پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

به امید درخشش مستمرش

umqesnwhi54ojaxkr7ek.jpg

ud79zqa8a1fgu9oi9av1.jpg

• Juventus FC, eⁿzº, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نه نیست، من یه پیش بینی غلط ازش سراغ دارم. یادمه قبل از این رنسانس یووه، گفته بود تیمای میلانی سالها اسکودتو رو بین خودشون دست به دست میکنن... اما خب اشتباه فکر میکرد و واقعا هم خوشحالم ازین بابت. این تنها باری بود که دیدم اشتباه کرده... ولی ولی ولی ... بعنوان بهترین مدیر ورزشی تاریخ که از قضا متخصص در امور ترنسفرینگ هم هست، یمقدار اعتبار حرفش بیشتر از منیه که دلم اینو و اونو میخواد ولی حاضر نیستم بازیهای یووه رو از کانالای رسمیش ببینم و یه قرون برای نزدیک شدن به این "خواسته ها"م کمک کنم؛ یا شریک دزد حاج محمد سرافراز میشم یا میرم شیرینگ هک شده میخرم. موکدا خودم رو دارم میگم که ازش نقل و قول گرفتم...

مثلا من بدم میاد که پوگبا بمونه؟ بعید میدونم اصن اون پستم قبل از نقل و قول موجی رو خونده باشی... من ممکنه دلم خیلی چیزا بخواد، یه ستون ثابت تو نیویورک تایمز داشته باشم ولی خب تو یه روزنامۀ استانی فعالیت میکنم. دلم میخواد مسی و رونالدو خط حمله مون رو تشکیل بدن ولی خب یورنته و توز رو تو تیمم میبینم. دوس دارم سیلوا و هوملز و گودین خط دفاعمو تشکیل بدن ولی خب کیه لینی و بونوچی و پادوئین رو دارم. دوست دارم ماتا ترکوآرتیستامون باشه ولی خب پریرا رو به خوردم میدن. میبینی؟ آمال و آرزوهای من، خیلی با واقعیت در تعارضه.

نقل و قولی که از موجی کردم، بخاطر اون قسمت حرفت بود که گفتی اگه پوگبا رو بفروشیم، پس هیچ فرقی بین ما و تیمای درجه 2 ای مثه اودینزه نیست. منظورم این بود که یووه زیدان رو هم فروخت ولی آیا کسی بهشون گفت نمیخواید یووه قدرتمندتر بشه یا چه فرقی هست بین تو و اودینزه؟ اما تو همون ارسال از اون طرف میگی که پوگبا رو بفروشن، نمیتونن پولشو درست خرج کنن. راستش من درست نفهمیدم بالاخره موضعت چیه؟ اگه معتقدی که صرف فروش پوگبا یووه رو تیم درجه 2 میکنه و حکایت از نیت مدیران برای قدرتمندتر نشدن یووه ست، پس این اعتقاد به درست خرج نشدن پول فروش پوگبا چیه؟ یعنی فروش پوگبا به شرط استفادۀ درست از پول حاصل ازش، یووه رو دیگه تیم درجۀ 2 ای نمیکنه؟ این تناقضی بود که تو حرفات دیدم، همین ...

اتفاقا بر عکس همه پست هات رو می خونم خیلی هم کامل میخونم :1:

الان پوگبا و ویدال تنها ستاره های تیم برای آینده هستن . اگه قرار باشه این تک ستاره ها رو از دست بدیم و از پول فروش اینا ستاره نگیریم میشیم درجه 2 دیگه

ولی اگه پوگبا رو بفروشیم و بتونیم حداقل یک یا دو ستاره بگیریم که تا سالها بشه ازش استفاده کرد درجه 2 دیگه نیستیم . مثل رئال و بایرن و ... که ستاره هاشون رو می فروشن ی ستاره دیگه میخرن

شرایط اون روزهای یووه هم خیلی با الان فرق داشت که خودت بهتر از من میدونی. اون موقع تیم پر بود از بازیکن های با کیفیت و البته لیگ سطح بالا که هر بازیکنی آرزوش بود تو این لیگ بازی کنه . حالا زیزو رو از دست دادیم حتی اگه جایگزین هم نمیکردیم باز یووه قدرت لازم رو داشت .

الان از این تیم پوگبا و ویدال رو از بگیریم و نتونیم جایگیزین کنیم که مطمئنا نمی تونیم تا 2 سال دیگه که پیرلو و بوفون و توز هم نباشن چی به سرمون میاد ؟ دوباره 2 سال هفتمی ؟

-----------

در ضمن من اصلا دلم نمیخواد این بازیکنایی که تو گفتی تو ترکیب تیممون باشن :1:  یوونتوسی که ترکیبش حداقل 4 5 تا ایتالیایی نداشته باشه یوونتوس نیست برام و جام هایی رو هم که بیاره برام اونقدرا ارزش نداره :1:

• AAG, Orphée, juve's fan و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

لذت دیدن هنرنمایی پوگبا توی زمین خودش صد میلیون یورو می ارزه، چطور میشه از این لذت بخاطر پول و یا حتی اصلا جام های قهرمانی گذشت؟

من بعید میدونم حتی خود آنیلی هم توان گذشتن از این لذت رو داشته باشه و بخاطر پول یا هر چیز دیگه ای پوگبا رو بفروشه.

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

سی دقیقه‌ی اول بازی رو از دست دادم. اولین چیزی که از ذهنم گذشت این بود که سی دقیقه از دلبری پوگبا رو از دست دادم. پیشرفتش خیره کننده است.

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

hy4h4fu6to7s83awtdal.jpg

• Juventus FC, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

رایولا :

" خیلی خوب با توانایی و استعداد پل آشنا بودم اما پیشرفت اون تو ایتالیا واقعا من رو شگفت زده کرد ، جدایی از یووه ؟ همه چیز به یووه بستگی داره البته اون تو یوونتوس خیلی خوشحاله اما هر موقع که زمان مناسب برسه از یووه خواهد رفت البته معلوم نیست که این زمان چه موقع میرسه .

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بخدا اگر پوگبا رو در دست راستم و 150 میلیون پوند پول نقد در دست چپم قرار بدهند
قطعا پوگبا رو انتخاب میکنم

رسالت بیانکونری - جلد 32

خدایا این سیاه پوست رو از شر تیمای حال بهم زن علی الخصوص (حالا اسمشو نمیگم دوستای ریالی اینجا داریم شاید ناراحت میشن :دید و پاریس عن جرمن) حفظ بفرما

خرید پوگبا کار هرکسی نیست
چلسی عملا این کارو نمیکنه
اگه مورینیو ک من میشناسم ترجیح میده ۳تا بازیکن 30 میلیونی بخره تا یک صد میلیونی
بازگشتش ب اولد ترافورد چیزی مث طنز برره میمونه
سیتی هم تراز مالیش خرابه از پس این لقمه بر نمیاد
لیورپول و بقیه تیمای جزیره هم اصلا در حدی نیستن ک لینک بشن ب پوگبا

بارسلون ک فعلا محرومه اگرم محروم نبود رویس گزینه اولش بود همینطور تیمی ک مشکل و دعواهای مدیریتی داره و توی نزوله همچین کاری نمیکنه خیلی زحمت بکشن مسی رو نگه دارن

ریال مرموز ترین و اب زیرکا ترین گزینست مشکل مالی ک نداره تازه یک چاشنی ب اسم خریت پرز هم داره ک از همه خرا خر تره :|
یهو قفل میکنه ب چیزی ول نمیکنه حتی اگه به شرط ضرر هم باشه میاد پوگبا رو میگیره
من فقط خدا خدا میکنم رویس بره ریال با این حال ک دوس ندارم تیم خوبی م دورتموند فدای تیمای کثیفی مث بایرن و ریال بشن ولی چیزیه ک عملا داره اتفاق میفته و چند روز دیگه هوملس هم میره مث نوری شاهین و لوا و گوتزه و رویس و و و و و وووو

ریال دستی دستی داره خودشو نابود میکنه اگه رویس رو بخره مطمئنم امکان ترانسفر پوگبا ب زیر 5 درصد میرسه از طرفی این پرز هم پایه های مدیریتیش بیشتر از قبل سست میشه
چون یا ایسکو یا خسه رو باید بفروشه یا شایدم دسته بیل بره یا نیمکت بشینه یا چ میدونم اون بچه خوشگل کلمبیا بهش بازی نرسه یا در حالت دیگه رویس مصدوم میشه و کلا قضیه کنسل میشه

پاریس عن جرمن هم تیمی نیس ک اینده پوگبا توش ساخته بشه تو همین یووه بمونه افتخارات و توجهات بیشتری بهش میشه تا بره پاریس

بایرن هم تیم مفت خور و بزخری هستش ک برای بازیکنی 100 تا نمیده اینو تو تاریخ چند سال اخیر حداقل نشون داده

حضورپوگبا توی تیمای ایتالیایی هم فقط ی بحث خنده دار و توهین امیز ب پوگباست

پس میبینیم زیادم جای نگرانی نیست
پسرم جایی نمیره فعلا
اگه این رایولا زیر پاش نشینه خوبه

#ننگبفوتبالپولی#ننگ
  • juve's fan, eⁿzº, moha684 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

یه حساب کتاب سرانگشتی:

پوگبا الان در یووه 4.5 میلیون یورو حقوق میگیره که حداکثر تا 6.5 میلیون یورو میتونه افزایش پیدا کنه. که اونو به پر درآمد ترین بازیکن سری آ تبدیل میکنه(فکر میکنم که همه توافق داریم که این سقف توانایی مالی یووه در پرداخت دستمزده!)

اما اگه در نظر بگیریم که پوگبا 100 میلیون قیمت داره پس احتمالا باید حقوق یک بازیکن 100 میلیونی رو براش درنظر بگیریم. مثلا گرت بیل سالیانه 15 میلیون یورو حقوق میگیره. یعنی حدود 10.5 میلیون بیشتر از حقوق فعلی پوگبا و 8.5 میلیون بیشتر از توانایی

یونتوس!! اگه یکم فارسی کنیم قضیه رو :1: میشه حدودا "ماهیانه" 2.8 میلیارد تومان تفاوت! 2.8 میلیارد تومان بیشتر از اون چیزی که یووه توانایی پرداختش رو داره!

+ بیل جدا از حقوق از باشگاه 3 اسپانسر شخصی داره: Adidas,EA sports,Lucozade که از اینها هم سالیانه 9 میلیون یورو درآمد داره که میشه ماهیانه 3 میلیارد تومان!

همه اینها رو اضافه کنید به شهرت چند برابر و محبوبیت چند برابر و موفقیت های احتمالی و لایف استایل شهر مادرید و بازی کنار بهترین بازیکنان دنیا!

چند نفر ادعا میکنید که میتونید همه این امکانات رو +حقوق حدود "ماهیانه" 6 میلیارد تومان متفاوت از چیزی که میگیرید رو بخاطر علاقه به یووه رد کنید؟

تنها نکته مثبت این ماجرا برای یوونتوس اینه که هم پوگبا هم رایولا و هم باشگاه به درک متقابلی رسیدن تو این قضیه( حداقل اینطور بنظر میرسه) و پوگبا فقط با شرایطی که یووه مشخص میکنه میتونه این باشگاه رو ترک کنه و فشاری از سمت پل به یووه نمیاد.

با همه این اوصاف حدس میزنم "نهایتا" 1 فصل دیگه بتونیم پوگبا رو تو یووه حفظ کنیم مگه اینکه معجزه ای بشه که یووه به فینال CL برسه یا فروش فراری به اندازه فروش ایران خودرو بشه!

• J U V E N T I N I, GioVanni Agnelli, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

آقا پائول شخصا به من پیام داده گفته زندگی یعنی یووه و بس، ضمنا  فعلا بحث در مورد نقل و انتقال من تعطیل :nish: :1:

xjzvwrxytb9mql59pp5i.jpg

• Juventus FC, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

WTF ؟؟

اونوقت ما انتظار داریم پوگبا بمونه از بازیکن تیم جوانان رئالم داره کمتر می گیره

faqjxjto01nck8nmbyw1.jpg

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خب این چیزا باعث نمیشه حالتون بهم بخوره ازین بنگاه؟
  • juve's fan, Mohammad-SS, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

جالبه ، بعد یکی از هواداران رئال گفه بود این بازیکن قیمت های نجومی سایر تیم ها رو رد کرده برای اینکه بره به رئال مادرید :1:

من موندم اینا به چه قیمتی میگن نجومی :22: :1:

• Juventus FC, eⁿzº, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خب این چیزا باعث نمیشه حالتون بهم بخوره ازین بنگاه؟

همین بنگاه که میگی اشتباه نکنم پر درآمدترین باشگاه جهان محسوب میشه دیگه . هر چی خرج میکنن از اون طرف پول هم در میارن . فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه .

پوگبا رو هم به نظرم به هر قیمتی که بخرن از اون طرف اگه دو برابرش رو کاسب نشن اندازه پول رو کاسب میشن

• Principino, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

همین بنگاه که میگی اشتباه نکنم پر درآمدترین باشگاه جهان محسوب میشه دیگه . هر چی خرج میکنن از اون طرف پول هم در میارن . فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه .

پوگبا رو هم به نظرم به هر قیمتی که بخرن از اون طرف اگه دو برابرش رو کاسب نشن اندازه پول رو کاسب میشن

نقی و حسین دوتا برادر هستند ک توی دو نقطه از شهر زندگی میکنند ولی از یک فروشگاه خرید میکنند !!
حسین ماهانه ۱ میلیارد درامد و نقی بدبخت ۱ میلیون درامد داره (تازه دخترشم دم بخته پسرشم ازاد میخونه)
حسین بی دلیل چون کرم داره و مرض داره و خوشی زده زیر دلش تن ماهی 5 هزار تومنی رو 500 هزارتومن میخره ی مدتی میگذره um چی فکر میکنی؟
دیگه فروشنده اصلا نیازی نداره به نقی و تقی و باقر و صادق و کاظم جنس بفروشه اصلا دلش نمیخواد اینکارو کنه چرا تن ماهی ک میتونه 500 تا بفروشت رو فقط 5 تا شوهر بده ؟
Oh خدای من ی ادم پولدار اشغال عوضی اومده گند زده به بازار و قیمتارو الکی بالا برده
چرا ؟ چون فقط ی پولدار نخالست ک چون 500 هزارتومن واسش پولی نیست داره گند میزنه به همه چی
لعنت بهش ...
اره خب بنظرت هیچ مشکلی نداره
Hey رفیق هوا چقد خوبه ؟ با ی دسر شکلاتی چطوری؟
  • Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مهم اینه که اون حسین که تو داستانت میگی درآمدش از پای همون تن ماهی هست . کاری که نقی بلد نیست انجامش بده

• tecra, Ale10Forever و Escanor از این پست تشکر کرده است

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

رایولا :

" تجربه ی زیادی تو فوتبال دارم ، نمیشه آینده رو پیش بینی کرد اما پوگبا اگر در لیست فروش قرار بگیره به گران قیمت ترین بازیکن جهان تبدیل خواهد شد ، همه می دونن که تنها هشت باشگاه توانایی خرید پوگبا رو دارن ، رقابت بسیار دیدنی خواهد بود "

+ شایعه شده که پوگبا یادگیری زبان اسپانیولی رو ستارت زده .

• Juventus FC, Mohammad-SS, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^

شایعه نیست واقعیته :fp:

پشت سرهم داره میگه از یورنته دارم اسپانیایی یاد می گیرم :31:

• eⁿzº, Soheil Bianconeri, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگه می خواد بره بزار بره با تمام وجود دوست دارم بره چون در حد 100 میلیون نمی ارزه و یووه میتونه خیلی سود کنه حتی اگه می خواد تو جیب سهام دارا بره بزا بره  تا زودتر تا ارضا شن و خرج کنن در آینده این یک اصلیه که این بازیکن در حد قیمتش واسه یووه کارایی نداشته، این کجا زیدان کجا و هیچوقتم بالاتر نمیره حدش از اینی که تو یووه هست شک ندارم

• ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فوق ستاره یعنی 60 دقیقه محو باشی ولی با یک شوت تیمت رو به گل برسونی.

این بشر قیمتش نامحدوده. لعنت به رایولا که اینو هی میبره تو حاشیه.

• eⁿzº, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

بازی امروز پوگبا منو یاد حرفهایی که از بازی زیدان تو یووه شنیده بودم انداخت. معروف بود که زیدان همیشه تو یوونتوس محکوم میشده به اینکه تا وقتی که لازم نداشته تلاشی برای تیمش نمیکرده مخصوصا تو سری آ. بقولی صحنه نمایش زیدان فقط بازی های

بزرگ بوده که ارزش اونو داشته. من این حرف رو شنیدم وگرنه بازی زیدان رو تو یووه بجز چندتا هایلات ندیدم. قدیمی تر ها میتونن تایید کنن این حرف منو @L'Avvocato

اگه می خواد بره بزار بره با تمام وجود دوست دارم بره چون در حد 100 میلیون نمی ارزه و یووه میتونه خیلی سود کنه حتی اگه می خواد تو جیب سهام دارا بره بزا بره  تا زودتر تا ارضا شن و خرج کنن در آینده این یک اصلیه که این بازیکن در حد قیمتش واسه یووه کارایی نداشته، این کجا زیدان کجا و هیچوقتم بالاتر نمیره حدش از اینی که تو یووه هست شک ندارم

جدا از اینکه این حرفت به مذاق بچه ها خوش نمیاد, فکر میکنم زمانبندیت هم برای ارسال این پستت خیلی بد بود دوست من

• J U V E N T I N I, juve's fan, moha684 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی