پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمو کاررا

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
99 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
مثل اینکه اینم مثل کونته به میلان بباز نیست :)) آلگری امسال باید به کاررا هم بگه خفه شو :)) :65: صمیمتی که با بازیکن ها داشت واسم جالب بود ! مخصوصا اونجا که ویدال رو بغل کرد و با هم خوشحال کردن :222: :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آمارش جالبه به عنوان سرمربی
دو بازی،دو پیروزی،دو جام :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

زمن باید بیاد پیش کار را شاگردی کنه ...

:lol: :lol: :lol:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

[img width=480 height=562]http://s3.picofile.com/file/7475120107/297415_409177799135788_538921167_n.jpg[/img]

Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

و اینکه تو بازی های دوستانه هم شکست نخورده :1: :1:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال
خدایی وقتی دیدمش گفتم این آدم باحالیه ها.......هیشکی باورش نشد..... :sleep:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

28 آگوست 1991، اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت.

اودینزه 0 - 0 یوونتوس (کوپاایتالیا)

مدت حضور در یوونتوس : 5 فصل - 91 تا 96

166 بازی - 2 گل

افتخارات : سری آ - کوپا ایتالیا - سوپرکاپ ایتالیا - جام اروپا - جام یوفا

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گفت و گوش با شبکه ی یوونتوس :

ماسیمو ؛ کاملا رضایت بخشه

"بله ؛ نتیجه ی خوبی بود.ما بازی خیلی خوبی انجام ندادیم. با سرعت کمی شروع کردیم و بعدش ، بعد از اخراج دروازبان ، بازی وارد جریانی شد که که ما نتونستیم کاری که می خواستیم رو انجام بدیم."

آسون نبود ، اگرچه ، چون اودینزه تو ضدِحمله ها دوباره شروع می کرد...

"نه ، آسون نبود ، چون وقتی شما تمرکزتون پایین میاد ، یک گل میتونه همه ی کارهایی که انجام دادی رو به خطر بندازه.پس ، دوباره تکرار می کنم ،ما باید به وضعیت سال گذشتمون برگردیم.تازه به خاطر اینکه پارسال نتیجه ی4-1 به دست نمی آوردیم [منظورشو الان از یه مصاحبه اش با sky فهمیدم! منظورش اینه که پارسال یووه اینقدر زود به نتیجه راضی نمی شد و تشنه تر یود.]"

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
بخشی از مصاحبه اش با Sky:

"به نظرم تا وقتی اونها 11 نفر بودن ما بهتر بازی می کردیم.چون قدرت اودینزه رو می دونستیم.اونا تو بازی های انتخابی لیگ قهرمانان شرکت کرده بودن ، پارسال تو سری آ فوق العاده بودن ، ما از قدرتشون خبر داشتیم.بعدش اون 11 نفری که باقی موندن خیلی مبارزه کردن و به نفعمون شد که یک نفر بیشتر داشتیم."

چرا روی زوجِ جووینکو-ووچینیچ تاکید دارید؟

"چون در حال حاضر اونا کاملا با چیزی که از مهاجم ها می خوایم هماهنگن.به همین خاطر در این زمان برای بازی در خط حمله انتخاب شدن.و در حال حاضر دارن خوب بازی می کنن.بدون که هیچ [شانسی] از ماتری ، کوالیارلا و بنتنر که تازه از راه رسیده گرفته بشه."

اول اینکه تو یه مصاحبه [منظورش همینیه که من گذاشتم.] گفتید که نتیجه ی 4-1 کسب نمی کردید چون تشنه تر بودید.اما آیا این علامت خطر چیزی بود که قبلا در طول هفته بهش توجه کرده باشید یا از این بازی نتیجه گیری کردید؟

نه فقط برای اینکه به بچه ها یادآوری کنم که هر چی تمرکز کمتر باشه ، گارد[1]ـتون هم کمتره.شما فروتنی نداشتید و تشنه نبودید. ریسک کردید و یک گل به حریف واگذار کردید و ما هم دریافتش کردیم. ما 4-0 از تیمی که ازمون یک نفر کمتر بود ، جلو بوده ایم. پس باید فهمید که بازی ها تا دقیقه ی آخر ادامه داره."

[1] : قدرت حفظ نتیجه و بیشتر فکر کنم منظورش گل نخوردنه.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
توتواسپورت به رابطه ی فنی بین کاررا و کونته لقب تله تاکتیک رو داده.که بدون نیاز به تلفن و ابزار ارتباطی شکل می گیره!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مصاحبه كاررا درباره بازي با جنوا ‏"‏ ما در حال طرف شدن با يك رقيب سر سخت و قوي هستيم و يووه به شهري ميره كه هميشه انگيزه زيادي توش داشته " ‏"‏ جابجايي زياد بازيكنها اشتباه هست ولي ما ذخيره هاي خوبي داريم " ‏"‏ مهم اين هست كه بازيكني كه در زمين بازي ميكند هميشه انگيزه بالايي داشته باشد و توجه اي نداشته باشد كه در سري آ يا ليگ قهرمانان حضور دارده"‏ ‏"‏ خوشبختانه ما گزينه هاي خوبي داريم ، لوسيو بهبود يافته ، بنتنر آماده هست و ايسلا هم 76 دقيقه براي شيلي بازي كرده و در دسترس هست " در باره استراحت دادن به پيرلو ؟ " پيرلو يك قهرمان هست و او ميدونه كه چگونه انرژري خودش رو ذخيره كنه " در باره تمديد قرارداد جووينكو تا 2017 ؛ " جووينكو يك بازيكن بزرگ هست ، و او اين رو از قبل به خوبي نشون داده و او ميتواند مانند بازيكنان ديگر نماد يوونتوس شود ! " ‏"‏ در حال حاضر ستاره هاي با استعداد زيادي داريم و موفقيت فصل قبل ما در كسب اسكودتو تصادفي نبود و همه ي بازيكنان با اهميت هستند "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/05218532558214349983.jpg[/img]

و دهان ایزلا باز می ماند..... :nish:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
20 سپتامبر 1992 " ماسیمو کارِرا " دومین و آخرین گل خود را برای یوونتوس به ثمر رساند .

هفتهُ سوم سری آ
جنوا 2 - 2 یوونتوس (کارِرا - پلات)

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
نظر کاررا در مورد ویدال: -ویدال منعکس کننده روح تیم است. او مصدوم بود و ما می خواستیم او را تعویض کنیم اما او گفت خوب است؛ به بازی برگشت و گلزنی کرد. این قدرت ما را نشان می دهد...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كاررا.. ‏"‏ همه بازيكنان در دسترس و آماده هستن و ما اينجا بازيكنان بسيار مهمي رو داريم و من مطمئن هستم هر بازيكني كه براي حضور مقابل كيه وو انتخاب شود خوب خواهد بود " ‏"‏ ما با قلبمان مقابل چلسي بازي كرديم ، و يوونتوسي مصمم و تهاجمي تر رو از فصل قبل ديديم " در باره احتمال بازي دادن به بنتنر ؛ " بنتنر آماده و سرحال هست و اگه به بازي بياد اين موضوع رو مشاهده خواهيد كرد "

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
ماسیمو کاررا

- بازی با کیه وو آسان نبود. آنها خیلی بسته بازی می کردند ولی ما صبر کردیم و برای بدست آوردن نتیجه تلاش کردیم .

-" پوگبا "نشان داد بازیکن بزرگی است و در آینده حرف هایی برای گفتن خواهد داشت،او تمام ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد .

- "کوالیارلا" در شرایط خوبی به سر می برد و فرم مناسبی دارد، در برابر فیورنتینا او را دوباره خواهیم دید .

- هنوز هم برای بهتر شدن تیم چیزهایی وجود دارد و باید روی آن کار کنیم،پس از اینکه 2-0 جلو افتادیم باز هم ابتکار عمل را در دست داشتیم .

-" لوسیو" در کارهای دفاعی تیم خوب کار کرد ،"ایسلا" مدت زیادی است که بازی نکرده و برای رسیدن به شرایط ایده ال گذشته به زمان نیاز دارد .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

این چند روزه مخصوصا بعد از مساوی 2-2 مقابل چلسی خیلی از کونته صحبت شد . خودم هم کسی بودم که از کونته تعریف کردم اما خدایی بی انصافیِ که اصلا نامی از کاررا نبریم . درسته سرمربی تیم هنوز آنتونیو هست اما خب کاررا نقش هویج رو که نداره تصویر همین که بتونه زبون و جانشین کسی مثل آنتونیو کونته باشه و کم نیاره خودش خیلی حرفه . من اعتقاد دارم اگه یوونتوس الان تونسته نسبت به سال قبل یا ثبات تر بشه [ موفقیت جلو تیم های کوچک ! ] همین پررنگ شدن نقش کاررا هست . الان یوونتوس مثل فصل قبل فقط کونته رو نداره و فقط از یک فکر بهره نمی بره . الان یوونتوس داره از زوج کاررا - کونته بهره می بره و این یعنی استفاده از 2 تا فکر جوون و باهوش ! نتیجه این اتفاق هم چیزی نیست جزء بهتر شدن تیم یوونوس . کاررا از خودش هم جربزه خوبی نشون داده و این می تونه نوید ظهور یک سرمربی خوب دیگه رو واس ما داشته باشه . الان یوونتوس 2 تا سرمربی خوب رو بیمه کنار خودش داره . یکی کونته یکی هم فرارا [ کسی که گفته 1 روز برای جبران برمیگردم تصویر ] . خیلی دوست دارم کاررا هم بیاد کنار این 3 نفر که یوونتوس نه تنها از لحاظ بازیکن , بلکه از لحاظ سرمربی هم آیندش تامین بشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر می کنم دلیل اینکه کونته اصرار داشت حتما کاررا جانشین بشه همین تحکم و شخصیت قوی که داره بود. کاررا آشنا به بزرگترین میدان های فوتبال و حساس ترین درجات رقابته. قراره افکار کونته در زمین اجرا بشه، ولی کنار زمین نیاز به یه شخصیت محکم بود. شخصیتی که کنار زمین بازیکن ها ازش حساب ببرند، شخصیتی که اگر مربی ناپولی بهش حمله لفظی می کنه، خیلی خونسرد جواب بده : من ماتزاری رو دوست دارم، امیدوارم بتونه در دوران مربیگریش به افتخاراتی که من در دوران فوتبالم رسیدم برسه :laughing:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" موفقیت دشام ، کونته ، فرارا و کاررا در مربیگری ثابت کرد که دهه ی 90 نقطه تحول یوونتوس بوده ؛ بازیکنان یوونتوس در دهه ی 90 از نظر فنی و شخصیتی تونستن که مربیان موفقی باشن ؛ شاید دو دلیل وجود داشته باشه ؛ اول اینکه این بازیکنان چندین فصل شاگرد لیپی بودن و این بهترین فرصت بود تا بتونن به خوبی با دانش فوتبال آشنا بشن ؛ دوم اینکه این بازیکنان خیلی خوب بزرگی و عظمت یوونتوس رو لمس کردن ؛ بازیکنان دهه ی 90 برای آشنایی با یوونتوس نیاز نبود موزه ی باشگاه رو ببینن چونکه خودشون در یکی از بزرگترین دوره های یوونتوس حضور داشتن و خوب میدونن که برای رسیدن به اوج فوتبال به چه چیزهایی نیاز دارن ؛ دانش و شخصیت کاررا ، دشام ، فرارا و کونته میراث یوونتوس دهه ی 90 هست "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کاررا به خبرنگاران گفته کونته میتونه حتی نیاید فلورانس و بازی رو ببینه ! :1: گفته بعد از یک ماه و نیم کار تله پاتی قوی بین ماست به این ترتیب ما به همان شیوه هایمان کار میکنیم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی