پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهاردهم سری آ - میلان 1-0 یوونتوس (یادبود ادگار داویدز)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
218 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ به احتمال زیاد بونوچ به بازی میرسه و کادر فنی احتمالا در مورد کیه لینی ریسک نمیکنه و بهش استراحت میدن...از بین کاسرس و لوسیو،یکی جایگزین جورجو میشن.... + احتمال حضور ایسلا به جای لیخت زیاده... + زوج خط حمله به احتمال زیاد میرکو و کوا خواهند بود....

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
برخي آمار و ارقام مربوط به يوونتوس و ميلان يوونتوس تنها تا اينجاي فصل 9 گل خورده كه خط دفاع يوونتوس با درمقايسه با ميلان كه 18 گل خورده عملكرد بسيار بهتري داشته بونوچي تنها يك بازي تا 100 مين بازيش براي يوونتوس مانده بونوچي براي يووه 78 بازي در سري آ , هفت بازي در كوپا , 1 بازي در سوپر كاپ ايتاليا و 13 بازي در ليگ قهرمانان انجام داده در خط حمله -- يوونتوس 29 گل در 13 بازي بثمر رسونده كه 12 بازيكن مختلف براي يووه گلزني كردند آساموا-كاسرس-جاكريني-ماتري-ماركيزيو-لختشتاينر-پيرلو-جووينكو-ويدال-پوگبا-ووچينيچ-كواليارلا اما بازيكان آث ميلان 20 گل به ثمر رسوندند و دقيقا تعداد گلزنهاي آث ميلان 6 نفر , يعني نصف يوونتوس هست بويان-ديانگ-امانوئلسون-پاتزيني-مونتوليوو و الشراووي كه به تنهايي 10 گل زده الشراوي تنها بازيكني هست كه از فصل 2004-2003در 13 هفته توانسته 10 گل به ثمر برسونه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
با توجه به غیبت کیلینی همچین بعید هم نیست 4-3-3 بازی کنیم خصوصا اینکه این چندوقت اخیر اساموآ هم پیوسته بازی کرده و احتیاج به استراحت هم داره ، اگر این اتفاق بیفته من تعجب نمیکنم !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-بیا محمد اعلام شد ! :1: 1 Buffon 2 Lucio 4 Caceres 6 Pogba 7 Pepe 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 15 Barzagli 17 Bendtner 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 39 Marrone - کیلینی نیست ولی بونوچی هست ! :1: پس بازی می کنه ! :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

با توجه به غیبت کیلینی همچین بعید هم نیست 4-3-3 بازی کنیم خصوصا اینکه این چندوقت اخیر اساموآ هم پیوسته بازی کرده و احتیاج به استراحت هم داره ، اگر این اتفاق بیفته من تعجب نمیکنم !

دچلیه سابقه ی بازیهای درخشانی رو مقابل میلان داره! @};- من هم بدم نمیاد بعد از این همه بازیهای پرفشار،آساموا یه خرده بیرون بشینه...
هر جوری که به نفرات دو تیم نگاه میکنم،یوونتوس رو 10 level بالاتر از میلان میبینم.حتی اگر دچلیه هم نمایش ضعیفی داشته باشه،میشه خیلی سریع شیفت کرد به 2-5-3 . هر چند که من بعید میدونم اصلا کادر فنی یوونتوس تغییر آرایش بده.اگر قراره با 3 مهاجم بازی کنیم،من ترجیح میدم په په،میرکو و کوالیارلا فیکس باشن و اگر هم قراره با 2 مهاجم بازی کنیم،باز هم میرکو-فابیو رو بهترین آپشن میدونم.با استفاده از همون تاکتیک های بازی با چلسی خیلی راحت میشه میلان رو نابود کرد و در دومین بازی متوالی،دومین سرمربی رو هم بیکار کرد.
در مورد الشراوی هم معتقدم کادر فنی یووه دست کم نخواهد گرفت این بازیکن رو و مطمئنا تدابیر ویژه ای برای مهارش دارن.البته حتی اگر برنامه ای براش وجود نداشته باشه،مدافع روبروش،آندره آ بارتزالیه! :evilgrin:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمی دونم کسی اشاره کرد یا نه ولی این دیدار اولین مسابقه ی ( رسمی ) یووه در مقابل میلان بدون حضور دل پیرو کاپیتان افسانه ای تیممون هستیم !

نبودش تو این دیدار واسه من بیش از هر بازی دیگری نمود می کنه !!

تصویر

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
بازیکنان دعوت شده میلان:

دروازه بان : آبیاتی - آملیا - گابریل

مدافع : مکسس- دی شیلیو - آچربی - یپس - زاپاتا

هافبک : مونتلیوو - بواتنگ - نوچرینو - کونستانت - امانوئلسون - دی یانگ - فلامینی - استراسر

مهاجم : بویان - الشاراوی - پاتزینی - روبینیو - نیانگ

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیبی که من برای یوونتوس پیش بینی می کنم ! با توجه به نتایجی که یووه گرفته و خصوصیاتی که از کونته سراغ دارم بعید می دونم 3 - 5 - 2 رو دست بزنه بوفون کاسرس بونوچی بارتزالی اساموا پیرلو لختشتاینر ویدال مارکیزیو ووچینیچ کوالیارلا میلان هم که به احتمال زیاد چون در زمین خودش بازی می کنه 4 - 3 - 3 بازی می کنه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

به احتمال 99.99% :1: ترکیب دو تیم تو بازی فردا شب بدین شرحه:

Milan (4-3-3): Abbiati; De Sciglio, Yepes, Mexes, Constant; Montolivo, De Jong, Nocerino; Boateng, Pazzini, El Shaarawy

Juventus: (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Caceres; Lichtsteiner, Pirlo, Marchisio, Vidal, Asamoah; Vucinic, Quagliarella

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ولی من فکر میکنم کونته نشون داده هر وقت تیم حریف گوش های خوبی داره لیخت رو بازی میده که بتونه اون وینگر رو مهار کنه ، وقتی تیم مقابل وینگر شاخی نداشته باشه ، معمولا ایسلا رو میزاره که تو حرکات رو به جلو واقعا بهتر از همه ی پیستون راست هامونه واقعا کاسرس دفاع وسط خوبی نیست ، به نظرم لوسیو رو باید بازی بده

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
هر موقع با میلان بازی داریم ناخوداگاه یاد شوچنکو میوفتم!گل های عجیبی میزد!یکی از این گلها, گلی بود که فصل 2002-2001 تو سن سیرو به بوفون زد! خیلی دوست دارم کوالیارلا قهرمان این بازی باشه!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-توی این روز تا حالا 2 بار با میلان بازی کردیم ! در سال های 1956 و 1973 . 1 بار 1-0 باختیم و 1 بار 2-2 مساوی کردیم ! :sad1: اگر امروز ببریم به ترتیب آمارمون میشه باخت - مساوی - برد ! پ.ن : اون بازی که 2-2 کردیم توی میلان بوده و هر دو گلمون رو آناستازی زده ! :1: صرفا جهت شادی محمد گفتم ! @};-

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
مهمترین نقطه ضعف میلان قطعا دفاع ها هستن چه دفاع وسط ها و چه دفاع های کناری که الگری نتونسته تا اینجای فصل کاری بکنه براشون میلانی که همیشه یکی از نقاط برجسته تاریخش حظور بازیکنان خوب در خط دفاعی بوده حالا باید این وضعیت رو ببینه نقطه قوت میلان هم بازیکنان رو به جلوش هستن منتولیو بواتنگ و الشراوی اگه اماده و رو فرم باشن میتونن هر تیمی رو اذیت کنن بای این وصف قدرت یووه روی کاغذ خیلی بیشتر از میلان هستش و باید این بازی رو به راحتی ببره ولی بازی های بزرگ همیشه میتونن بازی های کلاسیک و غیر قابل پیش بینیی از اب در بیان

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه سری سایتها به جای کیه لینی،پیش بینی کردن که کاسرس بازی میکنه :np: همین طور ایسلا هم به جای لیخت که خب این عجیب نیست خیلی... ولی زوج کوا-جووینکو رو کجای دلم بذارم؟ :np: ویرایش:در 6 بازی اخیر دو تیم (که شامل 4 بازی در سری آ و دو بازی در لیگ قهرمانان هست) یوونتوس موفق به زدن 16 گل شده و تنها 5 گل خورده.تفاضل یووه در این 6 بازی 11+ هست. در اون سمت میلان هم عملکرد مثبتی داشته در بخش تهاجمی.14 گل در 6 بازی اخیرشون به ثمر رسوندن.اما در مقابل 10 گل هم دریافت کردن.همین آمار نشون میده که میلان در دفاع با مشکلات عمده ای روبرو هست و یوونتوس باید از این فرصت برای "تحقیر کامل" میلان استفاده کنه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
يه نكته اي كه وجود داره اينه كه شايد تركيب و سيستم بازي يوونتوس واسه ميلان اهميت خيلي زيادي نداشته باشه و بلعكس الان خود ما از 11 بازيكن يوونتوس شايد 9 بازيكن رو مطمئن هستيم كه تو تركيب اوليه حضور دارن و تازه نبود كيليني يكم باعث ابهام درباره تركيب يووه شده به نظرم چيزي كه واسه سرمربي و بازيكنهاي ميلان و يا هر حريف ديگه اي مهمه اينه كه تاكتيك يووه تو اين بازي و وظايف بازيكنها چيه.. نفوذها و يا موندن تو دفاع،حمله از كناره يا عمق، تاكيد داشتن رو شوت زني يا سانتر از كنار .. و يا فقط ضدحمله زدن ! ‏ اين تاكتيكهاي تو خود بازي هستش كه ميتونه يوونتوس رو امشب برنده كنه ، نه 2-5-3 و 3-3-4 ...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-جایی ندیدم کسی به مصدومان میلان اشاره کرده باشه ! پاتو ، مصباح ، آنتونینی، مونتاری :1: ، آباته ، بونرا ، آمبروزینی ، ترائوره و... :1: -گفته میشه احتمالا آلگری از نوچرینو در مرکز خط هافبک و از از امانوئلسن بخ عنوان وینگر راست استفاده کنه !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
‏^‏ سايت ميلان زده بود پاتو مشكلي براي بازي نداره و مصدوم نيست ..

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسمی :

Milan: Abbiati; De Sciglio, Mexes, Yepes, Constant; Montolivo, De Jong, Nocerino; Robinho, Boateng, El Shaarawy

Milan bench: Amelia, Gabriel, Acerbi, Zapata, Emanuelson, Flamini, Strasser, Bojan, Pazzini, Niang

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Caceres; Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Vucinic, Quagliarella

Juventus bench: Storari, Rubinho, Lucio, De Ceglie, Marrone, Giaccherini, Lichtsteiner, Pogba, Pepe, Giovinco, Matri, Bendtner

ویرایش : بچه های یوونتوز میگن که آبیاتی در حین گرم کردن مصدوم شده و آملیا درون دروازه ی میلان قرار میگیره. ببینیم بازوبند میلان دست کی میفته ! :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
یکی بیاد بگه بازی چه جوری ببینیم :102: نمیخوام از لینک ببینم :20: تی ار تی هم که همش فیورنتینا نشون میده :sad1: لینک با سرعت لاک پشتی بدین :111: :62: بعضی وقت ها 50 تا لینک باز میکنم تا یه خوبشو پیدا کنم :mad: :20:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخ جون آملیا! :1: بازوبند رو ولش کن! آخرین گل ِ یووه به میلان رو یادتونه؟ :nish:

میرکو کجایی؟ آملیا رو .....! :1: شوت 35 متری :nish:

[img width=480 height=270]http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/DomesticCup/01/77/21/14/1772114_w2.jpg[/img]

:2qcmh45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی