پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی بیست و چهارم سری آ- یوونتوس 2-0 فیورنتینا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

بورخا والرو در مصاحبه با sky sport 24:"مصاف با یووه،رقابتی خاص است و برای پیروزی تمام تلاشمان را می کنیم"

+ هفته اولی که من به فیورنتینا آمدم،به من گفته شد که مصاف با یووه فوق العاده خاص و ویژه است.
+ ما باید برای پیروزی همه کار بکنیم و من به شخصه تمام توان خود را در زمین برای پیروزی پیاده خواهم کرد.
+ یووه تیم قدرتمندیست و جایگاه آنان نشان دهنده آن است و برای پیروزی برابر یووه،باید تلاشی مضاعف تر را انجام دهیم.
+ پیرلو یکی از 5 بازیکن برتر جهان است و می تواند تفاوت ها را رقم بزند البته یووه بازیکنان قدرتمند دیگری هم دارد اما از نظر من پیرلو قدرتمندترین آن هاست.

ترکیب احتمالی یووه از نگاه sky:

بوفون

کاسرس مارونه بارزالی

دی چیلیه پیرلو لیخت

پوگبا ویدال

ووچینیچ ماتری

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم متری به روند گلزنیش ادامه بده ، بین مهاجم هامون بیشتر از همه به ماتری برای گلزنی امید دارم ، تنها بازیکنمونه که میدونه یک فصل بالای 15 گل زدن چه حسی داره :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لوکا تونی ستاره باتجربه و گلزن تیم فیورنتینا در آستانه رقابت با تیم سابقش یوونتوس مدعی شد بنفش پوشان توانایی شکست رقیب صدر نشین خود را خواهند داشت. تونی 35 ساله که سابقه ای درخشان در فوتبال ایتالیا دارد، در بازی قبلی ویولا در برابر پارما موفق به گلزنی شده و امیدوار است درخشش هم تیمی هایش در بازی با یوونتوس نیز ادامه پیدا کرده و به شکست بانوی پیر منجر شود: "ما می توانیم یوونتوس را شکست دهیم چون تیمی قدرتمند بوده و در بازی رفت نیز می توانستیم به پیروزی برسیم. ما با هر تیمی که بازی کنیم آنها را تحت فشار قرار داده و برایشان دردسر ایجاد خواهیم کرد." مهاجم شماره 30 فیورنتینا در ادامه در مورد دوران حضور در یوونتوس مطالبی را بیان کرده است. وی معتقد است کونته با وی رفتار خوبی نداشته است: "در زمان دل نری من در بازی دوم مصدوم شدم ولی او من را تشویق کرد که با قدرت بیشتر به تیم بازگردم. سپس آنتونیو کونته مربی یوونتوس شده و من مجبور به ترک این تیم شدم. البته من از جدایی از یووه پشیمان نیستم ولی کونته در ابتدا به من گفت که جزیی از نقشه های او برای تیم هستم و سپس مدتی بعد نظر خود را عوض کرد. من نیز به او گفتم که می توانست زود تر در مورد تصمیمات خود با من صحبت کند. ووچینیچ بازیکنی است که باید از او ترسید. شاید گل های زیادی را به ثمر نمی رساند ولی توانایی این را دارد که موقعیت های گل فراوانی را خلق کند. صادقانه بگویم که من ترجیح می دادم به جای کیلینی، بارزالی در خط دفاعی یوونتوس حضور نداشته باشد. به نظر من او در پست خود بهترین بازیکن در ایتالیاست."

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ظاهرا باتوجه به مصدومیتی که مارکیزیو و جووینکو داشتن ، فوتبال ایتالیا نوشته که جووینکو و مارکیزیو بازی با فیورنتینا رو از روی نیمکت شروع میکنند ، با این حساب در خط حمله احتمال قوی ووچینیچ و متری بازی خواهند کرد و رد خط هافبک هم مثل بازی با کیه وو خواهد بود ! خیلی دوست دارم که 3-3-4 بازی کنیم ! الآن با وجود آنلکا فکر کنم میشه اینکار و کرد ! آنلکا راست ، متری وسط ، ووچینیچ چپ ! خط هافبک پیرلو ، ویدال ، پوگبا ! خط دفاع لیخت ،بارتزالی ، مارونه ، کاسرس . این چیزی در حد رویاست. کونته دست به تغییر ترکیب نمیزنه. به هر حال منتظرم ببینیم لیست نفرات اعلام شده به جه ترتیب خواهد بود کما اینکه لیخت هم ظاهرا دچار نیمچه مصدومیتی شده !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وینچنزو مونتلا مربی جوان و موفق فیورنتینا بار دیگر عنوان کرد که از حضور در فلورانس کاملا راضی و خوشحال بوده و قصد دارد به سومین اسکودتوی ویولا نیز دست پیدا کند. وی همچنین معتقد است تیمش نبرد سختی را برابر یوونتوس خواهد داشت. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از بازی مقابل یوونتوس در مورد وضعیت تیمش صحبت هایی را مطرح کرده است. مهاجم سابق رم مدعی شده که شاگردانش توانایی رقابت با هر تیمی را دارند: "تیم ما توانایی های بسیار زیادی دارد که در بازی های خود آن را نشان داده ایم. البته ما برای رویارویی با تیم های بزرگ نیاز به چیزی فرا تر از یک نمایش معمولی داریم. ما ابتدا باید سعی کنیم بازی خود را انجام داده و سپس به یوونتوس ضربه وارد کنیم. رقابتی بسیار سخت در انتظار ماست و باید نمایشی بدون نقص و با احتیاط را داشته باشیم. من قصد پیش بینی نتیجه این بازی را ندارم چون هر دو تیم به یک میزان برای کسب پیروزی تلاش خواهند کرد. فکر نمی کنم تغییر سیستمی داشته باشیم چون در برخی مواقع تغییر دادن روش بازی تاثیر منفی روی تیم خواهد داشت." "از نظر من رقابت بین فیورنتینا و یوونتوس تنها جنبه ورزشی دارد. نباید فراموش کنیم که ما در مورد فوتبال صحبت می کنیم. نفرات تعیین کننده برای بازی فردا پیزارو و پیرلو خواهند بود. هرچند که این دو نفر نمی توانند به تنهایی بازی کنند ولی عملکرد آنها در نحوه بازی دو تیم تاثیر بسیار زیادی دارد. یووتیچ و ووچینیچ نیز تاثیر گذار خواهند بود. من به هر دو آنها علاقه زیادی دارم ولی فکر می کنم توانایی گلزنی یووتیچ بیشتر باشد. امیدوارم در بازی فردا نیز این کار را انجام دهد. کونته دورانی بسیار خوبی را در یوونتوس پشت سر گذاشته و یکی از موفق ترین مربیان این سال های اخیر در ایتالیا می باشد. هر مربی در راه خود با تنش ها و مشکلات خاص خود روبروست." "الحمداوی هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی در وضعیت مناسبی قرار دارد. او تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و اشتیاق زیادی برای بازی دارد. ویژگی های او نسبت به تونی کاملا متفاوت می باشد و باید در مورد انتخاب یکی از آنها برای خط حمله بررسی بیشتری داشته باشم. یووتیچ در بازی گذشته بهترین عملکرد خود را نداشت ولی موفق به گلزنی شد. من امیدوارم در برابر یوونتوس شایستگی های خود را به خوبی نشان دهد. خستگی کوادرادو؟ او در هر صورت باید در ترکیب تیم ما باشد. رومولو نیز نشان داده که می تواند در این تیم بازی کند. او در بازی رفت نیز به میدان رفته و عملکرد بسیار خوبی داشت. کاپتزی بازیکنی بسیار جوان است ولی به دلیل استعداد های زیادی که دارد همراه تیم اصلی خواهد بود. با این حال امیدوارم در این بازی سخت مجبور به استفاده از او نشوم چون به طور قطع دچار دردسر خواهد شد." "آینده کاری؟ از نظر من فقط تیم هایی مثل رئال مادرید، منچستر یونایتد، بایرن مونیخ و بارسلونا تیم های بزرگ فوتبال هستند که دوست دارم در آنها فعالیت کنم. البته در حال حاضر شرایط انجام چنین کاری را ندارم به همین دلیل در فیورنتینا خواهم ماند. من می خواهم به فردی تبدیل شوم که به عنوان مربی سومین اسکودتو را برای فیورنتینا به ارمغان می آورد که این امر به تقویت ترکیب تیم در آینده نیز نیاز دارد. ما یه ایده ها و روش هایی نیاز داریم که در این راه به ما کمک کند زیرا هنوز از لحاظ مسائل اقتصادی فاصله زیادی بین ما و سایر تیم های ایتالیایی وجود دارد." مونتلا همچنین 22 بازیکن را برای سفر به تورین دعوت کرده که به شرح زیر می باشد: ویویانو – نتو – لوپاتلی گونزالو – رونکالیا – ساویچ – تومویچ – کامپر کوادرادو – رومولو – برناردسکی – کاپتزی – پیزارو – والرو – ولسکی – یاما - پاسکوال لیاییچ – یووتیچ – الحمداوی – لاروندو - تونی

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
شک نکنید میبریم :hug: اونم با اختلاف دو گل :3: :smile:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب 20 نفر برای بازی فردا دعوت شدن ، در حالی که خبر گذاشته بودید که بونوچی بخشیده شده ولی انگار اینطوری نیست. 1 Buffon 4 Caceres 6 Pogba 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 13 Peluso 15 Barzagli 18 Anelka 20 Padoin 21 Pirlo 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 34 Rubinho 39 Marrone

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- گفته میشه کونته ، لیخ ، ایسلا و هم چنین پیرلو :np: رو به علت مصدومیت های جزئی در بازی های ملی بازی نده ! :np:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ اونم تو چه بازی ای :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تو این بازی پیرلو نباشه بازی رو باختیم ! چون پیزارو واقعا قدرت فوق العاده بالایی داره و قشنگ مرکز زمین رو میگیره و هیچکی جز پیرلو نمی تونه مغلوبش کنه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^ البته حتی توی بازی رفت هم پیرلو حریف پیتزارو نشد...واقعا رمی ها و میلانی ها عجیب عمل میکنن در زمیننه ی از دست دادن بازیکنان خوبشون... مشکل اینه که خط هافبک 5 نفره ی فیوره تلفیق خوبی رو از تکنیک،سرعت،تجربه،شم بالای گلزنی و تخریب داره...شاید نزدیک ترین خط هافبک سری آ رو به یوونتوس داشته باشن! نگرانی بیشترم هم از سمت راست اون هاست که با حضور کوادرادو شرایط سختی برای هافبک چپ یوونتوس به وجود میاد.این وسط آساموا هم که برنگشته و باید امید داشته باشیم به درخشش احتمالی پادویین (!) که خودش جزو فانتزی های هر یوونتوسی میتونه باشه؛ شاید هم حضور دچلیه رو بشه نکته ی مثبت بازی دونست.چون کوادرادو هر قدر که فاز تهاجمی قلدره،در دفاع حرف خاصی برای گفتن نداره و میشه از فضای پشت سرش برای طرح ریزی حملات استفاده کرد و مطمئنا از بین دچلیه و پادویین،مسلماً دچلیه توان تهاجمی بیشتری داره [هر چند که جفتشون هم مالی نیستن!]. از عدم حضور جاکرینی هم شدیداً استقبال میکنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان خبر اومده که ترکیب اینه : Buffon; Barzagli, Marrone, Peluso; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Vucinic, Matri. خوب این باشه فقظ دو جا مشکل داره یکی پلوزو و یکی ده چلیه ! که ده چلیه دقیقا مقابل کوادرادو قرار می گیره و من مطمئن هستم همش دریبل می خوره ! کونته فقط امیدم به توست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چرا کاسرس رو چپ بازی نمیده همون پستی که برای اروگوئه بازی میکنه ؟ :39:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ترکیبی که گازتا اعلام کرده همین هست فقط به جای پلوزو ،کاسرس بازی می کنه

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
خدا رو شکر فردا بازی رو نمی بینم.... :1: مصاحبه کونته از عدم حضور پیرلو حکایت داره که ... :fp: (توضیح دیگه ای نمی خواد :1: ) خط دفاع جورجو رو نداریم بازم قراره گل بخوریم.... در کل من که امید زیادی ندارم :fp: (قبل از بازی با کیه وو اینو گفتم که تیم برد حالا دوباره می گم شاید فرجی بشه) :wink2: ترکیبی که عمو حسین گذاشته نیگه پیرلو هستش پس امیدی هست :wink2:. منم مثل عمو حسین امیدم به کونته است تا شاید از این فیوره که انصافا از ما مهره کمتر نداره بتونیم ببریم.... :hug: :hug:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

JUVENTUS VS FIORENTINA

3-5-2

vs
3-5-2

[img height=274 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/20553903369697576390.png[/img]

Saturday 02/09/2013 - 6.00 pm - Juventus Stadium, Torino

بعد از گذراندن دورانی بحرانی و از دست دادن امتیازات فراوان در ژانویه ی منحوس ِ سال 2013، بزرگان تورین و فلورانس در هفته ی 23 ام به خوبی از خجالت حریفانشان در آمدند و با تمام توان خط بطلانی بر نتایج ناخوشایند خود کشیدند. برد یوونتوس و فیورنتینا در هفته ی 23 ام برابر کیه وو و پارما نشان از بازگشت روحیه و آرامش به این دو تیم داشت و این به ایم معناست که شنبه شب در تورین هر دو با تمام توان پای به میدان خواهند گذاشت.

فیوره فصل را به خوبی آغاز کرد و همه بنفش ها را مدعی قهرمانی می دانستند، اما با آغاز نیم فصل دوم مشخص شد هندل مونتلا در آغاز فصل آنچنان محکم نبوده که برای فلورانسی ها تا پایان فصل کافی باشد. آنها با گذشت فصل کم رنگ و کم رمق تر شدند و تیمی که همه آن را مدعی قهرمانی قلمداد می کردند حالا با وضعیتی کژ دار و مریض به دنبال کورسوهای امید خود برای سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست، اما فاصله گرفتن آنان با گروه بالانشینانی همچون یوونتوس و ناپولی و اینتر این امید را کمرنگ تر کرده است.

در طرف مقابل یوونتوس در غیاب کونته در بنتگودی جواب انتقادات را بدون سرمربی و چند چهره سرشناس خود داد و حالا کم کم تیم ِ کونته جوان وارد سراشیبی تند تونل وحشت ماه فوریه می شود. بی تردید شنبه و سه شنبه این هفته، می تواند یکی از مهم ترین شنبه و سه شنبه های کونته باشد. نتیجه ای رضایت بخش برابر ویولا همراه با کسب 3 امتیاز قطعا خواسته ی کونته از شاگردانش در این بازی است.

شاید یکی از مهم ترین وجوه حساسیت بازی شباهت زیاد سبک بازی 2 تیم به هم باشد، یوونتوس با کونته از فصل پیش 3-5-2 را آغاز کرد، مونتلا نیز از ابتدای امسال سیستم 3-5-2 را در دستور کار قرار داده است. شاید تعیین برتری در میانه میدان در تقابل 2 سیستم 3-5-2 مهمترین عامل تعیین نتیجه باشد. دومین عامل حساسیت فراون بازی جنجال و تنش های دو تیم در پنجره انتقالات تابستانی بود، جایی که فیوره دنبال برباتوف بود و یووه هم ناگهان خواستار برباتوف شد و به زعم دلاواله این رفتاری ناجوانمردانه بوده است. به هر حال هر چه بوده اکنون شعله اش کم رنگ تر شده و مصاحبه های آرام کننده و محافظ کارانه مدیران و رؤسای دو تیم در هفته اخیر جو متشنج را آرام کرده است.

تصویر
جایگاه دو تیم در لیگ داخلی
یوونتوس با 52 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. با زدن 48 گل پس از رم بهترین خط حمله و با دریافت 16 گل بهترین خط دفاع در سری آ را در اختیار دارد. با 16 برد بیشترین تعداد برد و با 3 باخت کمترین باخت را در این فصل دارد. نزدیک ترین تعقیب کننده یوونتوس فعلا ناپولی است که تنها 3 امتیاز کمتر از یوونتوس دارد.
فیورنتینا با 39 امتیاز در رده ششم قرار دارد. بدون شک مونتلا و فلورانسی ها امیدوارانه برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگند چرا که تا تیم سوم جدول که لاتزیو باشد تنها 4 امتیاز فاصله دارند و جبران 4 امتیاز در 15 هفته باقیمانده بدون شک امکان پذیر است. اکثر آمارهای خوب ویولا در خانه است، جایی که 27 امتیاز از 39 امتیاز خود را کسب کرده اند.

تصویر

آمارهای بازی های قبلی دو تیم

دو تیم تاکنون در تورین 73 بار با هم دیدار داشته اند که یوونتوس 47 بازی را برده، 20 بازی مساوی شده و فیورنتینا در 6 بازی موفق به پیروزی شده است. بیشترین نتیجه ای که در این 73 بازی اتفاق افتاده است برد 1-0 یوونتوس بوده با 12 برد برای بیانکونری. بازی رفت دو تیم در فلورانس با نتیجه 0-0 به پایان رسید. تمام بلیط های بازی شنبه شب به فروش رسیده است.

تصویر

بازیکنان دعوت شده دو تیم برای این بازی

JUVENTUS

Buffon, Caceres, Pogba, Marchisio, Vucinic, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Barzagli, Anelka, Padoin, Pirlo, Vidal, Giaccherini, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Matri, Rubinho, Marrone

FIORENTINA

Borja Valero, Bernardeschi, Capezzi, Compper, Cuadrado, El Hamdaoui, Jovetic, Larrondo, Ljajic, Llama, Lupatelli, Neto, Pasqual, Pizarro, Rodriguez, Romulo, Roncaglia, Savic, Tomovic, Toni, Viviano, Wolski.

تصویر

PLAYERS TO WATCH

JUVENTUS

MIRKO VUCINIC

تصویر

در بازی های قبلی نشان داده ستون اصلی تیم برای بازی هجومی است. با این که ووچینیچ مهاجمی کامل برای یوونتوس نیست اما فعلا پاسخ گوی نیاز های کونته است. بازی سازی و جاگیری خوب و حرکات ریز و تعیین کننده ووچینیچ می تواند برگ برنده یوونتوس برای بازی شنبه باشد.

FIORENTINA

Borja Valero

[img height=298 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/03393149771160731485.jpg[/img]

همه می دانیم مغز متفکر و طراح بازی فیورنتینا بورخا والرو است.بازیکنی که دقیقا همان چیزی است که مونتلا برای میانه میدان می خواهد. والرو با تعداد زیاد پاس گل اکنون یکی از خطرناک ترین بازیکنان فیورنتینا و سری ا به حساب می آید و باید منتظر هنرنمایی وی برای یووه تیچ و تونی باشیم. بدون شک امید اصلی مونتلا و بنفش ها برای طراحی حملات تیم همین والرو خواهد بود. عملکرد درخشان وی می تواند موقعیت های زیاد را در اختیار فیورنتینا قرار دهد.

تصویر

TEAM'S PROBABLE LINE UP

JUVENTUS

Buffon; Barzagli, Marrone, Caceres; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, De Ceglie; Vucinic, Matri

FIORENTINA

Viviano; Roncaglia, Rodriguez, Savic; Cuadrado, Romulo, Pizarro, Borja Valero, Pasqual; Jovetic, Toni

تصویر

Probable Result

Juventus 1 – 0 fiorentina

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
فقط دو بازی مونده تا یوونتوس از این شرایط سخت و طاقت فرسا بیرون بیاد. یکیش که با فیورنتینا هست و یکی دیگه هم با سلتیک. سر این بازی مقداری استرس دارم. این بازی خیلی هم مهم هست. امیدوارم که در سمت دیگه لاتزو به خوبی از ناپولی پذیرایی کنه و یک چند تا گل قشنگ بهشون هدیه کنند. امیدوارم کاسرس در سمت چپ بازی کنه، دوستان کسی در مورد وضعیت جوونکو می تونه توضیح بده، چون از اول توی بازی نیست، مگه نگفته بودند که یک کوفتکی ساده هست؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با حضور، مارونه تو قلب دفاع و سانترهای احتمالی پاسکوال و کوادرادو برای تونی،مشخصه شب سختی در انتظارمونه...مگر اینکه هافبک ها و مهاجمینمون اینقدر خوب عمل کنن که در طول 90 دقیقه ابتکار عمل رو از فیورنتینا بگیرن که با توجه به حضور والرو و پیزارو یه کم بعیده....

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
محمد عزیز تیتر های مهم روزنامه های امروز رو گذاشته ، توجه کرده باشید روزنامه ها به پیام تهدید آمیز یوونتوس به فیورنتینا اشاره داشتن. گویا تو ویدئوی پیش بازی سایت یوونتوس دات کام ، گوینده یکم زیاده روی میکنه و فیورنتینا رو تحقیر میکنه. من ویدئو رو ندیدم ، اما سایت فوتبال ایتالیا نوشته که چنین مضمونی داشته : "فیورنتینا فصل رو در بهشت آغاز کرد ، اما الان تو برزخن و 13 امتیاز از ما کمتر دارن. برای اونا شنبه شب یوونتوس آرنا به جهنم خواهد بود ، همه اونایی که امشب به تورین میاید ، امید رو فراموش کنید !" دلاواله هم گفته که نمیدونم چی بگم ، آیا این سبک آنیلیه ؟ شما میتونید در موردش حرف بزنید ولی من حرفی ندارم. + " همه آن هایی که امشب به این جا می آیید ، امید راا فراموش کنید " ، برگرفته شده از کمدی الهی دانته ست ، معروف ترین اثر ادبی فلورانس. کار خیلی خیلی چیپ و غیر حرفه ای بود واقعاً ... اینم میره در کنار اون جمله معروف آنیلی که فدراسیون ایتالیا رو تهدید کرده بود که یوونتوس رو از ایتالیا میبره یه جای دیگه ! :np: نوشتن عبارت "30 اسکودتو در زمین" به جای قراردادن ستاره ی سوم و بعد سورپرایز تلقی کردن این حرکت ، اعلام جدایی اله از یووه درست وسط فصل قبل ! آدم نا امید میشه میبینه یکی مثل آندره آ شده جانشین آمبرتو و جانی بزرگ ..

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
چه حرفی میزنی قربون شکلت برم . درسته احترام به تیم مقابل صد در صد باید رعایت باشه ولی فکر نمیکنم این کار غیر اخلاقی بوده باشه . همانطور که به گفته ی خودشون ما باید یووتیچ رو فراموش کنیم اونها هم باید امید رو فراموش کنند . :)) :))

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی