پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته یازدهم سری آ - یوونتوس 1-3 اینتر (یادبود گائتانو شیره آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
245 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
شب هایی که میبازیم اصلا نمیتونم بیام و نظر بدم ، دیشب هم فقط خوابیدم تا یکم آروم بشم بالاخره رکوردمون یک جا متوقف میشد ، منم مثل همه شما دوست نداشتم به دست اینتر باشه ولی قبل از بازی احساس میکردم که همون نیروهایی که کونته رو محروم کردند ، تلاش خواهند کرد تا رکورد یووه افزایش پیدا نکنه اینتر به راحتی میتونست سرنوشتی مثل رم داشته باشه ولی حس میکنم مارکیزیو هنوز کمی مصدومیت داشت و با آمپول بازی میکرد ، نمیدونم چرا به پوگبا فرصت نداد واقعا دلیل اومدن کوالیارلا چی بود؟ غیر از چند شوت تو درو دیوار کار دیگه ای نکرد ، به نظرم اگر میخواستیم شوت بزنیم ، باید پوگبایی رو بازی میدادیم که هر وقت شوت زده خطرناک بوده ، به راحتی میتونستیم با یک شوت پوگبا ببریم بهرحال تا کونته به نیمکت برنگرده ، نمیتونیم از مسائل فنی حرف بزنیم ، چون دسته کونته بسته است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
این باخت رو با باخت آتزوری جلوی اسپانیا اصلا نمیشه یکی کرد . اون بازی فینال بود و با 4 تا باختیم و سنگین ترین شکست تاریخ فینال های یورو . این نتیجه تو همه یوروها تو سرمون کوبیده میشه و قابل فراموشی نیست . ولی این باخت یک اتفاق معمولیه که خیلی تیم ها بهش دچار میشن که دربی رو تو زمین خودشون ببازن . باخت به اینتر دیگه اینقدر هم بزرگ نیست . ما به تیم بزرگ نمی باختیم اینتر هم که اصلا بزرگ نیست . بازی دیشب ناراحت کننده بود ولی به اندازه یک باخت فقط . ناراحتی این باخت به اندازه نصف ناراحتی باخت تو فینال جام حذفی نبود. این باخت اصلا شباهتی به باخت مقابل بایرن هم نداره . ما هیچی رو از دست ندادیم تو این باخت . همچنان صدر جدول هستیم با تیمی به مراتب کامل تر نسبت به تموم تیم های سری آ . این باخت اگه مساوی بشه با بهتر بازی کردن تو لیگ قهرمانان و در نهایت صعود از گروه عالیه . که بدون شک همینطور هم میشه

mohammad zamani

mohammad zamani

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام بچه ها من 10 ساله یوونتوسی هستم و حدود یک ساله که تو فروم عضو هستم ولی تا حالا هیچ نظری تو فروم ندادم و تا حالا ترجیح میدادم فقط از نظرات دوستان استفاده کنم.ولی با خوندن نظرات دوستان مجبور شدم اولین نظرمو بیان کنم. من فقط میخوام بگم به عنوان یه تیفوسی یووه وایتالیا به همه قول میدم یووه هم خیلی سریع دوباره فاصلشو با تیم دوم زیاد میکنه هم از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان به راحتی با سه برد پیا پی صعود میکنه.پس خواهش میکنم دیگه بحث جووینکو و بنتنر و ویدال و...نکنید ونگاهتون به آینده باشه چون هرچی به بازی دیشب فکر کنید هیچ فایده ای نداره و فقط اعصاب خودمونو داغون میکنیم...پس فقط به بازیه چهار شنبه با نورخلند و یکشنبه با پسکارا فکر کنید که به امید خدا هر جفتشو میبریم و از این وضعیت خلاص میشیم.... هر شکست آغاز یه پیروزی بزرگه ...پس همه سرتونو بالا بگیرید چون آینده از آن یوونتوس و یوونتوسیه...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مارکیزیو مقصر نبود؟؟؟؟؟؟ اتفاقا بیشتر از داور و کنته و جوینکو و همه اینا به نظر من فقط مارکیزیو مقصر بود . که اصلا نباید میزاشت کار به بقیه بکشه . بازیکنی که بقولی یکی از ستونهای تیمه نباید انقدر درک داشته باشه که تو همچین بازی مهمی نباید فرصت از دست داد ؟ وقتی ستون تیم اینطوری تو 3 دقیقه 2 تا گل نمیزنه اونوقت شما از بنتنر تازه وارد انتظار دارید ؟ مخصوصا روی فرصت اول انقدر فرصت خوبی بود که میتونست استپ کنه و با خیال راحت توپ رو گل کنه . ولی چکار کرد ؟ تصمیم گرفت گل قشنگ بزنه . اونوقت میلیتو واقعا فکر کنم تو کل بازی فقط سه ضربه به توپ زد . 20 دقیقه اول واقعا معلوم بود اینتر ترسیده و کپ کرده . و اگه مارکیزیو موقعیت سوزی نمیکرد تا دقیقه 20 سه هیچ بودیم . شک نکنین مقصر اصلی مارکیزیو بود . نمیخوام ایه یاس بخونم ولی پارسال هم شانس اوردیم بدون مهاجم قهرمان شدیم ولی اگه ژانویه ماروتا تونست یه فورواد خوب و گل زن مثل ویا بگیره که هیچ . اگه نه بعید میدونم با این اوضاع که تو هر بازی 30 تا موقعیت خراب کنیم به این امید که یکی از هافبک ها مثل پوگبا بیاد گل بزنه قطعا به مشکل میخوریم نیم فصل دوم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-اصلا آدم غمگین میشه این تاپیک رو باز می کنه :np: :np: تف تو ذاتت اینتر :np: -دیشب به بازیکن های خودمون باختیم فقط و فقط! کلا 20 دقیقه اول بازی کردن بعد از اون تا دقیقه آخر انگار نه انگار حساس ترین بازی ایتالیاست :np: بهترین بازیکنمون هم پیرلو بود و بس! بازی دیشب رو نشون هرکس میدادی باور نمی کرد این تیم 49 بازیه که نباخته :np: تا حالا اینقدر بی خیال ندیده بودم بازیکن ها رو! صحنه گل دوم میلیتو دو تا دفاع کنارش هستن ولی نمیدوند به سمتش!!!! :np: تیم 2-1 عقبه ولی ما یک حمله جدی هم نداشتیم.فقط همین :np: -هنوز هم معتقدم اگر مارکیزیو اون پنالتی رو نمی داد اینتر به هیچ وجه روحیه بازگشتن به بازی رو نداشت :np: -از حالا نگران بعد هستم! این تابویی که نمیشه یووه رو برد توسط دشمن یووه در زمین یووه شکسته شد تا دیگه از حالا بقیه تیم ها هم به فکر بردن ما باشن! :np: خداکنه حداقل به میلان دیگه نبازیم! پ.ن: تف تو ذاتت اینتر :np: پ.ن 2:تف تو ذاتت اینتر :np: پ.ن 3: حق این بازیکن های مغرور بود که ببازن تا دیگه اینطوری بازی نکن :np:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بیا دیگه اینم نتیجه ی فشاری که بازیکن های اینتر با داد و بیداد سر داور آوردن

تصویر

دیگه از این به بعد به این فکر نکنید که کاشکی اون پنالتی گل نمیشد که چون داور اشتباه کرده در حق تیم مقابلمون :np: بدونید توی بازی ای که همزمان اینتر داره با یه تیم دیگه انجام میده اینقدر فشار روی داور میاد تا یه پنالتی یه آفسایدی یه چیزی به نفعشون تموم میشه :np: گور پدر رسانه ها که فشار میارن !

همه این مسائل حاشیه ای به کنار ما دیشب به خودمون باختیم ، این تیم دیشب چی از ما سر داشت؟ ما اینقدر گل نمیزنیم تا می خوریم ، اشتباهات سنگین بازیکن ها دیشب کار دست تیم داد.ویدال ، مارکیزیو ، جووینکو ...

بوفون کاشکی می گرفتی پنالتیو :np:

حاضر بودم سه هفته ناراحت باشم که تیم داره مساوی می کنه جلوی اینتر و توی زمین خودمون نوار شکست ناپذیری پاره نشه! هرچند این دیگه میره توی تاریخ و ناراحتیش در حد 10 دقیقه 15 دقیقه بعد از بازی بود ، اما ناراحتی به خاطر اشتباهات تیمیمون هست ! شبی که حتی بر خلاف بازیهای همیشه نتونستیم مالکیت توپ رو هم آنچنان داشته باشیم.چه برسه به خلق موقعیت کل بازی یوونتوس توی 10 دقیقه ی اول بازی خلاصه شد و تموم شد و رفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تصویر

من خیلی دست نداشتم در مورد داوری حرف بزنم چون یووه خودش خیلی اشتباهات داشت ولی همون لحظه پای تلویزیون من به نظرم اومد شروع خطا بیرون از محوطه بود و با برادرم بحثم می کردم که بابا خطا بیرون بود. اون می گفت نه مارکیزیو بیرون بود و میلیتو داخل بود. ولی خوب توی این عکس پیرهن کشیده شده ی میلیتو واضحه، خطا بیرون بود.

کلا داور اومده بود که اشتباهش رو جبران کنه. ویدال توپ زانتی رو قاپید، ساموئل با کف با اومد روی ساقش، خطای ویدال رو گرفت ! کیلینی شونه به شونه وسط زمین با مهاجم اینتر حرکت می کنه، داور بهش کارت زرد می ده ! کلا با شروع نیمه دوم داور به شکل واضحی می خواست اشتباهی که انجام شده رو جبران کنه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

صحبت های پیترو آناستازی مهاجم افسانه ای یووه در این مورد این بازی:

+ نراتزوری لایق این پیروزی بود و باید به تیم برنده این میدان احترام گذاشت.
+ رکورد شکست ناپذیری دیر یا زود شکسته می شود اما چیزی که واضح بود یووه دیشب یووه همیشگی نبود.
+ این باخت چیزی را برای یووه عوض نکرده،فقط تیم هایی مانند فیورنتینا،لاتزیو و ناپولی را به کورس با مدعیان امیدوار می کند.
+ میلیتو یک تمام کننده عالیست..چیزی که یووه از آن بی بهره است..مشکلی که من فکر نمی کنم جووینکو بتواند آن را حل کند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
- هواداران آلبانیایی ـه یووه :

تصویر

تصویر

این عکس خیلی خداست :

تصویر

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

تصویر

اگه یادتون باشه داور اول حتی خطا هم نگرفت ولی فکر کنم داور پشت خط دروازه بهش چیزی گفت.
درکل موراتی نقشه شو به بهترین شکل ممکن اجرا کرد و موفق هم شد ،ولی بازهم من با رضا و کامران موافقم اگه از موقعیت ها استفاده می کردیم نمی باختم بهرحال دیگه گذشت امیدوارم به روال قبلی خود ادامه بدیم و وارد بحران نشیم چیزی که تمام دشمنان منتظرش هستن!

Fateme

Fateme

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
یکی از بدترین لحظه های زندگیم بود دیروز به خاطر این باخت کلی گریه کردم هرچند همه تیم ها میبازه ولی اینکه ما توی ورزشگاه خونگی جلوی اون همه تماشاگر مقابل اینتری که از نظر من منفورترین تیم دنیاس تحملش خیلی سخت بود.متاسفانه یووه دیروز خیلی بد بود یووه از نبود یه مهاجم درجه یک بدجور رنج میبره یه مهاجم تموم کننده.جووینکو و بنتر افتضاح بودن.بوفون بعضی موقعا یه کارایی میکرد که ازش واقعا بعید بود تو یکی از صحنه ها بوفون از دروازه خارج شده بود واسه من واقعا غیر قابل درک بود که بوفون چرا اون کار رو کرد خدا رو شکر تو اون لحظه گل نخوردیم.خلاصه خیلی وحشتناک بود دیشب همه تیم های ایتالیایی و هواداراشون منتظر این لحظه بودن یعنی باخت یووه.البته این بازیکنای بیچارمون هم الان تو این هفته دوتا بازی داشتن الان این هفته بازی لیگ اروپا رو داریم خدا کنه بچه ها دوباره به همون روحیه قبل شکست ناپذیری برگردن.مرسی

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
من نمیفهمم چرا جووینکو رو بازی می دن...آقای ماروتا تحویل بگیره خط حمله آتشینی رو که واسمون ساخته

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب من قصد داشتم بعد از مدت ها یه پستی بدم چه خوب شد که موقعش رسید دوستان :hug: خوب راستش رو بخواهید من بعد از اینکه اینتر گل ثانیه 20 رو خرد خیلی خوشحال شدم اما تا دیدم که افساید بوده گلمون اشتیاق بردن اینتر در دلم به اشتیاق اولین شکست یووه تبدیل شد :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: باور کنید انگار یه اب سرد ریختن روی آتشی از شوق و ذوق بردن اینتر در خانه !!!!! تمام بازیکنای یووه همچنین حسی پیدا کردن که معدود اشتباهات داوری که به نفع یووه گرفته شده تبدیل بشه به یه نا امیدی توی دلشون !!!!! ( همه ما میدونیم اشتباه داوری برای همه تیم ها هست !!!! ولی کافیه یه اشتباه داوری برای یووه از نظر روانی بازیکنای اون تیم رو ویران کنه حتی اگه به نفعشون باشه :looky89: ) مطمئن هستم که اینتر اصلا تیمی نبود که بتونه این یووه رو ببره !!! و تنها راه شکستن نوار نباختنهای یووه میتونست همچنین چیزی باشه که یووه رو از درون بشکنه ! خوبه که بازی رو باختیم و یه جورایی این فشار روانی داوری تخریب شد :rose: من شخصا کسی هستم که نمیتونم باخت یووه رو تحمل کنم !!!! ولی کافی بود که میبردیم و اتهامات سوزان شروع به نشانه گرفتن به قلب یووه میکرد که میتونست کل فصل رو ویران کنه :wink2: واقعا یووه شوکه بود ! مطمئن بودم اگه گل اول به دستی به ثمر میرسید یووه میرفت رو 4 تا :huhsmileyf: ولی خوب فوتبال هست و هزار اتفاق :cry2: من به شخصه اعتقاد دارم که تیم دیگه فشار روانی رو تحمل نخواهد کرد و یه جورایی به مسیر بهتری خواهد رفت و به این حرف ایمان دارم :wagfinger1: مگه میشه مارکیزیو این قدر بد کار کنه پنالتی مشکوک بده ! توپهایی لو بده که به گلهای اون ها ختم بشه و همین طور 2 تا گل رو هم نزنه !! :Facepalm: اما به قول البرت نمیشه زمان رو گذشته برگردوند . ( حداقل ترس نباختن هم ریخت که ایشالا یک بازی مینیاتوری رو از تیم یووه در بازی های بعدی خصوصا لیگ قهرمانان ببینیم :up: ) ما بازگشتیم لیگ قهرمانان یووه دوباره به هوش اومد :dreamy: :121: Thanks Guys :thankyou:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همه گفتنی ها رو بچه ها گفتن این شکست هیچی از شایستگی های یووه کم نکرد و نخواهد کرد بازی دیشب جدا از تلخی ای که داشت لحظات زیبایی هم داشت فوتبال همیشه زیباست و یه ورزش فوق العادست جایی که طرفداران حتی بعد از باخت یکصدا تیمشون رو تشویق کردن دقیقا اتفاقی که در یورو هم زیاد تکرار شد و بشدت من رو تحت تاثیر قرار داد فوتبال همیشه در جریانه و این برد و باخت ها هم همیشه هست مهم اینه که طرفدارا و بازیکن ها و مدیران حرفه ای عمل کردن و اخلاق رو نباختن اونم در شرایطی که 49 بازی بدون شکست بودیم و در زمین خودمون جلوی رقیب دیرینه باختیم کاش این باخت جلوی انتر و در زمین خودمون اتفاق نمی افتاد در روزی که یوونتوس همیشگی نبودیم باختیم با اینکه بد بودیم میتونستیم همون نیمه اول کار رو تموم کنیم اما بازهم نبود مهاجم تموم کننده آزارمون داد و اینبار مشکل ساز شد به هر حال تعویض لیخ و اومدن بنتنر تاثیر زیادی در شکست دیشب داشت اگه به لیخ اعتماد میشد و پوگبا در ادامه وارد زمین میشد و داور برای جبران اشتباهاتش کمی عدالت رو بیشتر اجرا میکرد الان شاید نتیجه دیگه ای رقم میخورد امیدوارم کونته یکبار دیگه تو این لحظات حساس مدیریت و هنر خودش رو نشون بده و تجربه و کلاس کاری خودش رو با عبور از این بحران یک لول بالاتر ببره شیرینی ای که موفقیت در ل ق داره و صعودمون به جمع 4 تیم به مراتب مهم تر و حیاتی تر از قهرمانی در سری ا هست و مطمئنم که صعود از مرحله گروهی و رسیدن تا مراحل بالا تا حدودی میتونه ناراحتی این شکست رو کمتر کنه فورزا یووه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

من خیلی دست نداشتم در مورد داوری حرف بزنم چون یووه خودش خیلی اشتباهات داشت ولی همون لحظه پای تلویزیون من به نظرم اومد شروع خطا بیرون از محوطه بود و با برادرم بحثم می کردم که بابا خطا بیرون بود. اون می گفت نه مارکیزیو بیرون بود و میلیتو داخل بود. ولی خوب توی این عکس پیرهن کشیده شده ی میلیتو واضحه، خطا بیرون بود.

کلا داور اومده بود که اشتباهش رو جبران کنه.
ویدال توپ زانتی رو قاپید، ساموئل با کف با اومد روی ساقش، خطای ویدال رو گرفت ! کیلینی شونه به شونه وسط زمین با مهاجم اینتر حرکت می کنه، داور بهش کارت زرد می ده ! کلا با شروع نیمه دوم داور به شکل واضحی می خواست اشتباهی که انجام شده رو جبران کنه.

دقیقا.
کاملا مشخص بود که بین دو نیمه فهمیده بود گل یووه آفساید بوده، اومده بود واسه جبران اشتباه.
واقعا انقدر بازی بد پیش رفت، که داوری رو از دلایل باخت کنار بذاریم، ولی حداقل دلم می خواست یووه اولین باختش تو بازی ای باشه که داوریش بدون بحث باشه.

خوب طبیعتا منم ناراحت شدم از باخت یووه، اونم جلو اینتر، اونم تو تورین و اونم بعد از 49 بازی بدون شکست.
ولی فقط و فقط می خوام از کونته تشکر کنم، که یووه رو تبدیل به تیمی کرد، که اگر یه تیمی تونست ببرتش، بردش رو "تاریخی" لقب بدن و جوری خوشحالی کنند که انگار قهرمان لیگ شدند.

فقط و فقط ممنون آنتونیو کونته.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالا جالبه که تالیاونتو بازی فیوره-یووه رو هم سوت زد و اون بازی هم به مشکل برخورد. :np:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
باخت خیلی غم انگیزی بود!اول اینکه جلوی رقیبی باختیم که ازش متنفریم!دوم اینکه نوار بازی های بدون شکستمون قطع شد!سوم اینکه تو زمین خودی این اتفاق افتاد!چهارم اینکه داوری به شدت رو بازی تاثیر داشت....اما مهمتر از همه اینکه بد بازی کردیم!!!اون هم توی بازی که خیلی امید داشتیم و بد باختیم..... موقع دیدن این بازی بیش از هر چیزی کمبود الکس به چشمم میومد و از وقتی رفت هیج وقت جای خالیش تو بازیها به این وضوح دیده نشده بود!!! در نهایت این رو فراموش نکنیم که این یووه با تمام قدرتی که داره از کمبود محسوس بازیکن خصوصا در خط حمله رنج میبره!!!هنوز بازیکنهای یووه رو نمیشه با بازیکنای یووه ای که تو اوج بود مقایسه کرد!حتی برای منی که کم میتونم بازی های یووه رو ببینم چهره بازیکنای اینتر خیلی برام آشنا تر بود تا بازیکنهای یووه!به نظر من یووه و کونته خیلی فراتر از انتظارها عمل کردند!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[spoiler=لاین آپ دو تیم][img width=480 height=528]http://albiazzurro.persiangig.com/image/General Game Stats Chart/Juventus%201-3%20Inter%20%281%29.jpg[/img][/spoiler]

[spoiler=آمار بازی][img width=480 height=201]http://albiazzurro.persiangig.com/image/General Game Stats Chart/Juventus%201-3%20Inter%20%282%29.jpg[/img][/spoiler]

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
[size=14pt]

We're in hell right now
gentlemen. Believe me.
And, we can stay here, get the shit kicked out of us, or we can fight our way back into the light

We can climb outta hell

You know, when you get old, in life, things get taken from you

that's a part of life

But, you only learn that when you start losin' stuff. You find out life's this game of inches, so is football

On this team we fight for that inch

We claw with our fingernails for that inch. Because we know when add up all those inches, that's gonna make the difference between winning and losing! Between living and dying

[/size
]

باختیم.
مثل خیلی تیم های دیگه که می بازند.
باختیم مثل رئال و بارسا و من سیتی و من یونایتد و چلسی که با ستاره های میلیونی و بزرگشون می بازند.
بازیکن هایی که شاید خیلی هاتون آرزوی داشتنش رو می کنین کنار خیلی بازیکن های دیگه می بازن.
تیم های بزرگ با بزرگترین داشته های خودشون شکست می خورن.
باخت بخشی از فوتبال هست.
اما فراموش نکنید که قبل از اون بخشی از زندگیه.
پیش میاد.برای هر کسی.
شکست تلخی بود.
مثل شکست در الدترافورد به میلان
مثل شکست 3-2 در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به منچستر و نرسیدن به فینال نیوکمپ
مثل باخت به ناپولی و از دست رفتن آخرین جامی که کاپیتان می تونست بالای سر ببره
مثل شکست به اسپانیا که اگه اتفاق نمی افتاد بازیکن هایی زیادی از جمله پیرلو و بوفون رو در تاریخ ایتالیا ماندگار می کرد.
مثل باخت به لیورپول و آرسنال
مثل باخت به بایرن
مثل خیلی از شکست های دیگه ای که سراغمون آمد.
اما این پایان کار نیست.
ما می تونیم سر جامون بشینیم و افسوس و حسرت گذشته رو بخوریم
می تونیم خودمون و بازیکن های تیم رو سرزنش کنیم که چرا به اینتر باختیم
می تونیم به تک تک 49 بازی ای که برای نباختن توش جنگیدیم فکر کنیم...
می تونیم بشینیم و برای ساعت ها تو خودمون باشیم...
می تونیم این قدر حسرت این 49 بازی رو بخوریم که بدتر از این شکست به سرمون بیاد
و حتی تحقیرهای بدتر
اما در کنارش...
می تونیم بجنگیم...
می تونیم بلند شیم تا مبارزه رو دوباره شروع کنیم...
می تونیم تلاش کنیم که یک افسانه شکست ناپذیری 2 رو راه بندازیم...
هواپیمای منچستر در زمان سر مت بازپی سقوط کرد و نیم بیشتر تیم منچستر کشته شد
تیمی که قوی ترین تیم زمان اروپا بود از بین رفت
اما ننشستند که اتفاقات لعنتی سرشون بیاد
دوباره جنگیدند و به روز های خوبشون برگشتند...
فراموش نکنید این همون تیمیمه که دو سه سال پیش فقط یاد گرفته بود ببازه
یاد گرفته بود جلوی هر کس و ناکسی تحقیر بشه
شکست خوردن رو مشق می کرد
بزرگ شدن و قوی شدن رو باور نداشت
اون تیمی که بلند شدن رو یاد گرفته بود حتما بلده دوباره تکرارش کنه
چون قبلا اتفاقی از دشمن هاش انتقام نگرفته بود

به مقطع بسیار حساسی از تاریخ یووه رسیدیم
آرسنال با 49 بازی بدون شکست داشت به اوج بزرگی در انگلیس می رسید اما به منچستر باخت و سقوط کرد.سقوط به اعماق تاریکی و تحقیر.
اما یووه ...
یووه می تونه برای بازگشت به روشنایی دوباره تلاش کنه
چون پتانسیلش رو داره
این فرق بین برنده و بازنده هاست
بین مرده ها و زنده ها
مرده ها برای زندگی و جنگی دیگه نمی تونند تلاش کنند
اما زنده ها این توان رو دارن
و اگر یووه برای بازگشت دوباره نجنگه برام با مرده هیچ تفاوتی نخواهد داشت
اما می دونم که اینطوری نیست
می دونم که این آخر کار ما نیست
این یه جرقه یک ساله نبوده!
این انفجاره برای سوزاندن دشمن ها
HATERS WILL ALL HATE
YOU MUST DO YOUR BEST
می دونم که این گروه دوباره می جنگن...
چون این چهره خانوادگی و DNA تیم ماست

از الان به بعد به تک تک پتانسیل قوی شدن این تیم نیاز داریم
به تشویق های حماسی طرفداران CURVA SUD نیاز داریم.
به ایثار و از جان گذشتگی نیاز داریم...
به بازگشت نیاز داریم...
بهش ایمان داریم...
به این که از اون لعنتی ها انتقام می گیریم باور داریم...
این آخر کار نیست ....

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
حق با شماست، ولی از اون بازی بی کیفیت که منجر به باخت شد، من گله مندم. الانم می خواستم چند صفحه آچار بنویسم، ولی گفته چه فایده. کی اهمیت می ده. ولی اگه این طوری جلوی نورتخلند بازی کنیم، مطمئن باشید همین آشه و همین کاسه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی