پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سوپرایز فصل 2011-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
40 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کدوم بازیکن این فصل یووه شما رو غافلگیر کرد ؟ بازیکنی که شاید انتظار ازش نمی رفت عملکرد خوبی داشته باشه ولی خیلی فراتر از انتظارها بازی کرد ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بین بارتزالی و ویدال شک داشتم ولی در نهایت به ویدال رای دادم ! دفاع و به خصوص تکل های بارتزالی عالی بودن

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

بدون شک کینگ آرتور :dreamy:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بارتزالی موقعی که ویدال اومد من ازش خیلی انتظار داشتم که بهتر هم پاسخ داد ولی بارتزالی نه انتظاری نداشتم!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
بیشک بارزالی بود امسال استثنائی واسمون بازی کرد واقعا هیچکی دیگه جرات نمیکرد از اون طرف حمله کنه چون میدونست فایده نداره.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
آرتورو ویدال که توپ گیری هاش از حریفان بسیار فنی و گاهی حتی در هوا انجام می شد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اصلا و ابدا انتظار نداشتم بارتزالی در این فصل اینطوری آقایی کنه و بدرخشه ! رای من به آندرآست

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
رای من به لختشناینره اصلا انتظاری ازش نداشتم

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
آرتــــــــــــــــــــــــور ویدل

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من از ویدال انتظار داشتم خوب باشه ولی ویدال فوق العاده بود . یه تنه باعث می شد که هم دفاع خیالش راحت بشه و هم پیرلو آزاد باشه . مواقع لزوم هم جلو می اومد و برای تیم گل می زد . امسال ویدال فوق العاده بود . البته بارتزالی هم محشر بود و حریف نداشت . امیدوارم تو یورو هم بدرخشه ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

منم به ویدال رای دادم . خیلی فراتر از اونی که بود نشون داد . یکی از ارکان اصلی موفقیت تیم بدون شک همین ویدال بوده

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
میدونستم ویدال عالی هستش اما اینکه تو فصل اول تو یووه فوق العاده باشه فکرشو نمیکردم اما بوفونم فوق العاده بود بعد اون مصدومیت همه گفتن بوفون دیگه مثل قبل نمیشه اما نشون داد بازم بهترینه

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
اصلا انتظار نداشتم بارتزالي در حد بهترين دفاع وسط هاي دنيا بازي كنه.واقعا محشر بازي كرد.اصلا انتظار همچين بارتزالي اي رو نداشتم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
انتخاب بین بارزالی و ویدال خیلی سخته . ولی در نهایت منم میگم ارتور . با ارادت کامل به بارتزالی

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من خیلی به درخشش ویدال امیدوار بودم ولی وقتی بارتزالی رو گرفتیم اصلا امیدوارم که نبودم کاملا از خریدش نامید شدم :1: پس رای من بی شک بارتزالی هست !

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
بارتزالی یه جورایی منو یاد تورام میندازه اصلن انتظار همچین صخره ای ازش نمیرفت

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
آرتورو ویدال بازیکنی که درخشید واقعا

RAS0UL

RAS0UL

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
مسلما ویدال !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من به بارتزالی رای دادم. از ویدال به عنوان یه خرید 15 میلیونی بهرحال انتظاراتی داشتم. تعریفش رو زیاد شنیده بودم. ولی بارتزالی رو فکر می کردم نهایتا برای نیمکت خوب باشه، اونم اونقدرها اصلا بهش اعتقادی نداشتم. خیلی غافلگیرم کرد بارتزالی.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بدون هیچ شک و تردیدی به بارتزالی رای دادم ! مدافعی که در ابتدا ، بونوچی رو بهش ترجیح میدادم ، کسی که با 500 هزار یورو به یووه اومده بود ... ویدال خیلی خوب بود ، اما از بازیکنی که مورد توجه چلسی ، بایرن مونیخ (دو تا تیم حاضر در فینالِ UCL امسال) و آرسنال بود ، چنین انتظاراتی هم میرفت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی