پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: بهترین بازیکن فصل 2011-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
43 پاسخ برای این موضوع

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
,واقعا انتخاب کردن بهترین کار سختی هست، شاید اگه اون دوندگی های بی پایان ویدال را نداشتیم، شاید اگه اون توپ گیری ها و هماکاری هی مارکزیو با پیرلو را نداشتیم، شاید اگه جورجو را که از دفاع تا نوک خط حمله بره و برگرده را نداشتیم، شاید اگه بونوچی که بازی زا از دفاع شروع کنه و پیشرفت روز افزون دفاع را محکم تر کنه نداشتیم، شاید اگه بوفون را نداشتیم که با عکس العمل هاش باعث نشه گل اول را بخوریم و ...... . واقعا برای قهرمانی کل تیم فداکاری کرد ولی نقش پیرلو، ویدال، مارکزیو، جورجو، بارزاتلی، بونوچی، بوفون و ووچینیچ از همه پر رنگ تر بود، و نکته مهم این جاست که این بازیکن ها جلوی دوربین بودند و نقش دل پیرو را هر گز نمی شه فراموش کرد. واقعا یک رهبر تمام عیار هست و هیچ وقت، هیچ حرفی برای گفتن باقی نذاشته و بهترین عملکرد را در هر شرایط داشته.

به هر حال به عنوان بهترین باید یک نفر را انتخاب کرد واقعا سخت هم هست ولی به نظر من کسی باید انتخاب بشه که کمترین نوسان را در طول فصل داشته و تنها کسانی که از لیست بالا باقی می موند، پیرلو، کیلینی و بوفون هستند. که هر سه هم در کنار هم رزماشون در اون خط بی نظیر بودن. رای سه نفره من به ترتیب:

1- پیرلو :juventus:

2- بوفون :onesmiley2:

3- جورجو :victory2:

خیلی خوشحالم، امیدوارم که ترانسفر با شکوهی را پشت سر بزاریم تا بتونیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم.

:juvefan2: :scarflong: :Juveflag: :flag3: :scarflong: :juvefan2:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
پیرلو کولاک کرد این فصل. بهترین بازیکن امسال یووست. من نمیدونم چرا میلان نخواستش ؟ مثلا میخواست جوون گرایی کنه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تمام بازیکنهامون در حد خوبی ظاهر شدند .اگر ما از بازیکنهای خط حمله چشم پوشی کنیم هرچند اونها هم تلاش خودشون رو کردند یک خط هافبک عالی داشتیم یک طراح تمام عیار بنام پیرلو.یک هافبک گلزن و جنگنده و فضا ساز بنام مارکیزیو و یک بازیکن عالی که نقش هافبک دفاعی رو بازی میکرد اما در عین حال گلزن هم بود .پاس گل هم میداد.این سه تا مکمل هم بودند تو این فصل اگه ویدال نبود پیرلو آزاد نبود تا بهترین بازیها و پاسها رو انجام بده ما فقط تو خط حمله مشکل داشتیم و گرنه بقیه ی خطوط عالی بودند برای انتخاب هم که شده به ترتیب پیرلو-ویدال. و البته نقش بارزاگلی و کیلینی هم فراموش نشه که واقعا سنگ تموم گذاشتن و آمار خودش گویاست کلا با بازی ویدال خیلی حال کردم و مطمئنم هنوز جای پیشرفت داره

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
مسلماً ويدال امه ويدال نبود پيرلو نميتونست بازي خودشو به نمايش بذاره وميشد پيرلو فصل پيش ميلان بعدشم اگه ويدال نبود حداقل ٢٥-٣٠ گل ميخورديم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آندره آ پیرلو ! پیرلو بود که توی یوونتوس تفاوت ایجاد کرد !

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
دیدی کیلینی نظرjuventusfc هم با منه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
قطعا پیرلو ، پیرلو نه تنها در یوونتوس بلکه به نظرم بهترین بازیکن سری آ بود و همچنین یکی از 5 بازیکن برتر دنیا ، نقشی که در یوونتوس داشت غیر قابل انکار بود و باعث میشد که با فصل های قبل تفاوت داشته باشیم ولی از "ووچینیچ" هم نباید غافل شد خصوصا نیم فصل دوم و این 10 بازی اخر نقش پیرلو رو در خط حمله بازی میکرد همونطور که اگه پیرلو نبود قهرمان نمیشدیم به نظر اگه ووچینیچ هم نبود باز هم ما نمیتونستیم قهرمان بشیم اون هم بازیکنی بود که تفاوت ایجاد میکرد از بارتزالی کیلینی بونوچی ویدال مارکیزیو و بوفون هم نمیشه به راحتی گذشت ..!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با نگاه اول به اسامی اسم هر کدوم به چشمت میخوره دوست داری به همون رای بدی . همه خوب بودن .
ولی نقش پیرلو غیر قابل انکاره بود تو تیم . ویدال و مارکیزیو در رده های بعدی این لیست قرار میگیرن . بعدش هم نقش بوفون بود . حضور شخصی مثل دل پیرو به نظرم باعث شد مقابل کالیاری امتیاز از دست ندیم . در درجه بعد هم کیه لینی و لیخشتاینر و بارتزالی . یادمون نرفته لیخشتاینر نیم فصل چقدر فوق العاده بود .
امیدوارم سال دیگه حتما تو لیست بهترین بازیکنان دنیا از یوونتوس هم چند نفر باشن .

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
پیرلو

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
کدوم بازیکن جدا شده از یووه رو دوست دارید دوباره تو یووه بازی کنه؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به قول عباس چشمت به اسم هر کی میخوره دوست داری به اون رای بدی . یعنی انتخاب از بین اینا از ثابت کردن معادله لاپلاس سختتره . خط دفاع 3 نفرمون که اصلا نمیتونم بگم کدومشون بهتر از اون یکی بود . یعنی سه دفاعی بودن که هر کدوم مکمل دیگری بودن و هوش و قدرت بدنی و سرعت و سرزنی رو 3 تایی به همراه هم کامل کرده بودن همین اتفاق در مورد خط هافبک هم افتاد و این 3 نفر هم هر کدوم مکمل همدیگه بودن . اصلا راز موفقیت تیم کنته تشکیل این مکمل ها در خطوط 3 گانه بود با احترام به تمامی پسران سیاه و سفید من فکر میکنم که هر سنفونیکی وقتی قشنگ میشه که رهبر ارکستر کار بلد باشه . هر ساختمان وقتی قشنگ میشه که مهندس خوبی داشته باشه . من پیرلو رو انتخاب میکنم . مهندس پیرلو

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بی شک پیرلو بزرگترین مرد یووه در این فصل بود ، هر چند هفته ها و دقایق ضعیف هم داشت ولی هیچکس نمیتونه تمام دقایق خوب باشه و باید به طور نسبی حساب کرد و شکی نیست پیرلو بیشترین تاثیرات رو در قهرمانی این فصل داشت جی جی و اله هم حضورشون روحیه عجیبی به تیم میداد برای رفتن هر چه سریع تر به سمت اسکودتو هر دوی این دو بزرگ مرد رو میپرستم

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
بدون پیرلو قهرمانی سخت میشد

amirkhan123

amirkhan123

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
من نظرم ابتدا نظرم روی بوفون هست و بعدش پیرلو چون جی جی ستون تیم هست بازیکنان وقتی حمله می کنن از دروازه خیالشون راحته براوو بوفون

M@jid DJ

M@jid DJ

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
به نظر من پیرلو امسال واقعا عالی بود و خوب کار کرد

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
پیرلو

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پیرلو ویدال بارتزالی

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
شک نکنید اگر پیرلو نبود امسال هم قهرمان نمیشدیم.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

شک نکنید اگر پیرلو نبود امسال هم قهرمان نمیشدیم.

دقیقا باید برای سال های اینده دنبال بازیکنای در حد و کلاس پیرلو باشیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

دقیقا باید برای سال های اینده دنبال بازیکنای در حد و کلاس پیرلو باشیم

به نظرم یک نظر سنجی باید بذاریم که به غیر از پیرلو بهترین بازیکن فصلمون کی بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی