پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی بیست و چهارم سری آ- یوونتوس 2-0 فیورنتینا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
هر جور که میخوام حساب کنم ، بزرگی این برد رو نمیتونم از ذهنم خارج کنم . فیورنتینایی که بعد از یوونتوس همه اعتقاد داشتن که زیباترین فوتبال ِ سری آ رو ارائه میده ، کاملا محو شده بود تو بازی و یووه هر طوری که میخواست با بازیکناش رفتار می کرد . باورم نمیشه این همون فیورنتینایی بود که از مساوی توی خونش همه خوشحال بودیم و ذوق کرده بودیم از اینکه نوار ِ نباختنمون رو نتونستن پاره کنن . فیورنتینا محو ِ بازی یووه بود . این یوونتوس در شرایط ِ مشابهی که با بازی کیه وو داشت پا به این میدون گذاشت و نشون داد که میتونه بازی زیبا مقابل ِ کیه وو رو توی شرایط ِ نسبتا دشوار تر ، تکرار کنه . ماتری گل می زنه ، بوفون آمادگی خودش رو نشون میده ، تیم گل نمیخوره ، یکی از رقبای نزدیک از این بازی بازنده میره بیرون ، اختلاف به 5 تا میرسه ، یه رقیب ِ سنتی تحقیر میشه ، تیم واسه بازی حساس ِ چند روز ِ بعدش خسته نمیشه و خیلی مورد ِ مثبت ِ دیگه ای که از این بازی یوونتوس بیرون اومد . من همیشه منتقد ِ این بودم که یووه چرا بعد از زدن ِ گل ، دیگه به حمله ادامه نمیده ، اما حالا به این تصمیم ِ کادرفنی برای این بازی احترام میذارم که نخواست بیش از حد تیم رو خسته کنه و توان رو برای اسکاتلند نگه داشت . خلاصه اینکه این بازی برای من حساسیت ِ بالایی داشت و خوشحالم از این نتیجه . به امید ِ اینکه این روند ادامه داشته باشه تا بتونیم سال ِ بعد هم اسکودتو رو روی سینه داشته باشیم با زیر نویس ِ " 31 جام در زمین " !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شب گذشته و پس از اتمام دیدار دو تیم یوونتوس و فیورنتینا عکس هایی از ویویانو منتشر شد که باعث خشم هواداران تیم میزبان شده بود. در این عکس ها نشان داده شد ویویانو پیراهن پیرلو که روی شانه والرو قرار داشت را برداشته و به زمین انداخته بود. در ابتدا تصور می شد این حرکت ویویانو نوعی بی احترامی به پیرلو و تیم یوونتوس می باشد ولی دروازه بان ویولا به دفاع از خود پرداخته و اتفاق رخ داده را اینگونه مطرح کرده است: "من همواره به پیرلو احترام گذاشته و قصد من از این حرکت، بی احترامی به یوونتوس و یا هواداران آنها نیز نبوده است. والرو هم پس از ادای احترام به هواداران فیورنتینا که در ورزشگاه حضور داشتند، پیراهن پیرلو که پس از بازی با پیراهن خود عوض کرده بود را از روی زمین برداشت و رفت." در واقع می توان این حرکت ویویانو را نوعی احساس مسئولیت در قبال هم تیمی اسپانیایی خود یعنی والرو دانست. ویویانو که از کودکی هوادار فیورنتینا بوده و هرگز در ابراز این مسئله کوتاهی نکرده به خوبی می دانست که اگر والرو با پیراهن تیم رقیب دیرینه و پس از شکست مقابل آنها به سمت طرفداران متعصب ویولا برود به احتمال زیاد با توهین و بی احترامی از وی استقبال خواهند کرد. به همین دلیل ویویانو نزدیک والرو رفته و پس از چند کلمه صحبت با وی، پیراهن را از روی شانه او برداشت تا بدین ترتیب از اعتبار هم تیمی اسپانیایی خود در مقابل هواداران تیم دفاع کند.

PaoloDC

PaoloDC

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 79 ارسال

شب گذشته و پس از اتمام دیدار دو تیم یوونتوس و فیورنتینا عکس هایی از ویویانو منتشر شد که باعث خشم هواداران تیم میزبان شده بود. در این عکس ها نشان داده شد ویویانو پیراهن پیرلو که روی شانه والرو قرار داشت را برداشته و به زمین انداخته بود. در ابتدا تصور می شد این حرکت ویویانو نوعی بی احترامی به پیرلو و تیم یوونتوس می باشد ولی دروازه بان ویولا به دفاع از خود پرداخته و اتفاق رخ داده را اینگونه مطرح کرده است:

"من همواره به پیرلو احترام گذاشته و قصد من از این حرکت، بی احترامی به یوونتوس و یا هواداران آنها نیز نبوده است. والرو هم پس از ادای احترام به هواداران فیورنتینا که در ورزشگاه حضور داشتند، پیراهن پیرلو که پس از بازی با پیراهن خود عوض کرده بود را از روی زمین برداشت و رفت."

در واقع می توان این حرکت ویویانو را نوعی احساس مسئولیت در قبال هم تیمی اسپانیایی خود یعنی والرو دانست. ویویانو که از کودکی هوادار فیورنتینا بوده و هرگز در ابراز این مسئله کوتاهی نکرده به خوبی می دانست که اگر والرو با پیراهن تیم رقیب دیرینه و پس از شکست مقابل آنها به سمت طرفداران متعصب ویولا برود به احتمال زیاد با توهین و بی احترامی از وی استقبال خواهند کرد. به همین دلیل ویویانو نزدیک والرو رفته و پس از چند کلمه صحبت با وی، پیراهن را از روی شانه او برداشت تا بدین ترتیب از اعتبار هم تیمی اسپانیایی خود در مقابل هواداران تیم دفاع کند.

من همینجا بخاطر پست قبلی خودم تو همین تاپیک در رابطه با موضوع امیلیانو ویویانو بسیار بسیار معذرت میخوام زود قضاوت کردم و اونقدر که تو نت همه جبهه گیری کرده بودند و شایعه پراکنی میکردن از اصل موضوع غافل شدم.
خیلی ممنون از ادمین که شفاف سازی کردن سعی میکنم دیگه از این به بعد زود قضاوت نکنم ( پست قبلیم رو نمیتونم ویرایش کنم چون ویرایش رو که میزنم کلا همه چیز پاک میشه شما خودتون نادیده بگیرید باز دوباره معذرت میخوام ) .

گل میرکو خیلی زیبا بود اما کاش تک به تک رو هم گل میکرد ... میخواستم بپرسم چرا میرکو بعد از گل زدن همش میره عقب سمت تماشاگرا انگشت شصتشو به علامت تائید نشون میده بالا ؟ به ماروتا OK میده یا اصلا منظورش کیه چرا اینکارو میکنه ؟

[img width=480 height=254]http://www.shiaupload.ir/images/39849032421064814754.jpg[/img]

همچنین اگه معنی این خوشحالی ماتری بعد از گل زدن رو هم بگید ممنون میشم :

تصویر

:thankyou:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

شب گذشته و پس از اتمام دیدار دو تیم یوونتوس و فیورنتینا عکس هایی از ویویانو منتشر شد که باعث خشم هواداران تیم میزبان شده بود. در این عکس ها نشان داده شد ویویانو پیراهن پیرلو که روی شانه والرو قرار داشت را برداشته و به زمین انداخته بود. در ابتدا تصور می شد این حرکت ویویانو نوعی بی احترامی به پیرلو و تیم یوونتوس می باشد ولی دروازه بان ویولا به دفاع از خود پرداخته و اتفاق رخ داده را اینگونه مطرح کرده است:

"من همواره به پیرلو احترام گذاشته و قصد من از این حرکت، بی احترامی به یوونتوس و یا هواداران آنها نیز نبوده است. والرو هم پس از ادای احترام به هواداران فیورنتینا که در ورزشگاه حضور داشتند، پیراهن پیرلو که پس از بازی با پیراهن خود عوض کرده بود را از روی زمین برداشت و رفت."

در واقع می توان این حرکت ویویانو را نوعی احساس مسئولیت در قبال هم تیمی اسپانیایی خود یعنی والرو دانست. ویویانو که از کودکی هوادار فیورنتینا بوده و هرگز در ابراز این مسئله کوتاهی نکرده به خوبی می دانست که اگر والرو با پیراهن تیم رقیب دیرینه و پس از شکست مقابل آنها به سمت طرفداران متعصب ویولا برود به احتمال زیاد با توهین و بی احترامی از وی استقبال خواهند کرد. به همین دلیل ویویانو نزدیک والرو رفته و پس از چند کلمه صحبت با وی، پیراهن را از روی شانه او برداشت تا بدین ترتیب از اعتبار هم تیمی اسپانیایی خود در مقابل هواداران تیم دفاع کند.

یه سوال داشتم؟ پس معنی این پرتاب کردن پیراهن یووه چی بوده؟! :hmm: هرچقدر هم بگیم حق با اون بوده اما این حرکتش که لباس پیرلو رو پرت کرده برای من نامفهومه!!! :111: :62:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

میخواستم بپرسم چرا میرکو بعد از گل زدن همش میره عقب سمت تماشاگرا انگشت شصتشو به علامت تائید نشون میده بالا ؟ به ماروتا OK میده یا اصلا منظورش کیه چرا اینکارو میکنه ؟

تصویر

برای این شخص . معرف ِ حضور هست دیگه ؟ :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی