پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله 1/4 کوپا ایتالیا - یوونتوس 2-1 میلان (یادبود روبرتو باجو)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
بهترین کار ممکن رو کونته انجام داد و سیستم رو عوض کرد یکی از بچه ها گفت الگری دست کونته رو تو سیستم 3-5-2 خونده واقعا اینجا بهش رسیدم ولی به محض تغییر سیستم میلان رو کلا به هم ریختیم البته این بازی بیشتر از همه با بونوچی حال کردم مخصوصا مخصوصا اون خطای دقیقه 90 که انجام داد کلی خندیدم و هرچی میشد نثارش کردم

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
با 3-3-4 شدن سیستم یکم از فشار میلان کم شد چون ووچینیچ و جاکرینی هم به عقب بر میگشتن و کمک میکردن...این بازی هم از اون بازیا بود که میتونستیم ببازیم. ووچینیچ و ویدال برای این تیم جواهر هستند مخصوصا ویدال که بواتنگ رو عاصی کرده بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
قطعا ما سعی کردیم بازی رو کنترل کنیم ، آخرای نیمه دوم هم ریسک بود که حمله کنیم ، برای همین صبر کردن بازی بره وقت اضافه ، تو وقت اضافه همون اول کار رو تموم کردیم و بقیه اش سعی کردیم بازی رو کنترل کنیم به نظرم خیلی تمیز و بدون صرف انرژی زیاد نتیجه گرفتیم ، یادتون نره تازه این بازی شروع 2 ماه بازیهای سختمونه ، بهتره کنترل روی انرژیمون داشته باشیم خوشحالم که جووینکو کم کم داره نقش ستاره رو برای تیم بازی میکنه ، مطمئنا در بازیهای آینده این توپ ها رو هم از دست نمیده و کم کم گل کردن این توپ ها به بازی خوبش اضافه میشه. تعویض مارونه هم بخاطر تغییر سیستم بود ، سعی کرد از ایسلا برای 3 تا هافبک استفاده کنه ولی مارونه نیمه دوم تازه داشت رو میومد ، مطمئنم اگر میمومد کم کم بازیشو به حریف تحمیل میکرد بهرحال برد رو تبریک میگم ، فقط 2 بازی تا فینال مونده :nish:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
دو حالت داره یا میلان خیلی خوب شده یا ما افتضاح شدیم :Facepalm:
البته بیشتر نظرم حالت دومه yes1
من تا بازی های آخر سال 2012 فکر میکردم قهرمان سی ال هم میتونیم بشیم
ولی اگر بازهای سال 2013(سمپ-میلان) ادامه داشته باشه باید جلوی سلتیک هم کلی حرص بخوریم تا برنده بشیم :cry2:
انگار بازیکن ها زیادی تو جو هالیدی هستند :))
اینم نقش ماتری تو بازی :Facepalm: :confused2:

تصویر

یادمه بچه ها از کوجو آساموا و حرکات تکراریش انتقاد میکردند!حالا فهمیدیم که بودنش حتی با حرکات تکراری خیلی بهتر از نبودنشه yes1

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بازیکنای یوونتوس به ترتیب افتصاح بودن عبارت بودند از : نفر اول با احترام به ویدال جاکرینی بود که کلا چیزی به نام مغر در حرکاتش دیده نمیشد و فقط الکی میدویید و پاس گلش رو هم در واقع گند زده بود ولی مدافع یه کمکی کرد و توپ رو رسوند 2 نفر دوم کسی نبود جز ارتورو ویدال . توپ که میومد زیر پاش من واقعا استرس میگرفتم که الان با یه پاس دیدنی الشراوی رو تک به تک کنه با استوراری . کلا هم که تو کار خطا بود 3 نفر سوم ماتری که دیگه بدون شرح . اینگار قبل از بازی ماست خورده بود 4 - مقام چهارم افتضاح بودن هم تقدیم میشه به ایسلا که کلا بنده خدا نبود هیچ وقت . با کسی کاری نداشت و واسه خودش یه قل دو قل بازی میکرد . گل نکردن توپ از یک متری هم هنری هست که این روزها فقط تو یوونتوس میشه دید . سانتر هاش هم که همون قضیه تمرین و ادمک و ایناست این دوستان واقعا گند زدن دستشون درد نکنه ولی بهترین بازیکن هم به نظرم : اول کاسرس بود که تقریبا بدون اشتباه بازی کرد و همه توپا رو برگردوند دوم استوراری که با این که دو سه تا اشتباه کرد تو بازی با پا ولی در کل همون جیگری بود که همیشه هست . کلا دلم واسش میسوزه که ذخیره بوفونه . این تو هر تیم دیگه ای بود میتونست واسه خودش یه حکومتی راه بندازه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
توروخدا نگین بدون صرف انرژی بازی رو بردیم، آخر بازی ریغ بازیکنا داشت در می یومد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پژمان ويدال بد بود به نظرت ؟‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏ :np: يعني واقعا اسم ويدال رو تو ليست بازيكنهاي ضعيف اين بازي ميذاري ؟؟‏!‏‏!‏ شك ندارم بالا 85% تكل هاش صحيح بود ،دوندگيش از بيشتر بازيكنهاي زمين بيشتر بود [اگه نگيم همه‏]‏ و آمار پاسهاش هم براي يه هافبك تخريبي و جنگنده خوب بود مهمتر از همه يه تنه پدر بواتنگ و حتي مونتوليوو رو در آورده بود ! خيلي باورنكردني بود حرفت با كمال احترام .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

توروخدا نگین بدون صرف انرژی بازی رو بردیم، آخر بازی ریغ بازیکنا داشت در می یومد

استوراری جاکرینی ایسلا ماتری مارونه دی چلیه کاسرس اگه هم ریغشون در اومده که فرقی به هر حال نمی کنه

جووینکو و لیخشتاینر و ووچینیچ و پیرلو که بازیکن اصلی بودن هم که خیلی خسته نشدن .

فقط میمونه بارتزالی و بونوچی .

به خاطر دو بازیکن نمیشه گفت بازی رو با صرف انرژی زیاد بردیم .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خب کنته از قبل بازی هم تصمیمش رو گرفته بود که با ذخیره ها بازی کنه ولی تصور نمی کردم دیگه اینقدر تیم رو اینجوری بچینه اونم تو این بازی به این مهمی از استوراری که بنظرم خوب کار کرد تا ایسلا و مارونه و جاکرینی درباره ی بازی هم ما بازی رو همیشه برای خودمون مشکل می کنیم.نداشتن مهاجم درست حسابی و ترکیبهایی ریسکی وتعویضهای بد کار رو برامون سخت میکنه بازیکنهای خوبمون کاسرس و استوراری و ووچینیچ و ویدال بودن بارزاگلی معمولی بود نه فوق العاده بود نه ضعیف درخدمت تیم بونوچی خوب بازی کرد ولی گاهی هم سوتیهایی میده کاسرس بنظرم خیلی خوب بود و وقتی مقایسه می کنیم با پلوسو تو بازی قبل یک سر وگردن بهتر بود مارونه تو بازی گم بود جاکرینی بد بود سرعت تیم رو می گرفت ووچینیچ بسیار موثر ومفید بازی میکنه ایسلا چیزی نگیم بهتره .از افتضاح گذشته. ماتری خود افتضاحه و علت موندنش تو زمین رو نفهمیدم.تو یکی ار تعویضها کنته میشه گفت اشتباه کرد یا لاقل میتونیم بهونه کنیم که عمدا این کار رو انجام داده تا بقیه هم بازی کنن و خسته نشن بازیکنها کلا ترکیب این دوتا بازی اخیرمون عجیب و غریب بوده حالا مشکلات محرومیت ومصدومیت هم بهش اضافه شده

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
وقعا ضایع بردیم.چرا تی وی هرچی نشون میده اینجوری بازی می کنیم آخه جلو میلانیها؟؟؟ :sad1:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ابتدا تبریک میگم بابن برد به هر زحمت و کیفیتی که بود.چون نکته مهم صعود هست و بعدا دیگه کسی یادش نمیاد چه موقعیتهایی رو از دست دادیم و چه گلهایی که میلان میتونست بهمون بزنه و نزد!این خیلی مهمه در روزی که اصلا خوب نیستی و به قول داستان کیلومترها از اون یووه قدرتمند چندوقت پیش فاصله داری در حالی که تیم حریف با تمام توانش میاد و شما چندین مصدوم و غایب دارید اون هم در چنین هوای سردی که به لحاظ دوندگی بازیکنا با مشکل رو به رو میشن ببری و امیدوار به روزهای آینده باشی!مطمئنا بازی بسیار بدی یووه انجام داد اما میشه همه چیز رو فراموش کرد چون وقت برای ارائه بازی زیبا وجود داره ! خیلی خیلی ناراحتم چرا در بازی با سمپدوریا کاسرس به جای پلوزو بازی نکرد و خیلی خیلی خوشحالم که یووه تاوان شکست بخاطر آماده نبودن پلوزو رو در بازی لیگ که قابل جبران هست داد تا اینکه خدایی مکرده در چنین بازی سختی بهش میدون میدادیم و حذف میشدیم.ممنونم از کاسرس که 120 دققه جانانه دوید و انرژی گذاشت. مطابق معمول یووه دوباره با 2-5-3 شروع میکنه در حالی که آلگری کاملا مدتهاست دست کونته رو خونده و راه غلبه بر این تاکتیک رو بلده و از بازی برگشت پارسال در سری آ تونسته یووه رو مهار کنه.حالا چرا کونته اصرار داره با این شیوه جلوی میلان بازی کنه در حالی که میلان به خوبی از فضای خالی پشت سر ایسلا و لیختشتاینر استفاده میکنه و ضربه میزنه همون روحیه لجبازی کونته هست!مسئله بعدی استفاده بیجا از ایسلا در پیستون چپ بود.نمیدونم این بازیکن چی داشت که براش 15 میلیون یورو هزینه کردیم؟در 90% تصمیماتی که گرفت با شسکت مواجه شد.چندین بار برای استپ کردن توپ مشکل داشت و از دستش در رفت.حتی این بازیکن در جناح راستش که میتونه با پای تخصصیش کار کنه مشکل داشت چه برسه در سمت چپ که ناچارا مجبور بود همیشه به عرض بزنه که اینکار رو هم اصلا موفق نبود انجام بده. اما بر خلاف خط هافبک ضعیفمون در این نیمه ماتری و جووینکو عالی کار کردند و به خوبی همدیگر رو پیدا میکردند.اما دریغ از تموم نکنندگی جووینکو.این بازیکن همه کار میتونه بکنه الا اون ضربه آخر که همیشه موقع زدنش استرس داره!امشب 2 موقعیت عالی نصیبش شد.اولی در نیمه اول بود و تک به تک و به جای زدن بغل پای ساده اشتباها شوت زد و در نیمه دوم و اون ضربه سر اتفاقی ویدال به جای شوت روی پا اشتباها بغا پا زد.به هرحال کاملا مشخصه استرس زیاد باعث میشه نتونه اون تصمیم درست در لحظه اخر بگیره هر چند که داره بسیار عالی و مفید بازی میکنه. اگر خوش شانس نبودیم دقیقه 86 با ضربه سر نیانگ الان حذف شده بودیم.اما برخلاف نظر دوستان من میگم کونته تصمیم هاش در تعویض ها همگی درست بود.ابتدا تعویض جووینکو و ووچنیچ رو برای این کرد که جووینکو چند موقعیت رو خراب کرد و نتونست ضربه اخر خوب بزنه.حتی خود من دقایقی فکر کردم که راستی میرکو قراره جای کی تعویض بشه؟! هدفش از نگه داشتن ماتری این بود که اولا ماتری اگر موقعیتی نصیبش بشه تموم کنندگی بهتری نسبت به جووینکو داره و ثانیا میتونه اون جلو و در نوک پیکان خط حمله بمونه و هم باعث نشه مدافعین میلان بازیسازی کنند و هم اینکه یووه رو جلو نگه داره اما متاسفاته ماتری خسته شده بود و این خستگی هم باعث شد نتونه بدوه و نتونه پرس کنه و نتونه حتی به لحاظ فکری تصمیم درستی بگیره و برخلاف نیمه اول در نیمه دوم و ادامه بازی بدترین بازیکن یووه بشه! برنامه کونته برای وقت اضافی عالی بود!کاسری رو برد دفاع راست و دی چلیه رفت دفاع چپ و ایسلا که توانایی بازی در سمت چپ نداشت به همراه پیرلو و ویدال 3 نفر خط میانی شدند و ووچینیچ و ماتری و چاگرینی مثلث حمله.بنظم با تغییر سیستم به 3-3-4 کاملا الگری و میلان غافلگیر شدن و جدای از بازی یکطرف یووه در نیمه اول وقت اضافی و رسیدن به گل میلان کاملا مهار شد چون تنها کاری که توش استادند بردن توپ به کناره ها بود و حمله از گوشه ولی همیشه در هر 2 جناح 2 نفر حضور داشتند و کاملا الشراوی و آباته و دی سیلیو مهار شده بودند.اواخر وقت اضافه نیمه دوم هم که طبعی بود که میلان با تمام نفرات جلو بکشه و واقعا میشه گفت خستگی بازیکنای یووه مهمترین عامل اشتباهات پیاپی بازیکنای ووه و از اونور خلق موقعیت های میلان بود! به هرحال خدا رو شکر که امشب در جلوی چشم میلیونها نفر آدم و افراد حسودی مثل جاویدانی و فردوسی پور شکست نخوردیم و سربلند اومدیم بیرون.حیف بود برای این یووه جدید و نوپا حذف روحیه شکنی در برابر چشم هوادارای خودی از جام حذفی.به امید روزهای بهتر @};-

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
واقعا پست های بعضی از دوستان تعجب برانگیزه. خوبه حالا قبل از بازی مدیران هشدار داده بودن اگه عصبانی هستین پست ندید. بازی بد بود.تعویض ها هم در ظاهر خیلی بد بودن.طبق گفته ی دوستان فقط چمن خوب بود. اما این بازی بد و اون تعویض ها هم اگه یکم آینده نگر و واقع بین باشیم دیگه نمیایم به کونته و بازیکناش بد وبیراه بگیم. اصلا دوستان یادشون رفته این بازی کوپا بود و جز دردسر و ایجاد خستگی و بیشتر کردن فشار مسابقات چیز دیگه ای برامون نداره.فصل بعد هیچوقت کسی نمیاد بگه که این تیم قهرمان کوپا ایتالیاست و به خاطرش فخر بفروشه. حالا چه نیازیه که تیم با تمام قدرتش بیاد تو زمین؟ نگاه به میلان نکنید.اونها تنها جامی که توش شانس داشتن همین جام بود.واسه همین با توپ پر اومده بودن و با تمام توانشون بازی کردن. حالا این وسط ما با نصف توان و انرژیمون بازی رو جلوی میلان بردیم.اونهم میلانی که بمب انگیزه بود و با تمام توانش اومده بود.من نمیدونم چرا دوستان میگن باخت توی این بازی بهتر بود؟ واقعا سخت نیست فهمیدن اینکه چرا تیم دوندگیش پایین بود و اشتیاقی برای حمله وجود نداشت و بعد از گل چپیدیم تو دروازمون. با یه باخت و یه برد نه چندان دلچسب هم همه مایوس شدن از کونته و این تیم و بازیکناش. در مورد تعویض ها هم نکته این بود که جووینکو و لیخت باید استراحت میکردن واسه بازی مهمتر لیگ.تنها انتقاد من به تعویض مارونه بود که باید به جاش جاکرینی مبرفت بیرون. ------------------------ در مورد بازی. مشخص شد که فاصله ی نیمکتمون با تیم اصلی خیلی بیشتر از فصل قبل شده. به نظر میرسه ماتری کم کم دیگه باید به رفت فکر کنه.بازی امشبش خیلی ضعیف بود اما اگه از طرف دیگه ای نگاه کنیم میبینیم واقعا پاس درست و حسابی هم براش فرستاده نشد.از طرفی بازی تک ضربش واقعا خوب بود اما متاسفانه نتونست از فرصت دوباره ای که بهش داده شد استفاده کنه.امشب واقعا دلم براش سوخت.ناامیدی تو چهرش موج میزد. ------------------------ یک مورد رو چندین بار گفتم و امشب توی بازی هم برام ثابت شد ماتری (مهاجم هدف تیم) امشب چندین بار بیرون از محوطه ی جریمه صاحب توپ شد ولی دیدیم که همه ی این توپها رو خراب کرد.دلیلش نداشتن تکنیک و توان عبور از مدافع مستقیمش بود.حالا من نمیدونم چطور گفته میشه که تیم نیاز به یه مهاجم داره که فقط زدن ضربه ی آخر رو بلد باشه و داشتن تکنیک بالا و توانایی حمل توپ زیاد مورد مهمی نیست؟ من فکر میکنم این تیم بیشتر از یه تمام کننده ی بی تکنیک به یه مهاجم خلاق و باتکنیک نیاز داره که توانایی عبور از مدافع روبروش رو داشته باشه.اگه اینطور نیست پس باید ماتری رو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کنن چون جاگیریهاش و پاسهای تک ضربش خوب بود ولی موقعیتی براش ایجاد نشد و نباید از توپ لو دادنهای بی شمارش خرده گرفت

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
در ادامه ی پست قبلی، در مورد ماتری، نکته ای که به ذهنم رسید، این که ماتری یه خصوصیتی داره، اینکه خیلی "دخترونه" بازی می کنه. به هیچ عنوان خاصیت "جنگندگی"ای که اکثریت بازیکن ها دارن در ماتری وجود نداره. توپ رو اگه لو بده (حالا به هر دلیلی، حتی خطای بازیکن حریف که داور نگیره) نمی جنگه واسه توپ. همون جا وایمیسته و اعتراض می کنه. این دوندگی و جنگندگی، دقیقا خاصیتی بود که بوریلو داشت. این دوندگی، باعث می شه که تعداد اشتباه های مدافع حریف بسیار بره بالا و از نظر ذهنی و جسمی خسته بشن و گل زدن بهشون آسون شه. متاسفانه در حال حاضر در خط حمله ی یووه بازیکنی که پرس رو از خط دفاع حریف شروع کنه نداره. تعویض جووینکو هم به نظرم به خاطر این بود که جووینکو خسته نشه، وگرنه کاملا واضح بود که اگر یووه جلو بیفته، سرعت جووینکو و خلاقیت ووچینیچ می تونه راحت میلان رو داغون کنه، ولی مشخصه که کونته واسه سری آ خیلی ارزش بیشتری قائله. در کل تبریک می گم، به نظرم اینکه با نصف ترکیب اصلیمون یعنی بدون بازی کردن بهترین بازیکن هامون به طور فیکس در همه ی خطوط (بوفون، کیلینی، مارکیزیو) تونسستیم میلانی رو ببریم که تنها شانس جام گرفتنش در این فصل همین کوپا بود و تیمی بودن که تو این یک سال و خورده ای، تونستن زحمت زیادی برامون ایجاد کنن.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يعني اگه تو استاديوم بودم و يك اسنايپ مي داشتم! مغز ايسلا و ماتري رو نشونه مي گرفتم اگه هم يك شات گان داشتم مغز جيووينكو رو مي پاشوندم و يك كله و مغز بزرگتر و مفيدتر براش مي ساختم! بازيش خيلي بهتر شده ضربه ازادش هم در عين ناباوري گل كرد ولي هوش پاييني داره تو لحظاتي كه سريع بايد تصميم بگيره سخت ترين و ناكارامدترين راه رو انتخاب ميكنه! ولي در عوض اين زورو يك چيز ديگه است! اگه هم ٢٠ تا موقعيت هم خراب كنه مطمئني كه اخرش زهر خودشو ميريزه تبريك ميگم اين برد شيرين رو! هر چند به اون صورت استحقاقش رو نداشتيم ولي مهم اين بود كه برديم!

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال
بهترین بازیکن یووه بدون شک کاسرس بود.ازتمام بازیایی که ازش دیدم( چه باراولی که اومد یووه چه توسویا چه ازوقتی دوباره برگشته ) هیچ وقت این قدر باصلابت ندیده بودمش،مرسی مارتین!!بدون اشتباه،بدون تردید بازی میکرد، یعنی میگفت الان تکل بزنم توپ مال منه و اصلاشک نمیکرد میرفت توپای بازیکن،اینقدرخوب بازی میکرد اون سمت که من یادم رفته بود جورجوتوزمین نیست
بارتزالی بدنبوداما خوبم نبود،نمیدونم چراوقتی توپ میافتادزیرپای الشعراوی لرز میگرفت نمیرفت جلو
بونوچی خوب بودولی 2 تا اشتباه تقریبا مرگبارداشت،یکی نیمه اول که پاس اشتباه داد به مارونه،یکی هم آخرای بازی که پشت محوطه ایستگاهی داد،مدل گل کوچیکی میخواست توپ بویانوبگیره
میرسیم به خط هافبک که جز ویدال هیچ کدومشون خوب نبودن،مارونه نیمه اول پراسترس،سردرگم و بیحال بودولی نیمه دوم بهترشده بود،معلوم بود که به جوبازی خوگرفته،جاکرینی تو تصمیماش خیلی دیرعمل میکرد،خب توپوزودتر پاس بده عزیزم :waiting: ،سرگل دوم دادزدم گفتم پاس بده ده چلیه ( فک کنم صداموشنیدو پاس داد )ایسلا(چقدربده این ایسلا ) تو هردوفاز دفاعی و هجومی ضعیف ضعیف بود،آخر فصل باید ردش کنن بره،تعجبم از لیخت بود که یه حرکت مثمرثمر نداشت . نه یه بارازدی سیلیو تونست ردشه،نه خوب پاس داد،نه وقتی توپ عالی میرکوبهش رسید خوب کار کرد . ابنقدرلفتش دادکه استفان ازپشت توپشوزد(آخکه چقدربازیکن خوبی شده این استفان الشعراوی،حیف تویووه نیست،گلش شبیه گل پارسال اله به آتلانتا بود(خط حمله مون ماتری بعضی پاساش خوب بودولی درمجموع خیلی ضعیف بازی کرد،سباهم که به جزگلش همون سبای همیشگی بود،توفازخودش بود!!
اگر ووچینیچ نمیومدتوومهم ترازاون اگروقتای اضافه رو 4 3 3 بازی نمیکردیم،احتمال بردمون خیلی پایین بود . یووه ای که 4 3 3 بازی میکنه خیلی نازمیشه،اینطورفکرنمیکنید؟؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خوشحالم از اینکه یه بازی را با این ابزار بردیم ! هرچی باشه بردن ی میلان خودش بار ِ روانی ِ مثبتی واسه تیم داره ، اون هم واسه این بازیکنای ذخیره . اول از همه چیزی که معلوم بود ، بازیکنای ذخیره زیاد با هم هماهنگ نبودن و چند دقیقه ی اول ِ بازی کاملا دست ِ میلان بود . رفته رفته تیم به خودش اومد و تونست موقعیت خلق کنه و حتی بهتر از میلان هم باشه . باز اینجا نبود ِ یه مهاجم ِ تاپ تو ذوق می زد . اینکه هر توپی که میاد تو گل نره ، بیشتر از هر چیزی اعصاب ِ منو خراب می کنه . شاید خواسته ی معقولی نباشه ، اما من انتظار دارم هر توپ ِ ما بوی گل بده . نه اینکه از 16 ، 17 تا توپ ، 2 تاش گل بشه ! در حالی که به گفته ی الجزیره توی همون نیمه ی اول 14 تا حمله داشتیم ! این حرفا دیگه تکراری شده ، بگذریم ! اما برسیم به قسمت ِ بازیکنا . به شخصه با این حال که جاک رو خیلی دوست دارم ، اما دیشب به معنی واقعی کلمه گند زد . یعنی شاید 50 % داد هایی که وسط ِ بازی زدم ، مقصرش این بود . بازیکن ِ بعدی مارونه بود که خودش هم نمیدونست دقیقا چیکار باید بکنه توی زمین ! به هر حال واسه این سیستم ِ علی اصغری که یوونتوس داره ، با وجود ِ پیرلو یه تنوع و زیبایی ای به وجود میاد ، اما دیشب تا قبل از اینکه پیرلو به زمین بیاد ، مارونه حتی نتونست سایه ای از پیرلو باشه و یوونتوس هم کاملا علی اصغری بود مثل ِ همیشه ! اما با اومدن ِ پیرلو علاوه بر اون تاکتیک ِ قبلی ، یه پاس ِ پشت ِ دفاعی هم اومد و هر چند که باز سودی نداشت . بعد از اون ایزلا یه مقدار گنگ بود تو بازی ! اول اینکه توی پست ِ اصلیش بازی نمی کرد و بعد هم اینکه ازش انتظار دارن که توی تک بازی که انجام میده ، خیلی خوب باشه ! به نظرم اون فرصتی که به یاران ِ گرمابه و گلستان داده میشه ، به ایزلا بدن ، خیلی بهتر جواب میده . توی خوب ها هم که کاسرس بدون ِ شک عالی بود به همراه ِ بارتزالی . فوق العاده دفاع کردن . بونوچی چند تا سوتی داد اما اون 2 نفر عالی بودن . تصور کنید که بازی با سمپدوریا کاسرس به جای پلوزو بازی می کرد ! نفر ِ بعدی جووینکو بود ! جووینکو خیلی خوب توی روند ِ حمله ی تیم تاثیر داشت اما چه فایده که باز موقعیت هامون رو هدر میده . توی خیلی جا ها میتونه پاس بده ، اما با خود خواهیش هم به خودش ضربه می زنه ، هم به یووه . در کل نمایش ِ خوبی به عنوان ِ یه هافبک هجومی یا یه هافبک کناری داشت ، اما به عنوان ِ یه مهاجم نه . نفر ِ آخر هم میرکو هستش که یه وزنه ی سنگین توی خط ِ حمله به حساب میاد . کار هایی که از روی شکن سیری انجام میده رو بذاره کنار ، میتونه به یکی از بهترین های تاریخ ِ یووه تبدیل بشه ! سال ِ قبل خیلی بیشتر از این در خدمت ِ تیم بود ، اما فکر می کنم امسال وظایف ش تغییر کرده . به هر حال هم توی گل زدن یووه و هم توی گل نخوردن تاثیر ِ مثبت داشت . از بازی ِ خوب ِ استوراری هم نمیشه گذشت . برد ِ میلان توی هر شرایطی فوق العاده ست . امیدوارم همه باخت به سپمدوریا رو فراموش کرده باشن و بتونن تا بازی با ناپولی تمام ِ 3 امتیاز ها رو درو کنن .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دیشب درست بعد از بازی اینترنتم قطع شد.برای همین نتونستم بیام مَنویات شخصیم رو بیان کنم :nish: اصلا دلیل این همه به زحمت افتادن جلوی میلان رو درک نمیکنم.تنها تیمی که تو این یک سال و نیم هر بار یوونتوس رو اذیت کرده همین میلان بوده؛وگرنه ناپولی و انتر و رم و فیورنتینا حریف نبودن برای یووه.از نظر لاین آپ هم حساب کنیم اشکالی بهش وارد نبود.حالا این که چرا مثلا ایسلا اینقدر فاجعه بار بازی میکنه یا مثلا ماتری در عرض 15 دقیقه از این رو به اون رو میشه،این ها فکر میکنم دیگه تقصیر کونته نیست.دیشب بدون شک بدترین بازیکن زمین بدون شک جاکرینی بود.بعد از نیمه ی دوم هم گفتم،اصلا نمیفهمیدم چرا داره بازی میکنه! اصلا هدفش از دویدن تو زمین چی بود؟ نه درست بازیکنان میلان رو پرس میکرد،نه درست پاس میداد،نه درست حرکت میکرد،دیگه اوج شاهکار دیشبش هم خراب کردن اون تک به تک رو پاس فضایی دچلیه بود که واقعا از کلاس بازیش بالاتر بود اون پاس! حالا این که چرا اینقدر افت کرده جاکرینی رو باید کادر فنی دلیلش رو پیدا کنن.شاید دلیلش کم بازی کردن باشه. تاکتیکی که یوونتوس در وقت های اضافه اتخاذ کرد رو دوست داشتم.به میلان توپ و زمین رو داد و منتظر اشتباه موند.مشخص بود که آچربی زهر خودش رو به میلان میریزه [یه لحظه سر گل دوم یوونتوس،دلم به حال میلان سوخت و یاد میلان سال های دور که نه،میلان 4-5 سال پیش افتادم :hanghead:].بعد از گل هم خیلی منطقی اومد دفاع کرد و چشم به ضد حملات بست که اگر به جای جاکرینی مثلا مارکیزیو یا حتی پوگبا تو زمین بودن،یوونتوس راحت تر میبرد. اوج بازی دیشب هم دو دقیقه آخر بود.اون شوتی که استوراری گرفت رو واقعا مردم از خنده! یعنی کف اتاق افتاده بودم :)) بعد هم سر صحنه ی دقیقه ی آخر که توپ رو برگردوند باز هم خنده ام گرفته بود که نگاه کن نه به اون یک ساعتی که داشت پای تلویزیون خوابم میبرد نه به این دو دقیقه که نمیشه پلک زد! این که بردیم خیلی شیرین بود ولی مرحله ی بعد به لاتزیویی خوردیم که قطع به یقین میاد که کوپا رو بگیره و تیم خیلی خوب و آماده ای هم هست.اما یوونتوس باید به قهرمانی در کوپا فکر کنه چون هرجور که حساب کنی ابزارش رو هم داره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یکی از ضعیف ترین بازی هایی بود که از یوونتوس دیدم ! من خودم و برای باخت قبل از شروع بازی آماده کرده بودم کونته هم زیاد و با تمام وجود برای برد نیومده بود از چهرش و حرکاتش این و میشد فهمید ، تعویض ها یکی از یکی مسخره تر ! کسی مثل ایسلا وقتی این همه بهش فرصت داده میشه و همیشه یک روند ثابت و دونبال میکنه چه دلیلی داره دوباره بهش بازی برسه ! ایسلا بازیکنی که خنثی بازی میکنه ، مبتدی و در حد یوونتوس پریماورا هم نیست ! با شانس و متوسل شدن به هرچی اعتقاد داشتیم و داریم تونستیم این بازی و ببریم البته قطعا مقابل لاتزیو به مشکل بر میخوریم و من حذفمون حدس میزنم ! کاسرس واقعا فوق العاده بازی کرد وقتی به این فکر میکنم که کاسرس بازی با سمپدوریا روی نیمکت بود و 2 گل خوردیم خیلی افسوس میخورم ! خط حمله بدون جووینکو و ووچینیچ واقعا یه چیزی کم داره جرقه های مقطعی کوالیارلا و متری به درد یوونتوس نمیخوره ما یک کسی میخواهیم که همیشه جرقه بزنه ! بازی با سمپ هم اگر شانس داشیم اون شوت میرکو گل میشد ! به هر حال به شکل فوق العاده مفتضحانه ای بردیم ! :Facepalm:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
در تماشای بازی جانکاه یوونتوس در مقابل آ.ث میلان سه تن نظرم را بیشتر به خویشتن جلب کردند. سه بازیکن خط دفاعی (بونوچی، بارتزالی و کاسرس)
بازیکنانی که وظیف شان را آنقدر به نحو احسن انجام دادند که قرمز پوشان در معدود صحنه هایی که عزم دروازه یووه می کردند ناکامی ماحصل تلاش عقیمشان بود.
یووه در روزی که خود و بازیکنان و سرمربی اش آنقر بی حال بوند که منِ تماشاگر در برابر دستگاه تلویزیون مدام در حال غلبه را چشمان پر از خون و خواب به راحتی آ.ث میلان را برد تا مطمئن شویم جنازه یووه را هم یارای شکست دادن در سامان ایتالیا نباشد.
نه استوک هی زرد متری که نمی دانم چرا ماتری خطاب می شود، نه بازیکنان زیر صفری مثل 90% بازیکنان حاضر در زمین از هر دو تیم و نه غرغرهای عادل فردوسی پور گزارشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مبنی بر کسالت بار بودن بازی باعث نشد تا دست از تماشای بازی در واپسین ساعات نیمه شب بشویم.
یوونتوس میلان را در جام حذفی برد. همین. اما آیا با این یووه در ادامه لیگ ایتالیا و جام قهرمانان ما را یارای شادکامی های بسیار هست؟ من که سخت در پاسخ به این سوال تردیدها دارم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^^^ سهیل اگر واقعا حرفم باور نکردنیه فیلم بازی رو ببین و زوم کن رو ویدال و پاسهای اشتباهش رو بشمر . بالای 10 تاش رو من همینطوری سر انگشتی یادمه . البته منظور از پاسای اشتباه پاسایی بود که تبدیل به ظد حمله شد . و به این اضافه کن کارایی رو که باید انجام میداد و از بس کندی کرد نشد . 60 درصد مواقع هم از یار مستقیم دریبل خورد و 60 درصد هم خطا کرد که من تقریبا مطمئن بودم این تا دقیقه 70 اخراج میشه ولی نشد . فقط کار مثبتش زیاد دویدنش بود که البته جاکرینی هم زیاد دوید ولی بیهوده . بازی رو دوباره ببین و این نکات رو واسه خودت علامت بزن و اخر ارزیابی کن ببین چه نتیجه ای میگیری . من البته منظورم فقط در بازی دیشب هستا . وگر نه در این که ویدال یکی از بهترینا در این پسته شکی نیست

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی