پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
کوا چیه ؟ این بود که داشت میرفت اینتر و کونته نزاشت

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ کوا بلاک شد. بعدشم دقیقا این میرفت که لیخت هم مثل آساموا همه بازیها رو مجبور باشه بازی کنه؟ :22:

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان من یه سوال دارم . دوست دارم نظر بچه ها رو بدونم . پادوین رو ترجیح میدین یا ایسلا ؟
  • abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مطمئنا پادویین ! :1::1:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خدایی سوپر پادوین بهتره

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خداییش خیلی بهتره پادویین . به نظر من خیلی کم اشتباست . حتی کاسرس هم اونجا بهتره از ایسلا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
آقا ایزلا بهتره...درسته مخ نداره ولی دیگه از پادوین بهتره...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
به نظرم پادویین و ایسلا زیاد فرقی نمیکنند به جز اینکه ایسلا منفورتره !
خداییش دقت کردین پشت محوطه جریمه توپ رو از دست میده سرشو میندازه پایین چشماشو میدوزه به زمین بیخیال برمیگرده ... این حالتش واقعا رو اعصابمه :102:

تصویر
:fp::fp::fp:

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال
سرعتی که ایزلا داره خیلی عالیه. ولی چه سود که از دیگر جوانب در حد صفر است.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^^ اتفاقا من یه مدتیه گیر دادم به پادوین و زوم کردم رو بازیش . اوایل اصلا ازش خوشم نیومد . ولی الان که دقت میکنم علاوه بر تعصبی که داره تو بازی . دقیقا کارایی رو انجام میده که کونته ازش میخواد . نه کمتر و نه بیشتر . کاملا مثل یه سرباز انجام وظیفه میکنه . ضمن اینکه مثل ایسلا رفع تکلیف نمیکنه و دلش میخواد که واسه تیم مفید باشه . به نظرم ذخیره مناسبتر و کامل تری واسه لیخ هست

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
جدا از این حرفا یه حماقت معصومانه ای تو نگاهاش هست که خیلی دوست دارم. بعضی مواقع خیلی دلم واسش میسوزه:1:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
پادویین جلو بایرن نذاشت ریبری نفوذکنه ولی خوب پادویین اصلا سانتر بلد نیست و کنته پادویین رو به همین خاطر بازی نمیده

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه رکورد توی بازی دیشب داشت که فکر کنم کنار بقیه ی رکوردهای تیم کونته قرار میگیره.:1: 9 تا سانتر داشت که هیچکدومش به مقصد نرسید. :yao:

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یه رکورد توی بازی دیشب داشت که فکر کنم کنار بقیه ی رکوردهای تیم کونته قرار میگیره.:1:

9 تا سانتر داشت که هیچکدومش به مقصد نرسید. :yao:

اره دقیقا درسته ، این از اپ یوونتوس و مزیت هاش :1: که نشون میده در این مکان ها سانترهاش اشتباه بوده ، من روی سانترهای درستش هم کلیک کردیم ولی چمن فقط سبزبود:1:

http://www.axopic.com/do.php?imgf=1397998130951.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

اره دقیقا درسته ، این از اپ یوونتوس و مزیت هاش :1: که نشون میده در این مکان ها سانترهاش اشتباه بوده ، من روی سانترهای درستش هم کلیک کردیم ولی چمن فقط سبزبود:1:

http://www.axopic.com/do.php?imgf=1397998130951.jpg

من Goal , forza و fotmob را نصب کردم تا آمار بازی های یووه را ببینم دریغ از اینکه به فکرم نرسید ببینم خود باشگاه app داره یا نه!!! :fp:

البته یک خوبی داره Forza که من در هیچ نرم افزار دیگه ای ندیدم، نهایتا تا 10 دقیقا بعد گل های تیم های مهم صحنه گل را توی یکی از tab های بازی میزاره که میشه دید. برای بازی هایی که صحنه حساس زیاد داشته هم خلاصه بازی می زاره بعد بازی.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^ البته من هم نمیدونستم تا اینکه سهیل بهم گفت. :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب گویا ایزلا هم به تیم ملی دعوت شده :fp: البته امیدوارم در شیلی چندین برابر بهتر بازی بکنه ، چون در یوونتوس جایی برای وجود نداشت ولی در شیلی خیلی بهش نیاز دارن. حداقل به خاطر ویدل هم که شده دوست دارم ایزلا خوب بازی بکنه. تیم شیلی واقعا تیم دوست داشتنی هست. البته بعیده که در لیست نهایی نباشه ایزلا :3:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

مدیربرنامه های ایزلا

" من فکر می کنم که یوونتوس قصد خرید ِ نیمی دیگر از مالکیت ایزلا را هم داشته باشد ! من با آن ها صحبتی نکردم اما اینگونه فکر می کنم "

" هفته آینده با مدیران تیم دیدار خواهیم کرد و در مورد وضعیت ایزلا و مالکیت او صحبت خواهیم کرد . او در نیم فصل دوم فرصت و فضای بیشتری برای بازی کردن پیدا کرد و ما هم پالس های مثبتی مبنی بر تمدید قرارداد دریافت کردیم ! "

" ما هفته آینده با اودینزه مذاکره خواهیم کرد و پس از آن می توان خبرهای جدیدی در این مورد دریافت کرد "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

مدیربرنامه های ایزلا در مصاحبه امروز خود انتقال ایزلا به اینتر را رَد کرده اسـت .

" مائوریسیو همیشه یک حرفه ای بزرگ بوده است و به عنوان یک بازیکن حرفه ای او اکنون تنها به جام جهانی فکر می کند "

" پس از این مسابقات ما جلسه خواهیم گذاشت و در مورد آینده او بحث خواهیم کرد "

ملافات با مدیران اینتر ؟

" نه. من هیچ ارتباطی با آن ها نداشته ام "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

گفته میشه هری ردنپ سرمربی QPR  قصد داره قرارداد قرضی ایسلا رو توی نقل و انتقالات ژانویه دائمی کنه.

مبارکش باشه اما اهمیت این مسئله برای ما از اونجاییه که دی مارزیو معتقده مبلغ انتقال قطعی ایسلا به این تیم 11 میلیون یورو هست که یه رقم خیلی خوب برای ما توی ترانسفر زمستانی هست و میتونه خیلی از مشکلات ما رو حل کنه.هرچند در نهایت با 12.5 میلیونی که برای خرید ایسلا از اودینزه هزینه کردیم تا حدودی ضرر میکنیم اما برگشت قسمت عمده ای از این پول توی این مقطع خیلی عالی میتونه باشه

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی