پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس 1-1 شاختار

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
146 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا

تصویر

یوونتوس ایتالیا - شاختار دونتسک اوکراین

زمان : سه شنبه 11 مهرماه 1391 ، ساعت 22:15

مکان : ورزشگاه یوونتوس ارنا

لاین آپ دو تیم :

Spoiler

آمار بازی :

Spoiler

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب به نظر من رسیدیم به سخت ترین بازی فصل و شاید این سختی برای تنها نیمه اول و شاید برای کل بازی باشه ! بدون شک در تمام این تیم هایی که تا اینجا ( سری آ - جام حذفی و لیگ قهرمانان ) مشخص شد که باهاشون بازی این تیم نا شناخته تریم و در عین حال مرموزترینشون هست ! شاید به نظر بعضی ها تورتخلند ناشناخته تر باشه ولی این شناس نبودن با ضعیف بودن اون تیم دفع می شه اما کسی نمی تونه بگه شاختار تیم ضعیفی هست ! از طرفی نباید یادمون بره که پیروزی توی این دیدار راه صعود رو برای ما خیلی خیلی راحت می کنه چون دو بازی بعدی در مقابل تیم نورتخلند خواهد بود و می تونیم از این موضوع نهایت استفاده رو ببریم !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
پیش بینی ها که نگاه میکردم پیش بینی با اختلاف 5 تا و 4 تا می دیدم که واقعا برام عجیب بود . مگه قراره با استقلال و پیروزی بازی کنیم ؟ شاختار هم تیم کمی نیست و میتونه ما رو به دردسر بندازه و حتی بهمون گل هم بزنه . فکر نمی کنم بازی آسونی در پیش داشته باشیم . ولی اگه بتونیم این بازی رو ببریم با توجه به برد احتمالی مقابل نورتخلند با 10 امتیاز با آرامش بیشتری دو هفته باقی مانده رو برای صدر جدول می جنگیم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
شاختار امسال خیلی خرج کرده ، تیمشو پر از ستاره کرده و الان با اختلاف صدرنشین لیگ اوکراینه ، بازی قبلیش هم که از نورچلاند 2-0 برد بهترین گلزنشون هنریک میخیتاریانه ، واقعا خوب گل میزنه تو 8 بازی 11 گل برای شاختار زده :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
ساعت بازی درسته!؟
22:15 یا 23:15?
ساعت اروپا کی عوض میشه؟ :hmm:
------------------------
ویرایش1:
فکرکنم ساعتش اشتباهه
http://www.timeandda...ange.html?n=195
http://en.wikipedia....ean_Summer_Time
بازی ساعت 20:45 به وقت اروپای مرکزی هست
یه کانورت زدم ساعت 23:15داد :13: من که نفهمیدم چی شد :rolleye:

[img width=480 height=78]http://up.vatandownload.com/images2/tpf83lp9m2fmoaa6pi1.jpg[/img]
------------------------
ویرایش2:
نه دیگه.به وقت میلان که (CEST (UTC+2). هست زدم شد 21:45 . من گفتم لندن نزدیکه گرینویچه(GMT) زدم لندن :fp: .جلو لندن زده +1 .پس همون 22:15 میشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ الان چک کردم ، در اروپا از 5 اکتبر ساعت ها یک ساعت به عقب کشیده میشه ، یعنی بازی های لیگ قهرمانان همگی ساعت 22:15 برگزار میشن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شاختار هم تیم کمی نیست و میتونه ما رو به دردسر بندازه و حتی بهمون گل هم بزنه . فکر نمی کنم بازی آسونی در پیش داشته باشیم .

چیزی که خیلی وقت ها مورد توجه قرار نمیگیره اینه که این لیگ اسمش لیگ "قهرمانان". حریفان اکثرا یا تیم های بزرگ اند یا قهرمان های لیگ هاشون. بهترین بازیکن های کشورشون توی این تیم ها بازی می کنند و بدلیل قهرمانی های داخلی که دارند تیم های هستند که از روحیه و قوای ذهنی بالایی هم برخوردارند، اومدن توی اروپا که "حرفی" بزنند.

شاید خیلی ها به تیمی مثل شاختار به اندازه یه تیم متوسط ایتالیایی هم اعتبار ندن، ولی شاختار فصل پیش رکوردی 20 و خورده ای بازی شکست ناپذیری داشت توش کشور خودش فکر کنم. با 1 شکست و 25 پیروزی از 30 بازی لیگشون قهرمان شد. الان توی لیگ امسال 10 بازی کردند، 10 پیروزی داشتند، 34 گل زده و 5 گل خورده ! به هیچ وجه نباید اینجور تیم ها رو دست کم گرفت.

^^^^
الان چک کردم ، در اروپا از 5 اکتبر ساعت ها یک ساعت به عقب کشیده میشه ، یعنی بازی های لیگ قهرمانان همگی ساعت 22:15 برگزار میشن

ساعت اتحادیه اروپا آخرین یکشنبه اکتبر برمیگرده عقب.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ از همه مهم تر هنریک میخیتاریانه ، تو 10 بازی 13 گل زده :np: شاختار خیلی خیلی شاخه ، یه تیم فوق العاده است که اگر کونته حسابی آنالیزش نکنه ، مثل فیورنتینا غافلگیرمون میکنه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
البته بحث تاپيك منحرف نشه... ولي كمال به نظرم غافلگيريمون جلو فيوره فقط و فقط بخاطر خستگي بازيكنها بود .. وگرنه از لحاظ تاكتيكي از يووه سر نبودن.. احتمالا شاختار مياد واسه تساوي‏ و حداقل تو نيمه اول بيشتر تدافعي بازي ميكنن.. يه نكته اي كه به نظرم ميتونه مهم باشه اينه كه به دليل شناخت نسبتا كمي كه بازيكنهاي 2تا تيم از هم و حركات هم دارن ، احتمال اشتباه كردن كسي مثه بونوچي يكم بالا ميره.. چون مدافع بايد انقدر بازيهاي حريفش رو ديده باشه و به حركاتشون آشنا باشه تا بتونه خيلي مواقع بازيخوني كنه و جلو حريف وايسه.. و شايد كسي مثه بونوچي رو كه معمولا تمركز كمي داره ، راحت تر بتونن دور بزنن..

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سهیل من اصلا نمیتونم قبول کنم که بازی خوب فیورنتینا به خاطر خستگی ما بوده . فیورنتینا امسال واقعا تیم خوبی داره و میتونی امشب بازیشون رو با اینتر تو سن سیرو ببینی . ------------ شاختار این بازی اگه بتونه از ما یک امتیاز هم بگیره کار رو برامون سخت می کنه و در صورت برد احتمالی چلسی وضعیتمون توی جدول همچین مساعد نمیشه . شاختار تو لیگ قهرمانان هم تا جایی که یادمه بازیهای خوبی رو به نمایش گذاشته . در بهترین حالت به نظرم فقط میتونیم با اختلاف یک گل بازی رو ببریم .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

صحبت های میخ تاریان ستاره شاختار در مورد بازی سه شنبه شب :
- ما برای کسب امتیاز و پیروزی راهی تورین می شویم و نمی خواهیم اتفاقات سال گذشته تکرار شود.
- الگوی من؟ زین الدین زیدان...او جادوگر فوتبال بود...در بین ایتالیایی ها هم عاشق باجو و دل پیه رو هستم..
- پست من؟پشت مهاجمین..جایی که دوست دارم بازی کنم...هر چند لوچسکیو(مربی تیم)تصمیم گیرنده است.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
تصویر

" باس نایهوس " هلندی قضاوت دیدار سه شنبه شب یوونتوس - شاختار را بر عهده خواهد داشت.

کمک داوران این دیدار " راب فن دِوین " و " آنجلو بونمن " خواهند بود.

" پاتریک لانگ کمپ " داور چهارم این بازی است.

===============================

پس از پیروزی دیشب تیم یوونتوس در خانه در برابر تیم رم ، امروز صبح بازیکنان و کادر فنی این تیم در وینوو دور هم جمع شدند و برای نبرد سه شنبه شب در برابر تیم شاختارتمرین کردند.

بازیکن هایی که دیشب در برابر تیم رم به میدان رفته بودند یک جلسه ُ تمرینی سبک را پشت سر گذاشتند اما بقیه ُ بازیکن ها یک تمرین کامل و استاندارد انجام دادند.

کنفرانس خبری این دیدار فردا ساعت 2 بعدازظهر در یوونتوس سنتردر وینوو برگزار خواهد شد و پس از آن تیم یوونتوس آخرین تمرین خود را قبل از بازی انجام خواهد داد.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
فرناندینهو ( هافبک شاختار )

- اولین بار است که به تورین می روم و بخاطر آن خوشحالم ، بازی های یوونتوس در برابر فیورنتینا و رم را نگاه کردم .

- یوونتوس تیم خوبی است ، سبک بازی آنها تهاجمی است و در خط دفاع منسجم و قوی هستند و در ضد حملات سریع و هماهنگ هستند.

- فقط برای برنده شدن در این بازی به ایتالیا می رویم البته پیش بینی نتیجه سخت است و در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مهمترین و حساس ترین بازی مرحله گروهی بعد از چلسی در لندن این بازیه خیلی خیلی باید نگران این موضوع باشیم صعود یا عدم صعود از گروه به این بازی بستگی داره سخت ترین بازیمون هم با همین تیم شاختار در اوکراین هست جایی که تیم های بزرگی مثل آرسنال و... در سالهای اخیر شکست خوردن و گاهی به گرفتن تساوی راضی شدن

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
این بازی رو اگه یووه بتونه ببره مطمئن باشید که به دور بعد صعود میکنه الان فقط یه تیم میتونه جلوی یوونتوس قد علم کنه اونم خستگی بازیکنهاست خدا کنه مثل بازی با فیورنتینا نشه

bonuci

bonuci

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 151 ارسال
اگه با شاختار دو سال پیش بازی داشتیم من خودم احتمال امتیاز از دست دادن رو کم نمیدونستم ولی این شاختار خیلی آسیپ پذیز و نا هماهنگ شده یه جورایی مثل ذوب آهن شده تا چند سال اول خیلی هماهنگ بودن ولی بعدش حرف زیادی واسه گفتن نداشتن چون تاکتیکشون تکراری بود البته مقایسه این دو درست نیست ولی فکر نکنم کار سختی باشه من یه بر با تفاضل زیاد رو پیش بینی میکنم تو شرایط حاضر هیچ تیمی تو اروپا از ما بهتر نیست اما باید ببینیم شرایط تیم تو فوریه و مارچ چطوری میشه همینطور تیمای دیگه :39:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گفته ميشه كونته براي بازي مقابل شاختار با همون تركيب بازي با چلسي ، تيم رو به زمين خواهد فرستاد و به جاي دچليه و كاسرس كه در بازي با رم بازي كردن از آساموا و ليختشتاينر استفاده خواهد شد و در خط حمله هم جووينكو در كنار ووچينيچ بازي ميكنه و جايگزين ماتري خواهد شد..

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کوا چیکار کرد که یکهو از ترکیب کنار گذاشته شد؟ :1: این بازی هم ووچینیچ بازی کنه رسما نابود میشه ، به جز بوفون ، کیه لینی ، بونوچی و ووچینیچ همه یک بار استراحت کردن ، واقعا نیازه که این ها هم استراحت کنند

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

یوونتوس - شاختار (1976)

[img width=480 height=313]http://www.shiaupload.ir/images/50916192894709204115.jpg[/img]

تیم یوونتوس فقط یک باردر جام یوفا (1976/77 ) با تیم شاختار روبرو شده است .

در بازی رفت یوونتوس در خانه با 3 گل بته گا ، تاردلی و بونینسِنا که در نیمه ُ اول به ثمر رسید این تیم را شکست داد.

در بازی برگشت شاختار با یک گل یوونتوس را شکست داد اما یوونتوس در مجوع 3-1 پیروز شد و به مرحله ُ یک چهارم صعود کرد.

- یوونتوس در 6 بازی که در برابر تیم هایی از اوکراین داشته فقط 4 گل دریافت کرده است.(4 برد- 1 باخت - ا تساوی)

- یوونتوس در 7 بازی آخر خود در رقابت های اروپایی 7 تساوی داشته است .

- یوونتوس در 22 بازی آخری که در خانه داشته 12 برد داشته و تنها یک شکست در کارنامه ُ این تیم دیده می شود .

- شاختار در 14 بازی که در برابر تیم های ایتالیایی داشته ، 4 بار پیروز شده و در 7 بازی خارج از خانه فقط یک بار پیروز میدان بوده است.

- آخرین حریف ایتالیایی تیم شاختار، تیم رم بوده (2010/2011 ) که در بازی رفت در خانه مقابل این تیم شکست خورد و در بازی برگشت در شهر رم موفق به شکست این تیم شد.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-پنج دیدار اخیر اروپایی شاختار شاختار2-1زنیت شاختار 0-1 زنیت شاختار 0-2 پورتو شاختار 2-0 آپویل نیکوزیا شاختار 2-0 نوردخلند (؟) :1: شاختار فقط یکبار توانسته در بیرون از خانه برتیم های ایتالیایی غلبه کنه. شش بار باخته که سنگین ترینشون مال 2000 است.5-1 به لاتزیو باخت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی