پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
واقعا باید بهش بیشتر میدون بدیم و راضی نگهش داریم که پیرلو حداکثر سال دیگه رو هم میتونه بازی کنه و بعدش اگه جایگزین خوبی براش نداشته باشیم و پوگبا رو هم رد کرده باشیم فقط پشیمونیش برامون میمونه که بعدش باید با قیمت نجومی یکی مثل همین پوگبا رو بخریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو نیمه اول یه جورایی حس کردم سعی می کنه نزدیک به بازیکن های حریف حرکت کنه تا زیاد در جریان بازی نباشه. خیلی بهش دقت کردم، وقتی خط دفاع صاحب توپ بود برنمی گشت زیاد عقب. وقتی توپ به کناره ها می رفت خودشو آزاد نمی کرد که توپ گیری کنه. درحالی که این پست، پست قلب تپنده ی تیمه، پستی که باید مدام توپ بهش برسه. نیمه دوم اصلا رویکردش به بازی عوض شد. مرتب "درخواست" پاس می کرد. خودشو در جریان بازی قرار می داد، نزدیک می شد به بازیکن های خودی و می فهمید که نقش مهمی توی تیم داره. شاید به خاطر سن پایینش و بازی جلوی این همه تماشاگر نیمه اول می ترسید چون آن چنان هم بازی زیادی در رده بزرگسالان نداشته. کلا فکر کنم این اولین 90 دقیقه ی پوگبا در رده ی بزرگسالان بود. ولی نیمه دوم احتمالا با تذکر کادر فنی نگاهش به بازی تغییر کرد. به نفع خودشه که بیشتر خودشو نشون بده. استعدادش قابل انکار نیست، ولی باید جسورتر باشه.

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران

تو نیمه اول یه جورایی حس کردم سعی می کنه نزدیک به بازیکن های حریف حرکت کنه تا زیاد در جریان بازی نباشه. خیلی بهش دقت کردم، وقتی خط دفاع صاحب توپ بود برنمی گشت زیاد عقب. وقتی توپ به کناره ها می رفت خودشو آزاد نمی کرد که توپ گیری کنه. درحالی که این پست، پست قلب تپنده ی تیمه، پستی که باید مدام توپ بهش برسه.

نیمه دوم اصلا رویکردش به بازی عوض شد. مرتب "درخواست" پاس می کرد. خودشو در جریان بازی قرار می داد، نزدیک می شد به بازیکن های خودی و می فهمید که نقش مهمی توی تیم داره. شاید به خاطر سن پایینش و بازی جلوی این همه تماشاگر نیمه اول می ترسید چون آن چنان هم بازی زیادی در رده بزرگسالان نداشته. کلا فکر کنم این اولین 90 دقیقه ی پوگبا در رده ی بزرگسالان بود. ولی نیمه دوم احتمالا با تذکر کادر فنی نگاهش به بازی تغییر کرد.

به نفع خودشه که بیشتر خودشو نشون بده. استعدادش قابل انکار نیست، ولی باید جسورتر باشه.

سلام دوستان من هیچ رقمه نمیتونم بازیها رو ببینم با توجه به کسب رتبه اول تو سایت میدان فکر میکردم شبکه ورزش بازی رو نشون بده که نداد :fp:
فقط یه سوال پوگبا چه جوری بودش حرکت مثبتی داشت یا نه؟
میشه بهش امید بست؟ :hmm: یه خورده بیشتر تحلیلش کنید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام دوستان من هیچ رقمه نمیتونم بازیها رو ببینم با توجه به کسب رتبه اول تو سایت میدان فکر میکردم شبکه ورزش بازی رو نشون بده که نداد :fp:
فقط یه سوال پوگبا چه جوری بودش حرکت مثبتی داشت یا نه؟
میشه بهش امید بست؟ :hmm: یه خورده بیشتر تحلیلش کنید

بزرگترین قابلیت پوگبا پاسکاریشه. هم می تونه پاس های کوتاه و بلند خیلی خوبی بفرسته، هم خوب می بینه. وقتی می گم خوب پاس میده نه به این معنی که مثل پیرلو پاس میده. یعنی در سن 19 سالگی از خیلی ها جلوتره. مثلا سال ها من در مورد مارکیزیو می نوشتم که پاس های بلندش خوب نیست. ولی امروز با کسب تجربه و تمرین پاس های بلندش خیلی خیلی بهتر شدن و توی هر بازی چندین بار اونور زمین بازیکنی رو صاحب توپ می کنه. حتی پشت دفاع هم توپ های نسبتا خوبی می ندازه. پوگبا، در همین سن پایین می تونه پاس های فوق العاده ای بفرسته و اونم تو سنی که فوتبالیست ها هنوز رشد می کنند.

ازونطرف، بازیکنی که قدرت بدنی و قد خوبی داره. تو بازی کیه وو تقریبا هیچ نبرد هوایی رو نباخت. همیشه ضربه سر اول رو می زند و موقع درگیری کم نمی آورد. و بعد ازین ها، نسبتا بازیکن پا به توپی هم هست. نه که تکنیک های ظریف بزنه، ولی خوب با حرکات بدن و چرخش ها و تغییر مسیرها بازیکنی رو جا می ذاره یا فضا برای خودش ایجاد می کنه. استیل پا به توپش یه مقداری شبیه ویراست، یهو برمیگرده، وانمود می کنه می خواد بره به یه سمت و برمیگرده. کلا میشه وقتی صاحب توپه بهش اعتماد کرد.

اینا رو به عنوان "استعداد" هاش میگم نه به عنوان یه عملکرد سطح بالا. چون بازیش خیلی خام و پختگی زیادی نداره. تا الان تاکتیک پذیری زیادی از خودش نشون نداده و یکمی از جریان بازی عقبه که خوب نباید هم ازش همچین انتظاری داشت. هنوز بازیکنی نیست که بتونه جریان بازی رو دیکته کنه و رسیدن به همچین مرحله ای هم مشخصا کار می بره. هنوز اونقدر ازش بازی ندیدم، ولی بهش میاد ازون بازیکن های باشه که توپ پخش کن و موتور ( Engine ) تیم اند. این مدل بازیکن ها فرق زیادی با افرادی مثل پیرلو دارند. پیرلو معمولی فکر نمی کنه، تفاوت پیرلو فقط توی دقت پاس هاش و توانایی های فنیش نیست، پیرلو متفاوت فکر می کنه تو زمین. برای همین به نظرم پوگبا از جنس متفاوتیه نسبت به پیرلو و اون دوز خلاقیت رو بعیده داشته باشه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
همه گفتنی ها رو رضا گفت...ولی یه چیزی که در بازی پوگبا هست و برای من خیلی جالبه خونسردی و تسلطش روی توپه...3-4 نفر هم اگه دوره ش بکنن بازم کار خودش رو میکنه و به هیچ وجه کنترلش رو از دست نمیده..برای بازیکنی با این سن و سال این تمرکز و تسلط فوق العاده س.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پوگبا.. ‏"‏ يوونتوس ميتونه به روياي من براي تبديل شدن به بهترين بازيكن جهان كمك كنه‏ و اون رو تحقق ببخشه "‏ ‏"‏ اين هدف من هست و براي اين هدف شما نياز دازيد براي بهترين باشگاههاي جهان بازي كنيد ، مانند يوونتوس ... " ‏"‏ رقابت براي حضور داشتن (در تركيب‏)‏ سخت هست ولي من ميخواهم به يكي از بازيكنان جوان موفق تبديل شوم " ‏"‏ من هنوز هم به چندين مرحله بازي براي فرانسه نياز دارم و حضور در جام جهاني 2014 يكي ديگر از اهداف من هست "

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
پوگبا یه سری توانایی ها داره که تو پست های بالا بهش اشاره شد،اما یه نقطه ضعف اساسی داره از دید من اونم اینه که خیلی عقب بازی میکنه..درسته پستش هافبک دفاعیه ولی تمام هافبک دفاعی های با کلاس جهانی به خوبی توی حملات اضافه میشن،نمونه ش ویرا بود که به خوبی تیم رو جلو می برد و تو حملات اضافه میشد.... اگه حالا اینطور بازی کردن توصیه مربی ها باشه باز یه چیزی ولی اگه خودش اینطوری بازی میکنه باید روش کار کنن و بتونن اصلاحش کنن...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/98467802077319267148.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پوگبا.. ‏" ميخواهم جانشين پيرلو شوم‏"‏ ‏"‏ آرزوي من ، تبديل شدن به بهترين بازيكن جهانه و براي اين امر بايد سخت تمرين كنم و بسيار تلاش كنم ... و اگر پيرلو در بازي نبود فرقي بين بازي من و او نباشه و غيبت او به چشم نياد " ‏"‏ اولين حضور من فوق العاده بود ... و كيليني به من گفت كه بسيار خوب بودم "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-فکر کنم از ویرا بالاتر بره حتی :nish: یه چیزی در حد زیدان....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
- همین یه گل براش کافی ـه که هم محبوب هوادارا بشه و هم اینکه راه پیشرفتش هموار. بازیکن مستعدی نشون داده و گل زیبایی هم به ثمر رسوند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=439 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/86290393078748932948.jpg[/img]

بازیکن جاه طلبیه، اوایل فصل گفت می خواد یه روز بهترین هافبک دنیا بشه، گفت هدفش برای این فصل اینه که 25 بازی برای یووه انجام بده. وقتی اون مصاحبه اش رو دیدم به نظرم یه خورده پرو رو اومد :1: تو دلم گفتم کونته ترکیب اصلیش رو دوست داره، بشین تا 25 بازی توی این فصل کنی ! :1: ولی داره برای اون چیزی که فکر می کنم حقشه می جنگه. می خواد خودشو تحمیل کنه و این خیلی خوبه.

با این استعدادی که در این سن داره، و علاقه ای که کونته داره بهش نشون میده، با پیشرفت کردن و کسب تجربه می تونه مهره ی خیلی ارزشمندی بشه، خصوصا بعد از رفتن پیرلو.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

There Is A New Sheriff In Town

- پارسال میلانی ها به خاطر از دست دادن پیرلو حسرت می خوردن , امسال و چند سال آینده منچستری ها به خاطر از دست دادن پوگبا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img alt=1.jpg width=940 height=682]http://www.shiaupload.ir/images/22886277962218585554.jpg[/img]

[img alt=49743462791412918182.jpg width=125 height=82]http://www.shiaupload.ir/index.php?module=thumbnail&file=49743462791412918182.jpg[/img]

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
استایل خوبی داره امیدوارم به مسیر پیشرفتش ادامه بده چون تو باشگاه بیرحمی مثل یووه هیچ تظمینی برای اینکه بتونیم از الان بگیم پوگا اینده داره نیست . اما اگه بتونه چند سالی تو یووه به عنوان یه هافبک سطح جهانی بازی کنه و از اونجایی که شنیده ام مدیرش مینو رایولا هست باید مطمئن بود که از یووه میره ولی پول خوبی برامون میسازه :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

[img width=480 height=319]http://www.shiaupload.ir/images/03991511139156974797.jpg[/img]

[img width=400 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/61122290683013847422.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
- صادق باشم چیز زیادی از لحظه ی گل زدنم یادم نمیاد، فقط به سمت خانواده ام توی تماشاگرا رفتم و گل رو به اونا تقدیم کردم. - من همیشه تلاش می کنم بهترین باشم، می تونم وسط یا سمت راست خط هافبک بازی کنم، مهم اینه که بازی کنم. - (ازش می پرسند فکر می کنه فرگوسن پیامی براش بفرسته؟) خیلی بعیده ! - مهم اینه که من دارم برای یووه بازی می کنم، و به این مسئله افتخار می کنم و تمام سعیم رو می کنم با این پیرهن خوب عمل کنم. - من از میلان و چند باشگاه انگلیسی هم پیشنهاد داشتم وقتی قراردادم تمام شد. ولی یووه رو انتخاب کردم به خاطر سابقه ی فرانسوی های زیادی که اینجا بودن. - ویرا یکی ازونا بود، و به من توصیه کرد یووه رو انتخاب کنم. من هم خیلی به پروژه ای که بهم پیشنهاد شد علاقه مند شدم و به یووه اومدم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عالیه بیشتر از همه از اعتمادی که کونته بهش میکنه لذت میبرم ، به راحتی میتونست به جای ویدال جاکرینی رو بیاره ولی به پوگبا اعتماد کرد نمیدونم دقت کردید یا نه ولی پوگبا با پای غیر تخصصیش اون شوت استثنایی رو زد ، حساب کنید اگر با پای راستش زده بود چه بلایی سر دیسانتیس میومد :2qcmh45:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
نسبت به سنش بازیکن خیلی خوبیه ، اگه همین طوری ادامه بده و تجربه کسب کنه میتونه به یکی از بهترین هافبکهای اروپا تبدیل بشه ، البته یووه همواره باید بهش اعتماد کنه و فرصت بده !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
"پوگبا: -تیم های زیادی در تابستان من را میخواستند. -فرانسوی های زیادی در یووه بازی کردند. من خودم از ویرا در این باره پرسیدم. -ویرا به من گفت که به یوونتوس برو [ :nish:] -بسیار خوشحالم که اولین گلم را با لباس سیاه و سفید زدم. -در آن لحظات شما نمیتوانید به چیزی فکر کنید. -من از گلم بسیار خوشحالم اما مهم تر از همه چیز پیروزی ما در این دیدار سخت بود. +آلسیو هم گفته: پوگبا در فرم بسیار خوبی قرار دارد و گل بسیار زیبایی زد. ما میدانیم که او بازیکن شگفت انگیزی خواهد شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی