پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهاردهم سری آ - میلان 1-0 یوونتوس (یادبود ادگار داویدز)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
218 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بچه ها چرا انقدر تیم رو میکوبید این همون یوونتوسه که چهار روز پیش قهرمان اروپا رو له کرد بالاخره یه بازیهایی نمیشه ، یه بازیهایی میشه که یکهو همه با هم بد هستن ، یه بازیهایی میشه که فقط یکی دو مهره بد نداری ، همه بد هستن که به اصطلاح مربی ها میگن اگر میتونستم هر 11 نفر رو بیرون میکشیدم بالاخره این بازیها پیش میاد ، نمیشه انتظار داشت یوونتوس تو همه بازیها برتر باشه ، تو همه بازیها بی نقص بازی کنه منم مثل شماها خیلی به کونته انتقاد دارم ، منم مثل شما نمیدونم چرا به لوسیو و جاکرینی میدون نمیده ولی خواهشا دیگه بحث پلن بی رو مطرح نکنید ، کونته هیچی نداشته باشه تنوع تاکتیکی بی نظیری داره ، مطمئنا اگر کنار زمین بود ما مجبور نبودیم تمام بازیها 3-5-2 بازی کنیم من از این باخت ناراحت نیستم ، چون میدونم با بازگشت کونته ، همشون رو به بدترین شکل ممکن بهم میپیچونیم :evilgrin:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3777 ارسال
متاسفانه درست زمانی که میتونستیم میلان و اینتر رو قدرتمندانه شکست بدیم داریم وا میدیم ... معتقدم حتی با همین ضعفی که در مهاجم هامون داریم باز هم باید براحتی همچین بازیهایی رو پیروز بیرون بیایم . کونته و دستیارانش باید تنوعی در شکل و فرم بازی تیم مخصوصا در زمان حمله طراحی کنند وگرنه این اصلا بهانه خوبی نیست که چون تیم حریف داره پرس و دفاع فشرده میکنه ما هم نتونستیم نتیجه بگیریم ...

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
آقا چرا به تعويض جووينكو گير ميديد؟ديديد ميلان چطوري دفاع ميكرد،اونوقت هيچكدوم از بازيكناي ما نميتونستن حتي وسط زمين يه ميلاني رو دريبل بزنن!تعويض جووينكو خوبيش اين بود كه حداقل ما رو يكم از اون يكنواختي سانتر خلاص كرد و من اميدوار بودم بتونيم از پشت محوطه جريمه يه كاري بكنيم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آقا چرا به تعويض جووينكو گير ميديد؟ديديد ميلان چطوري دفاع ميكرد،اونوقت هيچكدوم از بازيكناي ما نميتونستن حتي وسط زمين يه ميلاني رو دريبل بزنن!تعويض جووينكو خوبيش اين بود كه حداقل ما رو يكم از اون يكنواختي سانتر خلاص كرد و من اميدوار بودم بتونيم از پشت محوطه جريمه يه كاري بكنيم.

وقتی تیم همش داره سانتر می کنه با ورود یک بازیکن یه باره همه چی تغییر نمی کنه . حضور ماتری می تونست بیشتر کمک کنه . نمیگم ماتری میومد حتما مساوی میکردیم ولی تو اون شرایط ماتری وزنه سنگین تری بود

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تیم هر ترکیب و هر تاکتیکی بچینه وقتی تیم حریف به دفاع محض مشغول باشه و یه بازیکن تکنیکی نداشته باشی به مشکل میخوری! بازیکنان یووه نیمتونستن حتی یکی از بازیکنای میلان رو جا بگذارن واسه همین عملا کاری نمیتونستیم بکنیم! نه سانت نه شوت! چون همه من تو من یارگیری شده بودن کافی بود بازیکنان میتونستن یکی دو بازیکن رو دریبل کنن اون وقت فضای زیادی برای هر نوع تاکتیکی باز میشد! اما تو یووه کی میخواست دریبل بزنه!!!! ووچینیچ,آساموا,ایسلا؟!!! یه زمانی الکس و ندود و داویز و زیدان تو خط هافبک این کارو میکردن اما الان واقعا یووه فاقد همچین بازیکنیه! کاش دیگو و الیا رو به این راحتی از دست نمیدادیم! یا حداقل بتونیم نانی رو تو نیم فصل بگیریم

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

وقتی تیم همش داره سانتر می کنه با ورود یک بازیکن یه باره همه چی تغییر نمی کنه . حضور ماتری می تونست بیشتر کمک کنه . نمیگم ماتری میومد حتما مساوی میکردیم ولی تو اون شرایط ماتری وزنه سنگین تری بود

درسته اگه بخوایم بگیم تاکتیک ما سانتر از جناحین بود پس ماتری یا بنتنر بیشتر از سبا میتونستن مفید بشن اما من میگم دلیل اومدن سبا این بود که تو حمله های تیم یه تحولی درست بشه.ما دو تا موقعیت داشتیم,یکی برگردون سبا که روی سانتر پادویین بود یکی دیگه هم اون شوت میرکو که میلانیا بلاکش کردن.اون شوت میرکو روی حرکت و پاس سبا موقعیتش درست شد!در کل تعویض سبا به نظر من خوب بود اما بهتر بود به جای پوگبا,بنتنر میومد تو بازی.

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
فوتبال انقدرا هم پیچیده نیست وقتی خوب بازی میکنی برنده ای وقتی هم که خوب نیستی میبازی. یه قانون نانوشته ای هم هست وقتی خوب نباشی بدشانسی هم میاری و اشتباهای داور هم به ضررته.

این بازی بدون شک بدترین بازی 2 فصل اخیر یوونتوس بود. تیم بیش از حد خسته و بی انگیزه بازی میکرد و مشخص بود بازیکنا اصلا و ابدا آماده همچین بازی بزرگی نیستن. اینجور بازیا شرایط روانی خاص خودشون رو دارن و معمولا تیمی موفق تره که شرایط و حساسیت بازی رو درک کرده باشه. میلانیا این فصل مشکلای زیادی دارن اما خیلی خوب از اهمیت این بازی خبر داشتن و با اینکه خوب هم بازی نکردن اما انقدر دویدن و تلاش کردن که بالاخره حالا هر جوری بود برنده شدن اما تیم ما انگار اومده بود که "یه بازی دیگه سری آ رو هم پشت سر بذاره" اما این بازی یه بازی معمولی نبود یکی از بازیای بزرگ فصل بود که خیلی راحت از دستش دادیم. در واقع به نظر من یووه استحقاق باخت رو داشت ولی میلان استحقاق برد رو نداشت! :1:

واقعا جای تعجبه یوونتوسی که سه شنبه اون بازی درخشان رو جلوی چلسی انجام داد چطوری به یووه نیمه اول تبدیل شده؟ نیمه دوم اوضاع بهتر شد و تو اکثر دقایق بازی روی دروازه میلان بودیم اما بازم دریغ از یه حمله خوب یا شوت و ایجاد خطر! از اول بازی مشخص بود خود میلانیا هم شاید برای برد به زمین نیومده باشن. اینکه تیمی مثل میلان توی سن سیرو با 9 نفر دفاع کنه نشون دهنده قدرت حریفه ولی یووه تو این بازی انقدر بد بود که میلانیا جرات حمله رو پیدا کردن. بعد از گل هم هیچ انگیزه ای واسه جبرانش تو بازیکنا دیده نمیشد و همشون بدون استثنا بد بودن. از جیجی بگیرید تا و ووچینیچی که دوباره سوهان روح هوادارا شده بود.

بعد از اینکه گل خوردیم دوست داشتم یه گل شانسی یا گل به خودی چیزی بزنیم حداقل این یه بازی بگذره ولی الان خوشحالم از اینکه باختیم. مساوی بیشتر تیم رو گول میزد ولی شاید این باخت دوباره تیم رو به خودش بیاره. بازیکنا باید بدونن با 2 تا برد نباید سیر بشن چون اینجا یوونتوسه و برنده شدن و مهمتر از اون "تلاش برای برنده شدن" جزء وظایف اوناست.

Ratings:
بوفون 6.5
روی صحنه پنالتی خیلی خوب عکس العمل نشون داد و اگه بدشانس نبود گل نمیشد. اما تو کل بازی اون جیجی همیشگی نبود. یه صحنه هم کم مونده بود با اشتباهش گل دوم رو بخوریم اما بارتزالی با تکلش مانع از این اتفاق شد.

کاسرس 6
واقعا تعجب میکنم وقتی مدافعی مثل لوسیو رو نیمکته یا حتی مارونه قبلا تو اون پست عالی جواب داده چرا باید کاسرس بازی کنه؟

بونوچی 6.5

بارتزالی 7
به نسبت بقیه بازیکنا بازی "معمولی" تری داشت و تا اونجایی که میتونست وظایفش رو انجام داد

آساموا 6
بهتره به فکر ایجاد تنوع تو سبک بازیش باشه درسته گاهی اوقات همین اصرارش روی حرکات خاص نتیجه میده اما خیلی بیش از حد قابل پیش بینی شده.

ایسلا 5
نیمه اول تنهایی رو مخ چند میلیون یوونتوسی بود که داشتن بازی رو میدیدن. هر توپی بهش میرسید خراب میکرد و فقط از روی رفع تکلیف به توپ ضربه میزد. اینجاست که باید از ماروتا پرسید چطوریه که 18 میلیون یورو پول بی زبون رو دور ریختن ایرادی نداره اما سر 4-5 میلیون نمیتونیم یه مهاجم تاپ بخریم؟

مارکیزیو 6
وقتی ویدال و پیرلو نتونن خوب بازی کنن خود به خود مارکیزیو هم از جریان بازی خارج میشه.

ویدال 5.5
ویدال هم خیلی بهتر از ایسلا و میرکو نبود و خیلی دیگه بیش از حد توپ لو میداد. اکثرا هم این توپ لو دادنها وقتی بود که تیم داشت حمله میکرد و با یه از دست دادن توپ اون وسط زمین، موقعیت یه ضد حمله خطرناک واسه میلان ایجاد میشد.

پیرلو 5.5
شرایط آندره ا با بقیه بازیکنا یکم فرق میکنه. پیرلو فصل قبل هم تو سن سیرو خوب بازی نکرد. به نظرم هنوز هم تحت تاثیر طرفدارای میلان قرار میگیره و نمیتونه بازی همیشگیش رو ارائه بده.

کوالیارلا 6.5
کوا هم روز خوبش نبود ولی حداقل میتونست دو سه تا شوت بزنه و حداقل تو زمین راه نمیرفت! کاش به جاش میرکو تعویض میشد.

پادوین 6.5
به قول امیرحسین پادوین چند هزار یورویی چند برابر بهتر از ایسلای 18 میلیون یورویی بازی کرد. اونم تو پست غیر تخصصیش! پادوین خوب نبود ولی هر چی بود از فاجعه ایسلا بهتر بود.

ووچینیچ 5.5
:np:

جووینکو 6

البته من پشت سر هم افتادن این دو تا بازی حساس رو تو این باخت بی تاثیر نمیدونم. مطمئنم اگه با همین شرایط با حریفی مثل پسکارا بازی میکردیم راحت میتونستیم 3 امتیاز رو بگیریم اما رسوندن انگیزه بازیکنا به سطح همیشگی واسه یه بازی لیگ بعد از اون برد شیرین تو این فاصله کم مطمئنا کار سختیه.

به هر حال اتفاق زیاد خاصی نیفتاده و هنوز هم صدر جدولیم. قرار نیست که همیشه تو بازیای بزرگ برنده باشیم. فصل پیش اینتر رو دبل کردیم و همین میلان رو چند بار بردیم. حالا هم به اینتر و میلان باختیم مهم اینه که تیم از این باخت یه نتیجه ای بگیره و ایرادای کار رو رفع کنه.مهمترین ایراد هم در حال حاضر اصرار بیش از حد به استفاده 2-5-3 هست. تنها نکته امیدواری بازی دیشب دیده شدن نشونه هایی از تغییر سیستم بود.
فقط کاش هر چه سریعتر واسه دربی و مهمتر از اون بازی با شاختار آماده بشیم چون اون بازی دیگه شوخی بردار نیست. بازی لیگ رو میشه جبران کرد اما اگه بازی شاختار رو هم اینجوری شل بگیریم فقط و فقط حذف میشیم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بعضی از حرف ها رو میخونم خندم میگری میگن چرا انتقاد میکنید یا از بازی و تعویض های تیم نارحتید این یه فروم هستش بین خود ما و داریم در مورد تیمی که عاشقشیم حرف میزنیم نکنه این حرف های ما بر روی تیم اثر داره یووه دیشب مستحق باخت بود و میلان مستحق برد دوستان همش میگن میلان حق برد نداشت تو 20 دقیقه اول که یوووه توپی رو ندید ضربه بواتنگ ضربه دفاع راستشون بعد گل هم باز میلان بود که فشار اورد کاشته مونتولیو نیمه دوم هم ما یه موقعیت داشتیم میلان هم یکی دو موقعیت برا تیمی که تو زده 14 جدول بود مقابل یووه اینجوری بازی کردن یعنی استحقاق پیروزی کونته و یووه دیشب کامالا سر درگم و اسیر الگری شدن از ترکیب اول که چرا لیخ بازی نکرد و کاسرس چرا باید تو دفاع چپ قرار بگیره نزدیک 5 یا 6 پاش اشتباه رو همون 25 دقیقه اول با پای راست با سمت چپ زمین فرستاد مثلا دلیل اوردن پادوین سانتر کردن بود و کلا پادوین هم خوب سانتر کرد ولی بعد از 11 دقیقه جوینکو میاد تو بازی :np: یک تناقض کاملا خنده داره تعویض سوم دیگه ته خنده خوب میخای تیم رو 442 بکنی و بازی رو عقبی چرا اساموا رو میبری بیرون و کاسرس رو میزاری دفاع چپ خنده داره نیست :np: چرا اون وقت یووه نباید تیم رو سه مهاجمه کنه مگه چی میشد نهایتا یه گل دیگه میخوردیم باور کنید ندیدم هیچ جایی تیم صدر نشین لیگ عقب باشه و اون وقت مهاجم اضافه نکنه به تیم

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
یووه فصل پیش تو لیگ قهرمانان نبود واسه همین بازیهاش با تیم های بزرگ حساس ترین بازی های فصلش میشد! اما الان کاملا زمان نتیجه نگرفتن های یووه مشخص شده : بعد از بازی های ملی و بعد از بازی های لیگ قهرمانان بعد از این دو زمان هر وقت بازی کردیم نتیجه نگرفتیم! انگار واسه بچه ها هنوز جا نیافتاده تا به اینجا هر وقت تو هفته دوتا بازی دارن یکیش رو طوفانی بازی میکنن یکیش رو خستن!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
برگردون جووینکو رو در نظر بگیرید . اگه کوا یا ماتری و یا بنتنر بودن احتمال گل شدنش خیلی بیشتر بود . به نظر منم مستحق باخت بودیم به اندازه بازی با اینتر . میلان هم مستحق پیروزی بود چون تونست از گلی که زد دفاع کنه حالا شکل دفاع کردنشون هم مهم نیست . میلانی ها با تحت فشار گذاشتن بازیکنان یووه باعث شدن ضریب اشتباهات تیم بالا بره و هر چند دقیقه هم شاهد یه ضد حمله از روی همین اشتباهات باشیم که باعث کارت گرفتن مدافعین یووه هم شد .

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
من این بازی رو مساوی پیش بینی کرده بودم وقتی دیدم آملیا توی دروازه قرار گرفته گفتم که یووه می بره با اختلاف گل زیاد ... اما آملیا دیشب کم سوتی داد کنستانت هم خیلی خوب بود ولی حق یووه باخت نبود :confused2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فصل پیش از بس مساوی می کردیم همه می گفتیم کاش به جای این همه تساوی چند تا باخت داشتیم و بقیه رو می بردیم . امسال یوونتوس داره باب دل هوادارا بازی می کنه :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه این باخت فصل پیش اتفاق میفتاد تا دو روز حالم گرفته بود ولی امسال زیاد برام مهم نیست حس استرسم برای بازی های سری آ خراب شده ، فقط توی لیگ قهرمانان استرس میگیره من رو ! :1: دیشب من هم مثل تیم با دهنیت اینکه بازی رو از قبل 2-0 جلو هستیم شروع کردم :1: ولی خوب مهم نیست بازی های لیگ جای جبران زیاد داریم فعلا که دوتا باخت دادیم ولی اگه 10 تا باخت هم بدیم باز هم میتونیم جبران کنیم ولی لیگ قهرمانان اینطور نیست ، قبل از بازی با نوژلند گله کردم که داریم CL رو فدای لیگ میکنیم ولی خوشبختانه این رویه عوض شد ! شخصا اگر نتیجه دو بازی چلسی و میلان باهم عوض میشد فوتبال رو میذاشتم کنار ! :1: حالا هم اگه قرار هست باز به تورینو ببازیم مشکلی نیست فقط بتونیم از شاختار امتیاز بگیریم که خیلی خیلی مهمتر از بازی های این مقطع از یتم هستش !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-یوونتوس کونته رو میخواد فقط و فقط ,,,, :np: اگر دقت کنید این تیم یه مشکلی داره اونم اینه که توی بازی های بزرگ که مربی باید بالای سر تیم باشه نیست ! اونوقت تیم میفته دست دو تا کمک مربی که بازیکن ها هم هیچ حسابی ازشون نمیبرن ! تو اینتجور شرایط یا یه ستاره تیم رو میتونه نجات بده یا یه کاپیتان بزرگ ! ستاره که ماشالله نداریم و کاپیتانمون رو هم فرستادن اونور دنیا تا توی تیم آخر جدول بازی کنه ! بازی رو تا دقیقه 25 جسته گریخته می دیدم ولی خیلی افتضاح بودیم. اعصابم خرد شد و رفتم خوابیدم. ریتزولی هم جبران گل مونتاری رو اینجا کرد ! :np: :beg: نمیدونم چی بگم. یعنی دارم میسوزم از این باخت ! حتی بیشتر از باخت به اینتر ! اونم به میلان ! اونم چه میلانی,,,,

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فقط امیدوارم السیو تیم رو صدر نشین تحویل کنته بده

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به میلان پیشنهاد می کنم رو لباسشون بنویسن: Ascella di Isla (زیربغل ایزلا) خیلی وقت بود انقدر بدون استرس نشستم باختن یووه رو تماشا کردم. یه دونه موقعیت گل هم نداشتیم!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

یه دونه موقعیت گل هم نداشتیم!

1-شوت وچینیچ
2-برگردون جووینکو
3-ضربه وچینیچ که کونستانت در دهانه دروازه برگردوند

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
یوونتوس تو این چند فصل اخیر اگه دقت کرده باشید تو این بازه ی 30 تا 40 و اندی امتیاز خیلی دچار مشکل میشه. وقتی جلوی انتر باختیم حالم خوب نبود و تا ساعتای 4 و 5 صبح خواب نرفتم. و صبح اون روز هم به دانشگاه نرفتم. و تو اون بازی معنای بعضی چیزا رو فهمیدم. و به همین خاطر دیشب احساس خاصی نداشتم. چون می دونستم که شکست باعث پیرزی هست.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من زیاد از این باخت ناراحت نشدم ، چون کونته میاد همشونو میترکونیم ولی صحبت های میلانی رو که میخونم دقیقا :shok: :shok: :shok: :shok: میشم یکیشون گفته اگر این پنالتی برای میلان هم گرفته نمیشد ، انقدر میلان خوب بود که راحت یوونتوس رو میبرد :shok: یکیشون گفته نمیدونم چرا همتون میگید نبود ، کاملا مشخصه به دستش برخورد کرد و پنالتیه :shok: یکیشون گفته یکم جبران داوری های فصل پیش شد ، کل بازیهای فصل پیش به ضرر ما گرفتن و یوونتوس رو قهرمان کردن :shok:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[spoiler=لاین آپ دو تیم][img width=480 height=373]http://www.shiaupload.ir/images/13539587528033447897.png[/img][/spoiler]

[spoiler=آمار بازی][img width=480 height=191]http://www.shiaupload.ir/images/51903603143681704629.png[/img][/spoiler]

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی