پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمو کاررا

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
99 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خدا پدر مادرتو بیامرزه که رکورد 100% پیروزی داشتی فکر کنم :1: نمیدونم چی شد سکان هدایت رو دادن دست اون السیوی معلوم الحال

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
بصير؛ با فيوره و شاختار و چلسي مساوي کرد. :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
کیوان مساوی هاش جلو تیم های شاخی بوده واس همین زیر سیبیلی رد می کنیم میگیم 100 % برد :1: واقعا از نظر من در حقش ظلم شد . کاررا داشت توی نقش سرمربی خوب کار میکرد عوض کردنش به نظر من اصلا صورت خوشی نداشت . چی می شد السیو یه 2 ماه می رفت خونه استراحت می کرد تا با کونته برگرده ؟ :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بابا خود کونته باید تشخیص بده که کی میتونه حرف هاشو منتقل کنه ، حتما آلسیو بهتر تونسته که اونو انتخاب کرده حالا 2 تا بازی مونده ، این دو بازی هم تحمل کنید ، خود کونته میاد همه رو تیکه پاره میکنه :evilgrin:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یادمه یک بازی که خیابانی گزارش میکرد کاررا روی نیمکت بود گفت کونته به دستیار اولش السیو اعتماد نداشته که کاررا رو گذاشته :1: نمیدونست السیو هم محرومه :1: ولی واقعا خنده داره دیگه دستیار اولت رو بزاری کنار دستیار دومت بره بالای سر تیم به بهونه بهتر انتقال دادن صحبت ها .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

کاررا و السیو متشکریم :rose:
[img width=480 height=282]http://vne.allcx.com/img/483e5ec0489e.jpg[/img]

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
میگم اگه بگم دلم کاررا میخواد که کسی نمیاد به کسی ربطش بده؟؟!! کاررا برگرد به تیمت / .... خودم میدونم هنوز مربیه اما منظورم سرمربیه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آره کاررا برگرد به تیمت ، میداوودی و اکبرپور هم می خریم برای خط حمله تیمت برهانی هم ذخیره طلایی :fts: :fts: :fts:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
انصافن كاررا خوب نتیجه ميگرفت وقتی كونته کنار زمین نبود و از بالا پاهاش ارتباط برقرار ميگرد :1: يغني حداقل از تیم فعلی بهتر بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

انصافن كاررا خوب نتیجه ميگرفت وقتی كونته کنار زمین نبود و از بالا پاهاش ارتباط برقرار ميگرد :1: يغني حداقل از تیم فعلی بهتر بود

بصیر اشتباه میکنی ! مقایست به کل اشتباس :1:

اون وقت که کاررا به اصطلاح مربی تیم بود ، ما یک تیم کامل و در اختیار داشتیم ، آسامواه و داشتیم ، کیلینی و داشتیم ! بازی های اول فصل هم بسیار بسیار راحت بود ! شاید تنها شاهکار کاررا تساوی در استمفورد بریدج بود ! مگر نه با اون تیم و اون روحیه ! و البته رکورد جاودانه ای چون "شکست ناپذیر" بودن وجود داشت که همه تیم ها با ترس و دلهره جلوی یوونتوس بازی میکردند ! ولی الآن چی ؟

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین
کاررا هم اسمش با کلاس تر بود و آدم رو یاد پورشه می انداخت هم بدون کاشتن مو خوش تیپ تر بود و هم بهتر نتیجه می گرفت من که دوست دارم اون سر مربی بشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

کاررا هم اسمش با کلاس تر بود و آدم رو یاد پورشه می انداخت هم بدون کاشتن مو خوش تیپ تر بود و هم بهتر نتیجه می گرفت من که دوست دارم اون سر مربی بشه

خودم خیلی دوست دارم که یه روزی اگر کونته رفت کاررا جانشینش بشه :1: اما کاررا ی این فصل ، هرچی داشته از کونته داشته ! مطمئنم ـم که کاررا توی پیروزی ها کمترین سهم رو داشته و کونته نقش اصلی بوده ! اما بازم یکی از فانتزی هام اینه که اگر یه روزی کونته رفت کاررا جانشینش بشه مثل اتفاقی که توی بارسا افتاد ! :beg: :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
کاررا : کونته یک برنده است و می خواهد پیشرفت کند . کونته هنوز با ماروتا و آنیلی صحبتی نداشته است و من از ادامه حضور او در یوونتوس مطمئن نیستم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
2 سال و 6 ماه زندان :np:

mahmood juventus man

mahmood juventus man

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
به نظر من اگه قرار باشه پس از کنته کسی تیمو هدایت کنه اونم ماسیمو هست

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال

2 سال و 6 ماه زندان :np:

میشه دوستان توضیح بدن؟
این زبون بسته واسه چی رفته زندان؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

میشه دوستان توضیح بدن؟
این زبون بسته واسه چی رفته زندان؟

از طرفی فرهاد درست میگه. ولی مسئله دقیقا این نیست. اینکه کاررا یه پروندگی دادگاهی داره که طی تصادف خودرو 3 ماشین با هم 2 نفر کشته شدند حرفی توش نیستند. کاررا توی این پرونده اگر مقصر شناخته بشه احتمالا باید خسارتی بده یا مجازاتی براش مشخص بشه (مثل سوانح رانندگی دیگه) و اگر نه هم که هیچی.

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
حبسش تعليقي نيست؟

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
یوونتوس که عادت داره همش بهش ضربه میزنن معلوم نیست خودشون اومدن جلو چجوری بود موراتی هل داد. اینا مگه بیمه ندارن چجوری؟تو ایران چرا نمیرن زندان؟

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال
واسه یه تصادف می خواد بره زندان..........قبلا هم که کنته محروم بود و السیو نبود کاررا رو می خواستن محروم کنن. ولی قاضی پرونده اون موقع گفت کاررا تقصیری نداشته..... :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: دلیل اصلیش هم به خاطر یه تصادف بوده که منجر به کشته شدن دو نفر میشه به اسم های Chiara Varani و Patrizia Paninforni که هر دو هم 23 ساله بودن :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: و جوون :Facepalm: :Facepalm: سه ماشین هم درگیر این حادثه بودن....این حادثه چندین ساعت قبل از سال نو میلادی سال قبل اتفاق افتاده......یکی از دخترا درجا می میره و دومی هم تو بیمارستان فوت می کنه.....یکی از این سه ماشین درگیر حادثه واسه کاررا بوده......حالا به خاطر اون دوباره پروندشو راه انداختن.....قبلا قاضی پرونده گفته بود که کاررا مقصر نیست ولی مث این که پرونده های دیگه ای واسش جور کردن یادمه کاررا تو یه مصاحبه گفته بود که تقصیر من نبوده و یه هو یه تصادف جلوم اتفاق افتاد و من درگیرش شدم :troll: :troll: :troll: :troll: :troll: خدا بیامرزدشون....هم سن خودمون بودن :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: ویرایش : ماشین کاررا هم مرسدس بنز کلاس R بوده.....من از این اسم ماشین ها سر در نمیارم :3: :3: :3:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی