پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی کانسلو رو دوس داشتم تو فوتبال هر چیزی ممکنه یعنی امکان داره پپ بیاد تو یووه و همراش کانسلو رو برگردونه ولی احتمالاته و البته من کاملا کار مدیران یوووه رو قبول داشتم امسال رمزی و رابیوت عالی بودن و دنیلو امیدوارم بدرد بخوره و البته دیبالا بمونه چ ایکاردی بیاد یا نه دیبالا باید بمونه . در این صورت کارمدیرا خوب بوده . 

پاراتیچی لقمه های بزرگی رو برمیداره و بدون ترس و البته اون هم مثل استادش تو فروش مشکل داره 

متوییدی خدیرا  هیگگواین و مانجو اگر فرورخته میشدن ب راحتی ایکاردی یا لوکاکو جذب میشدن

فردا پنجره نقل  وانتقالات انگلس بسته میشه 

اما 

152 میلیون خرج کردیم تا الان و 137میلیون فروختیم با معاوضه کانسلو تراز مثبت میشه 

• Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بهمن ما کانسلو رو 60 میلیون نفروختیم بلکه قیمتشو 60 میلیون اعلام کردیم و در آخر با دنیلو + 28 میلیون فروختیم! ب نظرت ارزش دنیلو 30 میلیون هست؟! خود سیتی دنیلو رو کمتر از 30 میلیون خرید! اون مشکلات درون تیمی رو هنوز کسی دقیقا ازش خبر نداره معلوم نیس اصن صحت داشته باشه ولی ما فرض رو بر این میگیریم صحت داره خب کانسلو رو چرا باید حتما معاوضه کنیم؟ معمولا تیم فروشنده دست بالاتر رو داره چرا سیتی باید شرایطشو ب ما تحمیل کنه؟ الان بین طرفدارای سیتی عروسیه ک بنجلشونو فروختن و کانسلو رو با 28 تا خریدن! این ی شکست بود

معاوضه پلگرینی با اسپیناتزولا دلیلش چی بود؟ بازیکنی ک نیم فصل دوم ترکونده بود حتی تو اروپا و تو بازی سختی مثل اتلتیکو رو دادیم ی جوون بی تجربه گرفتیم ک اصلا معلوم نیس چی ازش در بیاد اصلا امکان داره همین پنجره قرضش بدن! تا اینجا چپ و راستو اخته کردن این شکست نیس؟

در مورد ده لیخت نمیشه اسمشو شکست گذاشت همه ب توانایی های ده لیخت واقفن و ارزششو میدونن اما 85 میلیون پول + 8 تا 12 میلیون حقوق + کمیسیون رایولا + بند فسخ 150 میلیونی! همه اینارو هر باشگاه دیگه ای هم پیشنهاد میداد ده لیخت با کله میرفت هیچ تیمی اینقد باج نداد تعجبی نداشت تو این وضعیت ما برنده بشیم! بازم میگم خرید ده لیخت شکست نیس اما بردی بود ک تاوان زیادی براش دادیم!

فروش کین با 27 میلیون بدون بند باز خرید رو کجا دلم بذارم؟! اینتر میخواست کین رو با ایکاردی معاوضه کنه نکردیم بعد با فقط 27 میلیون فروختیم زیبا نیس؟

مورد آخر و شاهکار مدیریت اصرار ب فروش دیبالا بوده دقیقا دارن مثل ی تیکه آشغال با آس تیم رفتار میکنن ندود ب صورت کاملا غیر حرفه ای میاد مصاحبه میکنه پیشنهادات برای دیبالا رو بررسی میکنیم! پاراتیچی بدون اینکه بدونه دیبالا نظرش چیه با منچستر توافق میکنه اونم ب قیمت معاوضه با لوکاکو! بعد ک نظرشو میدونه اینبار با تاتنهام توافق میکنه فقط با 70 میلیون! اصلا مهم نیس دیبالا بره تاتنهام یا نره چون احتمالا پیشنهاد بعدی ک 60 میلیون پاری سن ژرمن هست مورد قبول باشگاه قرار میگیره آخرشم با 37 میلیون میره بایرن! مطمئن باشین پاریس و بایرن توانایی اینو دارن خواسته های مالی دیبالا رو برآورده کنن.. مدیریت اینجا تو 2 مورد مقصره 1. چرا میخوان دیبالارو بفروشن؟ حقوقش خیلی کمرشکنه؟ این اواخر حاشیه ای درست کرده؟ سرمربی نمیخوادش؟ کدوم؟ 2. میخوان بفروشن چرا با این کاراشون قیمتشو میارن پایین؟ ب نظر میرسه مدیرا فقط میخوان از شرش راحت بشن پولشم نمیخوان! دلیلشم کسی نمیدونه احتمالا خودشونم نمیدونن!

همه اینارو بذاریم کنار اینکه مدیرا هنوز نتونستن خدیرا، مانژو، پرین و ... رو رد کنن! اینا احتمالا یا فروخته نمیشن یا باهاشون فسخ میکنن و ی قرون پول هم ب باشگاه تزریق نمیشه! خرید رمزی و رابیو عالی بود ولی واقعیتش اینه تو این همه گند کاری اونا دیگه گم شدن...
  • GioVanni Agnelli, mory, alborz_k و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

بهمن ما کانسلو رو 60 میلیون نفروختیم بلکه قیمتشو 60 میلیون اعلام کردیم و در آخر با دنیلو + 28 میلیون فروختیم! ب نظرت ارزش دنیلو 30 میلیون هست؟! خود سیتی دنیلو رو کمتر از 30 میلیون خرید! اون مشکلات درون تیمی رو هنوز کسی دقیقا ازش خبر نداره معلوم نیس اصن صحت داشته باشه ولی ما فرض رو بر این میگیریم صحت داره خب کانسلو رو چرا باید حتما معاوضه کنیم؟ معمولا تیم فروشنده دست بالاتر رو داره چرا سیتی باید شرایطشو ب ما تحمیل کنه؟ الان بین طرفدارای سیتی عروسیه ک بنجلشونو فروختن و کانسلو رو با 28 تا خریدن! این ی شکست بود

معاوضه پلگرینی با اسپیناتزولا دلیلش چی بود؟ بازیکنی ک نیم فصل دوم ترکونده بود حتی تو اروپا و تو بازی سختی مثل اتلتیکو رو دادیم ی جوون بی تجربه گرفتیم ک اصلا معلوم نیس چی ازش در بیاد اصلا امکان داره همین پنجره قرضش بدن! تا اینجا چپ و راستو اخته کردن این شکست نیس؟

در مورد ده لیخت نمیشه اسمشو شکست گذاشت همه ب توانایی های ده لیخت واقفن و ارزششو میدونن اما 85 میلیون پول + 8 تا 12 میلیون حقوق + کمیسیون رایولا + بند فسخ 150 میلیونی! همه اینارو هر باشگاه دیگه ای هم پیشنهاد میداد ده لیخت با کله میرفت هیچ تیمی اینقد باج نداد تعجبی نداشت تو این وضعیت ما برنده بشیم! بازم میگم خرید ده لیخت شکست نیس اما بردی بود ک تاوان زیادی براش دادیم!

فروش کین با 27 میلیون بدون بند باز خرید رو کجا دلم بذارم؟! اینتر میخواست کین رو با ایکاردی معاوضه کنه نکردیم بعد با فقط 27 میلیون فروختیم زیبا نیس؟

مورد آخر و شاهکار مدیریت اصرار ب فروش دیبالا بوده دقیقا دارن مثل ی تیکه آشغال با آس تیم رفتار میکنن ندود ب صورت کاملا غیر حرفه ای میاد مصاحبه میکنه پیشنهادات برای دیبالا رو بررسی میکنیم! پاراتیچی بدون اینکه بدونه دیبالا نظرش چیه با منچستر توافق میکنه اونم ب قیمت معاوضه با لوکاکو! بعد ک نظرشو میدونه اینبار با تاتنهام توافق میکنه فقط با 70 میلیون! اصلا مهم نیس دیبالا بره تاتنهام یا نره چون احتمالا پیشنهاد بعدی ک 60 میلیون پاری سن ژرمن هست مورد قبول باشگاه قرار میگیره آخرشم با 37 میلیون میره بایرن! مطمئن باشین پاریس و بایرن توانایی اینو دارن خواسته های مالی دیبالا رو برآورده کنن.. مدیریت اینجا تو 2 مورد مقصره 1. چرا میخوان دیبالارو بفروشن؟ حقوقش خیلی کمرشکنه؟ این اواخر حاشیه ای درست کرده؟ سرمربی نمیخوادش؟ کدوم؟ 2. میخوان بفروشن چرا با این کاراشون قیمتشو میارن پایین؟ ب نظر میرسه مدیرا فقط میخوان از شرش راحت بشن پولشم نمیخوان! دلیلشم کسی نمیدونه احتمالا خودشونم نمیدونن!

همه اینارو بذاریم کنار اینکه مدیرا هنوز نتونستن خدیرا، مانژو، پرین و ... رو رد کنن! اینا احتمالا یا فروخته نمیشن یا باهاشون فسخ میکنن و ی قرون پول هم ب باشگاه تزریق نمیشه! خرید رمزی و رابیو عالی بود ولی واقعیتش اینه تو این همه گند کاری اونا دیگه گم شدن...

- یه نفس رفتی ها ! برو یکم آب بخور حالت جا بیاد :nish:

چرا فکر میکنی کانسلو کلی مشتری داره ؟! شاید فقط همین منچستر سیتی بوده، هوم ؟!

ضمن اینکه کسی نمیتونه منکر توانایی فنی ـه بالای کانسلو بشه، ولی چه دلیلی داشته که والنسیا خیلی راحت حاضر به از دست دادن این بازیکن شده ؟ اینتر تلاشی نکرده برای حفظش ؟ بارسلونا شانس زیادی داشت برای جذب کانسلو با قیمت بسیار معقول (قبل از اینتر) ولی بیخیال شد. شاید مسائلی هست که من و تو خبر نداریم.

چرا اسپیناتزولا رفت ؟

ایجنتش مصاحبه رسمی کرد و گفت اسپی میخواست این فصل فیکس بازی کنه تا بتونه دوباره فرم ایده آل خودش رو پیدا کنه. گزینه اول ساری هم قطعا ساندرو ـه، پس اسپی به میل خودش رفت.

ضمن اینکه در معاوضه اسپی و پلگرینی بحث فیرپلی مالی هم مطرح بود و این یک معامله دو سر برد بود برای طرفین.

توی فروش کین من مطمئنم که رایولا تاثیرگذار بوده، کین حقوق 3 میلیون میخواست و یووه قطعا حاضر به پرداخت چنین حقوقی نبوده، (برای همین اصلا تمدید نشد قراردادش)

خودمم گفتم کین رو بد فروختیم البته.

دیبالا هم شاید واقعا مسائل فنی در کار هست، ساری با 3 مهاجم میخواد بازی کنه و چه تضمینی ـه که توی سبک ساری جواب بده ؟!

البته هنوز معتقدم دیبالا جایی نمیره !

اینکه پرین، مانژو و ... فروش نمیرن هم قبلا گفتم، گندی ـه که قبلا مدیریت زده، خرید بازیکن هایی که در سالهای آخر فوتبال مفیدشون هستند و حقوق نسبتا بالایی هم دارند.

فروش این مدل بازیکن ها کلا سخت ـه.

• حامد, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
بهمن واقعا هنوز فکر می کنی مربی در ورود و خروج بازیکنان به باشگاه موثره ؟ ...
این ساری بدبخت که همون اول دستهاشو بالا گرفت و گفت من کاره ای نیستم .
بهمن به نظرت ساندرو چه مزیتی نسبت به اسپیناتزولا داره ...چرا ساندرو قیمتی تر رو نفروختیم ؟
اشکالی نداره میخوام بفروشن ولی کانسلو قیمتش ۶۰ میلیون بود نه ۲۸ + بنجل سیتی ...اگر بازیکن خودمون رو به قیمت فروختیم هنر کردیم نه
به اضافه بازیکنان رو دست مونده ی حریفان
بهمن تراز مالی به خدا برای همه باشگاه ها هست نه برای یوونتوس تنها ...شما همین تاتنهام رو نگاه کنید روی اریکسن که تنها یک فصل باهاشون قرارداد داره تگ ۱۰۰ میلیونی گذاشته ...به خدا اگر اریکسن بازیکن یووه بود و یک فصل از قراردادش مونده بود مدیران با ۲۰ میلیون هم راضی میشدن .
بهمن اگر بخوای منصفانه نگاه کنی ترکیب یووه نسبت به فصل پیش با خروج اسپیناتزولا و کانسلو و احتمالا دیبالا آیا قویتر شده یا ضعیف تر؟
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

بهمن واقعا هنوز فکر می کنی مربی در ورود و خروج بازیکنان به باشگاه موثره ؟ ...
این ساری بدبخت که همون اول دستهاشو بالا گرفت و گفت من کاره ای نیستم .
بهمن به نظرت ساندرو چه مزیتی نسبت به اسپیناتزولا داره ...چرا ساندرو قیمتی تر رو نفروختیم ؟
اشکالی نداره میخوام بفروشن ولی کانسلو قیمتش ۶۰ میلیون بود نه ۲۸ + بنجل سیتی ...اگر بازیکن خودمون رو به قیمت فروختیم هنر کردیم نه
به اضافه بازیکنان رو دست مونده ی حریفان
بهمن تراز مالی به خدا برای همه باشگاه ها هست نه برای یوونتوس تنها ...شما همین تاتنهام رو نگاه کنید روی اریکسن که تنها یک فصل باهاشون قرارداد داره تگ ۱۰۰ میلیونی گذاشته ...به خدا اگر اریکسن بازیکن یووه بود و یک فصل از قراردادش مونده بود مدیران با ۲۰ میلیون هم راضی میشدن .
بهمن اگر بخوای منصفانه نگاه کنی ترکیب یووه نسبت به فصل پیش با خروج اسپیناتزولا و کانسلو و احتمالا دیبالا آیا قویتر شده یا ضعیف تر؟

- من گفتم ساری کاره ای ـه ؟!

اینکه گفتم دیبالا "شاید" به سیستم ساری نخوره هم قطعا از نظر مدیریت ـه یووه ست و نه ساری. یووه همیشه اینجوری بوده و خواهد بود ! زمان موجی هم ما از این مدل حرکات کم نداشتیم، مدیریت برای مربی خرید میکرد و مربی هم باید کارش رو انجام میداد.

ساندرو چه مزیتی داره نسبت به اسپی ؟! قبل از اینکه چیزی بگم من خودم شخصا عاشق اسپیناتزولا شدم، بخصوص بازی با اتلتیکو که داشت دلبری میکرد رسما !

اما ساندرو چند مزیت بزرگ داره از جمله مصدومیت های کم و البته قدرت دفاعی بهتر. سن بالایی هم نداره که بگیم بازیکن پیری ـه. بحث تجربه هم هست قطعا. کافی نیست ؟!

باشگاه های دیگه هم تراز مالی دارند، ولی حتی ضعیف ترین تیم انگلیسی هم به اندازه یووه (به عنوان قوی ترین و بی رقیب ترین تیم ایتالیا) از ورزشگاه پول گیرش میاد. پس همه تراز مالی دارند، اما درآمد ها رو هم باید نگاه کرد. یووه فصل پیش با حذف بد موقع در لیگ قهرمانان نمیگم ضرر کرد (هر چند ضرر کرد) ولی سود چشم گیری هم گیرش نیومد.

من نمیتونم به سوال پایانیت "فعلا" جواب بدم، اینکه قوی تر شدیم یا نه رو صبر میکنم تا پایان فصل ترنسفر. چون شما دیبالا رو خروجی میدونی ولی من نه، چون هنوز بازیکن یووه ست.

ضمن اینکه هنوز کار یووه در نقل و انتقالات تموم نشده.

این سوال رو بعدا جواب میدم مرتضی.

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
بهمن منم موافقم جوجه ها رو اخر پاییز میشمارن
اما این نق زدن ها و گلایه ها به خاطر اینه تجربه تلخ پوگبا و ورود هیگی یا تجارب تلخ بنوچی ویدال تکرار نشن
  • tecra, amirali2001, back to juve و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

میدونم آخرش فحش کش میشم ولی ایرادی نداره .

سه دسته مدیر داریم . یک اونی که نه برنامه داره و نه قابلیت خاصی داره ، که اطراف خودمون زیاد میبینیم
یه گروه دیگه اونایی اند که برنامه خاصی ندارند ولی مثل گرگ از تمام موقعیت ها استفاده میکنند ، دلال های ایرانی از این دست آدماند و همچنین ماروتا
یه دسته دیگه هم یه برنامه دارند و یه تصور خاص واسه اون پلن دارند   طبق اون برنامه پیش میرند ،پاراتیچی جزو این دسته است.
پاراتیچی اهداف نقل و انتقالاتاش از چند ماه پیش معلوم بود !!

در بلند مدت دسته سوم محکوم به موفقیتند( اگه یه مقدار اصول مدیریت رو بلند باشند )  ولی احتمال داره تو کوتاه مدت شکست بخورند .
الان پارتیچی یه یوونتوس خاص رو مد نظر داره و داره اون تیمو میسازه ، موفقیت و عدم موفقیت این تیم آخر فصل معلوم میشه ولی از نظرش یه انقلاب تو ترکیب باید اتفاق بیفته و داره این انقلابو کلید میزنه
دیبالا توی این یوونتوس پاراتیچی جایی نداره و چون بهش اعتقادی نداره و احساس میکنه در صورت موندن تو تیم ارزشش بیشتر افت میکنه قصد فروشش رو به هر قیمتی داره .
زیاد نمیشه بهش خرده گرفت که چرا دیبالا رو داره میفروشه ولی به عنوان یه مدیر باید وضعیت فعلی رو پیشبینی میکرد و نمیذاشت تیم تو حاشیه بره و قیمت دیبالا اینجوری افت کنه .

در هر صورت باید دید تیم تو آخر فصل چند تا جام میگیره و آیا اصلا جامی میگیره یا نه :1: !!؟

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پاراتیچی از اون دسته مدیرای جوگیره ک با سن کم (تو این حرفه) میخواد بگه من جسارت دارم! متاسفانه بعد خرید رونالدو خیلی باد شد و هوا برش داشت! همون رونالدو هم اگه خودش اینقدر ب اومدن مایل نبود و رابطه بدش با پرز نبود تو خوابم نمیتونست بخردش!
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

حالا رو چه حساب خرید رونالدو را باید یک نکته مثبت تو کارنامش به حساب آورد؟ خرید رونالدو با این سنو قیمت و دستمزد و عملکرد  اگه فاجعه بار تر از خرید هیگوایین نبوده حرکت بهتری هم نبوده  اگه به حرف ماروتا گوش داده بودند الان رونالدو داشت تو ناپل از براورده شدن رویای کودکیش می گفت
کلا بعد تسخیر سری آ یکم مدیران یووه را جو زیادی گرفت و فکر کردند دیگه حالا زیادی استادن و حرکت هاشون از روی جو گیری شروع شد و بعد هیگواین دومینو وار ادامه داره
نتایجش رو هم داریم میبینیم فصل قبل از دست دادن  حذفی و حذف جلو آژاکس  و احتمالا سال های اینده اسکودتو
در مورد انقلاب تو ترکیب  هم که کلا عادت کردیم ربطی به پاراتیچی نداره هر فصل تو تیم یووه انقلابه و این کاملا درتضاده با هدف موفقیت تو اروپا چیزی که ثبات لازم داره

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این انقلاب در ترکییب خیلی چیز خوبی نیست، نگه داشتن خوبای هر فصل و رد کردن بدای تیم خیلی هم سخت نیست، نمیدونم تو سر این مدیرای تیم چی میگذره

• mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کارلو گارگانزه:

برنده نقل و انتقالات لیگ برتر: آرسنال. 

بازنده ی نقل و انتقالات لیگ برتر: 

Fabio Paratici. The most disastrous journey to England since Spanish Armada. Went to UK to sell host of unwanted players to raise money. Failed to sell Mandzukic, Khedira, Rugani, Dybala, Matuidi (& Higuain)

Instead sold two of Juve’s few young players – Kean and Cancelo, the second in a laughable swap. Tried to sell Dybala for less than Harry Maguire. His market is desperate and all over the place.

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران
@El rey leon

یه دسته دیگه هم یه برنامه دارند و یه تصور خاص واسه اون پلن دارند طبق اون برنامه پیش میرند ،پاراتیچی جزو این دسته است.

اوکی ، گذر زمان نشون میده که پاراتیچی جز این دسته هست یا نه !
البته منطق من نمیپذیره که یووه نمیتونه سالها یک تیم کامل درست کنه ، بدبختی اینه که یووه همیشه چشمش به بقیه تیم هاست .
و به همین خاطر ما سالهاست یک تیم کامل نداریم ( تیم قوی هست ولی کامل نیست ) .
ما در این پنجره میتونستیم با خرید یک مدافع راست مطمئن و یک هافبک سطح بالا ، تیم رو کامل و قوی تر کنیم .
البته از نظر خودم خرید یک مدافع میانی واقعا نیاز بود چون من هیج وقت بونوچی رو‌مدافع مطمئن و بزرگی نمیدونستم و نمیدونم .
خرید آزاد و ارزان ، مثل پیرلو و ویدال به مذاق مدیران ما خیلی خوش اومده و فکر میکنند همیشه میتونند با این خرید ها تیم خوبی ببندند.
میلان هم با این سیاست بدبخت شد . ولی یووه مدیرانش هم سطح فوتبالی بالاتر و هم مدیریت مالی خوبی دارند و یووه به اون روز نخواهد افتاد .
حالا ما با این نقل و انتقالات ، بیش از حد روی مربی حساب باز کردیم و این به ساری بستگی داره که بتونه از بازیکنان در سطح بالا بازی بگیره .
و باعث رشد و پیشرفت فردی بازیکنان و سطح تیم بشه . در غیر اینصورت ، یوونتوس نتایج ضعیفتری خواهد گرفت .
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

ژوزه مورینیو در مصاحبه با DAZN در این باره گفت:

حذف شدن در لیگ قهرمانان برابر منچستر یونایتد در اولین سال حضورم در اینتر، باعث شد با ماسیمو موراتی جلسه ای برگزار کنم. در آن جلسه برای موفقیت در لیگ قهرمانان فصل بعد برنامه ریزی کردیم که این، زمینه ساز کسب سه گانه در فصل دوم حضورم در این باشگاه شد.

....................................................................................................................................................................................................................................................................

قسمتی از مصاحبه ی اخیر مورینیو هست در رابطه با قهرمانی اروپا با اینتر که در سایت طرفداری کار شده بود ...

دقیقا این مصاحبه رمز موفقیت این تیم رو در سال 2010 نشون میده به نظر من .

اولین و مهم ترین موضوع این هست که شما آیا واقعا  برنامه ی جدی و هدف گذاری در باشگاه برای رسیدن به قهرمانی اروپا داری یا نه ؟

من همچین چیزی در بین مدیران باشگاه نمی بینم ...مدیران ما بیشتر دنبال قهرمانی ایتالیا هستند و برنامه هاشون حول همین محور می چرخه ...این ذهنیت متاسفانه به بدنه ی باشگاه که مربیان و بازیکنان تیم باشند هم سرایت کرده ...محول کردن پیشروی و قهرمانی در اروپا به فاکتور شانس و اتفاقات چیزی هست که بسیار در کلام و مصاحبه های مدیران ، مربیان و بازیکنان تیم دیدیم و شنیدیم ...

مسئله ی دوم که لازمه ی هدف گذاری برای قهرمانی در اروپاست ایجاد اعتماد بین مدیران و کادر فنی تیم هست ...شما به عنوان مدیر یک باشگاه به دنبال قهرمانی اروپا هستی پس مربی ای رو میاری که بتونه پروژه ی شما رو به مقصد برسونه حالا باید از نظراتش در بستن تیم و نوع امکانات و شرایط تا نقل و انتقالات استفاده کنی ...

مدیران ما چقدر به مربیان خودشون در این سالها اعتماد کردند ؟...

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این پاراتیچی چرا اینقد آماتور رفتار میکنه؟ دیگه تحمل مصاحبه هاش سخت شده! میگه دیبالا پیشنهاد داره و آیندش نامشخصه! دمیرال 40 میلیون قیمتشه! رسما داره میگه پول بیارید بازیکن ببرید! اصلا درک نمیکنم این اتفاقاتو!

از نظر مدیریت "همه" بازیکنای یووه فروشی هستن ب شرطی ک مبلغ مورد نظر براشون پرداخت بشه! این در حالیه ک باشگاه های بزرگ همچین طرز تفکری ندارن! رئال و بارسا برای ستاره هاشون بند 500 میلیون ب بالا میذارن این ی پیام واضحه یعنی اینکه میلی ب فروش ندارن بر خلاف ما...
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این پاراتیچی چرا اینقد آماتور رفتار میکنه؟ دیگه تحمل مصاحبه هاش سخت شده! میگه دیبالا پیشنهاد داره و آیندش نامشخصه! دمیرال 40 میلیون قیمتشه! رسما داره میگه پول بیارید بازیکن ببرید! اصلا درک نمیکنم این اتفاقاتو!

من نشنیدم. کیِ گفته قیمت فلان بازیکن ، فلان مقداره؟ 

منبعش یا لینکش ؟

منم ازش خوشم نمیاد اما امکان نداره همچین حرفی بزنه

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
ب نقل از گاتزتا

کسی ک کین رو 27 تا میفروشه تازه هنر میکنه دمیرال رو 40 تا بده بره! ی زمانی گیر داده بود ب 2 تا تلنت یکی اهل کره شمالی اون یکی عراق :fp: خوبه ماروتا اونموقع بود اجازه نمیداد اینا خریده بشن هیچکدومم هیچی نشدن تا الان!
  • mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پاراتیچی به گاتزلا گفته  " دمیرال مشتری های خیلی زیادی داره " همین. قیمت تعیین نکرده. هیچ مدیری چنین کاری نمیکنه

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

ادبیات ترانسفرینگ ماروتا خیلی بهتر از ایشونه...

• mory, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
پس از کونته آلگری هم اکنون مقایسه ماروتا پاراتیچی شروع شد.
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad

پاراتیچی به گاتزلا گفته " دمیرال مشتری های خیلی زیادی داره " همین. قیمت تعیین نکرده. هیچ مدیری چنین کاری نمیکنه

Fabio Paratici ha parlato a margine dell'amichevole a Villar Perosa e La Gazzetta dello Sport riporta alcune dichiarazioni su Merih Demiral: ​Non va sottostimato. "E' il nostro giocatore che ha avuto più offerte sul mercato, non immaginate quante”. Il turco era richiesto dal Milan ma è stato accostato anche al Manchester United. La Juve l'ha preso per 18 milioni dal Sassuolo e inizialmente aveva fissato il prezzo del cartellino in 40 milioni di euro".

گفته دیگه از منچستر و میلان هم ب عنوان مشتریای اصلیش یاد کرده!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی