پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ظاهرا مثل فن پرسی خیلی به یووه نزدیک شده!!!

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
ديگه خدا كنه اين بياد خدايي چل شديم بس كه اين فصل و فصل قبلش اسم شنيديمو باز هم .... :mad:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
خوب خداروشکر مثل این که این یکی داره میاد ...
این عید فطریه سر کارمون نذار خدا !

یه پیشنهاد : دسترسی فرهاد رو یه هفته به این تاپیک قطع کنید تا این نهایی بشه ! :fp: :lol: (شوخی بود کاملا !!)

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
از يورنته تعريف زيادي ميشه از لحاظ قدرت سرزني خيلي خوبه ...گرچه به خوبيه فن پرسي نيست ولي بخاطر قدرت بدنيش و قدرت هد زنيش خيلي به كار يووه مياد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حالا بزارید بیاد فوقش همین یک فصل خوبه و فصل بعد دوباره میشه یکی مثل ماتری . ماتری و کوا هم همون فصل که اومدن خوب بودن . البته این اتفاق میتونه یه خوبی داشته باشه و اونم اینکه بازیکن از لیگ اسپانیا اومده ایتالیا . هر چند موافق نیستم ولی تاثیرات خوبی میتونه داشته باشه . همین یک فصل هم اگه برامون خوب کار کنه کافیه . باز سال دیگه شاید تونستیم مهاجم اسم و رسم دار بخریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
عباس انقدر ساده هم نميشه گفت به نظرم !چون با 2 ميليون كه نميخريمش !! وقتي باشگاه 20 ميليون يورو (يا بيشتر‏)‏ ميخواد بپردازه پس نبايد به فكر 1 سال بود و بگيم اينم فوقش يكي ميشه مثه ماتري و بعدش مهاجمهاي بهتر مياريم ....

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سهیل ماتری رو چند خریدیم خودت جواب بده . اصلا اگه بازیکن خوبیه چرا تو تیم ملی نمی بینیمش ؟ نمیدونم آمارش تو تیم ملی چطوریه و اصلا تا حالا دعوت شده یا نه . من که بهش زیاد امیدی ندارم . کاش خوب خوب باشه و خوب کار کنه . چون اصلا دوست ندارم دوباره اسم ستاره خراب کن روی یوونتوس بیفته .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
فكر كنم 18 ميليون خريديم ماتري رو ! خوب من كه نميگم تو خريد ماتري عملكرد باشگاه خوب بوده.... حرفم اينه كه نبايد گفت يورنته رو هم بخريم و فوقش 1فصل خوبه و بعدش ميخواد بشه يه بازيكن متوسط !! چون مفت نميخريم يورنته رو !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سهیل گفتم قیمت ماتری رو بگی که یادآوری بشه ماتری رو هم کم بالاش پول ندادیم . یورنته هم به نظرم بازیکن متوسطیه نه فوق العاده که فقط ممکنه یک فصل بدرخشه . خیلی دوست دارم یکی آمار یورنته رو تو تیم ملی هم بهمون بده .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ببخشید وسط بحثتون پارازیت میندازم :1: ارسنال پیشنهاد 15 میلیون یورویی برای یورنته داده !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عباس! :np: پست اول تاپیک رو نخوندی؟ :np:

20 بازی،7گل

این اسپانیایی رو به نظرم باید یوونتوسی دونست،گویا طلسم ِ من از بین رفته :1: :victory2:

Spoiler

پ.ن: راستی بچه ها،این عکس هایی رو که من میذارم،میبینید؟ چون من با شیلتر شکن میام همه سایت ها رو باز میکنم و یه سری عکس ها رو از روی لینکِ سایت قرار میدم! اگه هرکسی نمیبینه،اطلاع بده که از یه مرجع دیگه آپلود کنم :wink2:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خیلی دوست دارم یکی آمار یورنته رو تو تیم ملی هم بهمون بده .

بازی های ملی

در 14 نوامبر 2008 بالاخره توسط دل بوسکه به تیم ملی دعوت شد برای بازی دوستانه مقابل شیلی که در اون بازی در دقیقه 72 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد.
برای زدن اولین گل ملی،یورنته تا 11 فوریه 2009 صبر کرد و در یک بازی دوستانه مقابل تیم ملی انگلستان یکی از دو گل تیمش رو زد و باعث شد اسپانیا 2-0 از سد انگلیس بگذره.
فرناندو مجموعا 20 بازی ملی انجام داده و 7 گل در کارنامه اش دیده میشه!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چرا اتفاقا خونده بودم یادم رفته بود :1: با توجه به سنش تعداد بازی ملیش که خیلی کمه ولی آمار نسبتا خوبی داره . پس چرا بهش بازی نمیرسه :np: تو جام ملت ها هم فکر کنم نبود درسته ؟ خلاصه همه جا خبر از اومدنش هست آرزوی موفقیت دارم براش

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
عباس من قبول ندارم چون يورنته تو تيم ملي آمار فوق العاده اي نداشته تو يووه هم خوب نباشه‏!‏ البته كلا هم نميگم يورنته فوق العادست ولي وقتي به تيم ملي اسپانيا با اون مهاجمهاي سطح بالا دعوت هم شده يعني بازيكن خوبيه عملكرد بازيكن تو تيم ملي و باشگاهي هم به نظرم قابل قياس نيست مثلا دي ناتاله تو كالچو آقاي گل ميشه ولي تو يورو عملا كاري نميكنه و فقط يه گل ميزنه با پاس پيرلو كه تو موقعيت تك به تك قرارش داد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

سهیل گفتم قیمت ماتری رو بگی که یادآوری بشه ماتری رو هم کم بالاش پول ندادیم . یورنته هم به نظرم بازیکن متوسطیه نه فوق العاده که فقط ممکنه یک فصل بدرخشه .

خیلی دوست دارم یکی آمار یورنته رو تو تیم ملی هم بهمون بده .

واقعا یورنته ای که 30 گل در یک فصل برای یه تیم میانه جدولی و جوون زده ، با ماتری و کوا یکیه؟

ضمنا ، هر چیزی ممکنه ، مثلا شما میتونستی بگی ملو اون همه هزینه براش کردیم هیچی نشد و قطعا ویدال هم از ملو بدتر میشه :| ولی دیدی که ویدال چقدر فوق العاده شد

این حرفها همیشه هست ، هر دوش هم امکان پذیره ، ممکنه بترکونه ، ممکنه یه چیزی بشه که بمونه رو دستمون ، آدم اگر نخواد ریسک کنه ، هیچوقت پیشرفت نمیکنه

ارسنال پیشنهاد 15 میلیون یورویی برای یورنته داده !

ونگر چپ و راست مصاحبه میکنه که مهاجم نمیخواد ، همین الانش بنتنر و شاماخ رو دستشون موندن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال برادر اگه میگم ممکنه بشه یکی مثل ماتری حتما دلیلی نداره که یک فصل بازی کنه و فقط 10 گل بزنه . وقتی اون کارایی لازم رو برای تیم نداشته باشه و بازم مشکل گلزنی داشته باشیم اون موقع دیگه فرق که 10 گل زده باشه یا 14 گل . ولی اصلا منکر این نمیشم که یورنته از ماتری بهتره . چون حداقل استپ که میتونه بکنه :fp: :fp: صحبت این ریسک هم که میکنی چرا بازیکنی نخریم که احتمال ریسکش کم باشه ؟ همیشه باید 4 تا بازیکن مثل ویدال بخریم که یکی از بینشون خوب در بیاد ؟ میشه با ریسک کمتر هم موفق بود . تازه شرایط پارسال با امسال فرق میکنه فصل پیش مجبور بودیم ریسک کنیم ولی این فصل میشد انتخاب مهاجم با ریسک کمتری باشه. در مورد ملو هم به نظرم اگه کنار پیرلو بازی میکرد میتونست درخششی در اندازه ویدال داشته باشه .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
البته ملو اون موقع هم بازیکن خوبی بود،مشکلش اخلاقش بود که یکدفع قاطی میکرد و تیم رو نابود میکرد. شاید من زیادی آدم مثبت اندیشی باشم،ولی کلا چه یورنته بیاد،چه ژکو من خوشحال خواهم بود :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ونگر چپ و راست مصاحبه میکنه که مهاجم نمیخواد ، همین الانش بنتنر و شاماخ رو دستشون موندن

با این بازی که امروز من دیدم شک ندارم به فکر خرید یک مهاجم می افتن :fp: مگه اینکه ونگر بخواد باز هم نگرفتن جام رو تحمل کنه :65:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
من که فکر نکنم آرسنال بتونه توی خریدن یورنته با یوونتوس مبارزه کنه اعتبار باشگاه یوونتوس به مراتب خیلی بالاتره از باشگاهی که ستاره هاش تیمشون رو در ازای دریافت پول و حقوق بیشتر معامله میکنن خداروشکر که یووه از حیث چنین بازیکنانی تهیه :scarf:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

آقای Josu Urrutia مدیر باشگاه اتلتیک بیلبائو فردا وارد تورین میشه تا کار انتقال یورنته رو تمام کنه ؛ در تمرینات دیروز هم یورنته و مارتینز در کنار تیم نبودن و بصورت جداگانه تمرین کردن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی