Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1071 replies to this topic

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
شهردار بیلبائو اعلام کرده اگه یورنته پیشنهاد دستمزد 5 میلیون یورویی رئیس باشگاه بیلبائو(اروتیا) رو رد کنه،واقعا شرم آوره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts

مدیر برنامه های یورنته :

" فردا یورنته تیم جدیدش رو معرفی میکنه ؛ به احتمال زیاد به انگلیس خواهد رفت ؛ تا این لحظه من نمی دونم که یورنته به کدام باشگاه خواهد پیوست اما دو تیم انگلیسی یکی از منچستر و دیگری از لندن برای جذب یورنته ابراز علاقه کرده بودن "

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 posts

اخه قشنگ برید رو مهاجم کار کنید ، اون قدر تمرکز کنید (پولم خرج کنید) تا بخرید

رو همه دست گذاشتن کاوانی،هیگواین،فن پرسی،ژکو،یتوویچ،سوارز ،حتی نانی و ...

بعدش مثل .... گیر کردن تو گل که ایا جناب اقای یورنته میان یا نه
به فرض هم بیاد ،اخه یورنته کسی بود که یووه می خواست

ماروتا همون باید بره فلان بازیکنو از یه تیم بخره مالکیت مشترکش کنه بعد بده به یه تیم دیگه ، فکر کنم شغل اصلیش اینه تمام دغدغشم تو همین موضوع ها ست :waiting:

اصن حرف دل منو زدی رفیق..........

یک کسی رو هم جدا انتخاب کنن واقعا بره یه چند تا ستاره ی خوب و اینده دار بیاره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

مدیر برنامه های یورنته :

" فردا یورنته تیم جدیدش رو معرفی میکنه ؛ به احتمال زیاد به انگلیس خواهد رفت ؛ تا این لحظه من نمی دونم که یورنته به کدام باشگاه خواهد پیوست اما دو تیم انگلیسی یکی از منچستر و دیگری از لندن برای جذب یورنته ابراز علاقه کرده بودن "

آرسنال و سیتی؟ :np:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 posts
بله سیتی ولی در مورد آرسنال مطمئن نیستم.........

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
به چلسی خواهد پیوست !! :1: ژکو هم به تاتنهام لینک داده شده ! :1: کاراچیولو فکر کنم هنوز بدون تیم باشه ! :1: جیلاردیو هم از قدیم ارزوی هر یوونتوسی بوده !! :1: :fp:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 posts
جیلاردینو که همدوره دایناسور ها هستش..........اون یکی کی هس حالا؟!!!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
من آخرش گفتم باید دست به دامن مجیدی بشیم. :1: خداوکیلی ماروتا دقیقا اونجا چه کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ :beg:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
ای بابا !!! باید صبر کنیم ! از اول ِ نقل و انتقالات گزینه هایی که بودن به اسم های فان پرسی ، کاوانی ، سوارز ، ژکو ، کاردوزو ، یورنته ، پاتزینی و چند گزینه ی دیگه یادم نیست از دستمون پریدن دونه به دونه و عین ِ خیالمون هم نبوده . رابن و پاتزو گل رو که یوونتوسی میدونستیم رفتن ، باز نه زیاد ولی دلمون به این اسپانیایی خوش بود که بیاد جای شونه به سر ها رو بگیره که اون هم صفر شد ، حالا باید تا بوژینوف جایی نرفته بخریمش !!! چه کنیم ؟ کی میاد بالاخره ؟ این 10 روز چطور میخواد بگذره ؟! ویرایش : یووه تیچ !!!

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,414 posts

به چلسی خواهد پیوست !! :1:
ژکو هم به تاتنهام لینک داده شده ! :1:

کاراچیولو فکر کنم هنوز بدون تیم باشه ! :1: جیلاردیو هم از قدیم ارزوی هر یوونتوسی بوده !! :1:
:fp:

فرهاد مدیربرنامه هاشو ولش سران بیلبائو درخواست 25 میلیون کردن این هفته مشخص میشه

از طرفی توتواسپورت تیتر زده آگوئرو و یووتیچ ژکو رو به یووه نزدیک کردن

درکل من تا تا ساعت 12 شب آخرین روز نقل انتقالات امیدوارم بازم میگم نیازمون با یکی حل نمیشه جفتشون رو میخریم ببینید کی گفتم :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
اصولا یوونتوس بازیکن هایی رو که در واپسین روز های نقل و انتقالات میخره زیاد به دردش نمیخوره و زودم میفروشتشون ، گروسو بعد از پایان هفته دوم به تیم اضافه شد و خیلی زود هم کنار گذاشته شد ، کراسیچ یک هفته مونده به شروع سری آ شد و فصل بعدش کنار گذاشته شد ، الیا هم هفته آخر ترانسفر خریداری شد و فصل بعد کنار گذاشته شد ! در این بین یک کوالیارلا بوده که این سنت و شکونده و تا الآن در تیم حفظ شده من بسیار خوشحالم که یورنته نیومده و دعا هم میکنم که نیاد ! گل دات کام (نسخه انگلیسی) از پیشهاد 20 میلیون یورویی یوونتوس به یونرنته خبر داده و نوشته که یوونتوس خیلی به خرید یورنته نزدیک شده ، خداییش 20 میلیون یورو برای این بازیکن خیلی زیاده ، این اگر توی همون اسپانیا بازیکن بود پیش تر بارسلونا و رئال مادرید حداقل یه علاقه ای بهش نشون میدادند ، یورنته استلیش افتضاحه آمار گلزنیش هم افتضاحه ! یوونتوس باید دنبال کسی مثل سوآرز و هانتلار باشه ! وقتی سوآرز آژاکس بازی میکرد خیلی امیدوار بودم یوونتوس بخرتش ولی اینطور نشد ! به هر حال یووونتوس اگر یورنته و هم نخره زیاد به مشکل بر نمیخوره ، جووینکو ، ووچینیچ ، متری و کوالیارلا رو در خط حمله داریم و با سبک و تعداد تورنومنتی که یوونتوس داره به اینها بیشتر بازی میرسه بعلاوه اینکه کسی مثل په په هم میتونه بعنوان وینگر یا حداقل مهاجم سایه در کنار اینها بازی کنه.

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 posts
حرفت کاملا صحیحه......... ولی بوژینوف از نظر من برای تیمی مثل یووه بازیکن کوچیکیه....... هر چند همین نظر رو نسبت به پوگبا هم دارم........... حالا یووه باید دنبال بازیکن باشه اما نه اینکه هر بازیکنی که شد رو بخره........

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts
اخرین شایعه=> پیشنهاد 18 م یورو به همراه 4 م بونوس خیلی وحشتناک یعنی 22 م واسه یورنته!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
باز از هیچی بهتره ، نیست ؟ :1: برای خرید مهاجم "خوب" باید بیشتر از 20تا خرج کرد ، واقعا الآن مهاجم درست حسابی نیست که کمتر از 20 میلیون بتونن بخرن.

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts
حالا اين قدر بعضي بچه ها ميگن بده يا خوبه اصلا اخرش نمياد ميشه مثل فن پرسي يا كاواني يا نميدونم هيگوايين يا ... خدايي امثال هم خيلي باحال رفتيم سر كارا حالا داد :huhsmileyf: :fp:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
دی مارزیو کارشناس مطرح ترانسفر تو ایتالیا اعلام کرده یووه با بیلبائو به توافق رسیده ولی هنوز رسما اعلام نشده... :1: آدم میخواد سرشو بکوبه به دیوار..هر کی داره 1 چیزی میگه :1:
از اون طرف لوکا مارکتی کارشناس شبکه sky گفته مساله ترانسفر یورنته بغرنج شده و همه چیز در روزهای آینده مشخص میشه....در آخر هم گفته در حال حاضر رقیب یووه در راه جذب یورنته،تاتنهامه....(باز اگه رقیبمون تاتنهام باشه میشه امیدوار بود)

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
تاتنهام امروز بالاخره با سیتی بر سر ادبایور توافق کرد ! چلسی مشتری یورنته است متاسفانه ! درضمن دی مازیو چرند خیلی میگه ، یعنی کلا همش چرند میگه :1: بهش توجه نکنید ! :1: یه سری شایعات کمرنگ هم هست که در صورتی که لیخت رو بفروشیم بریم سراغ یووتیچ ! :1: اینطوری من یه مقدار راضی میشم ! :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
بابا همین یووتیچ رو بخره من راضی میشم هرچند مهاجم نوک هم نیازداریم.ما چهارتامهاجم داشته باشیم حله.دوتاش رو داریم یعنی ووچینیچ و جووینکو.یووتیچ رو بگیریم و یکی نوک .چهارتا مهاجم باکیفیت بهتر از 5 -6 تا مهاجم بی کیفیت و معمولیه.اون دو نفریعنی ماتری وکوالیارلا رو هم بدیم برن.

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 posts
کاش حد اقل هانتلارو می خریدن... :cry2:

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts
پس اان كه توي سايت يووه زدن كه يورنته به يووه بيشتر نزديك شده ((منظورم همون نزديكتره :1: )) ولي شما يه چيز ديگه ميگين چي به چيه ؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users