پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اون ٧ نفري كه تيشرت سفارش داده بودن ، جز نيك و بهار و مهرنوش و اميرحسين كه هنوز ميدونم ميخوان ، هنوزم ميخواين كه من امروز دارم ميرم تي شرت هارو بخرم . ايمان ؟ مهدي تي ؟ ...( اون نفر ديكه يادم نمايد ليستش خونه ست، فكر كنم سعيد بود :1: :fp: )

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بعد از جشن تو خیابون واستاده بودیم . یه پسره بود گیر داده بود به یاسر که ازش جوراب بخره . البته بعدش به خیلی ها گیر داد ولی گیرش به یاسر زیاد بود . چند بار هم اومد بهش گفت . حالا بگذریم از اینکه جوراباش خیلی گرون بود و واقعا جنس بدی داشت . ولی بصیر رو پیدا نکردم بهش بگم بیاد ازش جوراب بخره . چون واسه اون جوراب نبود یه لقمه نون بود . ضامن اینکه تو خونه کتک نخوره بود . :1:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

حالا بگذریم از اینکه جوراباش خیلی گرون بود و واقعا جنس بدی داشت .

نه عباس
من خریدم
خیلی هم جنسش خوب بود
2 هفته هست هر روز میپوشم میشورم :fp:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
@بصیر الان من باید تایید کنم که میخوام ؟ :1: -------> تایید شد yes1

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
همین 1 ساعت پیش سفارش دادم ، تا یک شنبه بهم تحویل میده ، ویژگی ای که این تیشرت ها داره اینه که سفید هست و البته 2 تا دونه دخترونه که سایزش کوچیکتر هست واسه فریبرز و بهار گرفتم :1: 5 تای دیگه هم برای نیک و امیرحسین و سعید و مهدی و ایمان هست !

delpediro

delpediro

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
دروووووووووووووود :victory2: من بر همگی بکس
برگشتم هاها خوشحال میشم تو فیس بوک بیشتر با هم آشنا شیم این پیج منه خوشحال میشم اد لیستای بیانکونریم بیشتر بشن yes1
http://www.facebook....pedram.najafian :rose:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

بعد از جشن تو خیابون واستاده بودیم . یه پسره بود گیر داده بود به یاسر که ازش جوراب بخره . البته بعدش به خیلی ها گیر داد ولی گیرش به یاسر زیاد بود . چند بار هم اومد بهش گفت . حالا بگذریم از اینکه جوراباش خیلی گرون بود و واقعا جنس بدی داشت .
ولی بصیر رو پیدا نکردم بهش بگم بیاد ازش جوراب بخره . چون واسه اون جوراب نبود یه لقمه نون بود . ضامن اینکه تو خونه کتک نخوره بود . :1:

آره :1: ، هی گیر داده بود به من و رفیق مهدی ، هرچی بهش میگفتم چجوری بگیرم دستم تو خیابون راه برم ، بگیرم باید بندازم دور و ... بیچاره بازم اصرار میکرد :1: ، بدبختی پول خورد هم نداشتم بهش بدم :fp: ، که رفیق مهدی (یکی اسمش رو به من میگه تا هی نگم رفیق مهدی ؟ :1: ) یکی دو جفت خرید ازش و بازم ول کن نبود :1:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

دروووووووووووووود :victory2: من بر همگی بکس
برگشتم هاها خوشحال میشم تو فیس بوک بیشتر با هم آشنا شیم این پیج منه خوشحال میشم اد لیستای بیانکونریم بیشتر بشن yes1
http://www.facebook.pedram.najafian :rose:

چطوری پدرام؟
تو هم وایسادی بعد جشن با بروبچز بری پارک؟نامردا رو میگیرن
راستی این آدرس فیسبوکت رو درست کن اشتباه نوشتی-دات کام و اسلش رو نگذاشتی

delpediro

delpediro

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

چطوری پدرام؟
تو هم وایسادی بعد جشن با بروبچز بری پارک؟نامردا رو میگیرن
راستی این آدرس فیسبوکت رو درست کن اشتباه نوشتی-دات کام و اسلش رو نگذاشتی

نه داشی من که هیچکس رو جز قاسم(ناصر)تقوی و حسین نمیشناختم از کرمانشاه هم اومدم جشن زود بایست میرفتم خونه عموم دیگه ما جز بکس پارک نبودیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

[img width=480 height=267]http://www.shiaupload.ir/images/64028483672256939044.jpg[/img]
http://www.shiauploa...72256939044.jpg

حوصله نداشتم به 7-8 نفر پ.خ بزنم شرمنده تازگی ها خیلی فراخ شدم :Facepalm: همینجا میذارم این عکسو که بگم تی شرت ها آماده شد :victory2:

برای تحویل شون هماهنگ کنید با من ، من جمعه سمت میدون حر ام ، واسه فوتسال میرم حدود 6 اینا اونجا ام

اون دوتا کِرِم رنگ ها دخترانه است و برا فریبرز و بهار ، اون یدونه XL بالا سمت چپ برا امیرحسین هست :1:

مشکی هم برا خودمه همون قبلی هست

پ.ن :

اگه سری دوم هم هست و خواستید و دلتون خواست بهم پ.خ بدید ، بیشتر از 5 نفر شدین دوباره میرم سفارش میدم و تیشرت میخرم و چاپ میکنم

این بار کسایی که شهرستان هستند هم بهم پ.خ بدن ، هزینه پست با خودتون البته :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بصیر اول قیمتش رو بگو . بعد بگو آستین بلند هم می تونی بگیری یا نه . شاید یکی مثل من آستین کوتاه نپوشه . سوما اینکه برای این سری نمیشه به جوری آرم باشگاه یوونتوس رو هم بندازی ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بصیر اول قیمتش رو بگو .

بعد بگو آستین بلند هم می تونی بگیری یا نه . شاید یکی مثل من آستین کوتاه نپوشه .

سوما اینکه برای این سری نمیشه به جوری آرم باشگاه یوونتوس رو هم بندازی ؟

قیمت تیشرت آستین کوتاه یقه گرد 21 تومن هست

در مورد تیشرت آرم یوونتوس هم میشه کاری کرد ، یعنی میتونم آره ، فقط اگه سفارش باشه چندتایی

فقط اون نوار نارنجی رنگ دیگه نیست و سفیده رو تیشرت مشکل و یا اینه مشکیه رو تیشرت سفید :smile:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منظورت رو از نوار نارنجی نفهمیدم . ولی اگه آستین بلند با آرم یووه و اسم الکس هست اولی واسه من . اسمم رو بنویس تا موقعی که چند نفر دیگه هم بخوان . :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
من تا هفته دیگه میام تهران :mad: اگر تونستم پول جور کنم درست مثل لباس عباس برای من بذار بهت خبر میدم بصیر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
حسین یه چیز جالب بگم ، امروز خانم طناز که نویسنده و مترجم سایت هستن بهم سفارش تیشرت دادن و البته گفت که خودش هم امضای اسکن شده آله رو بهم میده تا تیشرت رو با لوگوی بازی آخر الکس برابر ناپولی طراحی کنم که اینکارو میکنم این سری :1: و جالب تر اینکه برای سری دوم هم از بچه های فیسبوک ( به جز محمد کردی :1: ) 7 نفر دیگه هم سفارش دادن که اینبار میخوام اون طرح بازی لوگوی بازی آخر رو کار کنم :1: بهتر نیست کم کم به فکر فروشگاه سایت باشی تا جای من این کارا رو خودت انجام بدی ( البته با کمک من :1: )

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

حسین یه چیز جالب بگم ، امروز خانم طناز که نویسنده و مترجم سایت هستن بهم سفارش تیشرت دادن و البته گفت که خودش هم امضای اسکن شده آله رو بهم میده تا تیشرت رو با لوگوی بازی آخر الکس برابر ناپولی طراحی کنم که اینکارو میکنم این سری :1:

و جالب تر اینکه برای سری دوم هم از بچه های فیسبوک ( به جز محمد کردی :1: ) 7 نفر دیگه هم سفارش دادن که اینبار میخوام اون طرح بازی لوگوی بازی آخر رو کار کنم :1:

بهتر نیست کم کم به فکر فروشگاه سایت باشی تا جای من این کارا رو خودت انجام بدی ( البته با کمک من :1: )

بصیر من پیرهن این سری رو نمیخوام. پسش بده تا سری بعدی رو بگیرم... :np: قبول نیس :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

حسین یه چیز جالب بگم ، امروز خانم طناز که نویسنده و مترجم سایت هستن بهم سفارش تیشرت دادن و البته گفت که خودش هم امضای اسکن شده آله رو بهم میده تا تیشرت رو با لوگوی بازی آخر الکس برابر ناپولی طراحی کنم که اینکارو میکنم این سری :1:

و جالب تر اینکه برای سری دوم هم از بچه های فیسبوک ( به جز محمد کردی :1: ) 7 نفر دیگه هم سفارش دادن که اینبار میخوام اون طرح بازی لوگوی بازی آخر رو کار کنم :1:

بهتر نیست کم کم به فکر فروشگاه سایت باشی تا جای من این کارا رو خودت انجام بدی ( البته با کمک من :1: )

بصیر واسه من هم جور کن اما بالاش نوشته باشه 30 sul campo ؟می شه؟
به جاش پیراهن های فصل بعد رو تا امد با قیمت کمی که می دونی برات می فرستم هر تعداد که خواستی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بصیر من پیرهن این سری رو نمیخوام. پسش بده تا سری بعدی رو بگیرم... قبول نیس :1:

از بچه های دانشگاه شریف امروز مهدی اومد تیشرتشو گرفت اگه میگفت زودتر واسه تورو هم میدادم بهش بت میداد ، فریزرز رو هم خواهم دید تو این هفته احتمالا با بچه ها بهش میدم :1:پ

خیالت راحت تیشرت خود منم مثل مال شماهاست ، همچنین مال بهار و فریبرز و امیرحسین و نیک و سعید و ... :1:

بصیر واسه من هم جور کن اما بالاش نوشته باشه 30 sul campo ؟می شه؟
به جاش پیراهن های فصل بعد رو اویا نروزی که امد با قیمت کمی که می دونی برات می فرستم هر تعداد که خواستی :1:

نوشته میشه آره طرح رو نهایی میکنم به همه نشون میدم فردا پس فردا

تو 21 تومن من رو بده بعد در مورد اون صحبت میکنیم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

فروشگاه سایت ان شا االه با ورژن جدید سایت افتتاح خواهد شد !

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
یه چند وقتی هست یه چیزی مثل بغض گلوم رو گرفته
خوب من تو جشن خیلی پیگیر بودم
حتی ثبت نام اولیه رو انجام دادم
ولی دقیقا فردای روزی که ثبت نام اولیه پدرم بخاطر دیابت توو بیمارستان بستری شد
من دیگه نمیدونستم چیکار کنم
یه پام بیمارستان بود و اون یکی دانشگاه،حواسم هم به پدر و جشن
حتی به نت هم دسرسی نداشتم
پیش خودم می گفت موبایلم رو که گذاشتم 100% اس میدن!!! :np:
خلاصه بعد دوهفته که اطمینان پیدا کردم جشن بر گذار شده دلم به این خوش شد که پدرم از بیمارستان اومده خونه بدون این که آسیب به کلیه اش برسه
چون گفته بودن دیالیز باید بشه. که البته دل خوشیش بیشتر هم بود خوب
این بغضی بود که داشتم و گذاشتم همه خاطرات و خوش گذشته ها رو بگن بعد بگم
============================================
البته دوست عزیزمون(آقا بصیر :65:)هم هر چی بهش زنگیدم لطف کرد گوشیش رو بر نداشت
خیلی مرد این دوست عزیزمون

Thank's

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی