پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو وراتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
73 پاسخ برای این موضوع

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
طبیعیه که با دو سه تا کلیپ نمیشود عیار هیچ بازیکنی را مشخص کرد ، ولی این دو سه تا کلیپ مجموعه اطلاعات در اختیار من و شمایی هست که نه از قبل این بازیکن را میشناختیم و نه هیچ کدام از 90 دقیقه های مکررش در سری بی را دیده ایم . قطعا مدیران باشگاه هاییکه به این بازیکن تمایل نشان داده اند دید خیلی وسیع تری نست به مسیر رشد او دارند تا ما . واقعا دوست دارم این بازیکن را به تملک خودمان در بیاوریم ولی در این تابستان راهی وینونو نکنیم . فکر نمیکم با شرایطی که در خط میانی داریم بتوان جایی برای استعدادی در این سن و با این تجربه تصور کرد . ترجیح میدهم به جای اضافه شدنش به نیمکت تیم ،در همان پسکارا بمانه و تمام فصل را فیکس بازی بکنه و ان زمان که باید به ترکیب یووه اضافه بشه .

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
مارکو وراتی در دوران طفولیت :1: :thumbs_up:

[img width=480 height=344]http://myup.ir/images/44652750311423281045.jpg[/img]

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
وراتی برای n مین بار اعلام کرد میخواد در پسکارا بمونه :1: + من جابجا نخواهم شد ، قبلا با رئیس بابت این موضوع صحبت کردم ... + من میخوام در پسکارا بمونم و ابتدا مزه بازی در سری آ رو با این باشگاه تجربه کنم + من به زمن خیلی بدهکارم ، اون یه قهرمان فوق العاده است ، شاید یک روز ما دوباره با هم ملاقات کنیم ! به نظرم از لحاظ شخصی داره تصمیم درستی میگیره ، انتظار داشتم که ماروتا بتونه جذبش کنه ، بعد میشد یه فصل هم قرضی در خود پسکارا بازی کنه ..! ولی خوب با این شرایط بعید میدونم که دیگه بشه به این راحتی ها ترانسفرش کرد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم می گم بمونه پسکارا خیلی بهتره چون هر چقدرم خوب باشه اما نمی تونه یه دفعه از سری ب بیاد و بشه فیکس یوونتوس اخه ! اون هم در حضور خط میانی خیلی خوب و هماهنگ یووه !

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این که تو پسکارا بمونه کاملا مشخصه که برای پیشرفتش خیلی بهتره.اما این رو هم در نظر بگیرید که در صورت درخشش توی فصل بعد دیگه باید از دهان شیر بیاریمش بیرون و جذبش فوق العاده سخت میشه.پس بهتره با هر راهی شده یه قراردادی حتی بصورت نیمه مالکیت هم باهاش بسته بشه تا بعدا برای جذبش مشکلی بوجود نیاد.بهترین راه هم خرید کامل و قرض دادنش به پسکارا هست حتی بدون دریافت پول برای قرارداد قرضی.

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
طبق گفته ي مدير روزشي پسكارا منچستر سيتي و PSG هم به خريد ورتي علاقه مند هستن.اگه اين خبر درست باشه الان ما علاوه بر اينتر و رم بايد با اين دوتا چاه نفت هم بجنگيم. براي من مهم نيست كه ستاره بخريم يا نه،هافبك ميخريم يا مهاجم من از اين تابستون فقط وراتي رو ميخوام.وراتي آينده ي فوتبال دنياست اگه نخريمش اصلا ماروتا رو نميبخشم.

juverpool

juverpool

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
به نظر من یووه تیم بزگیه و خوب بازی کردن توش به چشم نمیاد باید عالی باشی :3: به نظرم این هم مثل جووینکو میشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
طبق خبر اسکای قراره چهارشنبه اتی جلسه بین پسکارا و یووه انجام بشه ضمن اینکه ماروتا تحرکات انتر را در خرید وراتی ناکام گزاشته

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
وراتی تا استانه عقد قرارداد با اینتر هم پیش رفته بود ، اینتر میخواست با کمک جنوا به صورت مالکیت مشترک اون رو از پسکارا بخرند ، توافقات لازم هم با پسکارا انجام شده بود ، ولی ماروتا در اخرین لحظه متوجه میشه و با مدیر جنوا تماس میگیره و تهدید میکنه اگه به اینتر کمک کنه روابط ورزشی یووه رو باهاشون قطع میکنه ، دست اینتر هم از وراتی کوتاه مونده فعلا :lol: کم کم داره از ماروتا خوشم میاد یه مدیر یوونتوسی باید اینجوری باشه ، باید در موضع قدرت باشه نه ضعف ...! یوونتوس میخواد با 3.5 میلیون نیمی از مالکیت وراتی رو بخره همچنین اجازه خرید نیمی دیگه از مالکیتش رو داشته باشه همچنین اجازه خواهد داد تا یک ساله دیگه در پسکارا بمونه ولی باشگاه پسکارا 4 میلیون میخواد با نیمی از مالکیت سورنسن یا پاسکواتو و حق داشتن یک ساله وراتی ....

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدیر برنامه های وراتی گفته که توافق بدست آمده و کار انتقال وراتی به یووه انجام شده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا خرید خوبی هست ، امیدوارم فصل بعد تو سری آ هم بترکونه تا درجا فصل بعدش جانشین پیرلو بکنیمش :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
توی نظرسنجی نوشته نوجوان 19 ساله!!!!! :13: یه کم نوجون پیری نیست؟ واژه ی جوان بهتر نیست؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نظر من هم خیلی کار خوبیه که توی پسکارا بمونه چون فکر می کنم قرارداد پیرلو 3 ساله باشه. سال آخر پیرلو (فرض اینکه تمدید نکنه) اگر برگرده و کنار پیرلو بازی کنه و بعد اگر خودشو اثبات کرد و لازم شد جانشینش بشه بهترین حالته.

توی نظرسنجی نوشته نوجوان 19 ساله!!!!! :13:
یه کم نوجون پیری نیست؟
واژه ی جوان بهتر نیست؟؟؟

Ten
eleven
twelve
thirteen
fourteen
fifteen
sixteen
seventeen
eighteen
nineteen
twenty

این محدوده سنی teenager یا نوجوان حساب میشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
یه خرید فوق العاده خوب از ماروتا بهترین کار ممکن رو کردیم و وراتی با حضور در پسکارا برای یه فصل دیگه هم عیارش در سری ا سنجیده میشه و هم میتونه نشون بده چقدر ارزشمنده و ایا لیاقت بازی در یووه رو داره یا نه؟ فکر میکنم با وجود مارونه و وراتی بعد از پیرلو هم مشکلی در بازی سازی نداشته باشیم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
رسمی : وراتی در پسکارا خواهد ماند ...! :np: امروز نشستی با حضور رواتی ، مدیربرنامه های اون و مدیر باشگاه پسکارا برگذار شد که هر دو طرف به ماندن پسکارا رضایت داشتن بعد از این نشست وراتی و باشگاه پسکارا هر دو این رو اعلام کردن وراتی : "من در پسکارا خواهم ماند و به قراردادم با این تیم احترام خواهم گذاشت من توافقی با هیچکسی ندارم و حالا میخوام در مورد سری آ فکر کنم ...! " اعلامیه رسمی باشگاه پسکارا " "امروز صبح رئیس باشگاه پسکارا با وراتی و مدیر برنامه های او ملاقاتی داشت در این نشست توافق شد که وراتی در این باشگاه بماند و در ژانویه قرارداد خود را برای چهار سال دیگر تمدید کند و با توجه به اهداف باشگاه و این بازیکن ،به صورت قطعی اعلام میشود که وراتی از بازار ترانسفر بیرون خواهد امد ...!" راستش خیلی برام عجیب بود که نتونستیم وراتی رو جذب کنیم ، وقتی یووه دست گذاشت روی این بازیکن هیچ تیمی به دنبال اون نبود و حتی قبل از اون هیچکدوم از ما اون رو نمیشناختیم ، در نتیجه هیچ رقیب و پیشننهاد های دیگه ای برای این بازیکن نبود ولی طولانی شدن این انتقال باعث این اتفاق شد ، در مجموع انتظار بیشتری داشتم از ماروتا باشگاه یوونتوس باید اینقدر قدرت داشته باشه که بتونه یه بازیکنی که در سری ب توپ میزد رو جذب کنه !! این هم مثل اکثر کسایی که میرن توی نظرسنجی یووه و براش تایپیک میزنید نیومد :1: :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فرق موجی با ماروتا می دونید چیه(منظورم این نیست ماورتا خیلی .........) موجی این بازیکن ها رو سریع می خرید حالا با 1 میلیون بیشتر یا 2 میلیون....... سرش چونه نمی زد که سال بعد این بازیکن 6 میلیونی رو 20 میلیون بخره الان 2 میلیون بیشتر می دادیم که فصل بعد 20 میلیون ندیم :fp: عقل نباشد جان در عذاب است

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

رسمی : وراتی در پسکارا خواهد ماند ...! :np:

امروز نشستی با حضور رواتی ، مدیربرنامه های اون و مدیر باشگاه پسکارا برگذار شد که هر دو طرف به ماندن پسکارا رضایت داشتن بعد از این نشست وراتی و باشگاه پسکارا هر دو این رو اعلام کردن

وراتی :
"من در پسکارا خواهم ماند و به قراردادم با این تیم احترام خواهم گذاشت من توافقی با هیچکسی ندارم و حالا میخوام در مورد سری آ فکر کنم ...! "

اعلامیه رسمی باشگاه پسکارا "
"امروز صبح رئیس باشگاه پسکارا با وراتی و مدیر برنامه های او ملاقاتی داشت در این نشست توافق شد که وراتی در این باشگاه بماند و در ژانویه قرارداد خود را برای چهار سال دیگر تمدید کند و با توجه به اهداف باشگاه و این بازیکن ،به صورت قطعی اعلام میشود که وراتی از بازار ترانسفر بیرون خواهد امد ...!"

راستش خیلی برام عجیب بود که نتونستیم وراتی رو جذب کنیم ، وقتی یووه دست گذاشت روی این بازیکن هیچ تیمی به دنبال اون نبود و حتی قبل از اون هیچکدوم از ما اون رو نمیشناختیم ، در نتیجه هیچ رقیب و پیشننهاد های دیگه ای برای این بازیکن نبود ولی طولانی شدن این انتقال باعث این اتفاق شد ، در مجموع انتظار بیشتری داشتم از ماروتا باشگاه یوونتوس باید اینقدر قدرت داشته باشه که بتونه یه بازیکنی که در سری ب توپ میزد رو جذب کنه !!

این هم مثل اکثر کسایی که میرن توی نظرسنجی یووه و براش تایپیک میزنید نیومد :1: :1:

امسال که تو سری آ بازیش رو امثال مانچینی(ال سیتی) و لئوناردو(ال جرمن) دیدن باید زور بزنیم تا بخریمش.... آخر تابستون هم ماروتا با سر و رو درب و داغون بگه ما به هرقیمتی بازیکن نمیخریم :Facepalm:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به هر حال این بازیکن ایتالیایی در هر صورت مال یووه خواهد بود حتی اگه بخواد ژانویه قراردادش رو 4 سال دیگه تمدید کنه چون خودش یووه رو دوست داره و یووه هم نشون داد بهش علاقه داره و این میتونه در اینده خیلی به یووه کمک کنه هر چند حتی ممکنه تمام این مصاحبه ها چرت باشه و همین الانش هم به توافق رسیده باشن

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
آقا الان وضعیت این بازیکن دقیقا به چه صورته الان؟!

خدا کنه واسه ذخیره ی پیرلو خریداری بشه...

در این صورت دیگه خط هافبکمون بیمه می شه واسه فصل بعد : ویدال (آساموا) / مارکیزیو(ایزلا) / پیرلو(وراتی)

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگه بخرنش هم واسه فصل بعد می خرن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی