پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم مدیریت فروم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1303 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

یه چیزی من میخوام
از تمام مدیرا هم میخوام به این سوال جواب بدن(خواهشا این پستو پاک نکنین)
بیشترین امتیازو به کی دادین؟؟؟
و بیشترین پستو از کی پاک کردین؟؟؟(خواهشا جواب بدین/بی هیچ تعارفی)
(البته من تا حدودی میتونم این مورد اخری رو در مورد کمال حدس بزنم)

فکر می کنم بیشترین امیتاز رو به پسوتو یا آقا مانی داده باشم تو تاپیک ستارگان
کلا زیاد پست پاک نکردم ولی تاپیک چرا!

من قصد دارم از حجم خارج از فوتبال بکاهم!!!! ولی متاسفانه مقدور نیست فعلا (آخه همکاری بچه ها شدیده! اعتراض ها هم فوق العاده کم!)

پاوه اذيت نكن.من خودمو كشتم انقدر اونور داد زدم همكاري كنين.
بچه ها يادشون رفته تو گناه داري!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پاوه لج کرده فعلا هم کاری از دست کسی بر نمیاد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
خب چرا لج کرده ؟ == == == ==

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين تاپيک آناليز پاوه نيست لطفا به بحث تاپيک بپردازيد با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام گفته بودید که من توی این تاپیک حضوری نداشتم اما من مخالف چون اگه یه سری به صفحه های قبلی بزنید متوجه میشید که منم حضور داشتم و خواهم داشت در مورد انجمن خارج از فوتبال هم باید بگم که تصمیم گیری نهایی توی این انجمن به عهده پاوه و قاسمه اما خوب همونطور که کمال گفت شاید عمر یکسری از تاپیکها تموم شده باشه اما دلیل نمیشه که اون تاپیکها قفل یا پاک بشند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
این امتیازهایی که میگیریم برای چیه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امتیازاتی که شما دوستان عزیز کسب می کنید یه حد نصابی داره که هر کسی به این حد نصاب برسه یک جایزه ویژه خواهد داشت و بدون شکجایزه نفیسی خواهد بود البته کسب امتیاز هم کار راحتی نیست و پست هایی که فوق العاده باشند و پشت کار در یک موضوع و ... باعث اضافه شدن امتیاز خواهد شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
آقای صالحی شما برنامه ای برای مدیرا ندرین ؟ ؟ ؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

امتیازاتی که شما دوستان عزیز کسب می کنید یه حد نصابی داره که هر کسی به این حد نصاب برسه یک جایزه ویژه خواهد داشت
و بدون شکجایزه نفیسی خواهد بود
البته کسب امتیاز هم کار راحتی نیست و پست هایی که فوق العاده باشند و پشت کار در یک موضوع و ... باعث اضافه شدن امتیاز خواهد شد

من 1ماه پیش حدود 10 تا خبر دادم ولی هیچ امتیازی هم نگرفتم با مدیرا هم که صحبت میکنم میگن نخوندیم
اینجوری ادم انگیزش برا نوشن خبر کم میشه وقتی کسی اهمیت نمیده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
عزیز خب منم خیلی خبر زدم اما فکر نکنم خبر امتیاز داشته باشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خبری که copy paste بشه هیچ ارزشی نداره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من

اين سوال

من 1ماه پیش حدود 10 تا خبر دادم ولی هیچ امتیازی هم نگرفتم با مدیرا هم که صحبت میکنم میگن نخوندیم
اینجوری ادم انگیزش برا نوشن خبر کم میشه وقتی کسی اهمیت نمیده

اينم جواب

خبری که
copy paste
بشه هیچ ارزشی نداره

با تشکر

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من با این موافق نیستم این یه توحین بود کاربر سایت ها رو به عشق یووه میگرده واسه این که یه خبر از تیمش بخونه بعد واسه این که بقیه هم مطالعه کنن میزاره تو فروم من فکر کنم اخبار یووه مهم ترین ارزشو داره حالا هر کس به توان خودش میتونه خبرارو بزاره یکی میره خبرو از ایتالیایی به فارسی ترجمه میکنه میزاره و یکی هم سایت ها میگرده تا خبر پیدا کنه =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==- پس شما میخواین اخباره یووه رو از خودش در بیاره بگه باید بره بخونه و بعد بزاره تو فروم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
خب من کمی تا قسمتی موافقم اما هر چی مدیرا بگن دیگه . = = = = = = = = = = = = = اما منم موافقم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به نظر من امیرجان خیلی ارز داره .. چون اونی که به قول شما کپی پیست می کنه، یه کار مفیدی انجام داده ... خیلی ها مثل من هستن که اون کار هم نمی کنن. پس کار افراد روبی ارزش نکن که خیلی بدم میاد از این کار

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

خبری که
copy paste
بشه هیچ ارزشی نداره

هوس کردی 2تا فحش بخوری؟
مرتیکه اون روی سگ من و دارید بالا میاریدا
کمال جان منم اگه جای تو بودم می خواستم کم کاریه خودم رو 1جور توجیح کنم پس تو حق داری هر چی دوس داری بگو
بهمن تو دیگه بسه پاچه خواری تا کی می خوای پاچه خواریه 2تا مدیرو بکنی که برای کم کاریشون دنبال بهانه هستن

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من خودم به هیچ ورج برای امتیاز یا هر چیز دیگر خبر توی سایت نمیگذارم فقط برای اطلاع رسانی است من به خاطر مشکلات کاری نمیتوانم اخبار گوش دهم به خاطر همین هر روز برای اطلاع از جدیدترین اخبار به سایت های خبری میروم و برای در دست بودن اسان تر اخبار برای دیگر کاربران اخبار را میگذارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
عزیز یه کاربری هست اسمش juventus1987 یا juventus1897 هست یعنی تو همچین مایه های هست همیشه خبر میزنه اما امتیاز نمیگیره خب ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
خوب این چه ربطی به حرف من داشت
من تو سایت www.fcbarca.ir عضو شدم
سایت تازه تاسیس ولی بچه هاشون رو می شناسم همشون کسایین که از سایت www.fcbarcelona.ir اومدن 1سایت جدید زدن بخاطره رفتار بد سایت قبلی
به خدا اونا با اینکه بارسایین هوای منو بیشتر از شما که یووه ای هستید دارن البته بلا نسبت بعضی از دوستان
ازتون توقع این بر خورد و نداشتم برای خودم متاسفم
برید هر کاری دوست دارید بکنید
ما دیگه رفتیم
byebye برای همیشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
درستشjuventus1985 هست من خودم باور کنید وقت ازاد من در روز فقط یک یا دوساعت است و فقط و فقط به عشق یووه هست که به سایت میایم و این برای این است وقتی یووه به سری بی رفت خیلی ها دست از این تیم کشیدند و این برای من دردناک بود کسانی که این همه عدای هواداری یووه میکردند این تیم را رها کردند و دیدم در این شرایط باید ثابت کنم یووه واقعی کی هست و شاید اگر یووه بازم به روزهای اوج برگردد دیگه نیام

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی