پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حتی میتونه دفاع کنار هم بازی کنه تو جام جهانی گلی که یان کولر به آمریکا زد رو اون سانتر کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب اصلا الان قرار هست با شرایط فعلی دفاع کنار بازی کنه دیگه چیلینی-اندراده-کریشتیو-گریگرا این فعلا ترکیب خط دفاعی یوونتوس هست و گزینه های مد نظر یوونتوس هم بعید به نظر می رسه جای گریگرا عوض بشه بوردیسو-بارزاگلی و میرا هر 3 نفر قرار هست کنار اندراده بازی کنند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت بنظر مي رسه گريگرا در صورت توان بعنوان هافبك دفاعي بازي كنه چون پست مورد علاقه‌ي خودش اونه و البته براي يوونتوسي كه ويرا و امرسون رو اونجا داشته گريگرا مي تونه يه جانشين خوب باشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الان که کاستیو داره میاد به احتمال خیلی زیاد گریگرا دفاع راست بازی خواهد کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
درسته.با وجود كاستيو و البته حضور الميرون اجتمال رفتن گريگرا به جايي كه بالزا در فصل گذشته پر كرده بود زيادتر مي شه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

الان که کاستیو داره میاد به احتمال خیلی زیاد گریگرا دفاع راست بازی خواهد کرد

خوب اصلا پست تخصصی این بازیکن دفاع راست هست
و نکته مثبت این هست که هم دفاع راست و هم دفاع وسط نقص نداره و حال می ده اساسی دیگه
بازیکن دو پسته توی خط دفاع غنیمته

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
او قطعا دفاع راست مي شه چون دفاع راست مطمئن ديگه اي نداريم مگر بريندلي كه ديگه خيلي سنش بالا رفته.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
گریگرا زمانی که تو آژاکس بود عالی بودش و تو چک هم بسیار خوب بازی میکرد و خودش هم گفته میخواد تو یووه بهترین مدافع باشه و این انگیزه بالا خیلی بهش کمک میکنه ... به نظرم اگر در مدافع وسط باشه بهتره و میتونه مکمل خوبی برای آندراده باشه هرچند کریشیتو هم هست .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره خوب علی هم راست می گه احتمال دفاع راست بودن این بازیکن بیشتر هست ولی به نظرم رانیری خیلی بهش اعتقاد نداره چون خیلی بهش بازی نداده و اعاب من رو خورد کرده در کل

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیشب از بابت وظیفه دفاعی عالی بود و چند بار تکل های فوق العاده ای رفت.اما از بابت کارهای هجومی مثل اون گریگرا آژاکس نبود.من انتظار داشتم وقتی رانیری میبینه که صالی حمیدزیچ ضعیفه به گریگرا اجازه بده بیشتر حرکت کنه اما نکرد این کار رو.این بازیکن عالیه.باید قدرشو دونست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زدنيك هم كمي بد بود اما بعلت نا آمادگي بع از بدنسازي ش بود.تكلينگش كه خدا بود فقط يه كم مونده تا بشه زدنيك چك جام جهانبي و آژاكس.من مطمئنم يه روز همه تيكاي ديگه غصه مي خورن كه چرا اونا نخريدنش...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
به نظر من زدنیک خیلی خوب بود و البته بیشتر امیدوار کننده . در کارهای دفاعی خوب ظاهر شد و مطمئن باشید با گذشت زمان بازیش خیلی بهتر هم خواهد شد . یکی از امیدهای یوونتوس در دفاع همین بازیکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دقيقا همه موئفاق همين هستن.زدنيك توي دفاع خيلي خوب بود اما اون زدنيك هجومي چك هنوز نشده بود.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر منم ديشب يكي از بازيكناي خوب ما بود البته كمك نكردن حميدزيچ به گريگرا باعث شده بود نت.نه توي كاراي هجومي شركت كنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهترین پستی که می تونه بازی کنه همون هست 100% که چه عرض کنم 100000% بهتر از زبینا و بریندلی هست و امیدوارم برای مدافعان وسط ما مشکلی پیش نیاد تا اون بتونه همیشه در پست تخصصی خودش بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با وجود اینکه از اون سمت فشار زیادی متحمل میشد ولی خیلی خوب مقاوت کرد. مثل اون صحنه ای که جا موند یه لحظه و بعد با یه چرخش و تکل توپ رو پس گرفت. خیلی با انگیزه ،خیلی پرتلاش بود و شعور دفاعی بالایی داشت.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
وقتي تكل رفت چشمامو بستم و گفتم الان پنالتي مي شه و بوفون هم كه... اما بعد كه چشامو باز كردم و ديدم داره با توپ مي دوه كفم بريد.چه تكلي زد و چه كار كرد با مهاجم حريف.خيلي حال كردم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
معلومه اعتماد به نفس بالایی داره . در محوطی جریمه اون جوری تکل زدن خیلی جرات میخواد و خیلی اطمینان از وقتی تو آژاکس بود من دوستش داشتم و همیشه وقتی توی کامپیوتر فوتبال بازی میکنم گریگرا رو باید بیارم به تیم خودم خیلی خوشحالم که الان ماله خودمون هست . یکی از بهترین مدافعان یوونتوس خواهد بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه مدت من سه تا مدافع راست دنيا رو دوست داشتم كه عبارت بودند از:1.زامبي 2.گريگرا 3.پانوچي پانوچي توي رم و مادريد از چشمم افتاد ولي زامبي سر جاش بود تا وقتي كه به يووه پشت كرد و فقط موند زدنيك.حالا زدنيك مال خودمونه. من كه خيلي بهش اميدوارم.مي تونه د زمان نبود هافبك دفاعي برامون اونجا هم بازي كنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
متاسفانه توی بازی تیم ملی مصدوم شد و به احتمال یک ماه نداریمش البته پزشک تیم گفته بازی اول رو قطعا از دست خواهد داد و بعد از معاینات بیشتر مشخص می شه چقدر وقت دور هست اما تخمین زده یک ماه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی