Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته سیزدهم سری آ - یوونتوس 0-0 لاتزیو (یادبود پاول ندود)

- - - - -

• Please log in to reply
139 replies to this topic

ronin

ronin

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts
:waiting:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
واقعا ما فقط داریم چوب حماقت ماروتا رو میخوریم. خرید جووینکو ابلهانه ترین کاری بود که میشد انجام داد و من نمیفهمم بازی دادن به این بازیکن اونهم نود دقیقه تو هربازی برای چیه؟درسته هیچ مهاجم درست حسابی نداریم اما وقتی اخرای بازی پاش میلنگید خداخدا کردم شل شده باشه بره حالا حالاها از شرش راحت بشیم. چقدر این آساموا بده همش بازی رو به عقب نه میتونه مانور بده دوربزنه جا بذاره حتی سانتر هم درست بلد نیست همه ی سانترهاش به مدافعین میخوره.این آساموا پستش این نیست که کنته داره ازش بازی میگیره اگه جاکرینی بجاش بازی میکرد و او میرفت وسط بنظرم خیلی مفیدتربود کوالیارلا و ماتری وبنتنر روی هم بذاریم اندازه ی یک مهاجم نمی ارزن کمبود پیرلو واقعا احساس شد . پوگبا هم خوب بازی نکرد ما فقط جریان بازی رو در دست داشتیم کار خاصی نکردیم چون لاتزیو اصلا تصور نمیکردم اینجوری بازی کنه همه تو دفاع و تا حدودی هم کثیف بازی کرد با وقت کشیهاش ایکاش مدیر کور ما که فکر کنم امشب هم بجای بازی نگاش بجای دیگه بوده ببینه و بفهمه هرچند بعید بدونم این آقا اصلا بتونه ببینه. بخدا تماشاگرها هم وقتی توپ به جووینکو می رسید و خراب میکرد دیگه دادشون بلند شده بود. ما میگیم خب نتیجه نگرفتیم خب باشه ولی دلیل تعویض نکردن جووینکوی اشغال روئ من نمی فهمم .تو بازی اینتر هم همین کار رو ادامه دادیم تا باختیم. ایکاش مصدوم شده بود و ما دیگه نمیدیدیمش تو بازی این بهترین نعمت بود لااقل برای من

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
اتفاقا بازی بود که راحت میتونستیم ببریم!لازیو دفاع کرد،دروازبان از همون اول بازی فوق العاده بود!اما تو همون دفاع کردن هم چیزی برای ارائه نداشتن!به نظر من در صورتی که یک بازیکن خوب تو خط جمله داشتیم راحت میشد با اختلاف بازی رو برد!حیف از این امتیاز که راحت از دست رفت! جووینکو میتونه تو سری بی فوق ستاره باشه اما جایی تو تیم بزرگ یووه نداره!تو بعضی موارد 100 و بعضی موارد 0!کسی که همیشه 50 باشه خیلی بیشتر میارزه تا همچین بازیکنی!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
من با این مخالفم که تیمی رو خوب دفاع میکنه و میتونه گل نخوره رو تقبیح کرد اونا حق دارن اومدن جلو تیمی اول ایتالیا تو زمین حریف میخان یه مساوی بگیرن مشکل از اون تیمی هستش که نمیتونه راهکار براش پیدا کنه یووه امشب عملا 20 دقیقه اخر هیچ طرح و برنامه ای برا حمله نداشت یووه تو این چند وقته کمبود یه شماره 10 رو کاملا حس میکنه شماره 10 کلاسیک ایتالیایی کسی مثل باجو سینیوری مانچینی توتی و الکس رو بازیکنی که بتونه تو این جور بازی ها تیم رو یه تنه جلو ببره یووه باید به فکر یه همچین بازیکنی باشه تا بتونه به یه تیم درجه 1 تبدیل بشه سوراز و گوتزه و اگرو رو میتونستیم بگیریم ولی دریغ از یه مدیر لایق ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,253 posts
  • LocationDeutschland
- همین واسه کل بازی کافیه !

[img width=402 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/19035922975233744902.jpg[/img]

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 posts
به جز سه تا دفاع+جوینکو+مارکیسیو بقیه بوووووق. صد دفعه گفتم به خدا آساموآ به کار نمیخوره. خدایی بلد نیست سانتر کنه.فقط پا به توپش خوبه.تکنیکشم اینه با قلدری بره بقل خط کرنر و توپو با یه سانتر بسیار آماتور وار لو بده. اون پوگبا هم شده بود تو این بازی بووووق.نمیدونم چرا اینطور شده بود.کوآ هم اصلا تغذیه نشد. مارکتی بووووووووووووووووووق هم شده حالا 7 تا جی و جی و چک و فن در سار :fp: همین الان دینوزوف زنگ زد بهم گفت الگوی دروازبانی من از بچگی همین مارکتی بوده :fp: راستی این بنتر به درد چی میخوره اومده یووه.بابا یک هزارم آمائوری هم نیست :np: آمائوری چیه تو بگو بوریلو :fp: یاکوئینتا نعشش می ارزه به صدتا این جفنگا. چرا کونته بهش اعتماد نداره الله اعلم :hmm: آخی یاد آله افتادم :cry2:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts

از این ناراحتم که باید از این به بعد شاهد سانتر های بی هدف په په باشم
خدایی حالم از سبک بازی په په بهم می خوره امشب بازی های پارسال و فحش هایی که بهش دادم مرور شد برام

معلومه که فوتبال رو با فوتبال دستی اشتباه گرفتی.
په په ای که الان 5 ماه بازی نکرده تو همون 20 دقیقه بازیش بمراتب بهتر از ایسلا و هر وینگری که سمت راست باشه خوب بازی کرد و به تیم انرژی داد.حداقل با تمام وجود بازی میکنه.اگه گوشهات تیز میکردی از تشویق شدید تماشاگرها هم میتونستی این بشنوی

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
خدایی این دوستان که دارن از ماتری انتقاد می کنند.....
شما به جای این که از بازیکنی که هنوز در جریان بازی قرار نگرفته و توپی هم بهش نرسیده انتقاد کنید
از کسی اتقاد کنید که تو 6 قدم توپ رو می زنه به تور.....
اگه می زد به تیر هم دلم نمی سوخت.........

پسرجون این نظراتت رو برای خودت نگه دار و تو تخیلاتت باهاش درگیر شو!
معلومه که فوتبال رو با فوتبال دستی اشتباه گرفتی.
په په ای که الان 5 ماه بازی نکرده تو همون 20 دقیقه بازیش بمراتب بهتر از ایسلا و هر وینگری که سمت راست باشه خوب بازی کرد و به تیم انرژی داد.حداقل با تمام وجود بازی میکنه.اگه گوشهات تیز میکردی از تشویق شدید تماشاگرها هم میتونستی این بشنوی

به جای مسخره کردن فرد مقابلت
براش اثبات کن که بهتر بوده
نیشو کنایه زدن کار اسونیه..........
اولا 5 ماه بازی کرده یا نه بازیش همونه که بوده
سرش رو می اندازه پایین و سانتر می کنه
این شاید نظر شخصی تو باشه که خیلی خوبه
اما به نظر من گوشی که سرش پایین باشه به درد نمی خوره
یک سانتر دقیق روی سر بازیکن خودی بهتر از 20 تا سانتر بی خودی است
در مورد تشویق تماشاگرا هم بگم بازیکنی که بعد از 5 ماه امده انتظار داری فحشش بدن؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
اگه وسط بازي بوفون يواشكي ميرفت بيرون تا آخر هيچكس نمي فهميد....واقعا از لاتزيو بعيد بود اينقدر ضد فوتبال

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
-یه الکس هم نداریم بیاد دقیقه 80 برامون گل بزنه :cry2: -فقط میشه به این جووینکو فحش داد! به هیچ دردی نمیخوره! آخه بگو چرا به جای این کوا رو تعویض میکنی؟! :np: فاجعه در حدیه که از مارکتی تو سر توپ میخوره :np: بد شانسی محض بود امشب. تیر که زدیم ، کوا توپ رو از نیم متری نکرد تو گل ، جووینکو که گند زد ، مارکتی هم که خدا از رو زمین برش داره، فقط و فقط بلده توپ های مارو بگیره! اون شوت مارکیزیو که وسط راه خورد به کوا رو چطوری گرفت؟! انصافا بوفون چتد درصد میتونست این توپ رو بگیره؟! کوژاک رو هم فرستاده بود توی زمین که فقط وقت تلف کنه! فقط کم مونده فوتبال اروپا هم بحرینی بشه! :np: پ.ن:شما این بازی بوفون رو دیدید اصلا؟! :1: :65: پ.ن 2: از شبکه سه خواهشمندیم بازی های مارو نشون نده! از سه بازی که نشون داده دو مساوی و یک باخت آوردیم! ولی از بازی های شبکه ورزش یک مساوی و بقیه برد! :1: نشون نده آقا چهار تا تازه به دوران رسیده میگن اینه یوونتوسی که میگن؟! ویرایش: اینو یادم رفت! :1: په په فوق العاده بود فقط!همین! توی همین 20 دقیقه هم کار کرد و اگر هم اشتباه نکنم پاس اشتباهی نداد :rainbow:

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 posts
1. مارکتی :| 2. بازی دادن پوگبا تو پست پیرلو به نظر من از همون اول اشتباه بود. هنوزم معتقدم جایگزین پیرلو باید مارونه باشه و داره در حق این بازیکن ظلم میشه. پوگبا به درد نقشی می خوره که مارکیزیو و ویدال برای این تیم بازی می کنند و تو بازی های قبلی هم نشون داده داخل اون نقش مؤفقه. بهتره از این به بعد فقط همون جا از این بازیکن استفاده بشه چون سبک بازی و فیزیکش یه کُندی خاصی داره که وقتی Regista بازی می کنه رسماً اون تمپوی تیم رو به شدت میاره پایین و کلاً روند حمله رو کُند می کنه. این بازی راحت می شد فهمید پیرلو چه نابغه ایه. به نظر من باید از مارونه در غیاب پیرلو برای اون پست استفاده بشه کما اینکه کونته هم نیمه ی دوم وقتی این ضعف پوگبا رو فهمید جای اون رو با ویدال عوض کرد. در کل ولی نسبت به سنش خیلی خوبه پوگبا و توانایی ستاره شدن رو به شدت داره. 3. جووینکو استعداد بالایی داره ولی حقیقتاً فوتبال فقط استعداد نیست. قدرت بدنی جووینکو به شدت پایینه. واقعاً جای امیدی به اون صورت بهش نمونده. حداقل چیزی که مشخصه اینه که بهتره از این به بعد در کناره ها ازش استفاده بشه چون مشخصه تو دل نبردهای فیزیکی اون وسط زمین حرف خاصی برای گفتن نداره ...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
چیزی نمیتونه منو ناراحت کنه جز اینکه پاداش ِ این نمایش ِ فوق العاده فقط یک امتیاز بود ! یوونتوس فوق العاده بود و مارکتی مثل ِ همیشه با دیدن ِ بوفون به یاد ِ آرزوهای دوران ِ کودکیش افتاده بود ! ای کاش همون لحظه ای که په په اومده بود به زمین ، یووه 4-3-3 می شد ، تا از همون دقیقه بتونه با یه روش ِ دیگه حمله کنه ، اما په په همون نقش ِ ایزلا رو بازی کرد . خیلی افسوس داره این بازی و هر لحظه ای که دونه به دونه موقعیت های از دست رفته از جلوی چشمام رد میشه ، کاری نمیتونم کنم جز اینکه همون افسوس بخورم . افسوس ِ اینکه تابستون ندونستیم چیکار کنیم . گفتم که حسرتش یه جا به دلمون میمونه ، این هم از همون روزا بود . امیدوارم آلمیدا و نستا و ورون و سالاس و فاوالی و میهایلوویچ و پوبورسکی و خیلی ها از دوران ِ طلایی ِ لاتزیو ، این حرکات ِ بازیکنای لاتزیو رو ندیده باشن . شرفی که اون ها به این لباس داده بودن ، حالا به دست ِ این ها به باد رفت . اسمی از پاول نیاوردم چون اون هم الآن حال و روز ِ خوشی نداره ! حرف ِ آخر اینکه شاه کلید ِ ما میتونست الکس باشه ... .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
غم انگیز ترین صحنه فوتبال میتونه جایی باشه که شما دقایق اخر بازی احتیاج به گل دارید و توپ میاد زیر پای کیلینی :1: ادم دلش میخواد با کله بره تو دیوار :1: بعضی بچه ها هم وقتی کلیک میکنن رو یه چیزی دیگه ول نمیکنن :1: بابا این سبا مادر مرده دیگه باید چیکار میکرد کلا هر چی هم موقیت خلق کردیم از صدقه سر این بود ولی خوب یه سری عیب عمده داره که نمیشه رفعشون کرد ولی "بد" که بازی نکرد اینقدر دارید میکوبیدش یا اساموا هم همینطور این هم ادمه نباید انتظار داشته باشید همزمان سه نفر رو دریبل بزنه که ، نود دقیقه عین اسب فقط دوید در مصاف های تک به تک هم خیلی خوب بود انتظار های بیجا نباید داشته باشیم ، درضمن این ویدال بیش از اندازه خوبه :1: رسما کاندروا و هرنانس و لدسما رو مارک کرده بود تکل هاش هم فوق العاده بودن !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
قرار بود در ورزشگاه حاضر باشم و قسمت نشد برم - از این قضیه خوشحالم. یه تیمی مانند پسکارا فوتبال بازی میکنه و 6 گل میخوره و یه تیم هم مثل لازیوی پر ادعا فوتبال بازی نمیکنه و یک امتیاز میگیره . لازیو واقعا همان تیمی هست که لایق 4 گل از کاتانیا هست. این تیم که ادعای شامپیون لیگ داره بسیار مبتدی بازی کرد و فقط در نیمه خودش بود. حتی زمانی که صاحب توپ میشد . ما خوب بازی کردیم. ولی نداشتن خلاقیت تیم را آزار میداد . درسته پوگبا خوب بازی کرد و نمره قبولی گرفت ولی وقتی پیرلو نباشد تیم واقعا یه چیزی کم دارد. امید بستن به سبا در تمام بازیها کاری بس بیهوده است. دوست ندارم این حرفوبزنم ولی خیلی بدرد فوتسال میخوره چون واقعا بیینده فکر میکنه هم توپ براش بزرگه هم زمین. همچنان بر این باور هستم خیلی زود قهرمان سری آ خواهیم شد . این بازی فراموش خواهد شد ولی آنچه ضربان قلب ما را تند خواهد کرد بازی سه شنبه شب هست. هدر دادن این همه موقعیت در آن بازی برای هیچکس قابل بخشش نخواهد بود. بعید بدونم توانایی دیدن بازی سه شنبه شب را داشته باشم ولی امیدوارم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts

غم انگیز ترین صحنه فوتبال میتونه جایی باشه که شما دقایق اخر بازی احتیاج به گل دارید و توپ میاد زیر پای کیلینی :1: ادم دلش میخواد با کله بره تو دیوار :1:

یعنی دقیقا من تو این صحنه با دو تا دست زدم تو سرم و گفتم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا !

من هم نمی تونم قبول کنم یوونتوس خیلی خوب بود تو این بازی ! ما فقط بازی کردیم چون لازیو داشت دفاع می کرد و مالکیت توپ دست ما بود ! با این همه مالکیت نتونستیم کاری بکنیم !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
به نظر من :

کیه لینی 10/5
بونوچی 10/5
بارتزالی 10/7
ایزلا 10/4
آساموا 10/3
پوگبا 10/3
مارکیزیو 10/5
ویدال 10/7
کوالیارلا 10/3
جووینکو 10/3
په په 10/3
متری -
بنتنر -

همین

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
مشکل اینجاست که شما بازی خوب رو در بردن می بینید وگرنه تیمی که این همه موقعت گل داره چی کار باید بکنه که بگید بازی زیبا؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
اینهمه انتقاد از بازی لاتزیو چندان وارد نیست.نکته ی منفی بازی لاتزیو فقط وقت تلف کردن های بی مورد وبه سبک عرب ها بود.نباید انتظار داشته باشیم که یک تیم بیاد جلوی حملات ما دفاعش رو باز کنه و گل باران بشه.کاری که پسکارا انجام داد و نتیجش رو هم دید. جلوی تیم هایی مثل یووه یا بارسا یا باید ابزرا مقابله رو داشت یا دست به دفاع مطلق زد تا شاید با یه ضدحمله یا شروع مجددی بشه یه گل رسید. البته ما امشب اونقدرها هم خوب نبودیم.دو تا ستون اصلی تیممون یعنی پیرلو و ووچینیچ نبودن و مشخص شد که تا چه حد زیادی به این دو وابسته ایم. بازی کوا به نظرم چندان بد هم نبود.ولی سبا واقعا از افتضاح هم یه چیزی اونورتر بود.هرجا براش موقعیت ساخته شد به سادگی هرچه تمام تر از دستش داد و در عوض توی دو سه مورد خودش موقعیت های تخیلی ای رو برای خودش درست کرد ولی بازم نتونست ازش استفاده کنه. پوگبا به نسبت سنش واقعا خوب بود و نمیشه بیشتر از این ازش انتظار داشت.اما من اصلا از بازی ایسلا خوشم نیومد.اگر حد واقعی بازیش این باشه هیچ چیزی از په په بیشتر نداره.یعنی یه کپی برابر اصل از په په هست.نکته ای که خیلی این دو رو شبیه به هم میکنه سانترهاشون هست که حتی یک سانتر هدف دار هم انجام نمیدن.همه ی سانترهای این دو توی این بازی بدون هدف بود و تعویضشون هم بی مورد بود.من منتظر لیخت بودم که بجای ایسلا به بازی بیاد. اما سمت چپ با وجود اینکه اساموا هم مثل ایسلا سانترهاش جالب نبود اما روی زمین بازی خوبی انجام داد و نفوذهای خوبی انجام داد و جلوی مدافعین روبروش اکثر مواقع موفق بود اما بازم ارسالهای بی هدفش باعث بی نتیجه موندن کل بازیش شد. بهترین بازیکن یووه در کنار هر 3 مدافعمون بی شک ویدال بود که بازی همیشگیش رو انجام داد. به هر حال 2 امتیاز حساس رو از دست دایدم و در کنارش خودمون رو خسته کردیم در حالیکه باید وسط هفته با چلسی هم بازی کنیم و بعدش با میلان.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
امشب تنفرم نسبت به جووینکو و ماروتا توامان زیادتر شد.این گیلاسش بدرد تیمهایی مثل پارما میخوره. وبیشتر از اونجایی ناراحت شدم که کوا تعویض شد و این بازیکن نود دقیقه تو بازی موند با اینکه کوا هم بد بود. احساس میکنم جووینکو تونست خودش رو به تیم و کنته تحمیل کنه حالا با مصاحبه بوده نمیدونم با چی بوده نمی فهمم ولی واقعا تو بازیهایی که اینقدر ضعیفه و تو بازی نگهش میدارن جای تعجب و سوال داره این ووچینیچ هم نمیدونم چه مرگشه یک مهاجم داشتیم که لااقل مفید وموثرتر از بقیه بازی میکرد اینم نمیدونم کجا رفته این مترسک کنار زمین هم بود و نبودش فرقی نداره اگر این تعویضها تصمیم او هست واقعا تاسف داره. تیمی که بازیش گره خورده و جووینکویی که پفش میکنن محو میشه و هیچ کاری بلد نیست لااقل بجای اوردن بنتنر و ماتری بی خاصیت که حتی استپ کردن هم بلد نیستن یه بازیکن تکنیکی تر مثل جاکرینی میاورد .حتی آساموا رو میشد تعویض کرد. این نظر منه ولی وقتی ما اصلا مهاجم نداریم بهتره با هافبکامون بازی کنیم تا اینکه دوتا مترسک بذاریم اون بالا که رو اعصاب باشن بهتره یه سیستم درست کنیم به اسم 3-7 خیلی مفیدتره تا از دوتا مهاجم استفاده کنیم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
بازی زیبا در موقعیت گل داشتن نیست!در اینه که روح داشته باشه فوتبال،تکنیک داشته باشه،تاک تیک و استراتژی داشته باشه!کم اشتباه باشه! تیم موقعیت داشت اما تو خیلی زمینه ها ضعف داشت!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users