پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن یوونتوس در سال 2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
28 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
همه این بازیکنان هر کدوم سهم زیادی تو موفقیت یووه داشتند و تاثیر بسیار زیادی ولی قطعا نقش یه بازیکن با بقیه کاملا متفاوت هستش و نقشی فرای یه بازیکن داره اونم قطعا کاپیتان بوفون هستش بازیکنی که نه تنها از لحاظ فنی هنوز هم بهترین هستش تو دنیا از لحاظ شخصیت و منش هم بهترین تو یووه محسوب میشه اون اقتداری که بوفون به تیم میده کاملا معلوم و مشهود هستش درسته پیرلو ویدال یا مارکیزیو خیلی خوب کار کردن ولی حتی یه لحظه هم نمیشه فکر کرد یووه بدون بوفون تو این سال گذشته میتونست اینجور عمل کنه اعتمادی که مدافعین تیم به پشت سرشون دارن باعث میشه که بتونن به راحتی بازی کنن باز هم میگم میشه این یووه رو بدون بوفون تصور کرد ؟؟

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
بهترين بازيكن چه كسيه ؟!

كسيه كه گل ميزنه ؟ كسيه كه خوب پاس ميده ؟ كسيه كه دوندگي داره ؟ كسه كه جنگندگي داره ؟ كسيه كه فكرش كار ميكنه ؟ كسيه كه روحيه بالايي داره ؟ كسيه كه فضا سازي ميكنه ؟ كسيه كه وظايفي كه بهش داده ميشه رو به بهترين شكل ممكن انجام ميده ؟ كسيه كه خوب دفاع ميكنه ؟ كسيه كه پاس هاي حريف رو قطع ميكنه ؟ كسيه كه بازي حريف رو خراب ميكنه ؟ كسيه كه يار مستقيمش رو از بازي حذف ميكنه ؟ كسيه كه همه جاي زمين ديده ميشه ؟ كسيه كه يه بازي نقش كلود ماكه له له رو بازي ميكنه يه بازي نقش زيدان ؟ كسيه كه با تعصبه و حتي با پاي لنگان هم گل ميزنه ؟ يا كسيه كه همه اينها رو با هم داره ؟

حالا مي پرسم بهترين بازيكن چه كسيه ؟

اون كسي نيست جز :

آرتورو ويدال

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
منم نظرم روی کینگ آرتور هست :nish:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
دوستان چطور میشه نظر رو عوض کرد؟!

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین
من با وجود پیرلو و بوفون بارتزالی رو ترجیح میدم علاوه بر اینکه یه تنه کل دفاع جمع می کنه توی بازی سازی هم دست کمی از هافبک های یووه نداره تکنیکش هم که از مهاجم های یووه بیشتره خلاصه که از تیپش گرفته تا بازیش همه چی تمومه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من سه عنصری که بیش ترین تاثیر رو در موفقیت یووه داشتن بارتزالی ، پیرلو و ویدال بودند × هر سه فوق العاده بودند ، اما من رای خودم رو به بارتزالی می دم ، چون به نظرمن به دفاع یووه صلابت داد و تیمی که بخواد موفق باشه اول باید خط دفاع خوبی داشته باشه و اینکه شاید کیلینی و بونوچی هم خوب بوده باشند و تاثیرگذاری اما تزلزل هم داشتند در حالی که من از بارتزالی واقعا اشتباه یادم نمیاد :nish: :nish: :nish:

hamid.juve

hamid.juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
واقعا یکی از بازیکنان برتر سال که به نظرم امسال حداقل حقش سومین بازیکن برتر سال هست کسی نیست جز پیرلو تمام کنترل میدان رو در اختیار مگیره و بقیه همبازیاشو راه میندازه دقیقا مثل زیدان از وقتی به یووه اومد خیلی بهتر از میلان جواب داد فقط حیف که دیر به یووه اومد اگر نه حداقل یه بار بهترین بازیکن جهان میشد @};- @};- @};-

alibuffon1

alibuffon1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
جـــــــــــــــــــونم بوفون

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال
با تمام احترام به کاپیتان و قهرمان تمام نشدنی ایتالیا،پیرلو رأی من به ویداله بازیکنی که انگار معنی کلمه خستگی رو نمی دونه،یه بازیکن با تعصب که روز به روز داره بهترم میشه،شوتاش،پاساش،تکلاش(مخصوصا تکلاش!! :worship: )ویدال حلقه گمشده یوونتوس بود،در موردش زیاد گفتن، اینکه کارای فیزیکی و تدافعی تیمو انجام میده، اینکه در کنار مارکیزیو و پیرلو اگر نگیم بهترین یکی از بهترین خط هافبکای اروپارو تشکیل داده ولی یه چیزی رو راجع بهش نگفتن، اینکه همیشه جایی هست که باید باشه مثل بازی با چلسی تو لندن که دو دقیقه تو زمین نبود گل خوردیم بعدش که اومد تو یووه رو برگردوند به بازی یا بازی برگشت که مثل بازی رفت گل کاشت!ویدال یه گزینه غیرقابل جایگزینه تو خط هافبکمون، امیدوارم پوگبا بتونه آلترناتیو خوبی براش باشه درمورد کاپیتان چیزی نمیگم چون دیگه به دیدن این فرم عالیش عادت کردم، پیرلو هم که نیاز به تعریف نداره!یادآور الکسه با اون کاشته هاش!!جورجو هم گرچه فصل خوبی با یووه داشت اما دوتا شاهکارش تویورو(بازی با کرواسی و بازی با اسپانیا سرکورس با فابرگاس) نقطه های تاریک کارنامه شه! مارکیزیو و بارزاگلی هم همچنان رو به پیشرفتن و راضی کننده ظاهرمیشن(گرچه بعضی وقتا مارکیزیو شدیدا میره رو اعصاب :102: )امیدوارم مارکیزیو بالاخره اون خونسردی که لازمه کار بازی توی پستشه بدست بیاره و ازین ببعد وقتی تیم تحت فشاره مجبور نباشم جشمو توزمین دنبالش بگردونم!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی