پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

(سوپر کوپا ایتالیا) یوونتوس 4-2 ناپولی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
293 پاسخ برای این موضوع

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
الان کاوانی ناز کن بگو نمیام یووه

اولین کاپ بدونه اله :fp: :fp:

ولی بچه ها باید قبول کرد که تیم با کونته قشنگتر بازی می کنه

بونوچی چقدر بد بازی کرد. اصلا قابل مقایسه با یورو نبود :no:

هرطوری شده یووه باید یه مهاجم درجه یک بگیره

ویرایش مدیر : ارسال چند پست پشت سر هم با فاصله ی زمانی کوتاه. از این بعد لطفاً رعایت کنید.

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

http://milanista.ir/...chive/item/993-سوپرکاپ-ایتالیا-با-جنجال-به-پایان-رسید؛-نگرانی‌ها-آغاز-شد

اینم طرفداری
http://tarafdari.com...B2+%D8%B4%D8%AF

دیگه دارن از حسودی میترکن احمقا ببینید چی نوشتن نگرانی از داوری.....الله اکبر دهن مارو باز میکنن

منم میخواستم در رابطه با همین صحبت کنم که این دوست خوبمون زحمتشو کشید

مدیران محترم سایت من طرف حسابم شماها هستید

سایت فارسی میلان در ایران این چرندیات رو تو سایتش قرار داده

نمیدونم یکی نیست به اینا بگه آخه به شما چه ربطی داره در مورد داوریه تیمای دیگه صحبت میکنید

آخه شما که فصل پیش جلوی یوونتوس کبیر زانو زدید و پای تک تک ماها رو بوسیدید در حدواندازه هایی نیستید که بخواین این اراجیف رو

که ساخته ی ذهن بیمار مدیر سایتتون هست توی سایت مزخرفتون قرار بدید

امسال هم به لطف همین بچه ها دوباره نمیزاریم تو ایتالیا نفس بکشد

حالا حالا ها باید خوب قهرمانی رو ببینید

یوونتوس به دوران شکوهش باز گشته

من از مدیران محترم درخواست دارم که حتما به این موضوع رسیدگی کنند تا دیگه شاهد این اراجیف گویی نباشیم

آقا حسین داداش رسیدگی کن

:scarflong: :scarf: :scarflong:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا همش موقعیت های یوونتوس رو دیدید . روی 2 صحنه که به راحتی بازیکن ناپولی میتونست با بغل پا بازیکن دیگه رو صاحب توپ کنه اونم تک به تک بزنه ولی خودخواهی کردن و توپ به بوفون رسید . ناپولی واقعا خوب بازی میکرد . اگه نیمه اول رو جلو نمیفتادن فکر کنم بازی رو می باختیم . چون با پیروزی نیمه اول رو تموم کردن ، نیمه دوم اومدن خطا کردن .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب دومین جام از سه جام ممکن رو گرفتیم ، خیلی خوب داریم کار میکنیم بعضی پست ها رو که میخوندم ، با خودم میگفتم واقعا اینها همین بازی که من دیدم رو دیدن؟ ناپولی فقط اومده بود که چند لایه دفاع کنه و روی ضد حملات گل بزنه که نیمه اول کاملا موفق بودند ، نیمه دوم با آوردن گارگانو سعی کردن پیرلو رو از کار بندازن ، همه جا گارگانو دنبال پیرلو بود ، برای همین هی پیرلو به سمت دفاع خودمون میرفت تا گارگانو رو از جریان بازی خارج کنه :1: نمیدونم چطوری دارید از بونوچی انتقاد میکنید ، کسی که تا همین دیروز صبح معلوم نبود اصلا میتونه فوتبال بازی کنه یا نه ، یکهو اعلام میشه مشکلی نیست و میتونی تو بازی به این بزرگی بازی کنی ، به نظرم تمرکز لازم رو اصلا نداشت ، معلوم بود جریان دادگاه روش اثر گذاشته ، مطمئنم بعد از بازی با پارما میاید حسابی از بونوچی تعریف میکنید ما چون نیمه اول کاملا اسیر دفاع چند لایه ناپولی شدیم ، کونته تصمیم گرفت خلاقیت تیم رو بیشتر کنه و سعی کنه با تکنیک کار رو جلو ببره ، برای همین به جووینکو دستور داد که پا به توپ بشه ، چند صحنه هم جووینکو با سرعت و تکنیکش حسابی دفاع ناپولی رو بهم ریخت ، واقعا از بازی جووینکو لذت بردم ، نمیدونم انتظار شما از جووینکو چقدره ولی فراتر از انتظار من بازی کرد ، مطمئنم خیلی بیشتر پیشرفت میکنه ، هنوز خیلی کار داره تا با تیم هماهنگ بشه ولی بازم امروز حسابی به کارمون اومد ، چقدر خط حملمون رو قوی تر کرده بود در مورد آساموا هم که همه گفتید ، من همون بازیهای دوستانه گفتم که این رقیب جدی ای برای مارکیزیو محسوب میشه ، به قول بچه های یوونتوز برای نیمکت بیش از حد خوبه ، بعید میدونم با این بازی خوب آساموا تو اون پست دیگه سراغ آرمرو بریم ، احتمال 90 درصد کولارف رو میخریم ، چون دیگه نیاز به پیستون نداریم و فقط یه دفاع چپ خوب میخوایم این بازی باز هم به ما نمایان کرد که یک تیم اگر بازیکنی مثل کاوانی تو خط حمله داشته باشه ، نیازی نداره که بازی رو در اختیار بگیره ، فقط کافیه کاوانی رو جلوی خط دفاع حریف قرار بده تا به گل برسه ، ما واقعا به همچین بازیکنی نیاز داریم ، فکر میکنم ماتری و کوا حسابی کونته رو دلسرد کردن و کلا دیگه بیخیالشون شده yes1 روی گل ها هم که 90 درصد زمین مقصر بود ، گل اول رو راحت بوفون میگرفت ولی لیز خورد و توپ رفت تو گل ، گل دوم هم به نظرم بارش باران نزاشت بوفون درست توپ رو ببینه ولی با این حال روی تک موقعیت های ناپولی بوفون عالی کار کرد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گویا کوریره قراره رو داوری بازی خیلی مانور بده و یه تیتری تو مایه های " Super Shame" هم بزنه ، توتو یووه اینو گفته و اشاره کرده بود که کوریره تو جنوب ایتالیا بیشتر فروش می ره و البته گفته بود که باید یادشون باشه که یووه تو خودِ رم بیشتر از لاتزیو یا شاید حتی خودِ رم هوادار داره :fp: :1:

آها ، یه مقاله ای هم توتویووه نوشته و گقته که ما نفهیمدیم که پاندف چرا اخراج شد، همون طور که نفهمیدیم کونته چرا محروم شد :thumbs_up: :1:

آخر مقاله هم گفته که یووه خوب بود می دونست که چطوری عذاب بده :1: و کسایی رو ببره که از قبل خودشونو برنده حساب می کردن. :2qcmh45:

همسر والتر گاگانو ، میسکا هامسیکوا ؛ که از قضا خواهرِ هامسیک هم هست :1: رو صفحه ی توئیترش نوشته :

"ما به پکن اومدیم و داخل و بیرونِ زمین فقط یوونتوس رو دیدیم ، والتر از همه ی هوادارای ناپولی که به اینجا اومده بودن تشکر می کنه."

Spoiler

پ.ن : کلا گویا همه از قهرمانی یوونتوس ناراحتن و می گن حقش نبود و اینا. هر چی می خونم دارن از داوری و اینا انتقاد می کنن. :Facepalm:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی کلا با اینکه بردن مقابل تیم 9 نفره و پنالتی و گل به خودی زیاد به ادم نمیچسبه ولی نمیدونم چرا این یکی خیلی چسبید . بس که وحشی بازی در اوردن اینا

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

"ما به پکن اومدیم و داخل و بیرونِ زمین فقط یوونتوس رو دیدیم ، والتر از همه ی هوادارای ناپولی که به اینجا اومده بودن تشکر می کنه."

یه نگاه به 18 قدم ناپولی مینداخت همشون رو یه جا میدید البته منهای یه نفر که روی خط نیمه میخ شده بود.

کاش از اون موقعِ بازی که معلوم شد به هرحال حرف و حدیث پیش میاد یووه دیگه تعارف رو کنار میذاشت و بجای پاسکاری حداقل دو سه تا دیگه میزد.

چه بازی بشه ناپولی-یووه توی سن پائولو :f:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
سلام به همه بر و بچ بیانکونری. قهرمانی در سوپر کاپ رو تبریک می گم. جای اسطوره واقعا خالی بود. دوستان میشه بی زحمت لینک گل های بازی رو بزارین؟ خلاصه بازی هم اگه شد که دیگه عالیه ممنون

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

سلام به همه بر و بچ بیانکونری. قهرمانی در سوپر کاپ رو تبریک می گم. جای اسطوره واقعا خالی بود. دوستان میشه بی زحمت لینک گل های بازی رو بزارین؟ خلاصه بازی هم اگه شد که دیگه عالیه
ممنون

این هست فقط کیفیتش 3gp هست

http://fs1.filegir.c...up)_[tag45].3gp

یه دونه دیگه رضا گذاشت نمیدونم تو کدوم تاپیک بود.صفحات قبل رو برگردی هست هایلات ها

الان کاوانی ناز کن بگو نمیام یووه

اولین کاپ بدونه اله :fp: :fp:

ولی بچه ها باید قبول کرد که تیم با کونته قشنگتر بازی می کنه

بونوچی چقدر بد بازی کرد. اصلا قابل مقایسه با یورو نبود :no:

هرطوری شده یووه باید یه مهاجم درجه یک بگیره

دقیقا مدیریت کجایه؟
دقیقه ای یکبار پست داده
فقط کافیه یه پست بی ربط بدی کارت تمومه
بعد اونوقت اینجا :fp:

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
دوستان توصیه میکنم حتما یه سری به سایتای ایرانی طرفدار میلان مخصوصا میلانیستا بزنید.قول میدم بساط خنده تونو برا دو سه روزی راه میندازه. :1: بدجور دارن از چند ناحیه میسوزن. :2:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
رئیس لیگ ، مائوریزیو بِرِتا : "دنباله ی بازی بسیار بد بود ، ولی نمایشِ[ارائه شده در] بازی [بر این بدی] چیره شد."

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
یه چیزِ باحالی الان فهمیدم :1: این داور بازی یووه-ناپولی ، همون داور بازی یووه-پارما بود. اینم همون بازی بود که 0-0 شد و بعدش کونته به داوری اعتراض کرد. :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من بازی رو زنده ندیدم ولی با مشکلات و حاشیه هایی که باشگاه و تیم یووه داشت در مجموع بازی قابل قبولی رو به نمایش گذاشتن به همه این قهرمانی رو تبریک میگم یووه مسیر درستی رو انتخاب کرده و داره خوب پیش میره همین که اونا خودشون رو از قبل پیروز میدونستن و حالا شکست خوردن کافیه براشون لازم نیست وارد جنگ رواتی بشیم تو زمین جوابشون رو دادیم جواب میلان رو هم تو زمین میدیم اون روز خودم تو سایتشون که چی بگم مینی سایتشون یا بهتر بگم وبلاگ شون جواب حرف های امروزشون رو خواهم داد.
  • Aminvo از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولین جامی که بعد از ۱۹ سال بدون الکس گرفتیم..... :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

امروز سالروز این جامه

اولین بازی رسمی بوفون به عنوان کاپیتان اول تیم و اولین جام . خیلی خوبه . منم به لطف مشتری از دقیقه 60 به بعد کلا تعطیل . ولی گل ها رو تونستم ببینم . نظر خاصی ندارم . برد رو به همه تبریک می گم

من با یووه قهر بودم :fp: 

21 مرداد 1391

شنبه

چین

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی