پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
واقعا به چه دلیل قراردادش رو فسخ کردن؟! لا اقل به یه قیمت ارزونی میفروختنش اگه کسی بایدقراردادش فسخ میشد آمائوری بود نه گریگرا

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
قرارداد يك ساله ى گريگرا با فولهام رسمى شد .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
Spoiler

گریگرا ، در این 4 سالی ( حدوداً ) که در یوونتوس حضور داشت ، 100 بازی رو برامون انجام داد و بدین ترتیب به باشگاه صد تایی های یوونتوس تونست بپیونده !

زدنک ، در طول این چند سال تونست 3 گل برای یوونتوس به ثمر برسونه.

اولین گلش رو در فصل 2008-2007 و در مقابل جنوا به ثمر رسوند. یوونتوس اون بازی رو با دو گل گریگرا و ترزگه با نتیجه 2 بر 0 از جنوا ، توی ماراسی برد.

Spoiler

دومین گل گریگرا ، باز هم در برابر جنوا به ثبت رسید ! یوونتوس ، جنوا رو توی تورین با نتیجه 4 بر 1 از پیش رو برداشت ! گل اول یوونتوس توی این بازی توسط گریگرا به ثمر رسید. ( آمائوری و یاکوئینتا و Papastathopoulos ( گل به خودی ) گل های دیگه ی یوونتوس رو زدن. )

Spoiler

گل سوم گریگرا رو هم که احتمالاً همه یادشون هست ! گلی که یوونتوس رو از شکست برابر اینتر و توی داربی ایتالیا نجات داد ! گریگرا موفق شد گل تساوی بخش و دیر هنگام یوونتوس ( دقیقه 1+90 ) رو به کمک سانتر جووینکو ، به ثمر برسونه.

Spoiler

+ گریگرا تا این جای کار ، فقط 1 بازی برای فولام ، اونم توی لیگ اروپا و در برابر توئنته هلند انحام داده.

++ فولام ، با 3 امتیاز از 5 بازی ، در رده ی 18ـم جدول لیگ برتر انگلیس قرار داره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
مرسی محمد بابت این پست زیبا که برای من نوستالژیک تلقی میشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امروز مقابل ویگان به میدان رفت و دقیقه 61 کارت زرد گرفت.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
باهاش حال میکردم.خیلی بازیکنه جالبی بود خدایی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
یک انسان شریف و با قلبی پاک پیدا میشه یکی دو تا عکس از گریگرا با لباس فولهام اینجا بزاره ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
http://www2.pictures...LJSXsLNpFgl.jpg

هنوزم شکل اوبی هاست :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
مرسی بصیر، اگه بازم تونستی عکس بزار. چقدر لباس فولهام بهش میاد ! روحم تازه شد که دیدمش.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
حالا که خوشت اومد اینو هم ببین :

گریگرا در برابر بزرگان فوتبال :1:

گریگرا در برابر ووچیینیچ

گریگرا در برابر کارلوس ته وز

گریگرا در برابر رونالدو

گریگرا در برابر اینتریها

گریگرا در برابر الکساندر پاتو

گریگرا در برابر کاکا

گریگرا در برابر روبینیو

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با عرض پورزش از بهمن و سایر بچه ها به خاطر منحرف کردن بحث تاپیک ! :worship:

حالا که خوشت اومد اینو هم ببین :

گریگرا در برابر بزرگان فوتبال :1:

گریگرا در برابر روبینیو

این روبینیو ـه ؟ :62: نه این روبینیو ـه ؟ :62: مگه یادت نیست ما پارسال با منچستر سیتی بازی کردیم ؟ :62: مگه یادت نیست پارسال روبینیو به میلان رفت ؟ :62: بصیـــر ! :102:
این Jo هست عزیز من ! :1: از قیافش هم نتونستی بفهمی ؟ :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

یک انسان شریف و با قلبی پاک پیدا میشه یکی دو تا عکس از گریگرا با لباس فولهام اینجا بزاره ؟

هم قلبش پاک بود ، هم کلش :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بهمن ، نميبيني به خاطر زدنيك كبير ( :1: ) اينا منو مورد هجوه هاي سهمناك قرار دادن ، خيلي بيشعورن نه ؟ :cryer: :cryer: نميخواي حرفي بزني ؟ :cryer:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
دوستان عزیز من، این تاپیک مقدس هست، لطفا ضمن حفظ حرمت و شان گریگرا، یه کاری کنید که به شخصیت خودتون توهین نشه ! اگه بازم توهین و تمسخر ببینم در وصف زدنیک عزیز، با فحش روبرو میشید. پ.ن : بصیر، ازت ممنونم بابت عکسها، ولی با کلم موافق هستم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
* فوتبال متفاوتیه ، اینجا فوتبال رو سریعتر از ایتالیا بازی میکنن ، و البته تکنیکی تر ** نمیدونم چقدر طول میکشه که با شرایط اینجا هماهنگ شم ، فقط امیدوارم که بیشتر از 1 سال نشه *** احساس خوبی دارم و از اینکه اینجا هستم خوشحالم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
روزی که خودم مصاحبه مدیر برنامه های گریگرا رو گذاشتم که گفته بود این آخرین فصل حضور گریگرا در تورین هست غم بزرگی تو دلم نشست، ولی آخر فصل که گریگرا رفت ناراحت نبودم، فوتبال زده شدم ! ولی فکر می کردم مثل پولسن بتونم قبول کنم و باهاش کنار بیام ولی واقعا اوضاع بدتر از ایناست. منی که تا همین فصل پیش یک بازی از یووه رو از دست نمی دادم، این فصل حتی یک بازی هم از یووه ندیدم ! حتی بازی با میلان رو و حتی بازی هایی که حسن برام رایت کرد و فرستاد ! الان داشتم هاردم رو مرور می کردم ببینم چیا دارم توش، یک کلیپی از گریگرا پیدا کردم واقعا دیوانه م کرد، طوری که اشک توی چشمهام جمع شد، گریگرا بازیکن بزرگی نبود، ولی نباید می رفت ...

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اینجا یوونتوسه و فقط جای بزرگانه . همینو بس no more grygeras , amauris or poulsens

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
البته یه زمانی جای بزرگان بود فعلا که هرکی داره توش بازی میکنه.حالا بهمن چرا گریگرا نباید میرفت؟!!‏.D.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اینجا یوونتوسه و فقط جای بزرگانه . همینو بس no more grygeras , amauris or poulsens

احسنت! گل گفتی!!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

گریگرا دیروز در بازی تیمش مقابل تاتنهام به شدت از ناحیه زانوی سمت راست آسیب دید ؛ مثل این که این آسیب دیدگی مربوط به رباط صلیبی زدنیک میشه. گریگرا هنگام خروج از زمین به سختی نفس میکشیده و کادر پزشکی فولام مجبور شدن از ماسک برای تنفس بهتر گریگرا کمک بگیرن.

پیش بینی شده که تا ماه می 2012 از میادین به دور باشه.

امیدوارم هر چه زود تر بهبود پیدا کنه. :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی