پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم مدیریت فروم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1303 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
= = = = = = = = = = = = = = البته من تا کمی با حرفاش موافقم بعضی مدیرا متاسفانه خیلی دقت ندارن . و خوب کسانی هم مثل این آقا روزبه بهشون بر میخوره و این جوری میشه دیگه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
روزبه کسی نیست که به راحتی تیمشو ول کنه با رفتاره بدتون از سایت رفت ولی روزبه به الکس وفاداره من که هنوز میگم خیلی بد رفتار کردین هر کی بود ناراحت میشد رفتارشم به حق بود

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اقا بحث مدیرا هست مثلا .... تاپیک رو اشتباهی گرفتید ... اقای بهمن بس نیست؟ این طوری نمیشه هرکی دو روز پا شد اومد اشخاص رو انالیز کنه ... من از روزبه طرفداری نمی کنم. تازه در عجبم که چطور وقتی خودش تو میتینگ بود و راجع به مسایل بحث شد، دوباره؟ و دوباره هم می گم. اقای امیر شما هم اگه می تونی مثل بقیه بشین و کپی پیست کن. نگران ارزشش هم نباش. حداقل همه اخبار یه جا جمع میشه و بدرد می خوره .... واقعا ادم وقتی کل کل های بعضی ها رو می بینه یبوست می گیره ... اه اه اه. بهمن وودو - روزبه وودو - امیر وودو

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ببین حمید جان من خودم خدای کپی پیستم برو تو اخبار متفرقه ی فوتبال جهان ببین من فقط می خواستم به روزبه توضیح بدم که البته اونم با جوابی که داد شخصیت خودشو نشون داد وگرنه من که حرفی زدم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
حمیرد عزیز مگه من چی گفتم ؟ اینجا جایی نیست که بیاین به مدیرا بگیم مرسی . دستتون درد نکنه . ممنون خیلی زحمت میکشید . نه آقا این جاییه که مدیرا رو نقد کنی . چرا انکار کنیم هر آأمی نقص داره مدیر ها هم آدم هستند پس در نتیحه نقص دارن ما اینجا وظیفه داریم که نقدشون کنیم . این اشتباه که مثلا فلان کس فکر میکنه اگر ازش انتقاد شد یعنی اون طرف باهاش دشمنه نه آقا اینجوری نیست . اومدی اینجا خودتو گول بزنی ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

حمیرد عزیز مگه من چی گفتم ؟
اینجا جایی نیست که بیاین به مدیرا بگیم
مرسی . دستتون درد نکنه . ممنون
خیلی زحمت میکشید .
نه آقا این جاییه که مدیرا رو نقد کنی .
چرا انکار کنیم هر آأمی نقص داره مدیر ها هم آدم هستند پس در نتیحه نقص دارن
ما اینجا وظیفه داریم که نقدشون کنیم .
این اشتباه که مثلا فلان کس فکر میکنه اگر ازش انتقاد شد یعنی اون طرف باهاش دشمنه نه آقا اینجوری نیست .
اومدی اینجا خودتو گول بزنی ؟

کاملا موافقم

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
امیر جان اگه قرار بود کسی شخصیتشو نشون بده تو زود تر از روزبه نشون دادی نمردیم و معنیه توضیح دادنم فهمیدیم اقا بهمن اولین نفری که از مدیرا تشکر کرد تو بودی اول نظراتتو یکی کن بعد بنویس از کسی طرف داری نمیکنم روزبه هم نباید یه دفعه قاطی میکرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
من ازشون طرفداری نمی کنم همین الان هم به حمیرد توضیح دادم من حاضرم شرط ببندم که خود مدیر هم نمیدونه باید امتیاز بده یا نه .

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
واقعا خسته نباشید!!! واقعا مرحبا!!! واقعا که خب یکی دیگه هم کم شد!!! بعدی کیه؟ زود بگه امیرخان روزبه از شما سوال پرسید که جوابشو شما دادید؟ مدیر جان یا امتیاز نده یا میدی از روی معیارش بده. حرف روزبه درسته ولی کارش نه که بخاطر امتیاز بذاره بره . روزبه آخه توام دلت به چیا خوشه ها... فوق فوق جایزش مگه چیه؟ یا دستبند یا ساعت دیواری! میخوای بخرم برات؟ تو میتینگ هم گفتم که آقا آمار و اینجورچیزارو بردارین تا مشکلی پیش نیاد! اینم مشکل حالا اگه فقط اسم و آواتار رو میدیدن میشد جو صمیمی که ... ببخشیدا مثال : اسب رو اینور اونور چشاشو میبندن که حواسش به جاده باشه! (خودتون بگیرید دیگه بقیشو) حاشیه سازی نداره دیگه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ببین بارسایی عزیز باز زدی تو جاده خاکی
دیدی کمال چی گفت
من منظورم این بود که از راه های دیگه امتیاز بگیره
من خودم تا 5 روز پیش 5 امتیاز داشتم
اما با ارسال 2 تا انالیز 20 امتایاز گرفتم

امیر جان اگه قرار بود کسی شخصیتشو نشون بده تو زود تر از روزبه نشون دادی نمردیم و معنیه توضیح دادنم فهمیدیم
اقا بهمن اولین نفری که از مدیرا تشکر کرد تو بودی اول نظراتتو یکی کن بعد بنویس
از کسی طرف داری نمیکنم روزبه هم نباید یه دفعه قاطی میکرد

امیرخان روزبه از شما سوال پرسید که جوابشو شما دادید؟

میلاد جان دیدی که کمالم جواب منو داد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من مگه گفتم از مدیرا انتقاد نکنید .... ولی شما چه حقی داری به روزبه بگی خوش اومدی و خداحافظ و اینا .... مدیرا اینجا از اینکارا نمی کنن چه برسه به شما که یه کاربر معمولی هستی. در مورد مدیرا ها هم باید بگم که ... نمی خوام بهشون حال بدم و اینا. ولی شما یه نقد بکن تا جوابتو بدن ... نه این که مثل بعضی ها شاخ و شونه بکشی ... (البته شما نکشیدی تا الان) امیر اقا. کسی که خودش کاری رو می کنه و بگه که این کار بی ارزشه من یکی که به عقلش شک می کنم ... منم تا سقف 10000 تومان اگر کسی جایزه خواست براش می خرم ... دلتون رو به امتیاز خوش نکنید. "امتیاز کمیته، به کیفیت توجه کنید" حمیرد (ره)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
نه من با این که آمار رو بردارن مخالفم چون باید یه فرقی بین من باشه با یه نفر که قدیمی تره . نباید باشه ؟ = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = باید منتظر باشیم تا یکی از مدیر ها پیداش بشه بیاد بگه که آیا اخبار امتیاز دارن یا نه ؟ = = = = = = تازه یه چیز دیگه شما حساب کنید بخوان به هر کسی که خبر میزنه امتیاز بدن دیگه فروم میشه امتیاز بارون . نمیشه که

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

من مگه گفتم از مدیرا انتقاد نکنید .... ولی شما چه حقی داری به روزبه بگی خوش اومدی و خداحافظ و اینا .... مدیرا اینجا از اینکارا نمی کنن چه برسه به شما که یه کاربر معمولی هستی.

خوبه بگم برو گمشو یا ...
گفت من رفتم منم گفتم خدا نگه دار
نگفتم که برو . خودش رفت

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگه قرار بود اخبار امتیار داشته باشه juventus1985 الان باید 1000 امتیازی باشه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دوباره بهمن جان دارم ذکر میکنم ... شما نباید درباره عیار یوونتوسی بودن دیگران نظر بدی. تو این فروم 100% میلانی هم بوده (این سومین دفعه بود که گفتم) (در ضمن من تا 3-4 بار نمی تونم دوستانه یه چیز رو بگم ... )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
عزیز نگاه کن تو مدرسه ما یه بنده خدایی هست هر دعوایی که میشه یا یه طرفش اونه یا اون یه جورایی توش بوده = = = = اینو گفتم که اینو بگم اینجا هم آقا روزبه دفعه چندمشه . من کاره ای نیستم اما تحمل بدوبیراه رو هم ندارم . من باهاش دوست هستم . اما وقتی خودش داره میره و هر چی از دهنش در میاد میگه من میتونم کاری کنم ؟ ؟ ؟ الان بیا ببین روزبه کاری کرد که دشمنی بیوفته . من گله ای ندارم اما شما هم اینطوری هستید ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين آخرين پست من تو اين فورومه تا وقتي كه بفهمم روزبه برگشته... واقعا كه خجالت داره. اينجوري مي گفتين ما با هم متحديم و باهم يووه رو به ايران مي كشونيم. روزبه يه يوونتوسي بود تا ابد و تا هميشه هم تو قلب من و همه‌ي يوونتوسي هاي واقعي خواهد ماند. خداحافظ همين حالا...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
من بهش گفتم برگرد اما گفت اگه برگردم بده و نمیشه نمیدونم والا . مشکلی هم نبود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

هوس کردی 2تا فحش بخوری؟
مرتیکه اون روی سگ من و دارید بالا میاریدا
کمال جان منم اگه جای تو بودم می خواستم کم کاریه خودم رو 1جور توجیح کنم پس تو حق داری هر چی دوس داری بگو
بهمن تو دیگه بسه پاچه خواری تا کی می خوای پاچه خواریه 2تا مدیرو بکنی که برای کم کاریشون دنبال بهانه هستن

خب شما ببینید روزبه چطوری حرف میزنه .
یه یوونتوسی هیچ وقت با یه یوونتوسی دیگه اینوجوری حرف نمیزنه

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
همتون اشتباه کردید

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی