پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
واقعا حیف شد برای بازی اول نیازش داشتیم البته زود تر از یک ماه بر میگرده و امیدوارم ادامه فصل رو عالی پیش بره

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
وای عجب بدشانسییی آوردیم امیدوارم تو دفاع مشکل نداشته باشیم گریگرا واقعا بازیکن کلیدی یووه در خط دفاعست حیف شد!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اخبار ضد و نقيضي بهم رسيده كه به احتمال به بازي رم مي رسه و برخي مي گن به بازي رم هم نمي رسه.بنظر من مقابل رم بايد داشته باشيمش چون زبينا براي اون بازي زياد مطمئن نيست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
من بی صبرانه منتظر رسیدن گریگرا به بازی مقابل رم هستم واقعا ضروری هست حضور گریگرا تو اون بازی امیدوارم دیگه هم مصدوم نشه چون خیلی مهره کلیدی هست و خواهد بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از نقاط ضعف یوونتوس توی بازی های اخیر همون نقطه بود که زبینا بازی میکرد و زیاد هم خوب بازی نکرد. واقعا بدون گریگرا مقابل رم خیلی ازون سمت مشکل خواهیم داشت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پزشک تیم که اعلام کرده اگه شرایط همین جوری پیش بری به بازی مقابل رم خواهد رسید البته در خوش بینانه ترین حالت ممکن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اميدوارم باشه چون زبينا كه محرومه اگه نبود هم به درد نمي خورد و بريندلي هم براي سرعت سمت چپ حمله‌ي رم كم مياره پس زدنيك لازمه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مخصوصا ً اينكه نقطه مقابل يه بازيكن سرعتي (مانسيني) بازي مي كنه هرطور شده بايد گريگرا برسه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مانی به عجب نکته ای اشاره کردی خداییش راست می گی اوضاع خیلی خیلی بد شد واقعا باید گریگر باشه یعنی نباشه اون طرف میشه پایگاه اساسی حملات رم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
من خیلی امیدوارم بودم که گریگرا به بازی با رم برسه ولی افسوس ! خیلی ضربه میخوریم . خیلی .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ولی گریگرا برای بازی دعوت شده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلا یه مقدار سنگین بود که کاملا طبیعی هست و بعد از اون مصدومیت چیز عجیبی نیست.تو یه صحنه که پاشو جلوی توپ مانسینی گذاشت واقعا حال کردم.خیلی حرفه ای بود.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من با یه چیزش خیلی حال کردم اونم زدن زیر توپش بود با پای غیر تخصصی وقتی میزد زیر توپ میرفتم یه چایی میخوردم وقتی برمیگشتم اون موقع توپ میفتاد پایین نوکر هر چی یوونتوسیه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
حضورش بعد از مدت ها باعث دلگرمی شد . خیلی بازیکن مهمی هست و امیدوارم دیگه مصدوم نشه . خیلی حرفه ای هست . خیلی . یک مدافع صد در صد بین المللی .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
چه موقعی هم برگشت چه برگشت خوش یومنی واقعا پا قدمش واسه یوونتوس خوب بود زنده باد گریگرا و یوونتوس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بهرحال هرچی که نبود اون سمت رو کامل بسته بود.نه مانسینی نه ژولی نتونست زیاد ازون سمت خطری ایجاد کنند. البته یه جاهایی محبور میشد بیاد وسط که اونور خالی میشد که بیشتر ازینکه تقصیر خودش باشه تقصیر سیستم دفاعی یووه بود که یکم سر در گم بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خوب بازی کرد بعد از 3 هقته دوری از میدان خیلی خوب بود رضا معلومه خوب به بازی دقت کردی توی همه پست هایی که می دی به خوبی داد می زنه این نکته اگر کمی نوچرینو هوای گریگرا رو داشته باشه اون منطقه هم بدون مشک خواهد شد نوچرینو امروز متمایل به وسط بازی می کرد و کمتر توی کناره ها بود و کار رو برای گریگرا سخت می کرد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
کار گریگرا رو بیشتر دفاع مرکزی یوونتوس سخت میکرد به نظر من زنده باد گریگرا و یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
گریگرا خیلی خوب دفاع میکرد و فقط یک زوج مناسب رو جلوی خودش نداشت که با اومدن مارکیونی - کامو و یا حسن کامل میشه خیلی از اومدن گریگرا خوشحالم . خیلی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اسپالتي رو مجبور كرد يكي از بهترين مهره هاش يعني مانسيني رو خيلي زود تعويض كنه واسه م جالب بود كه با توجه به فوق سرعتي بودن مانسيني و ژولي گريگرا خيلي خودش رو به دردسر نمينداخت با جاگيري مناسب تمام منطقه خودش رو بسته بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی