Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 votes

• Please log in to reply
2808 replies to this topic

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts

حاضر بودم یک قهرمانی چمپیونزلیگ رو بدم اون توپ پوگبا گل شه  :1:

DefiniteFrigidFishingcat.gif

• juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS and 10 others like this

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

اینو باید با پا راست میزد ! جدا عقل تو کلش نیست ها ! هندانویچ داره میاد رو پا چپش اینم با همون پا میزنه ! :22:

• juve's fan, Soheil Bianconeri, sinazzz and 3 others like this

71312052046200342812.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

60026141400327092888.jpg

• Orphée, Juventus FC, Principino and 11 others like this

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
Juventus are reported as open to including Paul Pogba in negotiations with Paris Saint-Germain for Edinson Cavani and Marco Verratti.

بکشید بیرون از پوگبا :|
  • Juventus FC, Principino, Escanor and 2 others like this

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

دروازبان نداره  :fp:

53081294310208070609.png

• juve's fan, Juventus FC, Principino and 8 others like this

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

خب به نظر میرسه این فصل، فصل آخریه که پوگبا رو با پیراهن یووه میبینیم و همونطور که قابل پیش بینی بود بالاخره یووه رو ترک میکنه...رسانه ها از امثال رئال به عنوان

مشتریان احتمالی و پروپا قرص اون نام بردن و مدعی شدن یووه میتونه با فروشش تیمش رو از نو بسازه!!...ولی خب عنایت نکردن اون موجی بود که با فروش زیدان اون تیم 

رویایی رو ساخت...موجی تا روزهای آخر نقل و انتقالات دست نگه داشت و با گزینه هاش به توافق رسید و بعد زیدان رو داد رئال...تصور کنید یووه بره دنبال تقویت تیم و تیم های

فروشنده خبردار بشن که یووه داره پوگبا رو میفروشه و پول قلمبه دستشه..بازیکنای 10 - 15 میلیون یورویی رو با 30 -40 تا میکنن تو پاچه م ا ر و ت ا....تازه اگه اصلا همه

پول حاصل از فروش صرف تقویت تیم بشه و دوستان نزنن به زخم زندگیشون!!...

• AAG, mory, فرهاد and 8 others like this

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts

باهاش میره کل اودینزه رو میخره ! 

این تازه 21 سالشه ! هنوز فرصت زیادی داریم برای فروشش !

• AAG, juve's fan, Juventus FC and 10 others like this

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,162 posts

خریدن کاوانی و فالکایو اصلا به صلاح نیست....چون اینها دیگه شیره شون کشیده شده و از دوران تشنگی و عطش برای بازی کردن خارج شده اند..... ضمن اینکه سن آن ها نیز جالب نیست..... بهتر است این صد تای پوگبا روی بازیکنان اینده دار خرج شود مثل جوانان زامپارینی

• juve's fan, eⁿzº, Georgia and 2 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts

والا اين جور كه از اوضاع برمياد 

مديراي ما پوگبا را 100 تا هم بفروشن فرداش ميگن يووه اصن نميتونه با تيم هاي ديگه از لحاظ پول رقابت كنه 

اميدوارم لااقل پوگبا تا دو سه سال ديگه بمونه 

• juve's fan, Principino, Escanor and 4 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,442 posts
  • LocationRasht

جوونترین یوونتووسی 20 سال اخیره که تونسته 78 بازی در لیگ انجام بده ... بازیکن قبلی الکسی بوده !!

@ace of glass

نویر رو انتخاب کرده بودن .. :-]

• juve's fan, Principino, eⁿzº and 5 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 posts
  • LocationUrmia

پوگبا بی شک با این سنش جزو سه هافبک برتر دنیاس و تو شوی فیفا هم حقشو خوردن مث همیشه که این نا عدالتیا یقه ایتالیاییا و تیماشونو میگیره و انتخابای تبلیغاتی توش موج میزنه!
اینم بگم که پوگبا هیچچچچچچ جا نمیره همیشه هم اینو گفته که یووه رو دوس داره و میخاد اینجا بمونه مطمئن باشین یووه به این راحتیا بازیکن از دس نمیده چه برسه به ستاره ای مث پوگبا که یه آدم دیوونه هم میفهمه که پیشرفت وحشتناکی حتی بیشتر از این در انتظار این بازیکنه در سالای آینده و یووه مغز خر نخورده این جواهرو از دست بده و تاریخ هم نشون داده که بازیکن کندن از یووه از شکستن شاخ غولم سخت تره :))) فورزا پوگبا :8:  فورزا یووه ♥

• Principino, tecra, moha684 and 5 others like this
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,162 posts

پوگبا فانتاستیکو

• Georgia likes this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 posts

مطمئن باشید که نگه داشتن پوگبا به اندازه ی خرید یک فوق ستاره برای یوونتوس سخته ، پوگبا بازیکنیه که داره بازی به بازی پیشرفت میکنه اون هم تو این سن و سال کم ، مشتریان بزرگ و دست به نقد همیشه داشته که دارن روز به روز مبلغ پیشنهادی رو افزایش میدن و از طرفی هم مدیر برنامه هایی داره که خیلی خوب مشتری پیدا میکنه ، شاید خود پوگبا دوست داشته باشه تو تورین بمونه اما مطمئن بشید که مدیران یووه هم نمیتونن مقابل پیشنهاد میلیونی باشگاه ها مقاومت کنن و البته از پرداخت نکردن دستمزد چندین میلیونی به پوگبا در هر فصل هم خیلی خوشحال میشن .

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory and 5 others like this

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts

همین که پوگبا بدون هیچ هزینه ای اومده میتونه ماروتا رو ترغیب به فروشش با این مبالغ فضایی (100 میلیون یورو و اینا) بکنه. خیلی راحت میتونه از این قضیه بهره برداری سیاسی کنه و واسه خودش دامبیل دیمبول تبلیغاتی راه بندازه. طبعا واسه مدیرا هم همچین سود خالصی وسوسه انگیزه (جدای از این مبلغ، بازیهایی که پوگبا برای یوونتوس انجام داده و بعد از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن جوون جام جهانی، برند باشگاه رو توی دنیا مسلما یک لول بالاتر برده). من پیش بینی میکنم در صورتی که همچین پیشنهاداتی رسمی باشه یوونتوس دیگه بیلاخ نشون نده و کوتاه بیاد :دي

عقیده خودم اینه که هنوز یکی دو فصلی واسه فروشش زوده اما در صورتی که ماروتا بتونه/اجازه بدن با مبلغ این انتقال حداقل دو استار مثل بوفون و ندود (صرفا از نظر فنی) بعد از فروش زیدان، به یووه بیاره حرفی با رفتنش ندارم (مثلا مارکو رویس و یحیی توره و زلاتان! همینجوری :1: ) ؛ اما خب همچین اتفاقی خودش زیر خیلی علامت سوال هاست. مسئله اینجاست که نه ماروتا هوشمندی موجی رو داره ( هرچند خود پوگبا رو ماروتا به یووه آورده اما به قول فرهاد با پول فروشش هم  میره کل اودینزه رو میخره :1: )، نه آنیلی کوچک جاه طلبی و کاریزمای وکیل رو و نه یوونتوس جذبه اون سالها رو. ضمن اینکه پرداخت حقوق ستاره و فوق ستاره نه در توان یوونتوس فعلیه و زیاد به وضعیت فعلی سنخیت داره. ورود همچین بازیکنی ممکنه به کل باعث دگرگونی توی تیم بشه که این رو هم روحیه محافظه کار و "پله پله بالاروی" مدیریت یووه قبول نمیکنه. پس احتمال اینکه با فروشش ضرر کنیم بیشتر از موفقیته.

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 13 others like this

26537251182347146642.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,442 posts
  • LocationRasht

میدونستید با فروختن زیدان ، پول ندود و بوفون هم حتی جور نمیشد؟ :دی [تورام که جای خود داشت..]

یووه زیدان و اینزاگی، 2 تا بازیکن بزرگشو فروخت (106 میلیون یورو)، 27 میلیون گذاشت سرش و 3 تا بازیکن بزرگ به نامهای ندود و بوفون و تورام (133 م) خرید و عملا برای همه شون هم نهایت قیمت رو داد و گازو تا آخر پر کرد (بوفون هنوز گرون قیمت ترین گلر تاریخه یا 41 میلیون واسه یه بازیکن 29 ساله حتی اگه ندود هم باشه، امروز هم مبلغ زیادیه!) یجورایی مثه buy-out clause های امروزی چون علاوه بر تیمای خارجی، اون موقع 7 خواهران خدابیامرزی تو ایتالیا وجود داشتن و باید از تو دهن اونا هم درشون میاورد! میخوام برسم به وضعیت امروزمون... ماروتا نشون داده که هنرش رو خریدای آزاده و وقتی قراره با پول یه بازیکن حتی متوسط رو به بالارم بخره، بیشتر از ارزش واقعی بازیکن پول میده نه پول واقعی واسه یک بازیکن باارزش و آس. بنابراین خیلی خوب میشه که در ازای پوگبا، بازیکن + پول بگیریم؛ مثلا بتونیم در کنار وراتی و کاوانی، پاستوره رو هم بگیریم + 40-50 تا :دی 2 تا خلا فعلیمونو پُر و جایگزین بلندمدت پیرلو رو هم پیدا کردیم... با اون 40-50 هم یه دفاع وسط عمری بگیریم، بد نیست...

البته بگم حداقل 2-3 ساله دیگه بفروشیمش بهتره. روند قیمتش فقط صعودیه. اگه کاره ای تو یووه باشم، فقط وقتی میفروشمش که "بخواد" فروخته شه، و این شامل ویدال هم هست. بعد از بازی با ناپولی بخصوص، اونقدر بازیکن تعیین کننده و دوست داشتنی شده که دل شیر میخواد فروختنش و امیدوارم بتونیم چند سال دیگه هم از بازیش لذت ببریم. قراردادش رو تا 2019 تمدید کرده و بعید میدونم بعد اون تاریخ تو یووه موندنی باشه و یووه هم خیـــلی بعیده که دیگه بیشتر از حقوقش تو اون سال (طبق قرارداد، حقوقش پله پله سالیانه میره بالا و الان 4.5 م میگیره!) بهش بده. بنابراین شاید 2017 سال درستی باشه واسه فروشش...

• AAG, Juventus FC, Principino and 11 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

اینکه فکر کنیم با پول فروش پوگبا می تونیم چند تا بازیکن آس بخریم خیال خامه . بازیکن آس حقوق بالایی میخواد مخصوصا به اندازه ای بالا که بازیکن آس قبول کنه که به لیگ ایتالیا پا بزاره . از اینطرف یوونتوس از میخواست حقوق بالا بده که به همین پوگبا میداد

یوونتوس توانایی حقوق 10 یا 8 میلیونی نداره که به پوگبا بده بعد بیاد 3 بازیکن آس بخره که هر کدوم حقوق حداقل 6 7 تایی میخوان که بشه 20 تا ؟

پس بعد فروش پوگبا 3 تا بازیکن با قیمت های بالا و حقوق کم در حد همین موراتا و پریرا خریداری میشه و بس

----------------

یوونتوس میخواد جزو قدرت های برتر اروپا بشه باید بتونه بازیکناش رو نگه داره و الا چه فرقی هست بین یووه و مثلا اودینزه ؟ چه فرقی هست بین تیم های درجه 1 و 2 ؟

اگه مدیرا قرار باشه که پوگبا و ویدال رو بفروشن معلوم میشه نمیخوان یووه از این قدرتمند تر بشه

• AAG, Principino, Mohammad-SS and 8 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,442 posts
  • LocationRasht

^^

– این قانون نانوشته هیچوقت تغییر نمیکنه، اگه واقعا پیشنهاد 100 میلیونی بیاد، مدیرای یووه نباید زیاد معطلش کنن. این روزا به یه سری مبالغ نمیشه نه گفت،

همونطور که یوونتوس من به پیشنهاد خرید زیدان نه نگفت....

موجی ،،، چهارشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۳

• Juventus FC, Principino, Mohammad-SS and 5 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

^^^^

آقا حرف موجی آیه قرآن نیست که نشه انکار کرد :1:  ماروتا میتونه تضمین کنه یکی جای پوگبا بیاره در حد و اندازه های پوگبا (ندود که جایگیزین زیدان شد) و یک دروازبان مثل بوفون ؟

حالا 3 تا بازیکن نمیخوایم 2 تا آس تضمین میکنه بیاره ؟ یا قراره بازم لیست بازیکن پر کنیم و برای نیمکت بازیکن بخریم ؟ یا آشغال های اسپانیایی رو تو یووه ببینیم با این پول ؟

اشتباه هاش و بچگی هاش و ناپخته بودنش برای هوادارای یووه ، جام ها و پشت هم امتیاز آوردن و ... برای هواداری ی تیم دیگه ؟

• AAG, Orphée, Principino and 4 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,442 posts
  • LocationRasht

نه نیست، من یه پیش بینی غلط ازش سراغ دارم. یادمه قبل از این رنسانس یووه، گفته بود تیمای میلانی سالها اسکودتو رو بین خودشون دست به دست میکنن... اما خب اشتباه فکر میکرد و واقعا هم خوشحالم ازین بابت. این تنها باری بود که دیدم اشتباه کرده... ولی ولی ولی ... بعنوان بهترین مدیر ورزشی تاریخ که از قضا متخصص در امور ترنسفرینگ هم هست، یمقدار اعتبار حرفش بیشتر از منیه که دلم اینو و اونو میخواد ولی حاضر نیستم بازیهای یووه رو از کانالای رسمیش ببینم و یه قرون برای نزدیک شدن به این "خواسته ها"م کمک کنم؛ یا شریک دزد حاج محمد سرافراز میشم یا میرم شیرینگ هک شده میخرم. موکدا خودم رو دارم میگم که ازش نقل و قول گرفتم...

مثلا من بدم میاد که پوگبا بمونه؟ بعید میدونم اصن اون پستم قبل از نقل و قول موجی رو خونده باشی... من ممکنه دلم خیلی چیزا بخواد، یه ستون ثابت تو نیویورک تایمز داشته باشم ولی خب تو یه روزنامۀ استانی فعالیت میکنم. دلم میخواد مسی و رونالدو خط حمله مون رو تشکیل بدن ولی خب یورنته و توز رو تو تیمم میبینم. دوس دارم سیلوا و هوملز و گودین خط دفاعمو تشکیل بدن ولی خب کیه لینی و بونوچی و پادوئین رو دارم. دوست دارم ماتا ترکوآرتیستامون باشه ولی خب پریرا رو به خوردم میدن. میبینی؟ آمال و آرزوهای من، خیلی با واقعیت در تعارضه.

نقل و قولی که از موجی کردم، بخاطر اون قسمت حرفت بود که گفتی اگه پوگبا رو بفروشیم، پس هیچ فرقی بین ما و تیمای درجه 2 ای مثه اودینزه نیست. منظورم این بود که یووه زیدان رو هم فروخت ولی آیا کسی بهشون گفت نمیخواید یووه قدرتمندتر بشه یا چه فرقی هست بین تو و اودینزه؟ اما تو همون ارسال از اون طرف میگی که پوگبا رو بفروشن، نمیتونن پولشو درست خرج کنن. راستش من درست نفهمیدم بالاخره موضعت چیه؟ اگه معتقدی که صرف فروش پوگبا یووه رو تیم درجه 2 میکنه و حکایت از نیت مدیران برای قدرتمندتر نشدن یووه ست، پس این اعتقاد به درست خرج نشدن پول فروش پوگبا چیه؟ یعنی فروش پوگبا به شرط استفادۀ درست از پول حاصل ازش، یووه رو دیگه تیم درجۀ 2 ای نمیکنه؟ این تناقضی بود که تو حرفات دیدم، همین ...

• Juventus FC, Principino, Prince Claudio and 7 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
عذر میخوام پا برهنه بدون دعوت میپرم وسط حرفاتون
فروش پوگبا با زیدان دو مقوله کاملا جداست
بنظرم هیچ ارتباطی بهم ندارن
اونایی ک دارن صابون فروش پوگبا و تقویت تیم رو ب دلشون میزنن فقط میتونم بگم یا شناخت از باشگاه ندارن یا واقعا خیلی خوشبین هستن
فروش زیدان معادله ی دو سر طلا و پرسودترین ترانسفر تاریخ بود ک بود جرعت و کاربلدی موجی همراه شد و شد ندود + تورام + بوفون = زیدان + مبلغی پول
ب سرود باشگاه قسم اگه صدتا زیدان دیگه داشته باشم همشو همینجوری میفروشم
زیدان بازیشو برای یووه کرده بود توپ طلاشو گرفته بود و حداقل چندبرابر دینـشو ب یووه ادا کرده بود 29 سالش بود
ولی پوگبا !!21 سالشه هنوز افتخاری کسب نکرده انچنان
همینجوری ادامه بده دو سال دیگه لیبل 150 میلیونی میخوره روش
پوگبا اگه فروش بره قول میدم اولا هیچ پولی به اون پول فروش اضافه نمیشه بر عکس فروش زیزو ک حدود 50 میلیون ب پول فروش زیدان اضافه شد و شد ۳تا خرید فوق‌العاده

نکته بعدی اینکه یووه هنوز انچنان بازی نگرفته از پوگبا اگه 28 سالش شد بره من راضیم

اون موقع ک ندود رو خریدیم جانشین زیدان شد ؛ شما چ جانشینی واس پوگبا پیدا میکنید الان؟
اون موقع ندود 40 میلیون بود
با 100 میلیون میشد 3 4 تا ستاره خرید با حقوقای 3 4 میلیونی
ولی الان چی؟؟؟ وقتی باشگاههای منفور مث پایتخت اسپانیا شهر ما رید واس خامس و دسته بیل و ایارامندی 220 میلیون میده ک س تاشون سر جم 50 تا میارزن و سالی 20 تا دارن حقوق میگیرن
با 100 میلیون هیچ کاری نمیشه کرد
مشکل ترانسفر یک طرف مشکل نیومدد ستاره ها ب سری ا ی طرف دیگه مشگل نداشتن و ندادن حقوق بالا اون طرف تر

در حقیقت ب طور خلاصه این روضه ای ک خوندم :
فروش پسرم پوگبا = کم شدن نگاها ب یووه و کم شدن طرفدارای جدید +
پس کشیدن از جاه طلبی های اروپایی
خرید پاعولینهو و یووتیچ و اباته و اسوالدو و شاید کاوانی یا فالکایو یکیشون
جمع حقوق همـشون 10 میلیون
کارایی همشون 1/5 پوگبا

کلا مخالفم واس فروشش
میدونم همتونم دوس دارین بمونه
ب شخصه از فروشش سر خورده میشم و قول میدم بعد خدافزی کاپیتان دیگه فوتبال نبینم
چون فروش پوگبا نشون میده قصد و غرض مدیرا رو

#لعنت به پول ک لذت فوتبالم ازمون گرفته#
  • Mohammad-SS, eⁿzº, Escanor and 7 others like this