 3 امتيازي كه كسب كرديم بسيار خوشحالم ، شايد اين 3 امتياز ارزش 6 امتياز براي ما داشته باشد ، بخاطر فاصله 9 امتيازي كه با ناپولي ايجاد شد و حفظ فاصله با ديگر تعقيب كننده يعني ميلان كه ر اين هفته ها خوب كار كردن - تا آخر فصل هر اتفاقي ممكن هست و ما تا انتها با قدرت و تعهد كار خواهيم كرد - شايد جدي ترين رقيب ما با توجه به نتايج اخيرشون ميلان باشه ، اون ها در بهترين شرايط در اين فصل هستند و به اندازه كافي قدرتمندن - مهم اين بود كه باز هم به همه اين اخطار و پيغام رو بديم كه وجود داريم و براي قهرماني ميجنگيم .. كه امروز با اين برد انجامش داديم - ناپولي اكنون تيم دوم جدول است و هميشه تيم قوي خواهد بود - اما اختلاف بيشتر به ما اعتماد ه نفس و جسارت بيشتري ميدهد

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
بازی نزدیک بود تر بزنیما :Facepalm: فقط اینجا ی نکته : اونی که لقب پشه اتمی داده به جاکرینیو میشناسین؟ :1: کارش دارم اخه :1:

baggio

baggio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
سلام به همگی ما که بازی رو ندیدم.اما از صحبت بچه ها فهمیدم بازی تو دل برویی نبوده. واقعا این مشکل مهاجما داره رو مخ آدم میره.به قول بچه ها به جای پیشرفت روز به روز پسرفت میکنن.البته حقشونه تا اینا باشن اون بلا رو سر کاپیتانمون نیارن.حالا افسوس نداشتن دلپیرو رو بخورن. البته پیرلو هم به نظر من فصل خوبی رو نداشته اولا تو این اواخر.مارکیزیو هم بعد مسدومیت هنوز به اون فرم عالیه خودش نرسیده. اما خوب 9 امتیاز اختلاف یه خورده خیال آدمو راحت میکنه.به نظرم میلان امسال برامون دردسر ساز میشه. فقط خدا کنه تو این شرایط کسی مسدوم نشه.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من متاسفانه بازی را ندیدم ولی الان از چند تا سرویس ویوئی خلاصه بازی را دیدم، مهمترین نکته ای که به ذهنم اومد عالی بازی کردن پوگبا بود، عالی بازی کرد، پاس های خوب، بعضی از مواقع فانتزی، تا روی توپ کامل سوار نباشه شوت نمی زنه، واقعا این پسر فوق العاده هست. خیلی عالی بازی میکنه، امیدوارم که تورینی ها قدرش را بدونند و حالا حالا ها توی یوونتوس بمونه. این جووینکو هم داره روز به روز بی مصرف تر بودن خودش را اثبات می کنه، افتاده توی یک مردابی که هر روز داره بیشتر غرق میشه، شاید اگه با خود خواه بازیهاش این جو را برای خودش نمیساخت می تونست پیشرفت کنه ولی الان دیگه تنها راهش رفتن از یوونتوس هست، اگه حتی یک فصل به صورت قرضی باشه. از پیروزی خیلی خوشحال شدم و امیدوارم که میلان هم به پیروزی هاش ادامه بده تا مثل لیگ های دیگه، سری آ هم بی مزه نشه و همچنان هیجان توی ادامه داشته باشه. ناپول هم که امیدوارم به لیگ اروپا هم دیگه نرسه :1:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
یاد اون تک گلی که فصل پیش دقایق آخر بازی بوریلو زد افتادم تواین مقاطع فصل که تیم خسته میشه این سه امتیازها واقعا با ارزشه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی