Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس 1-1 شاختار

- - - - -

• Please log in to reply
146 replies to this topic

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
باز هم کابوس تساوی ها. مثل اون دفعه هر 6 تا بازی مساوی نشه :fp:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,297 posts
ی بازی تو مایه های بازی با فیورنتینا تو این فصل بود! نیمه دوم خیلی بی هدف و بی برنامه بود فکر کنم کم کار ترین بازیکن اساموا بود کوا هم اومد اصلا توپ به پاش خورد؟درواقع اصلا توپی براش ساخته نشد! انقدر فقره بازیکن داره یووه که وقتی کسی مثل اساموا داره انقدر بد بازی میکنه بازیکنی نیست جا گزینه اون بشه! خط حمله هم یچیز تو همین مایه ها

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
پارسال هر موقع اینجوری به مشکل بر می خوردیم، کونته با یه تغییر سیستم تیم رو از این وضع در می آورد. نمی دونم چرا امسال حتما باید با 3-5-2 بازی کنیم واقعا شانس آوردیم نباختیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
خوب دوم رو سوار بازی بودیم . میتونستیم به گل هم برسیم که با ضربه بد ماتری به این مهم نرسیدیم . هر چه از زمان بازی گذشت و پاس های پی در پی بازیکنان شاختار اون سرعت از تیم ما گرفت و عملا بعد از تعویض ماتری هیچ کاری نکردیم . کوا اصلا خوب بازی نمیکرد و فکر نمی کنم درست باشه تعویض هامون فقط مهاجمین باشن . ووچینیچ یا ماتری باید 90 دقیقه رو کامل بازی میکردن و اون بازیکن دیگه تعویض میشد . شاختار تیم هماهنگی بود و فوق العاده بازی کردن . می تونستن بازم گل بزنن و به شکست تحمیل کنن مخصوصا اون موقعیت آخرشون . پیرلو تو 3 دقیقه 3 تا پاس اشتباه داد که اولین اشتباهش بدجور داشت گرون تموم میشد . بونوچی هم رو یک پاس اشتباه موقعیت خیلی خوبی به شاختار داد . بوفون غیر از ضربه آزاد هیچ کار نکرد و فکر می کنم اگه توپ هاشون تو چهارچوب بود بیشتر هم گل می خوردیم فقط خوشحالم که نباختیم هر چند که شرایط صعودمون کمی مشکل تر هم شد .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
خوب یووه دو امتیاز رو از دست داد ، و فکر می کنم که نتیجه عادلانه بود هرچند که یووه داشت می باخت . مهم ترین نکته راجع به بازی این بود که بییش از آنکه بازیکنان یووه بد باشند ، بازکنان شاختار خیلی خوب بودند و بی خود نبود که همه بازیهای لیگشون رو برده بودند شاختار یک تیم یکدست و منظم بود و کاملا هدف مند بازی می کرد ، کارهای ترکیبی بازیکنانشون در نیمه زمین یووه در حد کلاس A فوتبال بود امشب بازیکنانشون هم سرعت خوبی به بازی می دادند هم تکنیکی بودند و مهم ترین کاری که انجام دادند امشب و به خوبی این موضوع رو فهمیدن این بود که مالکیت توپ رو از یووه گرفتند و تونستند کاملا یووه رو ببندند در حقیقت یووه در فاز تهاجمی امشب هیچ حرفی برای گفتن نداشت و اون رو هم روی خلاقیت پیرلو و ضربه بونوچی که ممکنه چند سال دیگه هم نزنه به ثمر رسید نکته مهم دیگه ای که امشب به چشمم اومد این بود که نبود کونته در این بازی کنار زمین کاملا مشهود بود و تیم کاملا از هم گسیخته بازی می کرد از دقیقه 60 به بعد که به نظرم اگر فریاد های کونته کنار زمین همراه یووه بودند داستان دیگری رو شاهد بودیم . نکته دیگه اینکه جووینکو و کوا هردوشون عالی هستند ، اما نه در کنار هم . و هر دوشون کنارشون یک بازیکن که قدرت حمل توپ رو داره مثل ووچینیچ نیاز دارند و جدا بار حمله یووه بیش ترش بر دوش میرکو هستش و نیمه اول اگر کوالیارلا و ووچینیچ در کنار هم بودن ،مطمئنا شاهد گل بودیم نکته آخر اینکه ، دوستان نباید با بغض راجع به بازیکنانمون نظر بودن ! بالاخره ضعف هستش دوستان خیلی خیلی منفی نگر در مورد بونوچی و ماتری همیشه صحبت می کنند . در کل شاختار جدا من رو بابت صعود نگران کرد ...

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
هنوزم داریم چوب نداشتن مهاجم رو می خوریم... عدم خلاقیت و تموم کنندگی در خط حمله در این بازی مشهود بود. واقعا اگر تیرک آخر گل می شد، کی جواب گو بود؟ ماروتا؟؟؟؟

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,414 posts
خب این بازی هم رفت به ارشیو :1: امشب با یووه همیشگی خیلی فرق داشتیم خستگی رو میشد در تیم مشاهده کرد پیرلو ضریب پاس های اشتباهش زیاد بود ویدال اون کارایی گذشته رو نداشت و میرکو و مارکیزیو سردرگم :fp: دلیل عدم دعوت از ایسلا و بنتنر رو هنوز نفهمیدم شاید امشب میتونستن گره گشاه باشن :fp: نکته بعدی بازم ضربات ازاد و نبود الکس اون ضربه ای که اندرا به اسمون زد الکس بود شک نکنید گل بود فقط نقطه عطف امشب شکست بایرن بود مقابل باته بوریسف اونم 3-1 :1: :laughing:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
میتونه جالب باشه اون بچه های دوست داشتنی فروم که برای بردن تیم های ریز و درشت تو سری آ ، برای آقای مربی روایت ها بیان میکنن و شرح حماسی گاهن مینویسن ، لطف کنن و این بازی شاگردان و ارنجی تیم و تاکتیک علی اصغری ای که تیم در کل نیمه دوم داشت رو هم شرح بدن بفهمیم چجوری بوده طرح آقای مربی :smile: ---- یاد و خاطره یوونتوس 2 فصل پیش زنده شد ، تیم بدون هیچ برنامه درست و حسابی ای کار میکنه تو نیمه دوم ، پاس هایی که به تعداد انگشت های یه دست پشت سر هم سالم نیست ! دائم توپ رو به کناره ها میبریم که نه توانایی دریبل کردن یار مستقیم رو دارن و نه میتونن سانتر درستی بکنن ! تیم حریف هم سازماندهی دفاعیشون یه کلاس درس کامل برای تیم های سری آ بود که چطوری بازیکنن یوونتوس نتونه نفس بکشه ! البته یکم هم نامردی بازی میکردن فکر کنم ، زیاد خودشون رو مینداختن ! ووچینیچ شبش نبود و تعویض شد ، آماده بود خیلی میشد بهش امید داشت !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
شاختار خيلي تيم پرتلاشي نشون داد، خوب هم بازي كردن ..تيركم زدن ولي من نظرم اينه كه اونا يكم خوش شانس هم بود.‏. درسته تيرك زدن و گل نشدنش رو ميگن بدشانسي ولي واقعا اين تيركها و به طور كلي شوتهاي پشت محوطه جريمه اي كه زدن دليل عمدش افت محسوس بازيكنهاي يووه از نظر بدني و ذهني بود كافيه موقيعتهاي شاختار رو دوباره نگاه كنيد خيلي از اونا با اشتباه عجيب بازيكنهاي يووه درست شد قاطي كردن بازيكنهاي خودي،برخورد چند مدافع يوو با هم و ضربه زدن هاي بي هدف به توپ كه نتيجش اين بود كه توپ ميوفتاد جلو پاي بازيكنهاي شاختار و اونا هم به خوبي شوت ميزدن.. بازم ميگم ..شاختار تيم پرتلاش و خوبي نشود داد واقعا ولي نظر من اينه كه خستگي يوونتوسي ها هم از نظر ذهني و هم بدني موقعيتهاي خوبي رو نصيب شاختار كرد كه شايد تو كالچو هيچوقت اين موقيعتها واسه هيچ حريفي پيش نياد . يوونتوس تو 20-25 دقيقه از نيمه دوم نشون داد ميتونه شاختار رو تحت فشار بزاره و اجازه ضد حمله هم بهش نده و اونو تو زمين خودش نگه داره ولي به نظرم افت بازيكنهاي يووه از اواسط نيمه دوم و ناتوانيشون تو ايجاد حمله تو 10دقيقه آخر [كه همه انتظار حمله بيشتر داشتن‏]‏ فقط و فقط دليشش فشار سنگين بازيها رو بازيكنها و تحليل قواي بدنيشون بود..

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
به نظرم کونته اشتباه کرد ، بازی با رم نیمه اول کار رو تموم کردیم ، برای کنترل بازی لازم نبود که خط هافبکمون کامل بازی کنن ، باید هر سه تاشونو تعویض میکرد تا این بازی بتونن بازی کنن این بازی هیچ کدوم از هافبک هامون حال پرس نداشتن ، هر چی انرژی داشتن یکشنبه مصرف کردن و این بازی رو کامل وا داده بودن ، مارکیزیو انقدر خسته بود که کلا یکبار تونست از اون فرارهای معروفشو انجام بده قبل از بازی گفتم ، ووچینیچی که یک بند داره بازی میکنه ، نمیتونه اون کیفیتی که واقعا داره رو ارائه بده ، این بازی انقدر خسته بود اصلا نمیتونست درست فکر کنه بهرحال امیدوارم این تلسم تساوی هامون یه جایی قطع بشه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
اگه توپ هاشون میرفت تو گل قشنگ یه چهارتایی میزدن :1: ولی گل خیلی بدی خورد بوفون ، یعنی انتظارش رو نداشتم اینقدر زاویه موافقش رو باز بذاره که توپ هم از همونطرف بره تو گل ! چیزی برای گفتن نیست جز اینکه شاخدار هم داره به یه بوردوی دیگه تبدیل میشه !! این بازی میتونست سند صعود ما باشه که متاسفانه از دست رفت قطعا بازی با شاخدار در تورین مهمترین بازی گروهی ما بود که مساوی شد ، حالا باید بریم اوکراین ببریمشون ! :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
اسیر بازی سراسر تاکتیکی شاختار شدیم - تیمی که هر سال در شامپیون لیگ حضور داره و استاد بازی با تیمهای بزرگ هست. هر چند که در این بازی این شاختار بود که بزرگتر نشون داد. بغیر از دقایق کوتاهی بازی هیجانی نداشت و فقط درس تاکتیکی داشت از سوی تیم شاختار . طول و عرض زمین را صاحب بود و بخوبی توپ را به گردش در میاورد. موقع از دست دادن توپ هم بخوبی پخش میشدند و اجرای تاکتیک بدون توپ را بخوبی اجرا میکردند. یوونتوس نبودیم - حداقل این دو بازی نشون داده که کلاس شامپیون لیگ خیلی بالاتر از سری آ است . ولی چیزی هم از دست ندادیم - هنوز دو بازی در مقابل ضعیف ترین تیم گروه مانده و یک بازی مهم با چلسی هم در تورین داریم. با این بازی نباید امیدوار به بازی برگشت در اکراین باشیم مگر اینکه اتفاقات عجیب رخ بده چون واقعا این تیم بهتر از تیم ما است. ما باید برای صعود 9 امتیاز از تیم دانمارکی و چلسی را بگیریم و این دو از دسترس نیست .

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,604 posts
من بازی را از دقیقه 70 به بعد دیدم، شاختار شایستگی برد داشت، چیزی که یوونتوس به چشم میاد نبود بازیکنان جانشین مناسب هست. پیرلو که افتضاح بازی کرد توی این 20 دقیقه ای که من دیدم، امشب ضعف خط هافبک کاملا مشخص بود، خستگی می تونست تاثیر داشته باشه ولی یوونتوس باید سیستم عوض می کرد، اگر یوونتوس بخواد با این سیستم نفس گیر تا آخر فصل بازی کنه، زیاد دووم نخواهد آورد،
پوگبا هم که به زمین اومد مثل بازی های قبل کار خاصی نکرد، توی این 8 دقیقه ای که بازی کرد حتی فکر نکنم توپ به پاش خورده باشه. کالا از دیدن این 20 دقیقه لذت نبردم
به نظرم یوونتوس باید جلوی شاختار 4-2-3-1 بازی می کرد یا 4-1-3-2 . یکی از این دو تا سیستم به کار یوونتوس می خورد توی این بازی.

با آرزوی موفقیت برای یوونتوس کبیر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
مستحق شکست بودیم بلاشک . واقعا شرم اور بود که تو زمین خودمون اینجوری بازی کردیم . اصلا کاری به نتیجه ندارم . ما حتی نمیتونستیم تعداد پاسهای صحیح رو به 3 برسونیم . و از اون طرف اونها اون بازیکنشون که موهاش شبیه لونه کلاغ بود یه تنه کل خط هافبک و دفاعمون رو دریبل میکرد . من یکی که حسابی غرورم شکست . کلاس لیگ اروپا خیلی بالاتر از سری ا هست و این که واقعا دیگه تحمل دیدن بازی ووچنیچ در ظرفیت اعصاب و روان من یکی که دیگه نیست . شانس اوردم که تعویضش کرد وگرنه یه چیزیم میشد امشب . واقعا تکرار تموم بازیهای یووه رو ببینین و هر توپی که لو میده یه ضربدر و هر توپ سالم رو یه تیک بزنین . اگر نسبت ضربدر به تیک کمتر از 10 دراومد من قبول میکنم که ووچنیچ بهترین بازیکن دنیاست

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 posts
از این سبک بازی اصلا خوشم نیومد، ولی به نظرم کونته از نحوه بازی شاختار به خاطر وجود بازیکن ها سریعش که می تونستن حتی یووه رو با نتیجه سنگین شکست بدن به خاطر کند بودن می ترسید و از این ترکیب فوق العاده دفاعی استفاده می کرد. به نظرم کونته نباید زیاد از این سیستم استفاده بکنه چون واقعا به مشکل می خوره حداقل باید از یه سیستم دیگه هم استفاده کنه. من ترسم از این هست که مثل دو فصل پیش بازم بدون شکست حذف بشیم. فکر کنم لیگ اروپای دو فصل پیش رو یادتون هست.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
ایرادی به کونته نیست به نظرم بصیر . تجربه لیگ قهرمانان نداره و به بعد میشه شاهد شکست و حتی حذف تو همین مرحله گروهی هم باشیم پس بی خیال کونته . من تعجبم از طرفدارهایی هست که پیش بینی با اختلاف 3 و 4 و 5 گل می کنن . هر موقع تیم خوب نتیجه میگیره که بهترین هست و اصلا خستگی دیده نمیشه ولی وقتی اینطوری درگیر تاکتیک حریف میشیم بازیکنامون خسته هستن ؟ از یوونتوس کونته تا حالا 3 بازی به این شکل دیدیم . فینال جام حذفی مقابل ناپولی . بازی فیورنتینا . بازی شاختار . این روند اصلا خوب نیست و طی یک هفته دو بار به این شکل اسیر تاکتیک های حریف شدیم . عدم توانایی تو تغییر سیستم هم واقعا عجیبه . امیدوارم با برگشت په په بتونیم در جریان بازی سریع به سیستم 4-3-3 برگردیم . این تیم با این وضعیت نه تو لیگ به جایی می رسه و نه لیگ قهرمانان

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 posts
بازی بسیار غیرمنتظره و ناامیدکننده ای رو از یووه دیدیم. چند تا نکته: - فکر میکنم حتی سه تعویض دیگه هم واسه تیم لازم بود. پیرلو، لیخشتاینر و آساموا واقعا در حد خودشون نبودند. - نیمه دوم و بخصوص پانزده دقیقه پایانی، واقعا شاختار ما رو "بازی" داد. توی این پانزده دقیقه عملا فقط داشتیم دنبال توپ می دویدیم. بدون اینکه هیچ کار مفید دیگه ای بکنیم. - وقتی جووینکو توی پارما بود خیلی بازیهاشو پیگیری نمیکردم و بیشتر مطالبی که در موردش نوشته میشد رو میخوندم. با اومدنش واقعا به ورود یه ستاره امیدوار شدم. ولی الان واقعا حس خوبی نسبت به این بازیکن ندارم. هر وقت صاحب توپ میشه با احتمال خیلی بالایی میشه حدس زد که سرانجامش اینه که خیلی زود و با هر حرکتی زمین بخوره و با از دست رفتن موقعیتمون توپ در اختیار حریف قرار بگیره. - دلیل این همه نیمکت نشینی مارونه چیه؟ وقتی تیم انقدر خسته و کند هست و بازیکنی روی نیمکت قرار داره که هر وقت به زمین اومده فراتر از انتظار بازی کرده، چرا نباید به اندازه پوگبا بهش بها داده بشه؟ - و همچنان فقر مهاجم تمام عیار. باید دیگه این واقعیت رو قبول کنیم و باهاش کنار بیایم که هیچکدوم از مهاجم های فعلیمون اون گیلاس روی کیک نیستند. درخشش های مقطعی ووچینیچ، جووینکو و کوالیارلا نمیتونه دلیلی بر رفع همیشگی ضعف آشکارمون باشه. امیدوارم که تا قبل از اینکه پشیمون بشیم این مشکل توی ژانویه حل بشه. - شاختار از ما بهتر بود. شایستگی برد رو داشتند و ما هم شانس آوردیم که نباختیم. حتی بیشتر از بازی ای که با فیو انجام دادیم.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
الان تازه دارم میلان فصل قبل رو درک میکنم که چطور اروپا ازشون اونقدر انرژی گرفته بود و مجبور بود با کلی مصدوم و خستگی به رقابت ادامه بده. یووه خیلی خسته بود.خیلی .این خستگی جدای از گرفتن دوندگی از تیم روی کیفیت بازیکنها و " صحیح بازی کردن " اونها عملکرد منفی گذاشت.متاسفانه ما داریم لیگ قهرمانان رو فدای لیگ میکنیم.اما بنظرم باید عکس این قضیه اتفاق بیفته.لیگ میشه تو تعطیلات مسابقات اروپا یا بازیهای مهم جبران کرد اما اروپا فقط 6 بازی پیش رو هست که از الان به بد فقط 4 بازی بیشتر نمونده. به نظرم با این بضاعت نفرات و کیفیتشون نمیشه با قدرت تو هر 2 جبهه کار کرد.مارکیزیو امشب شبحی از مارکیزیو بود.واقعا دیگه جونی براش نمونده بود و امشب از سر خستگی مصدوم نشد من خدا رو شاکرم.ووچینیچ مافوق افتضاح بود.واقعا بازی با رم و دوندگی یووه بدجور تیم خسته کرد به خصوص جلوی تیم دونده و جنگنده ای به نام شاختار. اون موقعیتی که لیختشتاینر با پای چپ سانتر کرد و مارکیزیو فقط نگاه کرد توپ رو از فرط خستگی نتونست حتی خودش پرت کنه که مسلما تو حالت عادی گلش میکرد.همینطور ویدال که واقعا کم آورد.باز تاثیر بازی نکردن لیختشتاینر رو سر بازی با رم اینجا دیدید که تا اخر بازی میتونست استارت بزنه. به نظرم چاره ای نیست.اگه میخواهیم تو اروپا موفق بشیم باید با ذخیره هامون تو لیگ فعلا بازی کنیم.حداقل جلوی سیه نا باید حداقل به 5 بازیکنمون استراحت بدیم.و بازی مهمی مثل ناپولی نفرات اصلی رو دوباره به ترکیب برگردونیم.اگه این کار رو نکنیم شک نداشته باشید همون 6 تساوی معروف برای یووه مجددا رقم میخوره.باید از همه به خصوص نفرات در خط میانی مثل مارونه - پوگبا-جاگرینی حتما استفاده کنیم.حتما از کاسرس-ایسلا و دی چلیه هم باید بزی گرفت .عیب نداره که نتونیم تو لیگ ببریم.فوقش مساوی میکنیم ولی میتونیم با استراحت نفرات اصلی تو اروپا نتیجه بگیریم حتی امشب شما دیدین که جووینکو که در بازی قبل استراحت کرده بود چقدر اماده بود.خب سوالم از اقای مونته این هست که شما وقتی جووینکو رو سر بازی با رم استراحت میدی چرا تو این بازی اونو بازی ندادی و دوباره ماتری و میرکو که 3 روز قبل 90 دقیقه بازی کردند رو بازی دادی؟ متاسفانه سری ا هم داره بیشترین ضربه به ما میزنه.چه مسخره بازی هست شنبه بازی کنی بعدش سه شنبه دوباره بازی کنی؟و این روند پشت سر هم تکرار بشه؟الان تو لیگ اوکراین این بلا رو سر شاختار اوردند؟خب نه دیگه و اونها هم با استراحت تمام اومدند تو خونه ما نه اینکه بازیکنهاش هر 3 روز بای کنند و خسته باشند.امیدوارم کونته هرچه سریعتر به اشتباهش پی ببره و فکری به حال این خستگی کنه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
امشب واقعا خوب بازی نکردیم و به هیچ وجه اون طراوت بازی قبلیمون تو بازیکنا وجود نداشت و حتی میتونستیم بازنده بازی باشیم...شاختار هم واقعا یووه رو خوب آنالیز کرده بود و تو نیمه اول به خوبی از کانال های کناری زمینمون استفاده میکردن...به خوبی بازیکنای مارو پرس میکردن و به محض از دست دادن توپ باز اونو تصاحب میکردن....کاری که مشخصه بازی یووه س و اون پرسینگ شدیدِ حریفه تو این بازی دیده نمیشد...بازی ضعیف ویدال تو این بخش گواه این ادعاست....امشب توپ زیاد لو دادیم و این واقعا رو کیفیت بازیمون تاثیر گذاشته بود...از اون طرف بازیکنان شاختار به خوب در مواقع لزوم تو زمین خودی جمع میشدن و به محض این که ما توپ رو لو میدادیم خیلی سریع با دادن چند پاس سریع، وارد زمین ما میشدن و خطر ساز میشدن و وظیفه انجام این کار به عهده ویلیان بود...به نظر میرسه تیم امسال انعطاف پذیریش رو از دست داده و تو زمان هایی که میشه تغییر آرایش داد نمیدونم چرا این کار صورت نمیگیره..حداقل سال قبل این اتفاق خیلی بیشتر تو تیم صورت میگرفت و کونته باید در این مورد پاسخگو باشه... به نظر من امشب یووه از 2 ضعف در بازیش ضربه خورد: 1- ضریب خطای بالا در پاس کاری ها و حرکات تیمی. 2- عدم انجام پرسینگ روی حریف زمانی که توپ در 1/3 دفاعی حریف از دست می رفت....البته لازمه این کار داشتن توان بدنی لازم و کافیه که به نظر میرسید از عهده این یوونتوس خسته برنمی اومد....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

ایرادی به کونته نیست به نظرم بصیر . تجربه لیگ قهرمانان نداره و به بعد میشه شاهد شکست و حتی حذف تو همین مرحله گروهی هم باشیم پس بی خیال کونته .

پس به کوبولی جیلی ایراد وارده عباس ؟ :1:

به نظرم ربطی به نوع رقابت نیست ، دقیقا همین استایل بازی رو 7-8 روز پیش فیورنتینا جلو ما انجام داد ، تفاوت شون این بود که فیورنتینا در این حد با ابهت و مستحکم دفاع نمیکرد و سرعتشون هم البته بیشتر از شاختار بود ! اما تقریبا فشاری که به یووه وارد کردن همینطوری بود !

اما چی شد ؟ حاصل اش هیچی ! همون فیورنتینا از تیم بحران زده ی اینتر 2 تا خورد و ما تو همون بازی عملن هیچ برنامه ای نداشتیم که طرح و روش حمله هامون رو عوض کنیم ! مثلا با دو مدافع وسط بازی کنیم و 3 مهاجمه بشیم !

حالا شاید اون بازی خیلی مهم نبود ، تو لیگ هست و رقابت فرسایشی و قابل جبران ، اما وقتی تو خونه جلو اصلی ترین رقیب برای صعود هییییییییییییییییچ برنامه دیگه ای در زمان به بن بست رسیدن نداشته باشی جز بکش زیرش ، خب حتما اون مربی جای انتقاد داره کارش !

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users