پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن یوونتوس در سال 2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
28 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بعد از مشورتی که با دیگر مدیران داشتیم 6 بازیکن برتر یوونتوس در سال 2012 رو انتخاب کردیم و به نظر سنجی گذاشتیم ! به نظر شما بهترین بازیکن یوونتوس در سال 2012 کی بوده ؟ اگه بتونید دلایل انتخاب خودتون رو هم توضیح بدید خیلی بهتره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه نکته ای اضافه کنم من این نظرسنجی مثل نظرسنجی توپ طلا، یا اسکار ایتالیا (یا هرچی که جدیدا اسمش شده) دوره ی یه ساله رو در نظر داره. در واقع "سال 2012" نه فصل 2011-2012.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
انتخاب فقط یک بازیکن ظلمه در حق بقیه مشخصا نصف چیزهایی که الان داریم بخاطر کیفیت بالاییه که پیرلو به خط هافبکمون داده. بعد از پیرلو بی شک ویدال و مارکیزیو قرار میگیرن که همچین خط هافبک قدرتمندی تشکیل دادن. بوفون هم که دیگه جای بحث نداره ، خیلی از بازیها اگر نبود امکان زمین خوردن تیم وجود داشت. کیه لینی هم که خوده دیواره ، واقعا رد شدن ازش میتونه آرزو باشه. بارتزالی هم فکر کنم سال 2012 بهترین سال دوران بازیشه ، هیچوقت به این کیفیت و موفقیت نبوده. کی فکرشو میکرد که فینال یورو و قهرمانی بدون شکست رو تجربه کنه. واقعا انتخاب کار سختیه ، ای کاش حداقل میزاشتید 3 تا گزینه رو انتخاب کنیم

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
کمال راست میگه انتخاب یه نفر خیلی سخته البته من خودم به بارزالی رای دادم اونم بیشتر بخاطر اوج گیری فوق العاده ای که داشته همه بازیکنای یووه خوب بازی کردن که به اینجا رسیدیم ولی بارزالی واقعا خیلی بیشتر از اون چیزی که ازش انتظار میرفت رو به نمایش گذاشته با احترام فراوان به سایر بازیکنان یوونتوس انتخابم بارزالی هست

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
فقط کافیه اول ِ فصل ِ 2011/12 رو یادتون بیارید . بازیکنای جدید با شرایط وفق پیدا نکرده بودن و بازیکنایی هم که از فصل ِ قبل بودن ، هنوز ترس از باخت و نتیجه نگرفتن توشون موج می زد ، حتی با تجربه ای مثل ِ بوفون . اشتباهات ِ پی در پی توی بازی ای مثل ِ بولونیا و کاتانیا و جنوا و ... گواه ِ حرف ِ من هست که نمونه ی بازی های بد ِ یووه در فصل ِ قبل بود . اما یه بازیکنی بود که تونست با استحکام ِ خودش این اعتماد به نفس رو به بوفون و کیه لینی برگردونه تا دیگه خط ِ دفاعی ِ یووه رو نفوذ نا پذیر کنه . بازیکنی که به عنوان ِ یه مدافع هیچوقت کارت ِ زرد هاش به حدی نرسید که از یه بازی محروم شه و این قدرتش رو نشون میده ، در حالی که توی اکثر ِ بازی ها به میدان رفت . بارتزالی کاری کرد که خط ِ دفاع ِ یووه ( بوفون - کیه لینی - بونوچی ) باهاش هماهنگ بشن و کاری کنن که یووه بهترین خط ِ دفاع ِ جهان رو داشته باشه . بدون ِ شک یکی از اصلی ترین عوامل ِ قهرمانی یووه ، حضور ِ باتزالی از اول ِ فصل در یووه بود . من بهترین بازیکن ِ یووه و سری آ رو در فصل ِ قبل ، بارتزالی انتخاب کردم و این انتخابم هم باز بارتزالی ئه . کیه لینی افت و خیز داشت و بوفون هم زیاد تو زحمت نیافتاد ، اما پیرلو هم ممکن بود که انتخاب من باشه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
پیرلو و بارزالی شرایطی مشابه داشتند هر دو با توجه به مصدومیت هایی که داشتن خیلی افت کرده بودن پیرلو از میلان کنار گذاشته شده بود و بارزالی از ولسبورگ هر دو بازیکن بشدت میخواستن ارزش های خودشون رو ثابت کنن انتخاب از بین 6 گزینه بالا خیلی دشواره مارکیزیو روز به روز بهتر میشه بوفون مثل همیشه خوب بوده و با قدرت رهبری خوبش تیم رو هدایت کرده و نذاشته نبود دل پیرو مخصوصا بعنوان یک رهبر یا یک کاپیتان در تیم احساس بشه هرچند عملکرد فوق العاده در خط دفاع باعث شده رفلکس های خوب بهترین دروازبان دنیا کمتر اتفاق بیفته و دیده بشه کیلینی تازگی خوب شده و به شرایط گذشته خوبش برگشته اما اگه بخوایم سال 2012 رو در نظر بگیریم میبینیم افت و خیز زیادی داشته و مصدومیت های فراوانش نذاشته همیشه رو فرم باشه ویدال هم نشون داده فوق العادست همیشه جنگنده و با تعصب . گلی که با پای مصدوم به چلسی زد و یووه رو به بازی برگردوند از یاد هیچ طرفداری نخواهد رفت اما اگه بخوایم سال 2012 رو در نظر بگیریم پیرلو با درخشش فوق العاده خودش در تیم ملی و باشگاهی لایق بهترین بازیکن یووه که چه عرض کنم لایق انتخاب بعنوان بهترین بازیکن دنیاست

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بوفون و ديگر هيچ ! من باب بوفون توضیح اینکه ، حتی تو موقعیت های 2 به تک هم این اطمینان رو داریم که بوفون گل بخور نیست . اصلی ترین عامل موفقیت ما ، مطمئن بودن از بسته بودن دروازمون هست که با خیال راحت بازی میکنیم و گل نميخوريم ، بدون اینکه هراس چنداني از ضدحملات داشته باشيم و یا اینکه مثلن فکر کنیم از رو كرنر ها و شروع مجدد ها و ضربات آزاد گل بخوریم . رای من به كاپيتان سوپرلوئيجي بوفون هست بي شک .

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

راجب تک تک بازیکنای فوق میشه بحث کرد و اینکه هر کدومشون فصل فوق العاده ای رقم زدن و انتخاب درسته سخته اما میشه به نتیجه رسید :1:

پیرلو به خط هافبکمون نظم داده

آرتور و مارکیزیو هرروز توانایی هاشون رو بیشتر به رخ همگان میکشن جنگندگی رو به خط هافبکمون هدیه دادن

جورجیو و بارزاگلی ثبات خط دفاعی را تنظیم کردن اما ....

همه اینها در مقابل آرامش و حس اعتماد به نفسی که از عقب زمین ، از درون دروازه از صلابت و جذبه یک مرد آهنین که به تیم تزریق میشه کم ارزش تره .

آندرا تو تیم ملی و یورو خوب بود کسی هم در اون شکی نداره اما کی بود در اون برهه ی سخت تیم رو جمع کرد و بهش آرامش بخشید ؟نه خدایی کی بود :1:

من به بوفون رای دادم بهمون دلیلی که گفتم :nish:

Spoiler

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
با توجه به نبودن بـــونــــــــوچ , میرکـــــو و یا حتی استفان من رای گیری و انتخاب رو تحریم می کنم :sleep:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
انتخاب من پیرلو هست و بس . پیرلو بود که تونست دوباره یوونتوس رو احیا کنه . کاری که پیرلو یوونتوس انجام داد رو نمیشه با هیچ کدوم از بازیکن های فعلی مقایسه کرد . اگه قرار باشه بعد پیرلو نظر بدم باز ویدال رو انتخاب می کنم . چون به نظرم ویدال و پیرلو قدرت خط هافبک تیم رو افزایش دادن و در کنار اینا مارکیزیو هم پیشرفت خوبی داشت . اگه این خط هافبک نبود مدافعین و دروازه هم خیلی قدرتشون به چشم نمیومد. همونطور که سالها خط هافبک خوبی نداشتیم و بعدش کاری از بوفون و کیه لینی ساخته نبوده

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
منم پیرلو رو انتخاب کردم به دلیل بازی زیبا و تاثیر گذار در میانه زمین پیرلو هم در تیم باشگاهی و هم در تیم ملی عملکرد موثری داشته به نظر من باید در جمع یکی از 3 فوتبالیست برتر دنیا قرار می گرفت

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بین همه ی بازیکنای تیممون یه تعدادی هستن که غیرقابل جیگزینی هستن. پیرلو بازیکنی بوده که تقریبا بیشترین مداومت بازی رو توی تیم داشته و کمتر دیدیم که بازی نکنه ولی هروقت نبوده مشکل ما آنچنان حاد نمیشده که توی نتیجه ی بازیمون تاثیرگذار باشه.خب این هم برمیگرده به کیفیت بالای هافبک های دیگمون که میتونن تا حدودی نقش پیرلو رو ایفا کنن تو تیم. حتی زمانی که بوفون یا بارزالی که انتخاب خیلی از دوستان بوده توی زمین غایب بودن باز هم تیم دچار مشکل حاد نشده. در این بین دو نفر بودن که غیبتشون همیشه باعث افت کیفیت بازیمون شده و متاسفانه اسم هر دوشون از این لیست جا افتاده.استفان و میرکو. در مورد این دو نفر باید بگم که هروقت میرکو نبوده ما توی گلزنی دچار مشکلات شدید شدیم و همینطور وقتی استفان نبوده و یا از آمادگی به دور بوده سمت راست تیممون بطور کل از کار افتاده.هرچند این دو نفر فراز و نشیب زیاد داشتن و همین هم باعث میشه گزینه ی اول انتخابی من نباشن اما اگه بخوایم روزهای افتشون رو نادیده بگیریم بدون شک بهترین های این تیم بودن. در مورد خط دفاع و دروازه نظر من اینه که چیزی که باعث شده تعداد گل های خوردمون پایین بیاد و شاهد این استحکام دفاعی باشیم بیشتر از مدافعینمون حضور دو هافبک دونده و خستگی ناپذیر به اسم مارکیزیو و ویدال بوده که جلوتر از خط دفاع و با پرس شدیدی که روی بازیکن های حریف ایجاد کردن باعث این برتری دفاعی شدن.مورد بعدی هم میل هجومی تیم بوده که باعث شده توپ زیاد به دروازمون نزدیک نشه و همین هم باعث پایین اومدن ضریب اشتباهات و افزایش استحکام دفاعی تیم شده. در مورد مارکیزیو و ویدال هم واقعا نقش حیاتیشون توی تیم غیر قابل انکاره و مقدار زیادی از استحکام دفاعی و در کنارش قدرت هجومی تیم رو مدیون این دو نفر هستیم.نقش ویدال توی دفاع تیمی و مارکیزیو توی فضاسازی های زمان حمله از مشخصه های حیاتیه تیم ماست که توی کل اروپا نظریش کم پیدا میشه. اما در نهایت انتخاب من بین این گزینه ها بی شک پیرلو هست.ولی ترجیح میدادم انتخاب های بیشتری داشته باشم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
مگــر میشه اسم بهترین بازیکن باشه و پیرلو انتخاب اول نباشــه ؟! :np: :1: پیرلو کسی بود که به خط هافبک ما نظم و غرور داد ! مطمئنا دو تا بازیکن جوون هرگز نمی تونستن بدون یه راهنما رشــد کنن ! پیرلو کسی بود که تونست ویدال و مارکیزیو رو هم توی خط بیاره [? البته با اغراق ]. شما یه لحظه یووه رو بدون پیرلو فرض کنیــد ! برای هر بازیکنی ما یه جانشین داریــم که نگران نبودش نباشیـم ولی آیا جانشینان پیرلو می تونن نگرانی های ما رو رفع بکنن ؟! چرا یووه از اول فصل توی اکثر بازی ها با پیرلو بوده ؟! [ یکی یا دو تا نبود فکر کنم ! :facepalm: ] شمــا تاثیر گذاری پیرلو رو اینجور ببینید که وقتی از میلان اومد بیرون چه قدر حسرتش رو خوردن ! در حدی ـه که کونته واقعا می ترسه یووه رو بدون پیرلو به زمین بفرستــه ! در حدی ـه که این فصل علاوه بر پاس گل پاش به گل زنی هم باز شده ! واقعــا هم بی نقص بازی می کنه [ البته منهای پنالتی ها :1: ]. یادمه یکی از بچه ها می گفت پیرلو توپ را عین یه مدافع سریع دفع نمیکنه که بعدش بنیامین اومد گفت که خاصیت یک بازیساز تمام عیار همین ـه ! پیرلو توپ ها رو نگه می داره و اکثر اوقات که خودتون هم دیدید با یه حرکت یا یه تو سر توپ بازیکن روبروش رو محــو می کنه ! :1: یه جور خاصی ـه استایل بازی کردنــش ! :1: از لحاظ ضربات ایستگاهی و شروع مجدد هم که کاملا این نیاز یووه رو برطرف می کنه و خود همین موضوع خیلی توی گلزنی یووه موثره. آمار پاس گل ها و گلهای پیرلو نشانگر همین ـه و واقعا هم میتونم بگم شاید یووه اکثر گل هاش رو مدیون پاس های پیرلو ســت ! نکتــه دیگری هم که درباره پیرلو حائز اهمیت ـه این ـه که بعد از سالها اسم یک بازیکن یونتوس برای بردن توپ طلا برده میشد ! نه اینکه جزو لیست باشه ، منظورم اینه که خیلی از اونایی که یوونتوسی هم نبودن توپ طلا رو حق آندره آ می دونستن ! پ.ن : من 21ــهمین نفری بودم که به پیرلــو رای دادم ! :2: :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این چند وقت مخصوصا در بازی هایی که تیم از بازی چهارشنبه یا سه شنبه شب در لیگ قهرمانان میومد ، اکثر بازیکن ها خسته بوند ، دراین میان بازیکنانی مثل پیرلو ، ویدال ، مارکیزیو و بازیکنان دیگه ای هم بودن که اصلا خودشون نبودن این چند وقته من بازی های بد از این سه نفر زیاد دیدم ! بازی هایی که تیم به شدت به این سه نیاز داره ولی اینا تیم و بازی و مسابقه را فلان چیز خودشون حساب کردن و پس از هر توپی که از دست میدن لبخند تلخ که روی لبشون میشینه ! ولی در همه مسابقات در همه شرایط این جی جی بوفون بوده که همیشه خودش بوده ، همیشه بهترین بوده ! بازی که همه انصافا ریز و درشت افتضاح بودن جی جی مثل همیشه فوق العاده بود ! بازی با چلسی در لندن و تورین ! و بازی های متعدد در لیگ. من فکر میکنم کاپیتان جانلوئیجی بوفون بهترین بازیکن یوونتوس در این یک سال بوده باشه !

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
من به مارکیزیو رای دادم اما اکه حق انتخاب بیشتر داشتم بی شک به بارتزالی رای میدادم... مارکیزیو که توی این سال پیشرفت فوق العاده خوبی داشته و بارتزالی هم میتونم بگم همیشه توی اوج بوده و ضریب اشتباهاتش به 0 میل میکنه فوق العاده است.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
- داشتن یک دروازه بان مطمئن برای تیمی که میخواد قهرمان بشه مهم ترین مسئله ممکن هست، تاکید می کنم، شاید موثر ترین پست نباشه اما "مهم ترین" چیزی هست که توی تیم باید وجود داشته باشه. هیچ وقت مصاحبه لیپی رو فراموش نمی کنم بعد از بازی با آلمان در نیمه نهایی جام جهانی 2006، به لیپی می گند شما چطوری در خاک آلمان ها بی رحمانه حمله می کردید ؟ لیپی میگه من خط هافبک قدرتمندی دارم و بعد مدافعینی نفوذ ناپذیر، اما اگه بد شانس بودیم و از این خط دفاع هم رد شدند دروازه بانی رو دارم که میدونم نا امیدم نمیکنه ! ایتالیا در خاک زرمن ها بی رحمانه می تازید، لیپی با اوردن الکس و یاکوئینتا رسما با 4، 5 مهاجم حمله می کرد (البته خط هافبکی هم کلا وجود نداشت؛ همه توی حمله بودند !) و فقط کاناوارو بود که قلب خط دفاعی رو پوشش داده بود. میخوام به نقش مهم دروازه بان اشاره کنم. پیرلو بدون شک "تاثیر گذار" ترین بازیکن ما بوده؛ اصلا شکی درش نیست که تاثیری که پیرلو گذاشته واقعا بیش از حد بوده، اون حس خونسردی و آرامشی که به تیم داده همراه با یک تفکر درست و برنامه ریزی شده باعث شده که مارکیزیو احیا بشه؛ ویدال از مهاجم های فعلی بیشتر گل بزنه و البته به بی دقتی ـه مهاجمین تیم هم عادت کنیم از بس که موقعیت از دست می دند ! و یا بارتزالی که فصل پیش رهبر خط دفاعی بود و چقدررررررر بی نظیر بازی کرد و حتی کیه لینی که رفته رفته تبدیل شد به "دیوار". ویدال و مارکیزیو هم فوق العاده بودند، مارکیزیو چشم نواز و موثر بازی میکنه و البته ویدال که همه جای زمین هست، اصلا نمیشه پست مشخصی رو بهش اختصاص داد. اما بوفون واقعا فراتر از بقیه بوده، فکر کنم نزدیک به 30 کلین شیت داشته (دقیقا فکر کنم 26 یا 27، نمیدونم) و همین گویای واقعیت حضور یک بوفون آماده ست. بوفون از فصل پیش غیر رسما و از این فصل رسما به عنوان کاپیتان اول یووه معرفی شد، وظیفه ای که شخصا با توجه به سبقه ای که ازش سراغ داشتم فکر نمی کنم بتونه از عهده ش بر بیاد ولی فوق العاده بود بوفون کاپیتان. بوفون حتی تاثیر بالای خودش رو در عرصه ملی هم به رخ کشید و نمیشه منکر نقش پر رنگ بوفون در موفقیت آتزوری در مسابقات یورو شد. بوفون فقط دروازه بان تیم نیست، صرفا یک کاپیتان عادی هم نیست؛ بوفون باقی موند نسل طلایی ـه یووه ست و البته قلب تیم. بوفون کسی ـه که هواداران با نفس هاش زندگی می کنند، با خنده هاش می خندند و با گریه هاش گریه می کنند. انتخاب من "کاپیتان بوفون" است. @};- @};- @};-

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
چرا کوالیارلا تو گزینه ها نیست ؟ :65: :1: خیلی سخته واقعا انتخاب بهترین ، چون هر کدوم به اندازه خودشون نقش داشتن و خوب بودن ، ولی نقشی که پیرلو داشت شاید یه مقدار خیلی کم بیشتر از بقیه بود ... طوری که حتی خودش رو شایسته توپ طلا نشون داد .

bonuci

bonuci

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 151 ارسال
به نظر من یووه بهترین بازیکن سال 2012 کسایی که طرفداره یووه هستن میدونن تو یووه فرد خیلی معنی نداره اسطورش هم در خدمت تیم بود من در کل یووه و کونته رو بهترین بازیکن سال میدونم زنده باد بانوی پیر که دوباره یاد جوونی کرده

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
با هزار امید و آرزو منتظر بودم ببینم کی به مارکیزیو رای داده :np: خیلی نامردید :sad1: براتون همه کار میکنه چجوری میدوئه اون وسط گل میزنه پاس گل میده دیگه چیکار کنه؟! من با افتخار میگم فقط مارکیزیو :hc:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
پس لئوی من کو؟! :fp:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی