پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیستم سری آ - پارما 1-1 یوونتوس (یادبود آنجلو پروتزی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
116 پاسخ برای این موضوع

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
دونادونی :

:: بازی بسیار مهمیه ، همون قدر که بقیه ی بازیا مهمن ، اما بازی برابر یوونتوس به شما انگیزه ی خاصی میده ، این که مقابل بهترین تیم لیگ بازی کنید هیجان زیادی داره .

:: من میخوام در مقابل اونها یه پارما ی پرقدرت و با اراده ببینم ؛ انقدر خوب بازی خواهیم کرد که کونته به خاطر کاری که ما با پارما کردیم ستایشمون کنه .

:: پارما یک نمایش منحصر به فرد رو برای متوقف کردن یوونتوس به نمایش خواهد گذاشت ، بیانکونری از باخت برابر سمپدوریا به مصاف ما میاد ، اما یک لغزش در هر زمانی از فصل ممکنه رخ بده . فردا یک بازی کاملا متفاوت رو شاهد خواهید بود .

:: جووینکو تمام مهارت های یک مهاجم رو داراست و بازی او فقط به تکنیک خلاصه نمیشه ، این رو با عملکرد خودش ثابت میکنه . زمانی که در پارما بود من هیچ شکی نداشتم که او یکی فوتبالیست کامله .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ترکیب اعلام شد ! :1:

Parma: Mirante; Zaccardo, Paletta, Santacroce; Biabiany, Marchionni, Valdes, Parolo, Gobbi; Amauri, Belfodil

Parma bench: Pavarini, De Angelis, Morrone, Palladino, Musacci, Acquah, Sansone, Fideleff, Ninis, Rosi, Pabon

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Caceres; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Padoin; Giovinco, Quagliarella

Juventus bench: Storari, Branescu, Vucinic, De Ceglie, Peluso, Giaccherini, Matri, Isla, Beltrame, Marrone

پ ن : پادوین ! :np:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازی با پاي بوفون در حد تسلط استيفن هاوكينگ در بازی چوگان قوی هست :fp: :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر این بلفودیل خوبه :np: همینو برای نیم فصل بگیریم کلی سود کردیم ، یه زلاتان توش دیدم :گل:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نیمه اول بازی تموم شده و شماها اینقدر ساکتید ؟!!؟ حیف که خونه نیستم بازی رو ببینم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این مهاجم های ما چرا اینطوری هستن؟ :fp: این از کوا که هر توپی می گیره شوت می زنه تک به تک هم که ..... جوینکو هم که توپ رو بهش می دی عمرا اگر سالم برگرده من هرچی فکر می کنم چرا پادوین داره بازی می کنه سمت چپ به نتیجه ای دست نیافتم کم کم دارم به کشفیات در علوم ریاضی و شیمی می رسم وچینیچ باید به بازی بیاد + ده چلیه این بونوچی ....هم می ره جلو وای می سه بر نمی گرده هی تیم ضد حمله می خورد کونته هم شدید باهشا دعوا کرد حالا تو رختکن .....(احتمالا بچه دار می شه)

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

چقدر این بلفودیل خوبه :np: همینو برای نیم فصل بگیریم کلی سود کردیم ، یه زلاتان توش دیدم :گل:

توی این بازار اسم ها که هر روز میشنویم ، چند روز پیش ماروتا گفته بود میخوام ـش ! :1: اما ... !

یووه که داره فاجعه بازی می کنه ، امیدوارم حداقل این بار نیمه دوم ، نیمه کونته باشه :sigh: کوا و جووینکو که اصلا معلوم نیست دارن چه کار میکنـن ؛ پادوین هم الکی یه اخطار گرفت. چرا پادوین رو بازی داده ؟ پلوزو بهتر از پادوین نبود ؟! :np:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بوفون جدیدن داره کارایی میکنه!یاد حرکتش تو فصل پیش بازی با لچه افتادم در مقابل دروازه بان پارما عالی بود اول از همه از اشتیاق شوت زنی کوا و پُگبا بسیار خوشحال شدم,تو همچین بازی هایی بسیار موثر میتونه باشه گرچه زیادم دقیق نبود! پارما هم خوب زد حمله میزد,کلا برد تو این بازی اصلا راحت نیست

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
تا دقیقه 35 تیم داشت ول میچرخید تو زمین برا خودش :1: بعدش کونته شروع کرد به قربتی بازی دراوردن بازیکنا حساب کار دستشون اومد بعد از اون یه سه چهارتا موقعیت گل داشتیم که همه رو میرانته گرفت ! بونوچی چرا هو میشد تو بازی !!؟ :1: کاسرس هم بد بازی کرده تا الان ، یه دریبل خیلی بد خورد نزدیک بود از جانب بارزالی و بونوچی مورد تجاوز قراربگیره همون موقع ! :1: خط هافبکمون هم خوب نبوده ، زیاد ! خصوصا ویدال !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یه سوال دارم . این کواریالا رو چند خریدیم ما ؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نمیشه یه درخواست بنویسیم به یاشگاه که کاررا بیاد دوباره ؟ تیم شدیدا افتضاح شده مثل همون فصلایی که هفتم شدیم علی اصغری بازی میکنه تیم

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
این پادوین رو که هنوز تعویض نکرده :102:

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
معلوم نیست بازیکنا تو تعطیلات چیکار کردن اینقدر داغون شدن :waiting:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
پیرلو !!! ضربه آزاد !!! کمال !!!!! :1:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
خورد به بازیکن پارما؟ :1:

ویرایش: تو ریپلی نشون داد توپ داشت میرفت بیرون خورد به بیابیانی تغییر مسیر داد؛ فک کنم گل به خودی باید حساب بشه!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه اشتباه نکنم ، پنجمين گل فصل پيرلو رو 5 ضربه ايستگاهي :1: چقدر ما کاشته گل میزنیم :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
وقتي حريف دفاع منظم داشته باشه بايد همينجوري گل زد ديگه .. بصير به نظر من اتفاقا يووه از ضربه كاشته ها خوب استفاده نميكنه خيلي توپهاي خوبي رو اينجوري از دست دادن

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
ووچینیچ به جای کوا اومد.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
Pirlo