پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سوپرایز فصل 2011-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
40 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گزینه ها رو از پایین خوندم و اومدم بالا ، وقتی اسمِ بارتزالی رو دیدم ، بدون یک لحظه تردید رای دادم :1: یووه وقتی مدافع مطمئن داره ، خیلی دوست داشتنی تر می شه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من به ویدال رای دادم ، وقتی به اندازه 15 میلیون بهش پول دادیم و یا خرید افتضاح دیگه ی ماروتا می افتادم ،زیاد هم توقع بازی انچنانی ازش نداشتم ولی وقتی بازیهاشو که مرور میکنم میبینیم خدای من به اندازه ی 80 میلیون برای ما بازی کرد.

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
جاکرینی خوب بود ولی عالی نبود معمولا به عنوان ذخیره میومد! په په هم خوب بود عالی نبود! مارکیزیو هم بگیر نگیر داشت بعضی وقتا واقعا عالی بود! ویدال رو چنتا کلیپ ازش دیده بودم انتظارشو داشتم اینتوری بازی کنه! بونوچی!!!!!!! و و و بارتزالی .... اصلا فکر نمیردم اینطوری از اب دربیاد بدون شک بارتزالی منو شگفت زده :1: کرد

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
منم بین ویدال و بارتزالی مونده بودم هر دوشون فوق العاده بودن ولی به بارتزالی رای دادم واقعا فراتر از انتظارات بود! باز از ویدال یه توقعاتی داشتم ولی از بارتزالی نه مثلا بازیه یووه اودینزه بارتزالی بیست بود :)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این فصل این بازیکن ها نبودند که سورپرایز بودند بلکه کونته بود که همه را سورپرایز کرد اما اگر بخواهم از میان بازیکنان انتخاب کنم ، بی شک جواب : کینگ آرتور است که بی نظیر بود و فوق العاده

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

این فصل این بازیکن ها نبودند که سورپرایز بودند

بلکه کونته بود

که همه را سورپرایز کرد

دقیقا از اول تا آخر تاپیک رو خوندم تا ببینم کسی این رو گفته یا نه :1:

درسته که نظرسنجی در مورد بازیکن هاست، ولی فک کنم باز شایسته ترین گزینه رو جا انداختین: دون آنتونیو کــــــــــــــــــــــــــــــــونتــــــــــــــــــــــــــــه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم بین ویدال و بارتزالی شک داشتم اما ویدال رو انتخاب کردم چون از بارتزالی تا حدودی شناخت داشتم اما ویدال در حد یک اسم و بازیکن خشن بود ولی به یووه اومد و همیشه موثر بود ! واقعا برید شوت هایی که دو تا گل به رم زد رو بررسی کنید ! بی نظیر بود ! توپ گیری و پاس و ... م به کنار

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با سوپرایز کاری ندارم ولی 3 تا از بهترین ها پیرلو بارتزالی و ویدال بودن .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من صرف نظر از نبود پیرلو و کونته تو این نظر سنجی که تاثیر گزارترین شخصیت های این فصل یووه بودن خط هافبک یووه بهترین بود حتی در سری ا من فکر میکنم ویدال با اینکه فصل اولش بود فوق العاده تاثیر گزلر و خوب ظاهر شد بارتزالی هم عالی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ما یه نظرسنجی "بهترین" گذاشتیم، یه نظرسنجی "سوپرایز" . بیشتر دقت کنید. اگر با سوپرایز هم کار ندارید (حسن دلبندم :1: ) توی تاپیک بهترین بازیکن پست بدید.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ما یه نظرسنجی "بهترین" گذاشتیم، یه نظرسنجی "سوپرایز" .

بیشتر دقت کنید. اگر با سوپرایز هم کار ندارید (حسن دلبندم :1: ) توی تاپیک بهترین بازیکن پست بدید.

eee حواس ندارم خو :1: سوپرایز فصل ویدال بود اقا .

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
به طور قطع و یقین آرتورو ویدال

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
امسال بارتزالی خیلی مسلط بود و تقریبا بدون اشتباه ظاهر شد.شاید خوش بین ترین هوادار هم فکر نمی کرد اینجوری عالی بازی کنه.

haniaj

haniaj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 27 ارسال
ویدال :victory2:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
خدایی بونوچی بعد سوتیهای اول فصلش خیلی مسلط شد و مشکلشو رفع کرد. خب همین رفع مشکلش میشه گفت سورپیریز فصل بود :rainbow:

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
سوپرایز فصل از نظر من پیرلو بود

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
سورپرايز فصل ليختشتاينر بود!با اون دوندگي هاي بي امانش!ويدال قبل از اومدنش خيلي ازش تعريف ميكردن!پيرلو هم كه ديگه معلومه... اينا سورپرايز نبودن!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
کراسیچ رو یادتون رفت با اون بازیهای پارسال و وضع امسالش سورپرایزی بود واسه خودش :1: لیخت هم حقش بود باشه اما هیچکی ویدال نمیشه :65:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سوپرایز فصل رو په په میدونم ، بازیکنی که ذخیره کراسیچ میدونستمش ولی این فصل واقعا فراتر از حد انتظار ظاهر شد بعدش جاکرینی بود که بازی به بازی پیشرفت کرد و حالا از اینکه تو فینال جام حذفی بازی نکرد از دست کونته بد شاکی ام :1: چون اسم تاپیک سوپرایزه ، مسلما پیرلو و مارکیزیو سوپرایزم نکردن ، مطمئن بودم انقدر خوب هستند ، فقط باید فرمشون رو بدست بیارن ویدال هم قبل از خریدش گفتم که هافبک بی نظیریه ، اصلا تعجب نکردم که حرفم ثابت شد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دیروز که با بچه ها تو راه حرف می زدیم ، دیدیم همه انتظارشون از مارکیزیو و پیرلو و دل پیرو و بقیه بزرگان زیاد بوده ، اما از دیدمون بهترین بازیکن که انتظار نمی رفت و واقعا سورپرایز کرد همه رو بارزالی بود ، بهرحال ناکامی چشیده بود و زیاد روش حسابی باز نمی شد ، اما واقعا حتی تو روزای بد بوفون و کیه لینی هم باز بارزالی خوب بود ، هرچند که بعضی وقتا دوس ندارم کسی رو مثل "کاناوارو" بدونم از ترس اینکه کارش به لیگ های عربی بکشه ، اما شدیدا منو یاد کاناوارو مینداخت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی