پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهاردهم سری آ - میلان 1-0 یوونتوس (یادبود ادگار داویدز)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
218 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
واقعا کسانی که میگن ما مستحق باخت بودیم رو درک نمیکنم حتی بوفون رو :1: متاسفانه در این بازی بین بد و بدتر ، بدتر برنده شد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
این بازی یادواره داویدز بود ، اون تیکه میلانی وجودش متبلور بوده دیشب احتمالا :nish:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من خودم کلا هیچ انتقادی بر عیله کونته رو قبول نمی کنم :2: (شوخی می کنم) اما من اگه جای کونته بودم بین دو نیمه کاسرس رو می اوردم جای ایزلا و به جای ایزلا لوسیو رو بازی می دادم نمی خوام بگم پادوین بد بود نه خدایی در حد خودش خوب بود اما بهتر بود کاسرس بازی می کرد کاسرس سانتر های خوبی داره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مثه اينكه تو بازي ديشب ماركيزيو بخاطر باخت و اشتباهات بونوچي ، لئوناردو رو سرزنش كرده و گله كرده ازش ... از بونوچي هم درباره اين موضوع پرسيدن گفته كه ؛ من خيلي از حرف كلوديو تعجب كردم ما همديگر رو تو زمين خواهيم ديد [يكم مبهم بود حرفش واسم‏]‏ :huhsmileyf:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^^^ حتما منظورش از توی زمین میبینمت اینه که بازی بعد میفهمیم کی بهتر بازی میکنه! :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مثه اينكه تو بازي ديشب ماركيزيو بخاطر باخت و اشتباهات بونوچي ، لئوناردو رو سرزنش كرده و گله كرده ازش ...

از بونوچي هم درباره اين موضوع پرسيدن گفته كه ؛ من خيلي از حرف كلوديو تعجب كردم ما همديگر رو تو زمين خواهيم ديد
[يكم مبهم بود حرفش واسم‏]‏ :huhsmileyf:

مارکیزیو تو تویترش نوشته : لئو، تو هم شنیدی که ما دعوامون شده ؟
بونوچی هم جواب داده : آره منم تعجب کردم، تو زمین می بینمت.

درواقع این شیوه ی این دو برای تکذیب این قضیه بوده.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

صحنه جنجالی بازی
اینو دیده بودید؟ :lol: :lol:
[img width=480 height=290]http://www.juventusfc.ir/wp-content/uploads/ff.jpg[/img]

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ما داریم چوب عملکرد ضعیف ماروتا رو میخوریم.و انگار این روند باید ادامه داشته باشه تا ما حسرتهای بیشتری بخوریم اون وقت نکنه فرجی بشه یه مهاجمی بخریم که این گل نزدنهامون درست بشه. درسته ما بازی بدی انجام دادیم مخصوصا نیمه ی اول اما نیمه ی دوم بد هم نبودیم فقط مهاجم نداشتیم و این جووینکوی بی مسولیت رو اوردیم که تو اون موقعیت بخواد برامون حرکت نمایشی انجام بده.بنتنر و ماتری دومهاجم ضعیف دیگمون هم که مدتهاست بایگانی شدن و کوالیارلا هم که کار خاصی بلد نیست جز استپ و شوت حالا تو هر موقعیتی میخواد باشه شاید یکیش تو چارچوب باشه ایکاش زود به نیم فصل برسیم که من احتمال میدم با این روند به مشکل اساسی بخوریم و از بس همه گفتن گوش شنوایی وجود نداره از سوی ماروتا تا یکبار برای همیشه بازیکنی بگیره که تیم رو تقویت کنه نه بازیکنی که چیزی به تیم اضافه نکنه و بعد یک فصل مجبور بشن او رو یا بفروشن یا برگردونن هنوز که هنوزه معتقدم ما مدیر تواناتری نیاز داریم

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب این باخت یه فایده دیگه هم داشت.اینکه طرفداران چلسی- میلان- اینتر بعد از مدت ها دوباره پیداشون شد :victory2: :)) مشخص شد اگه مافیایی وجود داشته باشه یووه نبوده.چون مافیا نمیاد که جلو ۲ تا رقیب های اصلیش(از نظر جام-با فاصله زیاد)که هم تیم فعلیشون از یووه ضعیف تره هم تو جریان بازی سرتر نبودند(مخصوصا میلان-چون بازی با اینتر ,اینتر تا حدودی بهتر بود)ببازه!! می بازه؟؟؟ هممون میدونیم که مافیا کیه :Facepalm: مافیا کسیه که بیشترین سود رو از این کارا می بینه :111: اگه بخوایم مافیا رو طبقه بندی کنیم,سر دستشون موراتی هست بعدش هم برلوسکونی که مانع سقوط میلان بعد از کالچوپولی شد و دیشب هم گفته که از برد به اینصورت(با داوری) لذت برده :Facepalm: (دست خودش که نیست مافیاست دیگه :Facepalm:) و در آخر هم یووه هست که حتی نتونست از سقوطش جلوگیری بکنه در حالی که اون سال موجی فقط داور های خوش یمن برای یووه انتخاب میکرده :2qcmh45: . سر و ته اون سال نگاه کنی شاید 2 تا پنالتی اشتباه به سود یووه می بینی که همین الانش تو بعضی از لیگ ها 2 پنالتی اشتباه برای 1 تیم,تو یه بازی اتفاق میافته( منچستر-رئال-بارسا-بایرن yes1 )

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

^^^
حتما منظورش از توی زمین میبینمت اینه که بازی بعد میفهمیم کی بهتر بازی میکنه! :1:

لئو به کنایه گفته تو زمین میبینمت یعنی باهات دعوا میکنم!!!
شایدم بازی بعد که مارکیزیو به تورینو گل زد بعد گل یه راند بوکس با لئو بزنن(کاری که سال پیش با آرتورو کرد)

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هر بازی که شبکه سه از یووه نشون داد گند زدیم توش رفت . (تو سری ا) نحسن واقعا

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

خوب این باخت یه فایده دیگه هم داشت.اینکه طرفداران چلسی- میلان- اینتر بعد از مدت ها دوباره پیداشون شد :victory2: :))
مشخص شد اگه مافیایی وجود داشته باشه یووه نبوده.چون مافیا نمیاد که جلو ۲ تا رقیب های اصلیش(از نظر جام-با فاصله زیاد)که هم تیم فعلیشون از یووه ضعیف تره هم تو جریان بازی سرتر نبودند(مخصوصا میلان-چون بازی با اینتر ,اینتر تا حدودی بهتر بود)ببازه!! می بازه؟؟؟
هممون میدونیم که مافیا کیه :fp: مافیا کسیه که بیشترین سود رو از این کارا می بینه :111:

اگه بخوایم مافیا رو طبقه بندی کنیم,سر دستشون موراتی هست بعدش هم برلوسکونی که مانع سقوط میلان بعد از کالچوپولی شد و دیشب هم گفته که از برد به اینصورت(با داوری) لذت برده :fp: (دست خودش که نیست مافیاست دیگه :fp: ) و در آخر هم یووه هست که حتی نتونست از سقوطش جلوگیری بکنه در حالی که اون سال موجی فقط داور های خوش یمن برای یووه انتخاب میکرده :2qcmh45: . سر و ته اون سال نگاه کنی شاید 2 تا پنالتی اشتباه به سود یووه می بینی که همین الانش تو بعضی از لیگ ها 2 پنالتی اشتباه برای 1 تیم,تو یه بازی اتفاق میافته( منچستر-رئال-بارسا-بایرن yes1 )

اصن حرف دل من رو زدی
اخه تیم مافیایی رو چجوری میفرستنش سری بی اگه مافیایی باشه که نمیتونن!
در مورد تیم هم میتونم بگم که به تقویت نیاز داره حالا چجوریش بماند ! به نظر من اگه همینجوری پیش بریم به مشکل خواهیم خورد(ینی ممکنه قهرمان نشیم ) به قول شاغلام امیدوارم من اشتباه کنم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[spoiler=لاین آپ دو تیم]تصویر[/spoiler]

[spoiler=آمار بازی]تصویر[/spoiler]

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یه چیز دیگه بگم و دیگه این بازی رو فراموش کنم . یه ادم که میخواد توپ رو سانتر کنه به یه جایی . بالاخره اول نگاه میکنه بعد چند تا هدف رو پیدا میکنه بعد یکیشون رو انتخاب میکنه بعد نشونه میگیره بعد سانتر میکنه . دیشب در چندین و چند مورد خیلی دلم میخواست اونجا تو سن سیرو بودم و بعد میرفتم جلو و از اساموا و ایسلا و بعضا پادوین ( البته خیلی کمتر ) خیلی اروم و خیلی دوستانه میپرسیدم که : داداش الان این سانتری که شما کردی البته دستت درد نکنه باعث زحمتتون هم شدیم ولی واقعا میخوام بدونم چی رو نشونه گرفتی ؟ چی رو دیدی ؟ بالاخره باید یه جایی یه نقطه ای رو نشونه گرفته باشی دیگه . اون یه نقطه مرگ من بگو کجا بود :)) :))

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درسته که میلان برنامه خاصی واسه رسیدن به دروازه یوونتوس نداشت اما بهترین برنامه رو واسه نرسیدن یوونتوس به دروازه خودش داشت حالا اسمش رو بزاریم اتوبوسی یا هر چیز دیگه هر مربی 11 ابزار داره توی زمین که هیچ محدودیتی در چینش اونا واسه ش وجود نداره که البته خیلی هم به این شکل نبود این روش فصل قبل هم وجود داشت و میلان با در اختیار داشتن مهاجمانی که بدون نیاز مبرم به ساپورت خودشون می تونن واسه خودشون موقعیت ایجاد کنن فاز هجومی خودش رو به سه تا چهار بازیکن محدود می کنه من هر چی از زمان بازی می گذشت بیشتر سورپرایز می شدم چون الگری که من اصلا ً به مربیگریش اعتقادی ندارم خیلی عالی دست یوونتوس رو خونده بود اتفاقا ً من یوونتوس رو آماده استارت زدن دیدم ولی واقعا ً اون نقطه شروع به دست نیومد چون میلان به خوبی نظم تیمی ما رو به هم ریخته بود واسه این کار زحمت زیادی هم لازم نبود دو تا هافبک تخریبی و یک ربع زمان تونست نیمه اول رو از ما بگیره نیمه دوم هم یوونتوس نشون داد داره پر اشتها شروع می کنه ولی اشتباهات بیشمار در رسوندن پاس ها دوباره نظم رو از تیم گرفت بعد از اون دیگه من منتظر اتفاقات بازی بودم که متاسفانه حتی انتظار گل دوم رو هم از میلان داشتم مساوی می تونست عادلانه ترین نتیجه واسه این بازی باشه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این جرات رو به خودم دادم که این بازی رو با یه میلانی که عمر ِ هواداریش به دهه ی 80 میرسه نگاه کنم . اول بازی با شنیدن ِ اسم ِ بازیکنای میلان رنگ ِ زرد بود که به چهره ی ایشون مینشست و نیشخندی که من می زدم ! با دیدن ِ فان باستن ِ کبیر هم آتیش ِ ایشون زیاد شد و به یاد ِ دوران ِ طلایی ِ میلان افتاده بودن ، اما با این حال همون اول ِ بازی پیش بینیشون برد ِ میلان بود ، من هم که جُنگ ِ خنده توی دل ِ خودم راه انداخته بودم با این حرفا . بازی شروع شد ، ویدال خواهش می کنم یه پاس ِ درست ، مارکیزیو یه پاس ِ درست ، پیرلو یه پاس ِ درست ، ایزلا یه پاس ِ درست ! واقعا این تیم بود که قهرمان ِ اروپا رو نابود کرد ؟ این یوونتوس چه وجه ِ تشابهی به چند روز ِ قبلش داشت ؟ کجا بود یوونتوسی که با دیدن ِ توپ رو پای حریف 6 نفری بهش یورش می بردن و توپ رو هر طور شده می گرفتن ، اما حالا یکی مث ِ دی شیلیو که معلوم نیست از کجا اومده ، میاد و این ها رو بازیچه ی دست ِ خودشون می کنه . کنستانت و دی شیلیو چه بازیکن هایی هستن که بیان جلوی ایزلا و آسامواه وایستن ؟ ویدال چرا باید بعد از هر توپی که لو میده فقط بخنده ؟ بازیت خوب ، تا الان چند تا بردمون هم مدیون ِ تو ، اما این چه بازی ای بود ؟ یه پاس ِ درست به میرکو و کوا نرسید . به جرات میگم جنوا الآن تمام ِ بازیکناش از میلان یه سر و گردن بالاترن ، اون وقت ما میایم با این بازی ِ ضعیف از میلان برمیگردیم ! یوونتوس هم نتیجه رو باخت ، هم بازی ِ رو . یه حرکت ِ قشنگ ندیدیم که دلمون رو خوش کنیم و بگیم که فلان کارو کردیم و گل نشد . اصلا این بازی یوونتوسی نبود . این بازی اگه بخواد تو دنباس آره نا هم ادامه پیدا کنه ، شک نکنید که به کله میریم لیگ ِ اروپا . شاختار خیلی قوی تر از میلانه ، خیلی . میلان امسال اصلا تیم نیست ! نمیدونم دلیل ِ این نتیجه چیه ! از اول ِ فصل تعداد بازی هایی که یوونتوس 15 دقیقه ی اول رو در اختیار داشته رو یادم نمیاد ! از همون اول ِ بازی ، وا میدن ، تا حریف به بازی سوار میشه . این یوونتوس باید 20 دقیقه ی اول کار ِ همه ی تیما رو تموم کنه . اصلا بهونه ی داوری نیارید . این بهونه ها واسه اینکه که دلیل ِ باخت رو بخواین به طرفدارای تیمای دیگه بگید ، اما خودتون هم میدونید که حق ِ یوونتوس با این بازی 3 امتیاز نبود . آسامواه جلوی زانتی زانو زد ، حالا دی شیلیو میاد و نگه ش میداره ، یک عمر گفتیم دفاع چپ میخوایم ، عین ِ خیالشون هم نبود . حالا تیم باید بیاد به بازیکنایی ببازه که اسمشون رو حتی خبرنگار های فوتبالی هم به زور میتونن حفظ کنن ! دیگه جای اشتباهی وجود نداره . نیم فصل باید یه دفاع چپ و یه ستاره توی خط ِ حمله جذب بشه . امتیاز ها الکی داره به خاطر ِ اشتباهات ِ تابستون و نداشتن ِ این 2 تا مهره از بین میره . دیگه یووه باید برگرده . ماییم که داریم دم از بازی با رئال و بارسا می زنیم !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تضمینی هست که دفاع چپ بزرگ یا مهاجم تاپ بیاد و نیمکت نشین نشه ؟ مگه راست لیختشتاینر رو نداریم ؟ ایزلا ؟ پادوین ؟ میگن لیختشتاینر شاید آماده نبوده پس چرا روی نیمکت بود ؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
کیفیت ِ بازیکنی مثل ِ فان پرسی که تابستون از دست رفت هیچوقت با امثال ِ کوا و ماتری و جووینکو و بندنتر یکی نیست که بیاد و نیمکت ِ اون ها بشینه ، یا حتی جایی که کولاروف و آرمرو میتونن توی پست ِ تخصصیشون برای یووه بازی کنن ، دلیلی نداره که از آسامواه اونجا استفاده بشه . تصور ِ اینکه این بازیکنایی که اسم بردم روی نیمکت ِ یووه بشینن برام سخته ، مگر ِ اینکه صاحب ِ نیمکت باز بخواد الیا و کراسیچی بسازه ! مطمئن باشید که ایزلا کیفیت ِ کمتری نسبت به لیخشتینر نداره . این رو توی تیم ِ سابقش هم نشون داده . اما خب اون شب نتونست خودش باشه . با این حال که اومدن ِ پادویین تف ِ سر بالا بود فقط .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

پس منتظر ناداوری به نفع یک تیم باشید
پتانسیل خراب کردن بازی رو داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی