Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• Please log in to reply
426 replies to this topic

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
چقدر تو این انتقال به یووه رسید ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland

کدوم مثلث ؟ کدوم اضلاع ؟ این گریگرا نقطه هم نبود چه برسه به اضلاع .

مثلث پولسن - گریگرا - یاکوئینتا.
پولسن کبیر که رفت، حالا گریگرا هم رفتنی شد :cry2:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,362 posts
باورم نمیشه مهاجمی که اون همه سوپر گل برای یووه زد و همیشه توی زمین در خدمت تیم بود گذاشتی کنار این دوتا . باز آمائوری میگفتی یه چیزی . آمائوری فقط راه میرفت و موهاشو میداد پشت گوشای درازش . یاکی همش مصدوم بود ولی وقتی بود اگه خوب نبود بد هم نبود. گلای فصل پیشش به رم و سیتی رو یادته . آمائوری دو تا نیم فصل گل نزد . هنوز دو تا پاس گل یاکی توی بازی کاتانیا یادمه . آمائوری حتی پاس گلم بلد نبود اصلا بشر این اواخر گاو گاو بود .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
داشتم به یه چیزی فکر میکردم، از وقتی که پولسن کبیر رفت یووه به خاک سیاه تر نشست :1: فکر میکنم آه پولسن بوده :1: حالا نگرانم که اگه گریگرا هم بره اوضاع بدتر بشه :1: جالب اینه که هر دو تاشون هم رفتن انگلیس :1: بهمن جدی تو چی فکر میکنی؟ آه پولسن بوده؟ :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland

باورم نمیشه مهاجمی که اون همه سوپر گل برای یووه زد و همیشه توی زمین در خدمت تیم بود گذاشتی کنار این دوتا . باز آمائوری میگفتی یه چیزی . آمائوری فقط راه میرفت و موهاشو میداد پشت گوشای درازش . یاکی همش مصدوم بود ولی وقتی بود اگه خوب نبود بد هم نبود. گلای فصل پیشش به رم و سیتی رو یادته . آمائوری دو تا نیم فصل گل نزد . هنوز دو تا پاس گل یاکی توی بازی کاتانیا یادمه . آمائوری حتی پاس گلم بلد نبود اصلا بشر این اواخر با گاو گاو بود .

یا کلا منظور من رو نگرفتی، یا کلا تو اون مسیر سیر می کنی :1:
من عاشق این 3 بازیکن هستم، می پرستمشون ! به جز الکس و بوفون که جایگاه جدایی دارند؛ این 3 بازیکن از محبوب ترین بازیکن های فوتبال من هستن ! من بخاطر پولسن نتایج لیورپول رو دنیال می کنم و حالا بخاطر گریگرا طرفدار فولهام شدم !!
گریگرا اصلا برای من فقط یک فوتبالیست نیست، سالهاست که میشناسمش حتی قبل از اینکه به یووه بیاد و یک بازیکن ذخیره آژاکس بود (خیلی خیلی جوون بود)، جدایی پولسن رو تونستم تحمل کنم، ولی گریگرا دیگه خیلی سخته !
دقیقا از همون اواخر فصل قبل که خبر جداییش رو گفتم از فوتبال زده شدم و حالا که از یووه رفته واقعا ناراحتم.

داشتم به یه چیزی فکر میکردم، از وقتی که پولسن کبیر رفت یووه به خاک سیاه تر نشست :1: فکر میکنم آه پولسن بوده :1: حالا نگرانم که اگه گریگرا هم بره اوضاع بدتر بشه :1:
جالب اینه که هر دو تاشون هم رفتن انگلیس :1:

بهمن جدی تو چی فکر میکنی؟ آه پولسن بوده؟ :1:

وقتی که پولسن میره و بازیکن هایی مثل ملو و امثالهم توی یووه میمونند نباید هم توقع بهتر شدن رو داشت. پولسن بی نظیر بود.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,362 posts

یا کلا منظور من رو نگرفتی، یا کلا تو اون مسیر سیر می کنی :1:
من عاشق این 3 بازیکن هستم، می پرستمشون ! به جز الکس و بوفون که جایگاه جدایی دارند؛ این 3 بازیکن از محبوب ترین بازیکن های فوتبال من هستن ! من بخاطر پولسن نتایج لیورپول رو دنیال می کنم و حالا بخاطر گریگرا طرفدار فولهام شدم !!
گریگرا اصلا برای من فقط یک فوتبالیست نیست، سالهاست که میشناسمش حتی قبل از اینکه به یووه بیاد و یک بازیکن ذخیره آژاکس بود (خیلی خیلی جوون بود)، جدایی پولسن رو تونستم تحمل کنم، ولی گریگرا دیگه خیلی سخته !
دقیقا از همون اواخر فصل قبل که خبر جداییش رو گفتم از فوتبال زده شدم و حالا که از یووه رفته واقعا ناراحتم.

وقتی که پولسن میره و بازیکن هایی مثل ملو و امثالهم توی یووه میمونند نباید هم توقع بهتر شدن رو داشت. پولسن بی نظیر بود.

یعنی چی ؟ مگه بازیکن قحطه ؟
آهان نکنه توی هوادار مقابل هوادار شرط طرفداری پولسن و گریگرا رو باختی ؟ :laughing:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland

یعنی چی ؟ مگه بازیکن قحطه ؟
آهان نکنه توی هوادار مقابل هوادار شرط طرفداری پولسن و گریگرا رو باختی ؟ :laughing:

ببینم، چیزی زدی ؟! :1:
واقعا اینقدر عجیبه که کسی طرفدار پولسن و گریگرا باشه ؟! :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 posts
منظور بهمن نقطه ی قوت اینها توی رختکن تیمه ! نمیشه بیشتر بازش کرد :1:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,769 posts
یاکوئنتا همیشه تو بازی در اختیار تیم بوده؟ گریگرا و پولسن بعد از بازی هم در اختیار تیم بودن! :1:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts

گریگرا و پولسن بعد از بازی هم در اختیار تیم بودن! :1:

:lol: :laugh3:

امسال هم لیختشتاینر جاشون رو میگیره :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,713 posts

چقدر تو این انتقال به یووه رسید ؟

دیلی میل گزارش داده ، فولهام با پرداخت 3 میلیون پوند ، گریگرا رو به خدمت گرفته !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
تست پزشكى رو هم با موفقيت پشت سر گذاشت و بزودى اين انتقال رسمى ميشه .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 posts

دیلی میل گزارش داده ، فولهام با پرداخت 3 میلیون پوند ، گریگرا رو به خدمت گرفته !

یعنی واقعا قراره با فروش گریگرا 4 میلیون پوند به یووه برسه؟؟؟ :shok: :shok: :shok: مطمئنی امید؟ آخه معمولا اینجور بازیکن هارو یووه مفتی از دست میده که فقط از شر دستمزدشون خلاص شه.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,713 posts

یعنی واقعا قراره با فروش گریگرا 4 میلیون پوند به یووه برسه؟؟؟ :shok: :shok: :shok: مطمئنی امید؟ آخه معمولا اینجور بازیکن هارو یووه مفتی از دست میده که فقط از شر دستمزدشون خلاص شه.

والا نمیدونم حسین ! :1:

البته 3 میلیون پوند نوشته دیلی میل ، منم خودم یه جا دیگه خوندم که Free قراره بره فولهام ، اما دیلی میل معتبرتره .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
شایعست امید ! دیلی میل همونیه که گفته بود الکس دوشنبه یوونتوسی میشه ! :rolleye: فولهام امسال 7 تا خرید داشته و جمعاً 6.5 میلیون پوند خرج کرده ، بعد فرضشو بکنید برای گریگرا 3 میلیون پوند بده ! :lol: اونم برای بازیکن 31 ساله ای که فقط 1 سال دیگه با باشگاهش قرارداد داره ! :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland
با گریگرا مودبانه حرف بزنیدا ! دفعه بعد فحش میدم :1:
من رسما طرفداری خودم از تیم فولهام ابراز می کنم و امیدوارم با گریگرا به تمام افتخارات ممکن برسه، با این تیمی که داره (از نظر بازیکن واقعا خیلی بیشتر از اون چیزی هست که تصور می کردم) میدونم که بازم میتونه مثل فصل پیش در یورو لیگ به موفقیت برسه.
دیگه هم هیچ کاری به مسئله ترنسفر یووه ندارم ! هیچی !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
رقمش حقیقت داره :1: همه تعجب کردن تو وکیاسینیورا میگن این معجزست :lol:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
رسمى : يووه قرارداد گريگرا رو فسخ كرد و اين بازيكن بصورت آزاد راهى فولهام شد .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
معلوم بود 3 میلیون دروغه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland

تلخ ترین اتفاقی که در فوتبال برام افتاده بعد از کالچوپولی، جدایی زدنیک از یوونتوسه. به شکل عجیبی منو از همه چیز رونده و بی علاقه شدم به فوتبال.
امیدوارم موفق باشه و روزی دوباره برگرده به آژاکس.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users