پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=375 height=600]http://www.img4up.com/up2/55730670454763357084.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ايجنت پوگبا .. بعد از گل پوگبا جشن گرفتيد ؟ " نه ! در حقيقت من بخاطر برد تيم بيشتر شاد و شگفت زده شدم " ‏"‏ پوگبا قابليتهاي بسيار زيادي داره ، و فقط نيازمند بازي بيشتر براي كسب تجربه هست " ‏"‏ يوونتوس اونو باور داره و داره شرايط خوبي رو كه پوگبا بهش نياز داره رو فراهم ميكنه .. اما نبايد زود شگفت زده شد و در تحسين بازي پول عجله كرد چون هنوز راه طولاني پيش رو هست و او نياز به تجربه بيشتري داره " ‏"‏ فوتبال ايتاليا در توجه كردن و فرصت دادن به بازيكنان جوان به شهامت بيشتري نياز داره كه اين نيازمند يك تصميم قطعي و يك برنامه ريزي منظم هست "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از فرصت های کمی که نصیبش شد عالی استفاده کرد مثل مارونه ولی متاسفانه احساس میکنم نسبت به مارونه بیشتر بهش توجه میشه در حالی که مارونه ایتالیایی و محصول آکادمی خودمونه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
اسم " پوگبا " در بین بازیکنان جوان برای بردن جایزه ُ " پسر طلایی " اروپا دیده می شود . این جایزه به ابتکار روزنامه ایتالیایی " توتواسپورت " در سال 2003 بوده است .

لیستی از 40 بازیکن با استعداد و جوان در اروپا توسط 30 روزنامه نگار [ اکیپ ، تایمز ، مارکا ، بیلد ، موندو دپورتیوو] تهیه خواهد شد .

هر روزنامه نگار اجازه ُ انتخاب 5 بازیکن خواهد داشت :

بازیکن اول : 10 امتیاز ، بازیکن دوم : 7 امتیاز ، بازیکن سوم : 5 امتیاز ، بازیکن چهارم : 3 امتیاز و بازیکن پنجم : 1 امتیاز

برندگان این جایزه در سال های گذشته :

ماریو بالوتلی ، رافائل فن درفارت ، الکساندر پاتو ، لیونل مسی ، وین رونی ، سسک فابرگاس ، سرجیو آگوئرو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با توجه به سنی که داره واقعا فوق العادس . خیلی مسلط بازی میکنه . اعتماد به نفس خوبی هم داره که یکی دو بار این اعتماد به نفسش باعث شد توپ رو لو بده . ضربه سر خیلی خوبی هم زد . شاید اگه قدرت ضربش کمی بیشتر بود توپ گل میشد

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
همین که داره خودش رو در هر مسابقه بیشتر در جریان بازی قرار میده یه پیشرفت بزرگ براش محسوب میشه ! امروز بعد از پیرلو که 116 بار و کیلینی که 75 بار توپ رو لمس کرد با 72 بار لمس کردن توپ نفر سوم بود ! راستش در اینده قطعا یکی از بهترین های جهان خواهد شد ولی من معتقدم باید به جای اون از مارونه استفاده بشه ، لااقل میدونیم که از جنس خود باشگاه هستش و هیچوقت دست یووه رو داخل حنا نمیذاره ! تقریبا مطمئنم پوگبا در یووه نمیمونه ! کلا هم خودش هم ایجنش از همین الان بوی رفتن میده ، الان 18 سالش هست و 5 سال با یووه قرارداد داره یعنی تا سن 23 سالگی ، خودم احتمال میدم بلایی که سر منچستر اورد سر یووه بیاره !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فرهاد ساده ایا ، اینجا یوونتوسه ، همین مونده یک بازیکن بخواد بازیش بده ، مارونه هم انگار باید به عنوان دفاع وسط روش حساب کنیم ، خودشم دیگه قبول کرده که الگوش بونوچی باشه :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
"شیک" فوتبال بازی می کنه، خیلی خوش استیله و بازیش و حرکتش توی زمین یه جذابیت خاصی داره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
^^ - این کلمه "شیک" برای اولین بار توسط نصیرزاده زده شد که گفت فلانی "شیک" فوتبال بازی میکنه :nish: - حقیقتا اصلا توقع نداشتم که پوگبا "این" باشه ! هیچ شناختی ازش نداشتم ولی با پیشینه ای که از یووه سراغ دارم توی بازی دادن به جوون ها توقع نداشتم که پوگبا بیاد و اینجوری بدرخشه. البته باید این نکته رو هم در نظر گرفت که وقتی کونته اسمش رو برای تیم اصلی رد کرده یعنی بهش اعتقاد داره و میخواد ازش کار بکشه ولی بازم باورش برام سخت بود. پوگبا حکم دلار رو توی ایران داره؛ هر روز با ارزش تر میشه ! :nish:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
طلای سیاهی که بشکه ای 100 تا میدن تو هستی :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/71510854847539667480.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
پوگبا در کنار بازی درخشانش یک استپ توپ ماورایی هم داشت ...
(اگه کسی بتونه ویدئوش رو جور کنه لطف بزرگی رو در حق همه کرده، دیدنش حداقل 3 بار توصیه میشه)

[img width=480 height=543]http://www.shiaupload.ir/images/75208784285270909811.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازیهایی که برای منچستر کرده بود رو زنده دیده بودم ، هیچوقت انقدر خوب نبود ، حس میکنم دقایق کمی که برای منچستر بازی میکرد براش کافی نبود و از همه مهم تر حس میکنم تو سیستم 2 هافبکه کارایی کافی رو نداره ، یه جورایی مثل مارکیزیو میمونه :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
"پوگبا " (پس از بازی با بولونیا)

- امروز خیلی خوشحالم بخاطر اینکه موفق به زدن گل برتری تیم شدم ولی هنوز نیاز به پیشرفت دارم .

- ما از این پیروزی لذت بردیم و فردا به بازی با اینتر فکر خواهیم کرد .

- گلزنی را دوست دارم و همیشه می خواهم روبه جلو بازی کنم حتی زمانی که در منچستر بودم دوست داشتم چنین نقشی داشته باشم .

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

پوگبا در کنار بازی درخشانش یک استپ توپ ماورایی هم داشت ...
(اگه کسی بتونه ویدئوش رو جور کنه لطف بزرگی رو در حق همه کرده، دیدنش حداقل 3 بار توصیه میشه)

[img width=480 height=543]http://www.shiaupload.ir/images/75208784285270909811.jpg[/img]

داشتم با بابام بازي رو ميديدم.پوگبا با اين استوپش با روح و روان جفتمون بازي كرد :1:
يه چيزي رو بهتون بگم،اصلا نگران جانشين پيرلو نباشيد!من اطمينان دارم اين حداقل يه بار توپ طلا رو ميگيره!خيلي فراتر از سنش بازي ميكنه!

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
خیلی ازش خوشم اومده خیلی دوست دارم در دوران بازیش در یوونتوس توپ طلا رو بگیره :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- خیلی جالبه...!! میانگین گلزنی پوگبا از جووینکو بهتر :)) و مساوی با ووچینیچ ــه!! :)) 0.29 گل به ازای هر بازی!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
استفانو پیولی (مربی بولونیا)

- پوگبا بازیکن فوق العاده ای است، او از لحاظ کیفیت بازی ، فیزیک و شخصیت من را تحت تاثیر قرار داد .

- او بازیکنی برای آینده نیست ، پوگبا در حال حاضر هم بازیکن قدرتمند و بزرگی است .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پوگبا.. :hug: ‏"‏ من بايد سخت كار كنم و عملكردم رو با كار با مربي كه به من چيزهاي زيادي آموخت و من رو كمك كرد باز هم بهبود ببخشم " منچستر يونايتد ؟ " من با يونايتد تمديد نكردم چون نتونستم با فرگوسن كنار بيام و سازش كنم .. بناربراين پيشنهاد يوونتوس رو پذيرفتم ، تنها باشگاهي كه توجه من رو جلب كرد و در من علاقه ايجاد كرد و من اكنون از بودن در اينجا بسيار خوشحالم "

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
دیشب اینقدر خوب بازی کرد که اگر نام کاربریم نام دلپیرو مقدس نبود به ماروتا تغییرش میدادم! :worship:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی