پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا - شاختار 0-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
180 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
2-1 می بریم ! :1: برای چی نگرانید ؟! :1: فوقش میبازیم میریم لیگ اروپا ! :1: سال بعد قهرمان UCL می شیم ! :1: شرمنده بابت این اسپم :1:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
گروسو خوب بود فقط یه کم لاغر شده بود :1: گروسو گفت بازی 1-1 میشه! پائولو روسی گفت 2-2 میشه! ویالی رو نمی دونم دست شویی بودم :fp: ورزشگاه هم پر شده :np:

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 616 ارسال
اومدم ویرایش کنم کل نوشته هام پاک شد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
برعكس اكثر مواقع ، اصلا استرس ندارم ! درست مثه بازي چلسي كه 0-3 برديم :rainbow: 4-4-2 هستيم ديگه ؟؟

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
این داوره فکر کنم آخر یکی از بازیکنامونو اخراج کنه :mad: مشکوک میزنه :102:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

بهمن قشنگ زدی تو خال :1: من خدایی نمی دونم اصلا تحمل دیدن بازی رو دارم یا نه :no: البته سعی میکنم به سمت خوب قضیه نگاه کنم . یعنی وقتی که 2-0 بردیم و ما هم پشت Tv داریم حال می کنیم :1: درست مثل بازی با چلسی ,,,,

مهدی جانِ من اون بایرن که تا فینال اروپا رفت کجا , این شاختار کجا . اصلا اون یوونتوسی کجا این یوونتوس کجا :1: این یوونتوس کسایی مثل پیرلو و ویدال رو تو خط هافبکش داره . 2 تا ستاره به اسم های بارزالی و کیلینی توی خط حمله داره . از همه ی اینا مهمتر الان بوفون خیلی خیلی رو فرمه :1: پس مطمئن باش اگر هم ببازیم 4-0 نمی بازیم همون به قول فرهاد 1-0 یا 2-1 می بازیم :222:

الان ذهن بیشتر یوونتوسی ها به خاطر همون قضیه بایرن مسمومه . درست مثل یورو 2012 که تو بازی آخر همه می گفتن کروواسی و اسپانیا 2-2 می کنن و ایتالیا حذف میشه . اونم به خاطر خاطره یورو 2004 . واس همین دعا می کنم صعود کنیم تا این ذهنیت بد از ذهن خیلی ها پاک بشه :2qcmh45:

:2qcmh45: :1:
حسین بد استرس داری نه؟!
من دیگه دارم سکته میکنم ترجیح میدم به فروم نیگا کنم و بازیو با گزارش عادل :mad: بشنوم
آخه بدبختی 2 تا بازیکنی که من بهشون امید دارم بازی نمیکنن مارکیزیو که کلا نیس کوا هم گذاشته رو نیمکت :waiting: الان انتظار داره جووینکو گل بزنه :Facepalm: :lol:
بوفون آبرو داری کن امشب :rose:
یکی توضیح بده اوضاع چجوریه؟! من اصلا چیزی از بازی نمیفهمم!!!!!!!فقط فکر کنم ویدال یه حرکاتی اون جلوها برامون زده :smile:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
جووینکو :102:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
یعنی فردوسی پور کنته به اون گندگی نمی بینه!؟ :hmm: با اون موهای پریشون فکرکنم اصلا نمیشناستش :Facepalm: ۲۰ دقیقه اول توپ بیشتر دست اونا بود ولی الان برعکس شده آبرام نفتی مشکوک میزنه :Facepalm:.۳پنالتی در یک بازی :13: :waiting: منتظر یه حرکت از داور برای چلسی هستم :confused2: همین جاشم پنالتی مارو نگرفته :Facepalm:دست بازیکن از سرشم بالاتر بود میگه عمدی نیست :Facepalm:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظرم بجز 15 دقيقه اول تو دقايق ديگه يوونتوس برتر از شاختار بود يووه به نسبت بازيهاي ديگه راحتر اجازه ميداد كه شاختار وارد زمينش بشه ولي تو محوطه جريمه خوب جمع ميشدن و همه راههاي نفوذ رو ميبستن ، به محض اينكه يوونتوس صاحب توپ ميشد پاسكاري ميكردن و با حوصله به فكر حمله بودن دوندگي وسط زمين براي يووه بيشتر از بازي تكنيكي هست با توجه به نبود ماركيزيو و بد بودن پيرلو تو نيمه اول، بازي فانتزي يووه مثه بازيهاي قبل نبوده فكر ميكنم يووه ميتونست تو نيمه اول به گل برسه ، ولي تاوان كم تجربگي پوگبا و بازيخوني ضعيف جووينكو رو داد بازيخوني ضعيف رو حركت هم تيمي ها از يك طرف و از دست دادن موقعيتها از طرف ديگه يوونتوس رو از جلو افتادن تو نيمه اول محروم كرد اما آروتورو واقعا عالي بود ، با هر بازي آدم بيشتر عاشق بازيش ميشه من به نيمه دوم خيلي اميدوارم ، البته اگه يووه بتونه از موقعيتهاش استفاده كنه ... يادمون نره قانون نوشته فوتبال رو كه نزني ميخوري ...

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
توی خط حمله میرکو :worship: :worship: :worship: جووینکو :fp: .یعنی اگه میرکو نبود از خط وسط نمی زدیم بیرون.این بازی دید منو نسبت به تیم تغییر داد این تیم باید کلی تغییرات توی خودش بده تا بتونه قهرمان اروپا بشه.اول هم باید با جووینکو شروع کنه.دن آنتونیو کجایی؟؟؟؟

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بازی با آرامش دنبال میشه و من از این آرامش بسیار خوشحال هستم . میترسم گلی رد و بدل بشه . حتی یووه - این آرامش تیدبل به بازی احساسی بشه فکر کنم ما ضرر خواهیم کرد. آنچه به چشم مِی آید بازی بسیار سالم یووه هست .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland
- بازی رو شاختار خیلی بهتر شروع کرد و خودشون رو راحت به محوطه جریمه ما می رسوندند ولی دفاع خوب تیم مانع ادامه حرکتشون میشد، کم کم یووه مسلط به بازی شد و چندین بار تونستیم موقعیت هایی رو به وجود بیاریم که مثل همیشه با بی دقتی از دست دادیم. تیم خوب داره بازی میکنه ولی پر اشتباه هست و این پاس های اشتباه ها بعضا باعث شده که موقعیت گل و مالکیت توپ رو خیلی راحت از دست بدیم. پوگبا جنگنده داره بازی میکنه و ازش انتظار این بازی رو نداشتم؛ ویدال هم اگه اون کارت زرد دقایق ابتدایی رو نمی گرفت از جسارتش کم نمیشد؛ یه خورده داره احتیاط میکنه. جووینکو و ووچینیچ خیلی خوب هستند، فقط باید دقت خودشون رو بیشتر کنند. به جز دقایق ابتدایی که شاختار بی رحمانه هجومی نشون میداد و واقعا ترسیده بودم، با متعادل شدن بازی از ترسم کم شده. ولی شاختار واقعا تیم خطرناکی ـه و احساس میکنم یک فرصت هم براشون کافیه که کار خودشون رو بکنند، چقدر بازیکن تکنیکی دارند اینا ! :np: پ.ن : با توجه به برد چلسی، واقعا "حق" نداریم که گل بخوریم ...

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
جووينكو طبق معموله هر بازي !! پوگبا خيلي افتضاح بازي كرد ! حتي توي كارهاي دفاعي هم خيلي عقب مي رفت و اجازه مي داد جلو بيان ! صد درصد بايد تعويض بشه ! عالي پرس كردن از جلو اونارو و اصلا اجازه بازيسازي ندادن بهشون . حداقل مي تونستيم يكي بزنيم كه با عنايت هاي جووينكو و پوگبا ( سر گيجه داره انگار ! ) فعلا مونديم .... يه نكته ديگه هم اينكه ويدال عالي جنگيده .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
حساس خوبی ندارم(نمیدانم چرا؟)

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
همون طور که معلوم بود پوگبا 19 ساله نمی تونه تو این جو ورزشگاه بازی خودش رو ارائه بدخ خیلی داره توپ از دست می ده جووینکو هم که وقتی توپ رو از دست داد من اصلا نارحت نشدن چون اصلا ازش انتظار گل ندارم متاسفم براش از دقیقه 15 به بعد که بازیکنا به جو ورزشگاه عادت کردن کاملا برتر از از شاختار بودیم همین طور ادامه بدیم گل رو می زنیم (انقدر اضطراب داشتم که هیچی از نیمه اول یادم نمی یاد تحلیل بازی بعد بازی)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شاختار با احتیاط زیادی بازی می کنه. یووه هم تلاش می کنه با پرسینگ نزاره بازی تیمیشون سر بگیره. من دقایق ابتدایی رو ندیدم ولی مثل اینکه شاختار فشار اولیه ای اورده. اما در ادامه بازی بیشتر در کنترل یووه بود. از نکات جالب نیمه اول کلافگی کونته توی جایگاه ویژه بود. دیدید وقتی دستیارش داشت با تلفن حرف میزد خودش چطوری با عصبانیت اینور اونور میشد ؟ مشخص بود از روند تیم راضی نیست. گرم کردن کاسرس هم یکمی نگران کننده است.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
خب چلسی هم یک هیچ جلو هست و خطر بیخ گوشمونه! :np: سبا تو این نیمه دو جا خودخواهی کرد ولی در کل بد نبود! میرکو هم عالی بود :1: عاشق استپ سینه هاشم! :1: بازی که اکثرا از وسط دنبال میشد و گوش های یووه به شدت بیکار بودند! آسامواه که کلا از بازی بیرون بود :1: پوگبا هم تونست در حد و اندازه های یک مارکیزیو ی معمولی بود! بازم براش خوبه یه بازیکن 19 ساله اینجوری بازی کنه! بوفون هم که داشت توی دروازه چرت میزد :1: ایندفعه هم یه جا به جای بونوچی بارزالی سوتی داد که بونوچی جمعش کرد! :1: ویدال داشت خوب بازی می کرد ولی داور همون اول یه اخطار داد دیگه نتونست اون بازی جنگندگیش رو انجام بده! :1: پ.ن: یه جا پیرلو گذاشت تو صورت میختاریان آی حال کردم :1: پ.ن 2: شبکه 3 داره درباره تبانی صحبت می کنه که "صدر" تو دهنی محکمی بهشون زد و جوابشون رو داد!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیمه اول واقعا خوب بودیم . شاختار موقعیت خطرناکی نتونست خلق کنه و این یعنی خیلی خوب بازی کردیم . نیمه دوم رو هم اینطوری ادامه بدیم بدون شک به مرحله بعد میریم . ولی اگه مرحله بعدی نریم یکی از اصلی ترین دلایلش جووینکوست . با اون توپ میتونست همه کاری انجام بده . از اون توپ هایی بود که گل نکردنشون سخت از گل کردنشه . یه مقدار تو دادن پاس های آخر به مشکل میخوردیم که میتونست با دقت بیشتر بشن پاس گل . واقعا میشه به گل رسید حتی بیشتر از یک گل

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
10 دقیق اول یووه خیلی رو به عقب بازی میکردم!گفتم حتما اومده فقط دفاع کنه 1 امتیاز بگیره ولی به مرور رو بازی سوار شد داور خیلی الکی داره کارت زرد میده!حتی به بازیکنهای شاختار! ویدال قشنگ رو خطای اخرش گفتم اخراج شد رفت :np: ی لحظه کونته رو نشون داد دوربین که داره اون بالا پر پر میزنه درکل ویدال اصلا جز خطاهایی که کرد تو بازی حضور نداشت!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چلسی 2-0 جلو ئه تورس گل زد یک پنالتی چلسی خراب کرد یک پنالتی نوژلند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی