پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گپ و گفت پیرامون بازی های لیگ قهرمانان (هفته اول | چلسی 2-2 یوونتوس)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

چلسی - یوونتوس ( هفته اول لیگ قهرمانان )

زمان : چهارشنبه 29 شهریور ماه 1391 - ورزشگاه استمفردبریچ شهر لندن - ساعت 23:15

لاین آپ دو تیم :

Spoiler

آمار بازی :

Spoiler

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بعد از 3 سال میخوام در انجمن لیگ قهرمانان پست بدم این هیجان خاصی داره ، همیشه میگن اگر میخوای دعوا رو برنده بشی ، باید چک اول رو محکم بزنی تا طرف حساب کار دستش بیاد ، اگر ما بتونیم قدم اول رو محکم برداریم ، یوونتوس میتونه حساب کار رو دست دیگر تیم ها بده

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
وقتی میگیم بازی داریم ، واقعا هم بازی داریم ، یعنی سخترین بازی شاید کل فصلمون همین بازی مقابل چلسی باشه ، تیم چلسی از خیلی جهات شبیه یوونتوسه

[li]مدافعان مستحکم[/li]
[li]اگه روزچک باشه باید بگیم دروازبان های عالی ( البته بوفون عقابه وقابل قیاس با کسی نیست )[/li]
[li]هافبک میانی های جنگنده[/li]
[li]مهاجمان کم فروغ[/li]
[li]2 بازیکن خلاق و تعیین کننده[/li]
[li]مربیان باهوش[/li]
خب راستش نمیخوام زیاد وارد جزئیات بشم ولی در مورد 2 بازیکن خلاق بگم که اگر روز ، روز پیرلو و هازارد باشه واقعا یک فوتبال دیدنی مشاهده میکنیم ولی اگر فقط روز یکی از اونها باشه باید بگم ، اون تیم که اون بازیکن ،روزشه ، میتونه راحت برنده باشه

خط هافبک یوونتوس به مراتب باهوش تر و در مقابل خط هافبک چلسی به مراتب سختکوش تر و جنگنده تر هستن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چلسی امروز عصر با QPR که انصافا با خریدهایی که تابستان انجام داد قوی شده با تساوی 0-0 متوقف شد البته QPR با درخشش جولیو سزار تونست از چلسی مساوی بگیره ، به نظر میرسه بعد از باخت در سوپر کاپ چلسی روند نزولی خودش و شروع کرده و امیدوارم چهارشنبه بتونیم از پسش بربیایم. الآن داشت اسکای اسپرت 24 هایلایت بازی های لیگ برتر نشون میداد در همین بازی اون اول بازی که بازیکن ها به هم دست میدهند ، آنتونیو فردیناند از دست دادن با جان تری خود داری کرد و اصلا محلش نگذاشت ! کسی میدونه داستان چیه ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چلسی امروز عصر با QPR که انصافا با خریدهایی که تابستان انجام داد قوی شده با تساوی 0-0 متوقف شد البته QPR با درخشش جولیو سزار تونست از چلسی مساوی بگیره ، به نظر میرسه بعد از باخت در سوپر کاپ چلسی روند نزولی خودش و شروع کرده و امیدوارم چهارشنبه بتونیم از پسش بربیایم.

الآن داشت اسکای اسپرت 24 هایلایت بازی های لیگ برتر نشون میداد در همین بازی اون اول بازی که بازیکن ها به هم دست میدهند ، آنتونیو فردیناند از دست دادن با جان تری خود داری کرد و اصلا محلش نگذاشت ! کسی میدونه داستان چیه ؟

سپهر جان داستان که از فصل قبل شروع شد :1: تو بازی فصل قبل دو تیم تری به فردیناند توهین نژادپرستی کرده بود.(طبق ادعای فردیناند)..فردیناند از تری شکایت کرد و کار کشید به محکمه و دادگاه که در آخر تری تبرئه شد...ولی ظاهرا حکایت همچنان باقیست :1:

این بود اسپم ما :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
دقیقا تک تک 32 تیم چک کردم.تنها تیمی که امروز بازی داره یووست :Facepalm: همه 15 و 14 سپتامبر(جمعه و شنبه) بازی کردند. :fffuuu:

پارسال بعضی بازی های اینتر -ناپولی-میلان برای مراحل حذفی جمعه برگزار کردند :waiting:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با توجه به این که بوفون در بازی با جنوا به بازی رفت،اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ نده،جیجی در لندن برای چهارصدمین بار با پیراهن یوونتوس به میدان خواهد رفت

ضمنا این بازی،پنجاه و هشتمین بازی اروپایی بوفون خواهد بود. :rose: :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
گفتم اینجا بذارم بهتره :1:

پیش نمایش لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۲_۲۰۱۳

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- توتواسپرت امروز نوشته که خوان ماتا در حال سپری کردن دوران نقاهته. ماتا در بازی QPR و چلسی حتی روی نیمکت هم نبود ، اما بعید به نظر میرسه مشکلی برای بازی با یوونتوس داشته باشه.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
و هم اکنون رونمایی از یوونتوس بعد از چند سال واقعا خسته شده بودم از بس خانمم و مادرم میپرسیدن تو طرفدار کدومشونی و من میگفتم تیم من مثل ققنوس فعلا توی خاکستره واقعا که یووه مثل ققنوس از خاکستر بلند شد و حالا دارم لحظه شماری میکنم برای اون لحظه که بپرسن تو طرفدار کدومشونی و من دااااد بزنم همین سیاه سفیده همینی که 2 تا گل زده همینی که خوب بازی میکنه همینی که دیگه الکس نداره نمیدونم بگم چی همینی که کاپیتانش رفته استرالیا :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
اینم میشه مثل بازی چلسی با بارسلونا فقط ایندفه گلزنیو یادشون میدیم yes1

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام...... بنتنر به خاطر تجربش تو انگلیس حتما باید باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- اولین تجربه اروپایی کونته به عنوان سرمربی، اولین بازی خیلی از بازیکن های یووه توی این مسابقات و عقده گشایی بازیکن هایی مثل بوفون، کیه لینی، مارکیزیو و حتی جوونیکو. برای این مسابقات حداقل بوفون از انگیزه مضاعفی برخوردار هست؛ آمادگی خودش رو در ابتدای هفته نشون داد تا خط نشون کشیده باشه برای پیتر چک. بازی چلسی - یووه تقابل جالبی هست؛ دو مربی اایتالیایی که هر دو فصل پیش به افتخار بزرگی رسیدند در حالی که کمتر کسی چنین چیزی رو براشون پیش بینی میکرد. حلا توقعات از هر دو بالاست، چلسی شروع خوبی داشته در لیگ برتر به لطف خریدهای خوبش توی تابستون که گل سر سبدشون هازاد بلژیکی هست، هر چند عملکرد این تیم بخصوص در خط دفاعی در سوپر جام اروپا نا امید کننده بود. از طرفی یووه هنوز ناشناخته ست برای حریفان اروپایی، هر چقدر هم بازی های یووه رو دنبال کرده باشند ولی بازم مهار این یووه تا وقتی که مقابلش قرار نگیری غیر قابل پیش بینی و تقریبا غیر ممکن هست. به دور از تعصب نگاه اکثر تیم های مدعی این فصل لیگ قهرمانان اروپا به بازی یووه ست تا چلسی که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد مسابقات شده. آساموآ و لیختشتاینر وظیفه سنگینی دارند در این بازی، چون باید ابتدا در فکر مهار کردن دو وینگر حریف باشند، مارکیزیو و ویدال باید تمام سعی خودشون رو کنند که پیرلو رو آزاد بزارند و این پیرلو هست که باید ووچینیچ رو صاحب توپ کنه. پیش بینی می کنم زوج خط حمله تیم تغییری به خودش نمی بینه ولی شاید شرح وظایف مهاجمین تغییر کوچکی کنه. شخصا همونقدر که به درخشش یووه امیدوار هستم؛ از یک سمت دیگه هم شاید از باخت پرگل تعجب نکنم !!

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

سلام......
بنتنر به خاطر تجربش تو انگلیس حتما باید باشه

اصولا کونته اعتقاد خاصی به استفاده از بازیکنهایی داره که با جو تیم حریف نسبت به بقیه آشنایی بیشتری دارند. بوده مواقعی که مثلا ماتری چند بازی نیمکت نشین بوده و بازی بعد فقط به این دلیل که مقابل کالیاری بوده به بازی گرفته شده، همین هم صدق میکنه واسه پادویین و جاکرینی و په په و...

به نظرم احتمال این که بنتنر به خاطر آشنایی با شرایط تیمهای انگلیسی و همچنین جو چمپیونزلیگ حداقل 30 دقیقه بازی کنه خیلی زیاده.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
فرانک لمپارد

- لیگ قهرمانان اروپا هر سال سخت تر از سال قبل است ،بارسلونا و رئال مادرید مثل همیشه قدرتمند هستند ، ما باید تمرکزمان را حفظ کنیم ودر اولین بازی که پیش رو داریم نتیجه ُ خوبی کسب کنیم .

- میدانیم بازی در برابر تیم یوونتوس آسان نخواهد بود ، آنها تیمی بسیار قوی هستند و بخشی از تاریخ فوتبال هستند .

- یوونتوس سال گذشته بدون شکست قهرمان ایتالیا شده ، آنها سرمایه گذاری خوبی کرده اند و راه درستی را در پیش گرفته اند و می توانند برای ما مشکل درست کنند .

+ پدرو پروئنکا از پرتغال داور دیدار چلسی - یوونتوس خواهد بود .

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که یووه بتونه رکورد شکست ناپذیریش رو (غیر از فینال جام حذفی) در لیگ قهرمانان هم حفظ کنه. اگه یه تیم همچین ذهنیتی داشته باشه ، یعنی اینکه هرگز نمیبازه بازی واسه خودش آسون و برای حریفاش سخت میشه... برای اثبات این موضوع و روحیه در اروپا بازی اول در لندن خیلی مهمه.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من یکم از اینکه 3 5 2 بازی کنیم میترسم . مهاجمای چلسی با تجربه هستن و اگه فرصت گیر بیارن از دست نمیدن . به نظرم کنته 433 بچینه

kidneybean

kidneybean

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
بچه ها دوباره سربلند خواهیم شد @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
دومین تیمی که علاقه دارم بهش همین چلسی هست . البته علاقم به چلسی خیلی به عقب بر نمیگرده . آغاز علاقم به چلسی از موقع حضور مورینیو تو این تیمه . تیمی یه دست و فوق العاده با بازیکن های فوق العاده که رفته رفته همشون سنی ازشون گذشته ولی اون موقع همشون جوون بودن . ولی خوب علاقه به این تیم در مقابل علاقه ای که به یوونتوس دارم هیچی نیست . از نوع قرعه کشی برای مراحل بعد خبر ندارم ولی دوست دارم فینال رو هم با چلسی برگزار کنیم . در مورد این بازی هم خوب واقعا سخته پیش بینی . یوونتوس به چند جین بازیکنی که تجربه حضور تو لیگ قهرمانان ندارن و همینطور بی تجربگی کونته تو این زمینه در مقابل چلسی قرار میگیره که از زمان مورینیو هر سال جزو مدعیان این جام هم به حساب میومده و همیشه تیم خوبی داشته . اگه این بازی رو با شکست سنگین هم پشت سر بزاریم بازم ناراحت نمیشم چون منم مثل بهمن از این باخت تعجبی نمی کنم . حداقلش اینه یوونتوس می فهمه که کجاها ضعف داره و میتونه زودتر پوشش بده نقاط ضعفش رو .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مهمترين چيز ، همونطور كه بهش زياد هم اشاره شد هافبكهاي قدرتي چلسي هستن و البته مهاجمي مثه تورس كه فقط يك فرصت نياز داره تا گلزني كنه..‏ بونوچي تو يورو جلو تورس خوب ظاهر نشد ، الان وقت جبرانش هست.. درباره اينكه بعضي از بازيكنهاي يووه تجربه حضور تو ليگ قهرمانان رو ندارن.....بجاش اكثر اين يوونتوسي ها تو يورو تا فينال پيش رفتن و انصافا هم نمايش خوبي داشتن.. پس تجربه اروپاييشون هم كم نيست !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی