پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: بهترین بازیکن فصل 2011-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
43 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تمام بازیکن هایی که بیش از 20 بازی در این فصل انجام دادند رو گذاشتم. یعنی کسایی که حداقل در نیمی از بازی های این فصل یووه بودند و نقش پررنگی در تیم داشتند. اگر فکر می کنید کسی باید اضافه بشه، قبل از رای دادن پیشنهاد بدید.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
به بونوچی رای دادم.اگه نبود تیممون نمیتونست 3-5-2 تشکیل بده.اخره فصل هم که دیگه ترکوند و اینکه دوسش دارم :دی

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
رضا ، حق ٣ انتخاب رو بدي بهتره به نظرم ! ---- + بوريلو :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به پیرلو رای دادم ! 30% و شایدم بیشتر ! قهرمانیمون به خاطر حضور پیرلو بود اون حرف های اول فصلم رو کالاً رد میکنم ! ترنسفر پیرلو رو اشتباه می دونستم ولی رفته رفته از گفته هام پشیمون شدم و حالا سهم زیادی از قهرمانیمون رو مدیون پیرلو میدونم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من كه راي دادم اونم بدون مكث جي جي بوفون

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ای کاش الکس رو هم میذاشتید !!! نقش مهمی داشت تو قهرمانی !!!!! (اگه گلی که به لاتزیو زد رو نمیزد شاید ... )

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
بدون شک پیرلو واقعا ای بشر فوقالعاده هست باید بهترین بازیکن سال ایتالیا هم بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با احترام به بوفون، بارتزالی، کیلینی، ویدال،

برای من هیچ شکی وجود نداره که این تیم بدون پیرلو خیلی متفاوت میشد.

رضا ، حق ٣ انتخاب رو بدي بهتره به نظرم !

----
+ بوريلو :1:

بهترین بازیکن فصل یووه یه نفره :1: می تونید اونجا به نفر اول رای بدید، و توی پستتون لیست 3 نفره بدید.

+ بهترین بازیکن فصل یعنی کسی که در کل فصل یووه پر رنگ ترین نقش رو داشت. برای همین یه سری ها نیستند چون در کل فصل زیاد حضور نداشتند.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با اینکه همه تیم امسال خوب بودن خصوصا الکس و جیجی و بارزالی ولی من به پیرلو رای دادم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این جور که نمیشه رای درستی داد. بهتر بود به صورت رده بندی امتیاز می دادیم نه یک نفر.

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
كونته بدون پيرلو نميتونست تفكراتش رو اينطوري تو زمين اجرا كنه بدون شك پيرلو.به عنوان نفرات دوم و سوم هم بارتزالي و ووچينيچ رو انتخاب ميكنم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سوال واضح و روشنه ! بهترین بازیکن فصل ! نگفته که بهترین های فصل ! آره میشه 4-5 نفر رو به عنوان بهترین ها انتخاب کرد ولی بهترین قضیه اش مشخصه !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

عدد 32 که برای سن این بازیکن یاد میشه ، اصلا نشونه ی پیر شدن این بازیکن نیست .

بازیکنی که تو روزایی که هنوز صخره و مرد درون دروازه تو شوک اتفاقات دو سال قبل بودن ، با استحکام خودش به اونا اعتماد به نفس هدیه کرد و باعث شد به اون روحیه ی برد طلبی برگردن .

حتی همین بونوچی که چند هفته ورد زبون شده ، کنار این بازیکن به اون اعتماد به نفس رسید و فهمید ارزش پیراهنی که پوشیده رو .

مدافعی که توپ گیری های عجیبش هر مهاجمی رو دیوونه می کنه . کسی که تا اینجای فصل 3 کارت زرد گرفته و البته یکیش به نا حق .

مدیون بدون باختیمون هستیم بهش . مدیون بهترین خط دفاعی اروپا بودنمون هستیم بهش . حتی مدیون صدر نشین بودنمون هستیم بهش .

بلف نمیزنم اگه بگم بهترین بازیکن یوونتوس نه تنها ، بلکه بهترین بازیکن سری آ بوده .

اگه جایی بخوام بگم قهرمان یورو میشیم ، فقط به پشتوانه ی این آدم ِ .

واقعا قابل احترامی . جلوت زانو زدن تناه کاری ِ که میتونم انجام بدم . ممنونم ازت که شرافتم رو بعد از سالها بهم برگردوندی .

قبلا هم گفتم ، الآن هم میگم که اسکودتو رو واقعا مدیون ِ این مرد هستم .

بهترین ، کوچکترین کلمه واسه توصیفش ِ .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
خودم اعتقاد دارم پیرلو ولی عشق و تعصبی که به بوفون دارم نزاشت به پیرلو رای بدم . بوفون خیلی برای من عزیز هست . برای همین رای خودم رو دادم به بوفون . نفر سوم هم به نظر من ویدال خیلی خوب بود این فصل . کلا امسال همه خوب بودن این بوریلو هم این آخر ها خوب شده بود .... امسال رویایی بودیم .

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
پیرلو، ویدال،مارکیزیو مطمئنا موفقیت امسالمون با درصد بالایی مدیون عملکرد فوق العده خط هافبک تیمه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من به پيرلو راي دادم ولي قطعا تو يه تيم قهرمان بازيكن خوب خيلي هست بوفون،ماركيزيو،كيليني،ويدال

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
آماری که از پاسهای بی نقص پیرلو هست ، باعث شد پابه پای ژاوی تو تمام آمارها اسمش باشه چیز کمی نیست که بخواد ندیده گرفته بشه ، پیرلو این فصا یه رهبر تمام معنا برای خط هافبک بود :hug: ، بعد رفتن ندود مدتها بود اون رهبر رو نداشتیم اما این فصل پیرلو کاری کرد که تمام میلانی ها حسرت از دست دادنش رو بخورن :1: یه نقطه ثقل مرکز زمین واقعا چیزی بود که یووه این چند فصل بهش نیاز داشت از نقش بوفون ، کیه لینی ، ویدال ، ماکیزیو ، دل پیرو و بازیکنهای دیگه هم نمی شه غافل شد . چون با یه نفر یک تیم قهرمان نمی شه :rainbow: :rainbow:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
با وجود عشقی که به بوفن و جورجیو دارم و با احترام به همه بازیکنا حتی کسایی که در مقاطعی با اشتباهاتشون ما رو عصبی کردن ولی الان باید از تلاششون تقدیر کن پیرلو رو انتخاب کردم و حتی از ایتالیا پا فراتر میذارم و اعتقاد دارم اگه ایتالیا بتونه یورو رو قهرمان بشه پیرلو شایسته توپ طلاست. :thankyou:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
پیرلو رو باید انتخاب کنیم چون تیم رو خیلی خوب چرخوند هم گل زد هم پاس گل و گرانیگاه تیم بود.

hadielec

hadielec

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 262 ارسال
من هم پیرلو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی