پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تمرینات و مسابقات دوستانه فصل 2013 - 2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
433 پاسخ برای این موضوع

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
پنالتی به نفع میلان. روبینیو گلش کرد.

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

شایدم می خواد جلو تیمِ آینده اش خوشحالی نکنه :1:

:furious: :furious: :furious:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تو رو خدا قیافه اینو ببینید :fp: :
[img height=270 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/32026941464840488817.jpg[/img]
عمرا با این قیافه بازیکن جدید بخره :1:

خودِ این تروله شده ---> تصویر :))

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
آساموا هم داره میاد تو.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پاتزینتزا و زیگلر دقیقا دارن نشون میدن چرا بهشون بازی نرسید! :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی خیلی بازیکن داریما :1: همه هم خوب هستن ، فقط 2 3 تا بنجل داریم yes1

mahdiahmadi71

mahdiahmadi71

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال

پاتزینتزا و زیگلر دقیقا دارن نشون میدن چرا بهشون بازی نرسید! :fp:

این دو تا رو گذاشتن تا نشون بدن، این ها هم یه چیزایی سر در میارن، بقیه تبم ها برا خریدنشون آستین بالا بزنن :smile:

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
خوش حالم که داریم به روز های خوب نزدیک می شویم.........

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی حیف شد،سری آ از دستمون پرید :1: میدونید که طبق سنت قدیمی قهرمان جام برلوسکونی،سری آ رو نمیبره :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ولی حیف شد،سری آ از دستمون پرید :1:

میدونید که طبق سنت قدیمی قهرمان جام برلوسکونی،سری آ رو نمیبره :1:

ما که داریم همه چیز رو جا به جا می کنیم ! حالا این سنت رو هم عوض می کنیم ! تیم فقط مهاجم می خواد و یه کیه لینی اماده :1:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
متاسفانه اینترنت خیلی ضعیف شد و شند درست حسابی ببینیم چی شد اما مشخص بود که کونته یا کارا سعی کردند 2 ترکیبی رو تو 2 نیمه وارد میدان کنند که قدرت تیم کاهش پیدا نکنه.یعنی اصلا نباید این طور فکر کرد که تیم نیمه اول نفراتش در اولویت هست و تیم نیمه دوم در مرحله بعد لا اقل بعضی بازیکنان مثل بونوچی و لیخت و چاگرینی توش بودند جوری ترکیب چیده شد که بازیکنهای بهتر در کنار ذخیره ها 2 تیم متعادل رو شکل بدند. اما به وضوح میشه دید تیم نیمه اول بهتر بود چون واقعا نفراتش در حمله بهتر و میانه بهتر بودند. درباره ماتری چیزی که واضح بود این بود که داره همه تلاشش میکنه خودش نشون بده و گاها میدیدم که تکروی زیاد میکرد.اما به هرحال راضی کننده بود همینطور فابیو از تمامی بازیهای دوستانه این فصل مفیدتر بود و درکار تیمی شرکت میکرد. واقعا به این که 2 تا جوون 20 ساله اون وسط زمین داریم که میتونن تیم بگردونن عشق میکنم. در کل یووه اون اعتماد بنفسی که این چندسال نداشت بدست آورده و الان راحت میاد با یک مشت بازیکن جوون و کم ادعا میلان میخوره :1: از اینکه 2 مین جام این فصل گرفتیم اون هم بدون حضور کونته خوشحالم اما کلا زیاد از این برد تو این بازی خوشحال هم نشدم چون یکجورایی این جام نحسی داره و تیم قهرمانش معمولا سری آ از دست میده :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خدایی خیلی بازیکن داریما :1: همه هم خوب هستن ، فقط 2 3 تا بنجل داریم yes1

کمال از 2 3 تا بیشترن ها . :1:

فقط اینکه 2 گلی که خوردیم رو احتمالا این مدل گل رو تو لیگ نمیخوریم . اولی که اشتباه استوراری که خیلی خیلی به ندرت اتفاق میفته این مدل اشتباه ها از بوفون سر بزنه . گل دوم هم که مازی روی کم تجربگی عقب میمونه و پنالتی میده. نفهمیدم روبینیو کجا زد ضربه رو . ولی حدس میزدم که وسط بزنه .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فکر کنم انگیزه موندن روبینیو و پاتو تو این تیم ، اینه امسال بتونن 10 گل در جریان بازی بزنن،چون هرکدوم 20 تایی سهمیه پنالتی خواهند داشت در نبود ایبراهیموویچ و آقای گل بشن :))

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بي صبرانه منتظر شروع شدن مسابقات با اظافه شدن بوفون-كيليني-ايسلا و يه مهاجم خوب هستم... :rainbow: چه شود... :victory2: :1:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال

تیم فقط مهاجم می خواد و یه کیه لینی اماده :1:

البته بچه ها باید یه کم هم خودخواهی رو بذارن کنار و دم دروازه بیشتر پاس بدن.

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
خدا کنه این ماروتا سرش به سنگ بخوره بره یکی دوتا مهاجم بیاره الان دیگه خیلی دیر شده لیگ ها همه جا شروع شدن اگه یورنته که الان دیگه شانس اومدنش کمتر از قبل شده نیاد ماروتا میره دنبال همین پاتزینی و کاسانو و یوویتیچ خدا بخیر کنه :rolleye:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ولی حیف شد،سری آ از دستمون پرید :1:

میدونید که طبق سنت قدیمی قهرمان جام برلوسکونی،سری آ رو نمیبره :1:

فکر می کنم لیپی یکی از معدود مربی های باشه که قبلا هم این جام رو برده، هم لیگ :1:

بازی نکته برجسته ای نداشت چون میلان خیلی تیم بی زهری بود. هردو گل میلان روی اشتباهات فردی استوراری و مازی (که البته خیلی پنالتی مهربانانه ای بود) دریافت شد و موقعیت های خیلی خوبی داشتیم. بحث فنی در مورد این بازی کلا مطرح نیست. ولی من از بازی پوگبا خیلی خوشم اومد. بازیکن خارق العاده ای نبود، ولی با این سن کمش خیلی تمییز و صحیح بازی می کرد. نقشش توی تیم قشنگ نقش پیرلو بود، پخش کردن توپ. نه آن چنان جنگنده است و نه آنچنان دونده، بازیش با بازی مارکیزیو و ویدال متفاوته، کاملا یه پاسوره و به نظرم آینده درخشانی داره. بازی مارونه هم خوب بود. آسموا رو احساس می کنم قراره خیلی بهش علاقه مند بشم ! جووینکو و ووچینیچ باید کمی مفید تر و با بازدهی بیشتر بازی کنند. چون بازیشون مفیده، موقعیت خلق می کنند، در جریان بازی هستند مرتب، ولی درصد خطای کارشون زیاده. تنها بازیکنی که توی این بازی خوشم نیومد ازش، پاودیین بود. حتی زیگلر هم بد نبود همچین هرچند بازی دچلیه خیلی بهتر بود و خیلی بیشتر در جریان بازی بود. دچلیه به بازی سرعت می داد برخلاف زیگلر که خیلی بازیکن یواش(!)ی بود.

یه چیزی هم تو سپویلر میگم کسی نفهمه :1:

Spoiler

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
فقط اونجایی که برلو و دخترش پاشدن رفتن :)) :)) یعنی اون صحنه رو با 100 تا فان پرسی هم عوض نمی کنم :65: :222: تیم نیمه دوم فقط سعی داشت بربازی مسلط باشه و در صورت ایجاد موقعیت حمله کنه ! بازی هم خیلی خوب کنترل کرده بود و اگه بی تجرگی مازی نبود عمرا گل نمیخوردیم ! جاکرینی هم جدیدا سر حال شده و نشون داده میتونه حتی واس تیم فیکس بازی کنه . :1: ترکیب تیم الان واقعا غنی هست . البته غیر از خط حملمون . توی دفاع کیلینی , بونوچی , لوسیو , دی چلیه , لیخشتاینر , مازی و کاسرس میتون فیکس باشن و دست مربی واقعا بازه . خط هافبک رو میتونم به جرات بگم به همراه بارسا جزء بهترین خط هافبک های اروپا هست . مارکیزیو , پیرلو , ویدال , آساموآ , مارونه , پپه , پادویین , جاکرینی , پوگبا , ایسلا و آرمرو بازیکنانی هستن که این خط هافبک الماس نشون رو تشکیل دادن . خط حمله هم یورنته و یووتیچ رو کم داره تا بشه بهترین خط حمله ایتالیا ! این ترکیب فوق العاده هست از نظر من : ووچینیچ , جوونیکو , یووتیچ , یورنته , ماتری [ پاتزینی ] ! میخوام جلوی خودم رو بگیرم تا امیدوار و جو زده نشم اما واقعا وقتی به خط دفاع , دروازه و هافبک نگاه میکنم میگم میتونیم حتی تو UCL قهرمان هم بشیم ! فوتبال جدید روی خط هافبک میچرخه و ما هم این خطمون فوق العاده بی نقص هست . دفاع و گلمون هم که نظیر ندارن . این خط حمله لا مروت هم اگه حتی به 70 درصد توانایی هم برسه میتونیم یک مدعی خیلی غول توی اروپا باشیم ,,, :1: یوونتوس داره بدجوری بزرگ میشه ,,, با سرعت بالایی هم داره بزرگ میشه ! امیدوارم خودش , خودش رو دوباره کوچیک نکنه ! ویرایش : کمال دمت گرم هی میگفتم یکی رو جا انداختم نگو پپه بوده :1: منم منظورم همین بود که داره مثل قدیم بزرگ میشه دیگه ! نگفتم از اول کوچیک بوده که :smile:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال از 2 3 تا بیشترن ها . :1:

تو دروازه که بنجل نداریم ، تو دفاع فقط زیگلر ، تو هافبک پاتزینزا و پادویین ، خط حمله هم خدایی ماتری و کوا بد نیستن نمیشه بهشون گفت بنجل :no:

دیدی دقیقا 3 تا بنجل شد :laughing:

نمیدونم کسی ندید یا یادش رفت عنوان کنه
یکبار دوربین کونته رو نشون داد که داشت به سمت چپیش یه سری چیزا توضیح میداد ، اونم داشت تو گوشیش مینوشت :39: فکر کنم با نیمکت اس ام اس بازی میکنن :39: قوانین میگه کونته نباید با کارارا ارتباط داشته باشه ، نه اینکه بغل دستی کونته با یکی رو نیمکت ارتباط نداشته باشه :1: اینطور نیست؟

پ.ن: در مورد پست حسین ویدال
په په رو کلا داخل آدم حساب نمیاری؟ :1:
یوونتوس بزرگ هست ، داره به اصل خودش بر میگرده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

فکر می کنم لیپی یکی از معدود مربی های باشه که قبلا هم این جام رو برده، هم لیگ :1:

راست میگی ! :1:

پس کاررا هم میتونه! :1: چون سوپر کاپ رو هم فقط لیپی برده بود :rose:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی