Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته هجدهم سری آ - کالیاری 1-3 یوونتوس (یادبود لیام بردی)

- - - - -

• Please log in to reply
149 replies to this topic

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts
عالی عـــالی عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی، عاشقه این بردهای جون کندنیم من :1: :Facepalm: خیلی حمله کردیم خیلی این سه گل هم کمترین مزد حمله هامون بود، فقط یکی بگه گله آساموآ چه اشکالی داشت؟ زیادی سالم بود والا :1: توی بیست دقیقه ی آخر میتونستیم 6تا گل بزنیم :1: این بازی چندتا نکته داشت: 1.آنتونیو کونته تعویض های فوق العاده ای کرد، روی هر سه گل بازیکنای تعویضی نقش مستقیم داشتن، به غیر از این تعویض ها بودن خوده کونته کناره زمین و فریاد ها و انرژیش نقش مهمی توی حرکت رو به جلوی تیم داشت. 2.آرتور ویدال یه بازیکنه احساسیه و به نظره من توی همچین موقعیت هایی که تیم عقبه و بازی دقایق آخرشه نباید پنالتی رو به همچین بازی کنایی بدن که بیشتر احساسی هستند...وقتی چهرش رو دیدم و رفت پشته توپ "مطمئن" بودم گل نمیشه و 99% احتمال دادم میزنه بیرون :1: 3. خیلی خوش حالم واسه ماتری که تونست گل بزنه اونم توی همچین شرایطی، امیدوارم به روزای خوبش برگرده، سانترش برای آساموآ هم عالی بود. 4. سباستین جووینکو، متهم اول فصل :1:، واقعا اگه مقایسه کنیم با اول فصل (هرچند به نظرم اون موقع هم خوب بود :1: ) پیشرفت زیادی توی بازیش میبینیم، امشب اگه نگیم بیشتر از ماتری و ووچینیچ توی برد نقش داشته، کمتر نداشته...خوب بازی کرد امشب.. راستی این پادویین هم بد نیستا :Facepalm: :1: این گزارشگر عربی الجزیره خیلی گیچ بود، وقتی ماتری جای کوا اومد ندید انگار، وقتی ووچینیچ اومد تو گفت اوه اوه یووه میخواد با 4تا مهاجم بازی کنه کوا، ماتری، جووینکو و ووچینیچ، اما یکم که پیش رفت دیگه به روی خودش نیاورد :)) :1: اینم از سال 2012 یووه، پارسال این موقع ما 14 برد نداشتیم، اما امسال قدرت اول و آخر ایتالیا هستیم و مدعی قهرمانی توی اروپا، مرسی آنتونیو کونته که قدرت و هیجان و جاه طلبی رو به یووه بگردوندی، مرسی از همه ی بازیکنای یووه و مخوصا از کاپیتان همیشه ی تیم الکس دلپیرو @};-

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
نیمه ی دوم زیر ورو شد تیم اما باز هم بازی آساموا خیلی بده تعویضهای کنته هم تو این بازی عالی بود کاسرس خیلی بد بازی میکرد. نکته ی مهم بازی هم داوری افتضاح اون بود.من نفهمیدم پنالتی ای که برای کالیاری گرفتن چی بود اگه این پنالتی بود خطای روی کوالیارلا هم پنالتی بود و اتفاقا کمک داوری اینو اعلام کرد که خطای پنالتی برای اینتر هم گرفت. نیمه ی دوم هم که گل آساموا کاملا صحیح بود من نمیدونم چی گرفت اگر هم قرار بود گل نگیرن باید پنالتی میگرفتن .این بازیکن کالیاری هم که تعویض شد مستحق اخراج بود. کلا داور خیلی داغون بود شاید نحوه ی بازی کالیاری که فقط خطا میکردن باعث شده بود بازی از دستش دربره حضور میرکو جریان بازی رو عوض کرد .واقعا نعمتیه تو این بی مهاجمی

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts
بچه ها هرکسی میتونه خواهشا فول مچ بازی رو بذاره واسه دانلود! :cryer: من بازی رو ندیدم همین الان رسیدم خونه!! خواهشا :cry2:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,348 posts
  • LocationDeutschland
- دوباره داریم تبدیل میشیم به یووه فصل پیش، یووه ای که نیمه اول رو تعطیل بود، اما نیمه دوم کاملا متحول میشد و میرفت لـــه میکرد حریف رو !
تعویض های کونته واقعا عالی بود، خوشحالم که ماتری بالاخره پاش به گلزنی باز شد،
بازی کاملا یک طرفه بود ولی واقعا بردن این چنین بازی هایی خیلی سخته، بازی هایی که همیشه توشون مشکل داشتیم ولی الان داریم می بریم و امتیاز نمیدیم دیگه.

رکورد زنی ـه این تیم رو هم تبریک میگم، به راستی که یووه فوق العاده ست ...

پ.ن : و عکس منتخب این بازی :

[img width=480 height=443]http://www.shiaupload.ir/images/07083582909653705144.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
تو این همه پست ، فقط بهمن اشاره کرد. با این برد بهترین یوونتوس تمام دوران در نیم فصل شدیم. تا پیش از این رکورد دست یوونتوسه کاپلو بود ولی این یوونتوس با گرفتن 44 امتیاز رکورد 42 امتیازی کاپلو رو شکست :laughing: گول گلزنی متری رو نخورید ، برید تاریخچه بازیهامون با کالیاری از وقتی که متری اومده رو نگاه کنید ، بازی ای نبوده که متری به تیم سابقش گل نزنه. :1: بازی رو با دوسته منچستریم میدیدم ، وقتی گل خوردیم گفتم Challenge Accept :1: بهش گفتم کونته میخواست بازی رو برای هوادارها هیجانی کنه ، ببین چطوری کالیاری رو له میکنیم :evilgrin: منم به نوبه خودم این برد رو تبریک میگم :گل:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

Juventus Players Stats Against Cagliari

1Gianluigi Buffon | Touches : 22 , Pass : 10 , Long Pass : 3 , Minutes Played : 90 , Rating : 6.16

4Martín Cáceres | Touches : 58 , Tackle : 1 , Shots Blocked : 1 , Fouls : 0 , Pass : 50 , Long Balls : 2 , Pass Accuracy : 80% , Shots : 1 , Shots On Target : 0 , Mintues Played : 62 , Rating : 6.28

15Andrea Barzagli | Touches : 102 , Tackle : 1 , Shots Blocked : 0 , Fouls : 0 , Pass : 85 , Long Balls : 9 , Pass Accuracy : 89% , Shots : 1 , Shots On Target : 0 , Mintues Played : 90 , Rating : 7.52

19Leonardo Bonucci | Touches : 103 , Tackle : 1 , Shots Blocked : 1 , Fouls : 2 , Pass : 94 , Long Balls : 12 , Pass Accuracy : 85% , Shots : 1 , Shots On Target : 0 , Mintues Played : 90 , Rating : 7.35

26Stephan Lichtsteiner | Touches : 38 , Tackle : 1 , Fouls : 1 , Yellow card : 1 , Pass : 22 , Long Balls : 1 , Pass Accuracy : 68% , Key Passes : 0 , Shots : 1 , Shots On Target : 0 , Offsides : 1 , Mintues Played : 73 , Rating : 5.82

22Kwadwo Asamoah | Touches : 81 , Tackle : 4 , Pass : 53 , Long Balls : 1 , Key Passes : 2 , Pass Accuracy : 89% , Successful Dribbles : 3 , Shots : 2 , Shots On Target : 1 , Offsides : 1 , Mintues Played : 90 , Rating : 7.51

21Andrea Pirlo | Touches : 99 , Tackle : 2 , Pass : 76 , Long Balls : 18 , Key Passes : 6 , Pass Accuracy : 91% , Successful Dribbles : 1 , Shots : 2 , Shots On Target : 1 , Offsides : 0 , Mintues Played : 90 , Rating : 8.14

23Arturo Vidal | Touches : 50 , Tackle : 2 , Fouls : 3 , Yellow card : 1 , Pass : 39 , Long Balls : 0 , Key Passes : 6 , Assists : 1 , Pass Accuracy : 85% , Successful Dribbles : 1 , Shots : 1 , Shots On Target : 0 , Offsides : 0 , Mintues Played : 90 , Rating : 6.6

8Claudio Marchisio | Touches : 73 , Tackle : 2 , Pass : 54 , Long Balls : 9 , Key Passes : 3 , Pass Accuracy : 80% , Successful Dribbles : 0 , Shots : 4 , Shots On Target : 1 , Offsides : 0 , Mintues Played : 90 , Rating : 7.39

12Sebastian Giovinco | Touches : 41 , Tackle : 1 , Pass : 23 , Long Balls : 3 , Key Passes : 1 , Assist : 1 , Pass Accuracy : 74% , Successful Dribbles : 0 , Shots : 4 , Shots On Target : 0 , Offsides : 1 , Mintues Played : 90 , Rating : 7.6

27Fabio Quagliarella | Touches : 23 , Tackle : 2 , Pass : 12 , Long Balls : 1 , Key Passes : , Pass Accuracy : 67% , Successful Dribbles : 0 , Shots : 2 , Shots On Target : 0 , Offsides : 1 , Mintues Played : 60 , Rating : 6

32Alessandro Matri | Touches : 17 , Tackle : 0 , Pass : 8 , Long Balls : 2 , Key Passes : 1 , Pass Accuracy : 88% , Successful Dribbles : 0 , Shots : 4 , Shots On Target : 4 , Goals : 2 , Offsides : 0 , Mintues Played : 30 , Rating : 8.52

20Simone Padoin | Touches : 27 , Tackle : 0 , Pass : 14 , Long Balls : 1 , Key Passes : 0 , Pass Accuracy : 93% , Successful Dribbles : 1 , Shots : 2 , Shots On Target : 0 , Offsides : 0 , Mintues Played : 28 , Rating : 6.58

9Mirko Vucinic | Touches : 15 , Tackle : 1 , Fouls : 0 , Pass : 6 , Long Balls : 1 , Key Passes : 0 , Pass Accuracy : 83% , Successful Dribbles : 0 , Shots : 6 , Shots On Target : 3 , Goal : 1 , Offsides : 0 , Mintues Played : 17 , Rating : 7.52

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

تو این همه پست ، فقط بهمن اشاره کرد. با این برد بهترین یوونتوس تمام دوران در نیم فصل شدیم. تا پیش از این رکورد دست یوونتوسه کاپلو بود ولی این یوونتوس با گرفتن 44 امتیاز رکورد 42 امتیازی کاپلو رو شکست :laughing:

البته کمال رکوردی که میگی این نیست.

یکی از مشکلاتی که تو فوتبال اروپا داریم مشکل تقویم بازی هاست. تو خیلی ورزشگاه های دیگه یا حتی فوتبال قاره ها و کشورهای دیگه تقویم ورزشی و تقویم سالیانه یکیه. یعنی ما سال 2012 داریم و فصل 2012 مثل ورزش تنیس یا فوتبال آمریکای جنوبی. تو لیگ های بزرگ اروپا (احتمالا به خاطر شرایط جوی) اینطوری نیست. ما سال 2012 داریم و فصل 2012-2013.

چون فصل ها در دوسال برگزار می شند و این نکته که میزان بازی های انجام شده بین سال و فصل هم شباهت و نزدیکی خیلی زیادی داره، باعث تنوع آمار و حتی جوایز شده. مثلا ما بهترین بازیکن فصل داریم، بهترین بازیکن سال داریم. بهترین گل زن فصل داریم، بهترین گل زن سال داریم. و ...

الان در مورد رکورد امتیاز، ما رکورد فصل داریم که دست اینتر مانچینی فصل 2006-2007 که در این فصل 97 امتیاز گرفت. و رکورد سال داریم، که دست کاپلو بود با 93 امتیاز در سال 2005.

دیشب کونته با 94 امتیاز در یک سال، رکورد بیشترین امتیاز در یک سال تاریخ سری آ رو شکست.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
توی این بازی ماتری بهترین بازیکن زمین شد با دو گلی که زد. میرکو وچینیچ با اینکه کم بازی کرد اما بیشترین شوت رو داشت به طرف دروازه ! 6 شوت ! نایگولان هم بیشترین تکل رو زد توی این بازی ، 10 تکل ! آسامواه و بارزاگلی هم با 3 دریبل بیشترین دریبل ها رو توی این بازی داشتند ! از 30 شوت یووه 11 تا بیرون از چهارچوب بود ، از سه شوت کالیاری هم 1 شوت بیرون از دروازه بود ! کالیاری در این بازی 7 بار اخطار گرفت و یک اخراجی هم داشتند ، یوونتوس هم 2 بار کارت زرد [ ویدال و لیخ ] گرفت ! در مجموع کلی کالیاری با اینکه تیمی ـه که در نبرد های تن به تن موفق ـه اما در این بازی شکست خورد و این یوونتوس بود که در 53 درصد از نبرد ها پیروز بود ! 84 درصد از پاس های یوونتوس توی این بازی صحیح بود و در مقابل 73 درصد از پاس های کالیاری به مقصد رسیــد ! ویدال و پیرلو با 6 پاس کلیدی بیشترین تعداد رو در این زمینه داشتند ! روی سباستین 7 بار خطا شد که از این لحاظ توی آمار این بازی اول ـه. از لحاظ که کی بیشترین خطا رو هم کرده باید بگم که ویدال با 3 بار خطا توی این بازی اول بود. بونوچی با 94 پاس در این بازی رکورد دار پاس بود ! پادوین هم بیشتریـــن درصد پاس صحیح رو داشت توی این بازی !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts

[img width=480 height=252]http://vimt.netne.net/img/d6b3e38b9526.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
اسکای - کونته تو دیروز به بازیکن هات گفتی هنوز زوده برای شروع تعطیلات، فکر می کنی در بازی یکمی شل بودید، خصوصا نیمه اول؟
کونته: نه. به هیچ وجه. تیم خیلی خوب بازی کرد و خیلی خوب واکنش نشون داد. نیمه اول بوفون تنها یه واکنش داشت و یه پنالتی رخ داد. این کل بازی کالیری بود. پس باید بگم تیم خیلی خوب بازی کرد و خیلی خوب در بازی اشتها نشون داد. چون تیم هایی که جلوی ما بازی می کنند همیشه بهترین بازی زندگیشون رو انجام می دن. اینو می تونید توی این مسئله ببینید که آخر بازی همه بازیکن های کالیری کوفتگی عضله داشتند !

اسکای - رنکینگ لیگ نشون میده که یووه به شکل واضحی بهترین تیم سری آ بوده. ولی یووه امشب رکورد 94 امتیازی کاپلو هم شکوند.
کونته: به تیمی که کاپلو داشت نگاه کنید، و ببینید این تیم چقدر تلاش کرده و این بازیکن ها چقدر زحمت کشیدند که به این رکورد رسیدند. کار خارق العاده و بی مانندی کردند اگر حساب کنید که یووه این حرکت رو از 2 فصل هفتمی شروع کرد. (با اشاره به صحبت های ضد یوونتوسی که شده کونته ادامه میده) رنکینگ خیلی گویاست. بقیه اش همش حرفه. می گند وقتی گرگ دستش به انگور نمی رسه، میگه انگورش نرسیده است.

اسکای:صحبت از گرگ شد، چلینو میگه گرگ شاید موهاش بریزه، ولی حیله گریشو از دست نمیده.
کونته : اون چه چلینو میگه به من ارتباطی نداره. چلینو یه مدیره و مدیر ها بهش پاسخ می دن. من اگر لازم باشه به مربی ها پاسخ می دم، اون هم در زمین.

اسکای: اون خوشحالی بعد از گل دوم قضیه اش چی بود ؟
کونته: اون تمام خشم و انگیزه ای بود که ما باهاش پیش میریم. باهاش قهرمان لیگ شدیم، سوپرکاپ رو بردیم و به فینال کوپا رفتیم. همون انرژی که هرکاری تاحالا کردیم رو باعث شده. نمی تونم چیزی بگم جز اینکه از بازیکن ها برای این تلاشی که می کنند تشکر کنم. امروز ساده نبود، و تست بزرگی بود برای بالغ شدن این تیم. در شرایطی که ما کیلینی رو از دست دادیم، په په رو از دست دادیم، ووچینیچ دیروز دندون پزشک بوده و کاسرس آخرین لحظات آماده شده، در این لحظات میشه بلوغ تیم رو دید و تیم این رو به خوبی نشون داد.

اسکای: چرا ویدال امروز مثل همیشه نبود ؟
من بین نیمه بهش گفتم بازی خیلی وقته شروع شده ! اون خیلی خوب واکنش نشون داد و نیمه دوم مثبتی بازی کرد. ویدال یه جنگ جوئه، اگر بخوام به جنگ برم ویدال کسی که با خودم می برم.

اسکای: و ووچینیچ ؟
با ووچینیچ قرار گذاشته بودیم که فقط در صورتی به بازی بره که بازی کردنش 100 درصد برای تیم ضروری باشه. اون می دونه چطوری گل خلق کنه و گل بزنه و بخش اساسی از تیم ماست. (ووچینیچ به خاطر مشکل دندونش آمادگی کامل نداشته)

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

اسکای - رنکینگ لیگ نشون میده که یووه به شکل واضحی بهترین تیم سری آ بوده. ولی یووه امشب رکورد 94 امتیازی کاپلو هم شکوند.
کونته: به تیمی که کاپلو داشت نگاه کنید، و ببینید این تیم چقدر تلاش کرده و این بازیکن ها چقدر زحمت کشیدند که به این رکورد رسیدند. کار خارق العاده و بی مانندی کردند اگر حساب کنید که یووه این حرکت رو از 2 فصل هفتمی شروع کرد. (با اشاره به صحبت های ضد یوونتوسی که شده کونته ادامه میده) رنکینگ خیلی گویاست. بقیه اش همش حرفه. می گند وقتی گرگ دستش به انگور نمی رسه، میگه انگورش نرسیده است.

اقای کونته ... شما هم به رقبای کاپلو یه نگاهی بندازید بد نیست ...

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts
یوونتوس کاپلو پر بود از ستاره ، ستاره هایی که هرکدومشون کاپیتان تیم ملیشون بودن و جزو بهترین های جهان بدون شک اگه قرار بود تیم منتخبی در اون سال تشکیل بدیم اسم 6-7 نفر از بازیکنان یووه در اون جا داشتند. کاپلو تیمی رو تحویل گرفت که منتخب جهان بود در صورتی که کونته با لشگر شکست خورده ای که از جام جهانی برگشته بودن و هیچ انگیزه ای برای نبرد نداشتن این تیم رویایی رو ساخته. در این که در اون دوران رقبای بزرگ تری داشتیم هیچ شکی نیست. اما بیشترین امتیاز برای قهرمانی از پیروزی مقابل تیم های کوچک کسب میشه و فک نکنم در کیفیت تیمهای درجه دوم ایتالیا افت چندان چشمگیری بوجود اومده باشه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
با وجود اینکه دل خوشی از کونته ندارم ... دنبال کم ارزش کردن کار کونته نیستم ... ولی کم ارزش کردن کاپلو هم کار درستی نیست ...کاپلو با بازیکنان بزرگش در برابر مربیان و بازیکنان و تیمهای بزرگی جنگید ... ولی الان سطح لیگ از همه نظر نسبت به قبل، افت داشته ...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
^^^^ الان دو طرف هستن که تلاش دارن با یکسری حرفها کار اون یکی طرف رو کوچیک نشون بدن یه طرف که میگن کونته کاری نکرده ، تو این لیگ ضعیف ، کار سختی نیست که رکورد تیم کاپلو رو بزنی. یه طرف میگن کاپلو تیمش پر ستاره بوده و کار خاصی نکرده با اون همه ستاره همچین رکوردی به جا گذاشته به نظر من این حرفها فقط باعث خنده میشه. چه یوونتوس کاپلو ، چه یوونتوس کونته نسبت به لیگی که توش دارن بازی میکنن بسته شده ، اگر تیم کاپلو پر از ستاره بود ، لیگ هم لیگه شاخی بود. اگر لیگی که کونته داره توش مربیگری میکنه ضعیف شده ، بازیکن هایی که دارن اصلا قابل مقایسه با تیم کاپلو نیستن. به نظرم هم کاپلو هم کونته کار بزرگی انجام دادن ، مخصوصا وقتی اون عکس اسکای کالچو رو میبینی که بقیه تیم ها حتی اون اینتری که بدون رقیب قهرمان میشد حتی نزدیک رکورد این دو یوونتوس نشدن :nish:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کس خاصی نیست کمال .... طرف خاصی هم نیست .... خوده کونته توی مصاحبش جنجالی حرف زده ... !!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
^^^^ اصلا حرفم ربطی به بحث های این تاپیک نداشت ، کلا بحثیه که از وقتی کونته درخشیده مطرح شده ، گفتم که هم کاپلو هم کونته در شرایطی کاملا برابر جنگیدن و پیروز شدن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
چه جنجالی ؟ کونته خواسته به بازیکن هاش روحیه بده. هیچ ایرادی نداره حرفش. اصلا تیتر خبر این بود که کونته بعد از شکست رکورد کاپلو بازیکن هاش رو تحسین کرد. کاری که کرده اینه که بازیکن هاش رو با بازیکن های کاپلو مقایسه کرده تا بهشون انگیزه و اعتماد به نفس بده.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کونته وقتی مربی یووه شد ، چند تا ملی پوش داشت ؟ بازیکنان کونته درشروع کارش در زمره بهترینها بودند و هستند ... مسی و رونالدو نبودند ولی بازیکنان شاخصی بودند ... توان فنی کونته رو من منکر نیستم ... اما نمیتونم عیارفنی این تیم کونته رو با کاپلو مقایسه کنم ... کاپلو در بین خوب خوبها قهرمان شد اما کونته در بین خوبها قهرمان شد --- راجع به جنجال هم ... راههای دیگری برای روحیه دادن به بازیکنهاش هست ... نیست ؟!

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 posts
من علم مربیگریِ کونته رو کاملاً قبول دارم . اگر بخوایم سطح بندی کنیم ، کونته یکی از چهار یا پنج مربی Class A دنیاست ، حرفی نیست . از لحاظ مسائل روحی و ذهنی هم باز یکی از کارکشته ترین هاست ، روی اینم بحثی ندارم . اما یادمه سر یه موضوعی گفتی " انتظار ندارید که کونته بازیکناش رو تحقیر کنه؟ " . یه همچین محتوایی ، حالا عین کلماتت هم که یادم نمونده . این تیکه ای که کونته میگه : " به تیمی که کاپلو داشت نگاه کنید و ... " من خودم اگر بازیکن یووه بودم الان بهم برمیخورد . درسته که دیگه کسی برای این تیم تورام و ندود و کاناوارو و... نمیشه ، اما اگر کسی میخواد طرف بازیکنش رو هم بگیره خیلی جمله بندی های بهتری هست که بکار ببره برای نشون دادن همیت تیمش و در عین حال از بین نبردن غرور بازیکناش . نکته ی دیگه اینکه این تیم بیچاره تا کی باید تو سرش بخوره هفتم شده ؟ ناسلامتی قهرمان بی‌شکست ایتالیا شد دیگه ! فکر کنم حوصله هممون دیگه از این توسر تیم زدن های کونته سر رفته . قربون اون موهای افشونت برم ، اون تیم دیگه تموم شد رفت پی کارش . خودت و بازیکنات و هوادارا زحمت کشیدید جون کندید تا اون روزا فراموش بشه . باز دوباره هنوز یه نیم فصل نگذشته بساط هفتم شدن یووه براه شد :دی خب منِ هوادار غرور دارم ، خوشم نمیاد مربی تیمم دم به دقیقه از یه نقطه ضعف مقطعی یه چماق درست کنه هروقت خواست "پوریا ولی" بازی در بیاره بزنه تو ملاج عذت نفس تیمم . کاملاً نظر شخصیه ، اما من از این شکسته نفسی های بی مورد خوشم نمیاد ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
اتفاقا فکر می کنم برعکس، کونته داره بهشون میگه شما در حد ستاره های کاپلو خوب هستید. کلا من این رو یه "قابلیت" می دونم که از معمولی ترین و عادی ترین حرف ها، چنین بحث های راه انداخته میشه.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users