پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو وراتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
73 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکو وراتی، بازیکن کوتاه قامت اهل پسکارای ایتالیا که از 16 سالگی به خاطر تکنیکی بودنش در تیم شهرش یعنی پسکارا در سری بی بازی می کنه. در حال حاضر 19 سال داره و ذاتا یه هافبک پشت مهاجم ها بوده. در فصل جاری زدنیک زمن به خاطر توانایی های پاسکاری که داشت اون رو عقب تر، و در پست هافبک بازی ساز بازی داد و وراتی در این پست چنان درخشید که از معدود بازیکنانی شد که در تاریخ ایتالیا از سری بی به تیم ملی دعوت میشه.

وراتی با وجود قد کوتاهش (1 متر 65 ) قدرت بدنی خوبی داره، قدرت پاسکاری عالی داره و از تکنیک قابل توجهی برخورداره.

ماروتا، خودش، مدیر برنامه هاش و حتی مدیر تیم پسکارا از اینکه یووه به صورت جدی خواهان اون هستند حرف زدند. خود وراتی هم گفته همیشه بازی پیرلو رو نگاه می کنه تا ازش یاد بگیره، و اینکه بتونه فصل دیگه کنارش بازی کنه براش باورنکردنیه.

پسکارا ادامه مذاکرات با یووه رو به بعد از صعود پسکارا به سری آ موکول کرده بود که امشب این تیم به سری آ صعود کرد.

برای بیشتر آشنا شدن با این بازیکن می تونید این کلیپ از پاس هاش رو ببینید:

• tecra از این پست تشکر کرده است

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هنور قراردادی ساین نشده......................میلان و جنوا هم تو کار خریدش هستند..........به هر صورت شانس یووه بالاست.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اینجاست که باید به این بازیکن گفت بهشت زیر پای مادران هست :1: پسر به حرف مادرت گوش کن پاشو بیا یوونتوس yes1

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تاپیک رو تو نظرسنجی زدم. اگر نیومد میره به آرشیو. اگر قرارداد بست میره به بخش بازیکن ها.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

رضا ای کاش تو گزینه ها یه گزینه هم با نام شناختی ازش ندارم اضافه میکردی چون من به شخصه بازی ازش ندیدم :1:هرچند گزینه 1 رو زدم ولی تا بازیش
رو نبینم قضاوتی نمی کنم از وقتی یادمه از این القاب زیاد رو این و اون گذاشتن باجو جدید مارادونای جدید و حالا پیرلوی جدید :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

جدید ترین اضهار نظر وراتی بعد از صعود پسکارا به سری ا :

" می خوام با پیراهن پسکارا در سری ا توپ بزنم ؛ من به این شهر تعلق دارم و برای موفقیت این تیم فداکاری های زیادی کردم ، يوونتوس ؟ بازی کنار بزرگان فوتبال حتی اگر بصورت پیوسته نباشه برای من خیلی مهمه اما بازی در تیم پسکارا و حضور بصورت منظم در ترکیب اصلی برای من تجربه ی بزرگی خواهد بود ؛ دیشب بعد از بازی از رئيس باشگاه خواستم من رو نگه داره ، بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هم با اون در این مورد صحبت میکنم "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
میتونیم بخریمش ولی یک فصل به صورت قرضی بزاریم تو پسکارا بازی کنه باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مثل اینکه همه تیم های ایتالیا تازه به صرافت افتادن و همه افتادن دنبال وراتی.ناپولی میلان و اینتر مشتری های جدید وراتی. :mad:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ماروتا مدیر زرنگی نیست .موجی بینظیر بود تو ترانسفر.ماروتا خیلی از گزینه ها رو بعلت اینکه دیر اقدام میکنه از دست میده اگه واقعا قراره وراتی رو بگیرن خب چرا کار رو تموم نمیکنن.میلان بلافاصله دو تا خرید داشته ما هنوز داریم سر گزینه ها بحث میکنیم آخرش هم بوریلو و امثال اون رو تمدید میکنن.بخدا من یکی که خسته شدم از این نوع مدیریت

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

جدید ترین اضهار نظر وراتی بعد از صعود پسکارا به سری ا :

" می خوام با پیراهن پسکارا در سری ا توپ بزنم ؛ من به این شهر تعلق دارم و برای موفقیت این تیم فداکاری های زیادی کردم ، يوونتوس ؟ بازی کنار بزرگان فوتبال حتی اگر بصورت پیوسته نباشه برای من خیلی مهمه اما بازی در تیم پسکارا و حضور بصورت منظم در ترکیب اصلی برای من تجربه ی بزرگی خواهد بود ؛ دیشب بعد از بازی از رئيس باشگاه خواستم من رو نگه داره ، بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هم با اون در این مورد صحبت میکنم "

داره به بخت خودش آتیش میزنه طرف :)) پسکارا به اسمش میخوره تا میاد بالا بره پایین :np:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

ماروتا مدیر زرنگی نیست .موجی بینظیر بود تو ترانسفر.ماروتا خیلی از گزینه ها رو بعلت اینکه دیر اقدام میکنه از دست میده
اگه واقعا قراره وراتی رو بگیرن خب چرا کار رو تموم نمیکنن.میلان بلافاصله دو تا خرید داشته ما هنوز داریم سر گزینه ها بحث میکنیم آخرش هم بوریلو و امثال اون رو تمدید میکنن.بخدا من یکی که خسته شدم از این نوع مدیریت

یوونتوس بیش تر از میلان پول خرج کرده...........موجی هم تو خریدهاش اشتباه زیاد داشت که مواردش زیاده.....در ضمن زمان موجی این عرب ها و روس ها نبودند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیربرنامه هاش گفته پسکارا 12 میلیون می خواد بابت وراتی ولی یووه نهایتا حاضره 8 میلیون بابتش بده. خود وراتی هم مطمئن نیست که بخواد به یووه بیاد، چون در این سن نمی خواد نیمکت نشین بشه و می خواد بازی کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم خریده بشه و چند فصل به تیم های مختلف قرض داده بشه فصل اول به پسکارا و یه مبلغ قابل توجه هم از خریدش کم بشه اگه اونا 12 تا میخوان اشکالی نداره میدیم و 4 تا بابت یک فصل بازی به طور قرضی در این تیم میگیریم فکر میکنم معامله خوبی باشه :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

به نظر من ماروتا باید خساست رو بزاره کنار و بخرتش.شک نکنین اگه وراتی بیاد تو سری آ بازی کنه قیمتش 2-3 برابر میشه و 12 میلیون میشه 40 میلیون!!

تازه اونوقت باید شاهد پیشنهادات السیتی و الژرمن باشیم و اونوقت مثل کاوانی و ....داشتنش واسه مون یه رویا میشه :Facepalm:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

به نظر من ماروتا باید خساست رو بزاره کنار و بخرتش.شک نکنین اگه وراتی بیاد تو سری آ بازی کنه قیمتش 2-3 برابر میشه و 12 میلیون میشه 40 میلیون!!

تازه اونوقت باید شاهد پیشنهادات السیتی و الژرمن باشیم و اونوقت مثل کاوانی و ....داشتنش واسه مون یه رویا میشه :fp:

به طور کلی موافقم ولی این یک روی سکه هستش ، باید این رو هم درنظر گرفت که اگه یووه موفق به خریدش بشه با همون قیمت 12 میلیون مثلا اولا این قیمت برای یه بازیکن 18 خیلی زیاده بازیکنی که فقط در سری ب بازی کرده و یه ریسک کامل هستش خریدش با این قیمت دوما این بازیکن مطمئنن جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت و در بازی های بزرگ بازی نخواهد کرد همین امر هم ممکنه باعث Flop شدنش بشه
اگه بشه جذبش کرد و اجازه داد که سال دیگه هم در پسکارا بمونه خیلی خوبه ، هم از خریدش مطمئن هستیم و هم در صورت درخششش در سری آ میشه بهش به چشم یه بازیکن ثابت نگاه کرد

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من خیلی دوست داشتم رییس سیتی رییس ما بود .چی میشد واقعا.اعتبار که داشتیم پول هم بهش تزریق میشد دیگه بینظیر میشدیم حیف و صد حیف

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
رییس باشگاه پسکارا در جدید ترین صحبت هاش اعلام کرد : - ما باشگاه کوچکی هستیم ولی هر چی در توان داریم به کار می بریم که وراتی را برای فصل بعد نگه داریم . همچنین در جواب زدنک زمن سرمربی تیم پسکارا که گفته بود قیمت وراتی 15 میلیون هست گفته که ما با سرمربی صحبت کردیم ولی تصمیم اصلی رو تو این قضایا ( قیمت و فروش ) باشگاه می گیره نه سرمربی !!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ماروتا که گفت حاضره یک سال بزاره وراتی تو پسکارا بمونه ، خدایی از این بیشتر بهشون حال بدیم ؟ :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
به نظر من با دو سه تا کلیپ نشون دادن نمیشه عیار بازیکن رو مشخص کرد به تیم کنونی باید هم ستاره اضافه بشه هم بازیکن جوان خدا کنه اگه اومد سرنوشتش مثه جووینکو نشه :fp: :fp: :fp:

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
اگه بدشانسی نیاره میتونه بازیکن مفیدی باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی