پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

(سوپر کوپا ایتالیا) یوونتوس 4-2 ناپولی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
293 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دفاعمون زیادی افتضاحه !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
خدا خیرتون بده یه لینک شیلتر نشده بدید با کیفیت کم دستتون درد نکنه

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
گل دومم خوردیم :102:

این لینک خوبه ببینید به کارتون میاد یا نه

http://www.oleoletv....-vs-napoli.html

mnmnhamishe

mnmnhamishe

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
قابل توجه افرادی که یووتیچ رو با جوبنکو مقایسه می کنن.کلا جووینکو نیستش. :laughing:

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خیلی دفاع بده تقریبا 2 تا گل یه جور خوردیم :np:

mahdiahmadi71

mahdiahmadi71

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال

خدا خیرتون بده
یه لینک شیلتر نشده بدید با کیفیت کم
دستتون درد نکنه

این لینکو من الان دارم نیگا می کنم، شیلتر میلتر نی
http://www.thefirstr...-vs-napoli.html

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این فدراسیون هم مریضه ها ! ایتالیا این همه استادیوم ! بیاد اد بازی و بندازه پکن ! تو هوایی که راه رفتن عادیش سخته ! باید بازی سوپر کاپ برگذار بشه. دو گلی که خوردیم اشتباه %100 مدافعا بود ، ناپولی خیلی خوب بازی یوونتوس آنالیز کرده بود مدافعان و کشوند جلو از فضای پشتشون استفاده کرد و 2 گل زد ! یوونتوس واقعا افتضاح ! جووینکو باید تعویض بشه + اینکه واقعا بازی کردن تو این هوا سخته.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با این روش بازی کنیم 2 گل دیگه هم میخوریم و گلی نمیزنیم . جووینکو وماتری به معنای واقعی کلمه افتضاح . آساموا خیلی خوب بازی میکنه مخصوصا تو 30 دقیقه اول . 15 دقیقه آخر نیمه اول که هم بازی رو وا دادیم . امیدوارم تغییر تاکتیک بدیم اینطوری خیلی بد می بازیم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
انگار بازم مشكل فصل قبل رو داريم... مهاجما نميتونن گل بزنن و هافبكها اين كار رو ميكنن !!! :np:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مهاجمین مون تقریبا تو سایه بودن و دیده نشدن فقط یکی دوباره خطا کردن یا روشون خطا انجام شد لوسیو بازی جالبی نداره ، گل اول رو میتونستیم نخوریم ! اگه بهتر پوشش میداد و رو ریباند کاوانی بهتر عمل میکرد آسامواه کاری کرده که پیرلو مخصوصا و همینطور تا حدودی ویدال زیاد انرژی ازشون کم نشه و تو حاشیه برن ، واقعا درخشان بازی میکنه . حدس میزنم این فصل بیشتر از 5-6 گل بزنه حداقل ! پاندف و کاوانی که خدا خیروشون بده خوب بلدن با ما گل بزنن ! شاید با ورود ووچینیچ بتونیم روند بازی رو کمی تغییر بدیم و خلاقیت رو بیشتر به زمین بیاریم الان واقعا جای خالی بوریلو احساس میشه :1:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

خیلی دوست دارم تو این بازی ماتری نشون بده از کاوانی بهتره

نشون داد منتها کاوانی به ماتری :fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp:
باید قبول کنیم مهاجمانمون در حد ناپولی هم نیستن :fp: :fp: :fp: :fp: :fp:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
گل اول رو روی فرار فوق العاده کاوانی خوردیم،و حیف شد که واکنش عالی بوفون روی توپ اول جواب نداد. گل دوم هم روی اشتباه بونوچی و اما بیشتر از اون روی خوش شانسی پاندف خوردیم. گل آساموا هم عالی بود و فکر کنم بهترین بازیکن یووه تو نیمه اول بود و بهترین بازیکن زمین هم کاوانی که همه جا حضور موثر داشت (واقعا جواهریه که اگه خریداری بشه اروپا رو به آتیش میکشیم)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دفاعمون اتوبان که چه عرض کنم جاده ابریشمه :1: :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کاملا مشخصه که ناپولی اومده فقط دفاع کنه و روی ضد حملات گل بزنه ، تا اینجا هم شدید موفق بودند دفاعمون در نبود کیه لینی خیلی فاجعه میشه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
جیووینکو هم که مثله همیشه عالی بود!!!!! :laughing:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اگر بازی را نمیدیدیم و نتیجه را میفهمیدیم میگفتیم باز هم ناپولی ما را شکست داد . ولی واقعا اینطور نیست . یوونتوس در اکثر دقایق بازی برتر بود و خوب بازی میکرد. جلو کشیدن مدافعان کار دست یووه داد و جرات را به ناپولی امیدوارم به نیمه دوم - نگران نباشید

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من اصلا لوسیو رو ندیدم . اصلا هست تو بازی ؟ ؟ روی 2 تا گل حتی وقتی بچه ها داشتن توپ رو میبردن وسط زمین هنوز هم نرسیده بود لوسیو . گل دوم هم که بونوچ سوتی داد جای لوسیو بود که اونجا باشه جووینکو هم که برای بار چهلم میگم اصلا و ابدا بدرد ما نمیخوره . الان به جاش باید یووتیچ بود

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
چیزی که واسه من سواله اینه،فرصت هایی که واسه ناپولی بوجود اومد اگر واسه یووه بوجود میومد گل میشدن!!!؟ یعنی روی صحنه اول با وجود واکنش خوب بوفون یکی مثل ماتری میتونست ریباند رو گل کنه!؟ یا روی گل دوم اونطوری فرصت طلبی کنه و اون شکلی به توپ ضربه بزنه!؟اون چیزی که مارو از ناپل عقب انداخت دقیقا همین بود!!!امیدوارم نیمه دوم اوضاع تغییر کنه.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^ خیلی هم فوقالعاده نزد . از بغل دست بوفون رد شد . چیزی نمونده بود بگیره این دیگه چه قیافه ایه ووچنیچ درست کرده . میخواد یاد بوریلو رو زنده نگه داره ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
:lol: :lol: :laughing: :)) :)) نتونستم نخندم ! ووچینیچ رو دارید ؟! :lol: :Facepalm: :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی