Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس (5)2-0(0) سلتیک

- - - - -

• Please log in to reply
126 replies to this topic

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,042 posts
این طرفداردارای سلتیک چرا اینقدر شادن :worship:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 posts
ایول به مربی که اینقد باهوشه :thankyou: سگ تو روح این گذارشگر که هم به یووه و هم به سلتیک توهین میکنه :76: :62: :111: برای این بازی چرا این یارو رو گذاشتن اخه :102: والا جواد دایی رو میذاشتن بهتر بود... در کل الان اعصاب ندارم چون هوا اینجا خرابه ستاب باکس از نیمه دوم خط خطی شده و مجبورم فقط صدای این شغال و بشنوم :Facepalm: در کل یووه دمت گرم :hug: :worship:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,042 posts
صعود به مرحله بعد رو به تمام دوستان تبریک میگم :گل: :گل: :گل:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

ترکیب خط حملمون رو هم ترجیح میدم تو این بازی اگه قراره ووچینیچ بازی نکنه جووینکو هم بازی نکنه .

گزینه ایده آل من برای این بازی همون ماتری و کوا هست اونم برای 90 دقیقه . یک بار کونته این مهاجم هاش رو تعویض نکنه فکر کنم روز آخر عمرش باشه :1:

:lol:
این کونته امشب منو رو سفید کرد :1: ضعف مارونه تو خط دفاع هم تا حدودی مشخص بود . مخصوصا روی اون صحنه واکنش بوفون که عدم یارگیریش باعث شد بازیکن سلتیک بتونه روی توپ تاثیر بذاره .

جاکرینی اصلا تو مدتی که تو زمین بود خوب بازی نکرد و همینطور ایسلا چیزی نشون نداد . در آخر این برد رو به همه یوونتوسی ها تبریک میگم . مخصوصا گل نخوردنم که تبریک ویژه داره .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
نیمه دوم ! جز گل کوالیارلا روی پاس ویدال و خراب کردن موقعیت ها توسط سلتیکی ها چیز خاصی نداره ! پس از 7 سال دوباره به 1/4 نهایی رسیدیم !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
تبريك به همه :rainbow: @};- يوونتوس بازي رو اونجور كه خواست پيش برد و بازيكناش هم زياد خسته نشدن درسته در مجموع 0-5 سلتيك رو برديم و سلتيك تو اين بازي حرفي براي گفتن نداشت ولي نبايد كلا سطح اين تيم رو پايين آورد و برد يووه رو كمرنگ كرد .. اما در كل بايد منتظر حريف هاي سخت تر از اين هم باشيم ..

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
تبریک میگم. @};- والا اگه منم ای شبکه سه بودم این بازی رو نمیذاشتم جاش بازی پاریسن ژرمن - والنسیا رو میذاشتم! :1: چقدر مسخره بود بازی نیمه دوم. :1: + محمد، من در مقایسه با عملکرد اخیر ووچینیچ و شرایط کلی متری و جووینکو، کوالیارلا رو مورد سنجش قرار میدم. پس طبیعتاً بازی کردن تو سطح آمائوری هم شاید راضی کننده باشه. :1: ++ کامنت های کارشناسان فوتبال بعد از سیو بوفون تو نیمه اول تو تویئتر: کریس ووکس: People ask me why I still think #Buffon is the best goalkeeper in the world. Awesome positioning/organisation, and he does stuff like that کارلو گارگانسه: Outrageous save from Buffon, absolutely ridiculous جی جفا: ?Gigi Buffon: Football's Bret the Hitman Hart? The best there was, the best there is, the best there ever will be سایت گل هم زیر عکس بوفون بلافاصله نوشت: !Yes, Gigi, it looks like you are No.1

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts
Quagliarella!!!
http://www.mediafire...7i08br3gqhqrnpw

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
چند تا نكته تو اين بازي ...1- كنته نشون داد باهوشه ولي تيم ما هنوز تو حمله كنده و نداشتن بازيكن تكنيكي تو تيم مشهوده....2 قول ميدم اين پوگبا جزو برترين هاي دنيا بشه چن سال ديگه ...واقعا جاگيري هاش تو بازي خوب بود....3 - دفاعمون خيلي بي نقصه فراموش نكنيم اين تيم بارسا رو برده...4 - تيم ما يه سمت جيجي يه سمت ديگه..5-تو مرحله بعد به هر كي بخوريم جز بايرن...6 چرا هر چقدر سلتيكي ها گل ميخورن اين طرفداراشون بيشتر خوشحال ميشن اينا بيمارنا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
نیمه دوم داشت خوابم میبرد دیگه :np: اصلاً واژه ای به اسم فوتبال رو ندیدیم و دقیقاً شده بود داستان همون 22 تا دیوونه که دنبال یه توپ میدوئن :fts: اتفاق خاصی نیفته،بهترین و مقتدرانه ترین صعود به اسم یووه به ثبت میرسه. @};-

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
طرفداراي سلتيك مست بودن به طرز فجيعي !! همه از دم لخت شده بودن تو اون هواي 6- درجه ! خوبه ديگه!زندگي رو سخت نميگيرن ! از تك تك لحظات و با هر بهونه اي شادي ميكنن و بالا پايين ميپرن و خودشون رو تخليه ميكنن ! پس بشينن و به بازيكناي حريف فحش ناموس بدن ؟! از تيمشون كه معجزه نميخوان !! حذفشون قطعي شده بود و اومده بودن تورين واسه تفريح ---- در كل صعودمون رو تبريك ميگم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
نکات ِ مثبت ِ این بازی از نظر ِ من : - نباختیم و مهم تر اینکه بردیم و رکورد ِ نباختنمون به 14 بازی رسید . - رکورد ِ 5 برد ِ متوالی رو تا اینجای فصل از خودمون به جا گذاشتیم . - 2 مهاحم ِ نیمکت نشینمون تونستن توی این رقابت های مهم گلرنی کنن که توی روحیه شون خیلی تاثیر داره . - باز یه نکته ی دیگه در مورد ِ همین 2 مهاجم که این گل ها میتونه قیمتشون رو برای فروش ِ آخر ِ فصل بالا ببره . - پنجمین کلین شیت ِ متوالی رو داشتیم . - تونستیم به جمع ِ 8 تیم ِ برتر ِ اروپا راه پیدا کنیم . - تیم بدون ِ خستگی بازی رو برد ، در حالی که 5 بازیکن ِ اصلی در زمین نبودن . - هیچ بازیکن ِ تاثیر گذاری با کارت ِ زرد جریمه نشد که خطری برای مراحل ِ بعد بشه . - به بازیکن هایی بازی داده شد که در طول ِ فصل کمتر استفاده می شد ازشون و این باعث میشه فاصله ی نیمکت و زمین کم بشه . - برد ِ 5-0 در مجموع میتونه وجهه ی خوبی از ما برای مرحله ی بعد داشته باشه . - هیج بازیکن ِ مصدومی در این بازی ندادیم .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
مهدی نظرت رو هم درباره نوچه های کونته بگو مرسی :3:

i am legend

i am legend

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 posts
دوستان تبریک رفتیم تو 8 تیم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

مهدی نظرت رو هم درباره نوچه های کونته بگو
مرسی :3:

اصلا خوب بازی نکردن . واقعا در حد ِ یووه نبودن . اشتباه ِ فردیشون به قدری تاثیر گذار نبود ، اما توی خیلی صحنه ها حتی پاس ِ بغل پا رو هم نتوستن بدن . امشب که وقت نیست ، فردا با دقیقه و صحنه به صحنه واسه ت آنالیزشون می کنم . :wink2:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
الساندرو متری:

« به نظر میرسید که بازی آسونی برای ما باشه، اما اینجوری نبود. اگه ما در دقایق ابتدایی بازی گلی رو دریاف میکردیم امشب کار برامون سخت میشد. من توی هر دو بازی رفت و برگشت گل اول رو زدم، من خوشحالم، علی الخصوص که تونستم رو در روی هوادارن خودمون گلزنیم رو جشن بگیرم. هنوز هم احساس میکنم که تشنه ی موفقیت بیشترم. »

جیورجوس ساماراس:

« ما سعی کردیم که اون ها رو توی زمین پرس کنیم و تحت فشار قرارشون بدیم. چند تا موقعیت ایجاد کردیم اما نتونستیم ازشون استفاده ای ببریم. دو تا بازی برابر بارسلونا نکات قابل توجهی برای ما داشت. ما با شور و شوق و از ته قلبمون بازی کردیم و هوادارن و اعضای باشگاه برای همیشه این ها رو به یاد خواهند داشت. »

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
واقعا اعتراض یه سری واسه من توجیه نشده است ! اخه تیمی که بازی رفت سه تا زده و مربی تیم می دونه حریفش چیکاره است و بازیش رو کامل بسته است دیگه چرا باید بیاد و فشار بیاره و خودش رو خسته کنه و امار مصدومان و اخطاری ها بره بالا ؟ واقعا من از خوندن بعضی حرفا متعجب می شم ! البته منظورم فوروم خودمون نیست ! در صورت کلی می گم !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
موقع انالیزت منون می شم حد ذخیره های یووه رو هم معلوم کنی چون ذخیره های یووه بازی می کردند و بازیکن های اون پست استفان و ازاموآ هستن :3:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
برد رو تبریک میگم واقعا فوق العاده کار کردیم ، خیلی تمیز سلتیک رو فرستادیم خونشون :2qcmh45: بوفون تو حلقم :گل:

Fateme

Fateme

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 posts
منم این برد رو به همه هوادارای یووه تبریک میگم به نظر من بااینکه یکی دوتا از مهره های اصلیمون تو ترکیب نبودن نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. زنده باد یوونتوس قهرمان :Juveflag:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users