پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تمرینات و مسابقات دوستانه فصل 2013 - 2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
433 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
تبریک برای دومین جام . نظرم هم نسبت به پوگبا عوض شد . نیمه دوم خیلی خوب و ساده بازی میکرد . تو مایه های ویلشر . اساموا هم که فوق العادست . خیلی منتظرم ایسلا رو ببینم چه جوریه . و اینکه خرید یووتیچ به نظرم از اوجب واجباته .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس شورش رو در اورده :1: :)) بابا اصلا تیم سومش هم میرینه تو بقیه تیم ها :laughing: واقعا یک مهاجم داشته باشیم میتونیم راحت قهرمان سری آ + کوپا ایتالیا + یک مکان عالی در لیگ قهرمانان بشیم رو به دست بیاریم

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

یکبار دوربین کونته رو نشون داد که داشت به سمت چپیش یه سری چیزا توضیح میداد ، اونم داشت تو گوشیش مینوشت [img alt=:39:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/39.gif[/img] فکر کنم با نیمکت اس ام اس بازی میکنن [img alt=:39:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/39.gif[/img] قوانین میگه کونته نباید با کارارا ارتباط داشته باشه ، نه اینکه بغل دستی کونته با یکی رو نیمکت ارتباط نداشته باشه [img alt=:1:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/4.gif[/img] اینطور نیست؟

آقا ول کنید جون من :1: شما هم کرم داریدا خوشتون میاد دوباره تیم بره تو حاشیه ؟ :1: 90 دقیقه فوتبال بوده شما همتون ظارت گیر دادید به این صحنه ؟ :fp: :1: ول کنید دیگه اشاره ای بهش نکنید :222: :65:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
حتما مطمئنه که تبرئه میشه :blissysmile:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تبریک میگم من بازی رو ندیدم ولی اینکه تو اکثر بازی ها گل خوردیم کمی نگران کنندست درسته تو اکثر بازی ها ترکیب اصلی دفاع مون رو در اختیار نداشتیم و بازی ها بیشتر دوستانه بودن ولی بازم انتظارم بیشتر از این ها بود

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
سلام.من بیرون بودم ندیدم :sad1: .گل ها فول اچ دی بذارین لطفا.مخصوصا گل ویدال :love:

زمین چمن نیمه مصنوعی سن سیرو خوب بود!؟راحت توپ حرکت میکرد؟
این نوع چمن در چندتا از ورزشگاههای باشگاههای معروف مثل رئال(ذکر در ویکی انگلیسی در اسپانیایی طبیعی),ومبلی (تضمینی با سایت منبع) , لیورپول,سیتی ,منچستر,بایرن(تردیدی :1: ) و .... استفاده میشه

http://en.wikipedia....sso_GrassMaster

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

تبریک میگم
من بازی رو ندیدم
ولی اینکه تو اکثر بازی ها گل خوردیم کمی نگران کنندست
درسته تو اکثر بازی ها ترکیب اصلی دفاع مون رو در اختیار نداشتیم و بازی ها بیشتر دوستانه بودن ولی بازم انتظارم بیشتر از این ها بود

اتفاقا سر بازی داشتم به همین فکر میکردم ، گل هایی که خوردیم اکثرا رو اشتباهات فردی بوده ، یعنی کار تاکتیکی تیم و دفاع تیمی مشکلی نداره ، افراد هستن که تمرکزشون رو از دست میدن و اشتباه میکنن که اونم به نظر من با قرار گرفتن در جریان بازی درست میشه yes1

در مورد صحنه کونته ، اصلا پست رضا و اون یکی دوستمون رو ندیدم که در این مورد حرفیدن وگرنه دوباره بهش اشاره نمیکردم :shy2:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
[img width=480 height=320]http://s3.picofile.com/file/7475119351/gol_di_montari.jpg[/img]

Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال تو تاپیک کونته یک نگاهی بندازی درست چند دقیقه بعد از اون اتفاق تو تاپیک کونته پستش رو دادم ولی انگار هیچکی نخونده و به بعد همه تو این تاپیک در مورد اون صحنه حرف زدن :fp: :fp: منم اومدم جواب حمید رو بدم که دو گل خوردیم اولی اشتباه 100 درصد استوراری دومی هم اشتباه مازی که به راحتی پنالتی داد . فقط واسه من عجیبه هر بازی که این استوراری میاد دروازه یک گل رو حتما میخوریم البته این شرایط استوراری رو بیشتر به خاطر بازی نکردن میدونم که امیدوارم همین بازی های پیش فصل دوباره استوراری رو به همون گلر مطمئن تبدیل کرده باشه .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
^^تاپیک کونته خوندنش اعصاب می خواد من خودم به کمال گفتم نخونه اونجا رو. :evilgrin: :1:

برای اینکه اسپم نباشه :

تصویر

اون تیکه ایتالیاییش : دوبازی , دو جام :1:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال

سلام.من بیرون بودم ندیدم :sad1: .گل ها فول اچ دی بذارین لطفا.مخصوصا گل ویدال :love:

زمین چمن نیمه مصنوعی سن سیرو خوب بود!؟راحت توپ حرکت میکرد؟
این نوع چمن در چندتا از ورزشگاههای باشگاههای معروف مثل رئال(ذکر در ویکی انگلیسی در اسپانیایی طبیعی),ومبلی (تضمینی با سایت منبع) , لیورپول,سیتی ,منچستر,بایرن(تردیدی :1: ) و .... استفاده میشه

http://en.wikipedia....sso_GrassMaster

انصافا چمنش خوب بود.من که تا چند دقیقه اول باورم نمی شد اونجا سن سیرو باشه.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دوستان عزیز ما که بازی رو ندیدیم.یه زحمتی بکشید یه لینکی از خلاصه بازی بزارید که ما هم ببینیم خلاصه بازیهای قبلی(مثل سوپرکوپا) فقط شامل گل های بازی بود.اگه فیلم کاملتری از خلاصه بازی هست خواهشن لطف کنید بزارید :rose:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
از فوتیران-Yaghoub2000

1-0 Robinho

HOTFILE | RAPIDSHARE

C. Marchisio 1-1
HOTFILE | RAPIDSHARE

A. Vidal 1-2
HOTFILE | RAPIDSHARE

A. Matri 1-3
HOTFILE | RAPIDSHARE

Robinho (pen) 2-3
HOTFILE | RAPIDSHARE

Soul Survivor

Soul Survivor

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 334 ارسال

یوونتوس در یک بازی حساب شده تونست میلان رو در سن سیرو شکست بده و برلوسکونی کاپ رو از آن خودش کنه. این مسابقه برای یوونتوسی ها اهمیت چندانی نداره و صرفا یک محک خوب برای ارزیابی وضعیت تیمی و بازیکنان هست. به همین دلیل به ذکر چند تا نکته کوتاه بسنده می کنم.

اولین نکته سبک بازی یوونتوس بود. فصل گذشته خیلی ها این انتقاد رو به یووه داشتند که بیش از حد به پیرلو وابسته هست و از اون طرف چون آندره آ میشه گفت کل فصل گذشته رو به جز چند بازی خاص، ثابت بازی کرد، تا حدودی این انتقاد وارد بود. در زمان حضور پیرلو او شخص اول میانه میدان هست و شمار زیادی از حملات بر پایه پاس های او بنا می شد. اما این نمایش یوونتوس نشون داد که میتونه بدون معمار خودش باز هم حملاتش رو هم از کناره ها و هم از عمق دفاع حریف صورت بده. در واقع بانوی پیر به یک وحدت تاکتیکی رسیده و تمامی بازیکنان (چه بازیکنی معمولی مثل پادوین، چه بازیکنی جوان مثل پوگبا و چه بازیکنی کارکشته مثل پیرلو) در این تاکتیک حل شده اند، به هیچ کس وابسته نیستند و وظایف هر کس و هر پست تعریف شده است.

اما نکته دوم سرعت بالای بازی امشب بود. یوونتوس باز هم با سیستم 2-5-3 به زمین اومد. شاید اولین تفکری که با دیدن این آرایش به ذهن می رسه این هست که اون تیم احتمالا یه بازی بسته و فیزیکی رو ارائه خواهد داد و بیشتر سعی در حفظ دروازه خودی داره. اما کونته با استفاده از این سیستم در فصل گذشته و تحولاتی که درش به وجود آورد خیلی خوب تونست حریفان خودش رو زمین گیر کنه. اما با این بازی به نظر میرسه که 2-5-3 این فصل کونته هم تغییراتی داشته و اون اضافه شدن سرعت گردش توپ هست. بازی امشب واقعا این مساله رو نشون داد. بازیکنان یوونتوس به جز 10 یا 15 دقیقه اول بازی، در بقیه لحظات خیلی خوب تونستند به بازی سرعت بدند و الحق و والانصاف مدافعین میلانی رو کلافه کرده بودند. بخشی از این نوع بازی، باز هم به دلیل نبود پیرلو بود چرا که زمانی که پیرلو صاحب توپ هست، سعی می کنه با یک دید باز تمامی بازیکنان رو زیر نظر داشته باشه و سپس با یک پاس بعضا انفجاری تیم رو به جلو حرکت بده. اما وقتی پیرلو نیست مجبورید برای باز کردن یک دفاع متراکم سرعت در گردش توپ، در پاسکاری و فرار به فضاها رو برای باز کردن دفاع حریف در دستور کار قرار بدید و این موضوع هم به سادگی به دست نمیاد چرا که بازیکنان باید درک بالایی از پستشون داشته باشند تا بدونند در چه جایی بایستند که توپ رو سریعا دریافت و منتقل کنند. این موضوع واقعا کار شده بود و از این بابت هم بسیار خوشحالم چرا که در بازی های اروپایی این عامل از فاکتورهای اصلی موفقیت تیم ها به شمار میاد.

نکته بعدی بازی بسیار خوب پوگبا و مارونه بود. با این بازی، این دو نفر کوهی از استعداد رو نشون دادند. با توجه به سن و سال کم هر دو بسیار پخته عمل کردند. مارونه ای که در پست غیرتخصصیش بازی می کرد خیلی باهوش عمل کرد و با پاس فوق العاده ای که برای ویدال ساخت همه چیز رو امشب تمام کرد. اما عقیده شخصی من این هست که استفاده از مارونه به عنوان یک هافبک معقول تر هست و خیلی بهتر میتونه در جریان بازی تاثیرگذار باشه. اما پوگبا هم خیلی با صلابت نشون داد. واقعا برای بازیکنی به این سن و سال، این قدر راحت بازی کردن و تحت تاثیر قرار نگرفتن یک مزیت محسوب میشه. بازی ای که من از پوگبا دیدم امیدوارم کرد که هافبکی حتی بهتر از پت ویرا و کلود ماکلله در دنیای فوتبال ببینیم. البته در چند جا، زیر توپ هایی زد که به نظر چندان مناسب نبود ولی این ها اصلا دلیل بر ضعیف بودنش نیست.

اما یکی دو نکته منفی هم در بازی یووه پیدا بود. یووه در این بازی خیلی زود گل خورد و این موضوع در مقابل تیم های بزرگ اصلا خوش آیند نیست چراکه هم برگشتن به بازی بسیار سخت هست و هم این که جلو رفتن برای جبران گل خورده، احتمال مجددا گل خوردن رو بسیار افزایش میده. یوونتوس بر روی گل اول اسیر بازی سرعتی تیم میلان شد و در صورتی که در صحنه گل تعداد بازیکنان 6 به 3 به نفع یووه بود اما روی اشتباه در جایگیری و همینطور اشتباه دروازه بان گل رو دریافت کردیم. این موضوع برای تیمی که خودش بازی سرعتی رو ارائه میده نکته جالبی نیست. دومین مورد (البته بیشتر احساسم این رو میگه) آمار پایین شوت ها مخصوصا در نیمه دوم بود. البته ممکن هست من اشتباه کنم و حتی اگر هم این موضوع صحیح باشه ممکنه دستور از سمت کادر فنی بوده باشه چراکه یوونتوس فصل گذشته نشون داد که روی شوت ها با حضور بازیکنانی مثل مارکیزیو، ویدال، پیرلو، ووچینیچ و هم اکنون با اضافه شدن جووینکو و آسامواه بسیار خطرناک هست.

در مجموع که یوونتوس در غیاب سرمربی اش باز هم همون بازی همیشگی خودش و حتی به مراتب بهتر رو نشون میده و این بیانگر این هست که عزمش رو برای تکرار و افزایش موفقیت هاش جزم کرده.

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
یووه با بارسا بازی نکرد!بازی کرد؟! :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یووه با بارسا بازی نکرد!بازی کرد؟! :1:

نه عزیز کلا بازیها کنسل شد . نه با رئال نه پاریسن ژرمن و نه با بارسا بازی نکردیم

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال

نه عزیز کلا بازیها کنسل شد . نه با رئال نه پاریسن ژرمن و نه با بارسا بازی نکردیم

ولی کلا خیلی دوست داشتم با این تیم ها هم بازی می کردیم تا ببینیم تو چمپیونز لیگ چی کاره ایم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دیگه دیدارهای دوستانه ی یوونتوس هم تمام شد و با هم مروری می کنیم روی مسابقات پیش فصل یووه

Juventus 7 - 1 Aygreville

گل ها : کوالیارلا - ووچینیچ - کوالیارلا - متری - بواکیه - ویدال - پادوین

یوونتوس 0 - 1 اینتر میلان

یوونتوس 1 - 0 میلان

گل : ووچینیچ

هرتابرلین 0 - 2 یوونتوس

گل ها : متری - کراسیچ

بنفیکا 1 - 1 یوونتوس

گل : کراسیچ

یوونتوس 2 - 0 مالاگا

گل ها : متری ( 2 )

یوونتوس 5 - 1جوانان یوونتتوس

گل ها : کوالیارلا - متری - بوناتینی - جاکرینی - جووینکو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این جام برلوسکونی درسته بی ارزش بود، ولی این قیافه + رفتن برلوسکونی و دخترش از ورزشگاه وسط بازی قیمت نداره :1: :

تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=480 height=391]http://s3.picofile.com/file/7475368167/50MdHnMmNzQ.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی